Oktagon MMA 33 live stream živý přenos

Oktagon live stream zahajuje novou éru. Festival bojových sportů překračuje hranice Česka a Slovenska a začíná usilovat o pozornost evropských fanoušků MMA. Oktagon 33 bude hostit Festhalle Messe Frankfurt. Hala ve městě, kde se nachází největší německé letiště a Evropská centrální banka, bude důstojnou kulisou pro střety elitních bojovníků MMA. Nadále ale platí, že Oktagon live stream zdarma je k dispozici pro předplatitele Oktagon TV. A také pro ty, co sázejí u kanceláře Tipsport. Tato společnost má pro nově registrované zákazníky připraven bonus 150 Kč. Nenechte si ujít Oktagon online stream, jenž startuje v sobotu 4. června 2022 od 18:00.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 25. března
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 150 Kč za registraci
fortuna tv logo
Fortuna TV + 300 Kč za registraci
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99 €

Vyberte si sekci Oktagonu 33

 • Oktagon 33 kurzy
 • Oktagon 33 program
 • Oktagon 33 kurzy
 • Zápas Pütz vs Zawada
 • Zápas Vémola vs Pasternak
 • Zápas Polívka vs Kone
 • Oktagon 33 další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Oktagon historie
 • Často kladené otázky
 • Oktagon 33 MMA živý přenos

  Oktagon 33 MMA živý přenos vychází vstříc požadavkům publika, které si v sobotu 4. června najde cestu do frankfurtské Festhalle Messe. Není pochyb o tom, že domácí publikum bude hlavně zvědavé na německé borce. A proto jich Oktagon živý přenos zdarma nabízí hned několik. Jde o zápasníky, kteří jsou českým divákům dobře známí, protože už se ukázali v předchozích vydáních Oktagonu v Praze, Brně nebo jiných městech.

  Oktagon 33 MMA živý přenos

  Stephan Pütz, který na Oktagonu 28 po vzrušující bitvě podlehl Viktoru Peštovi, se utká s Martinem Zawadou. Ač se Zawada narodil v Bielsku-Białe, je také Němcem. A stejně tak i jeho bratr David, jenž na Oktagonu 33 narazí na Erhana Kartala. Zkušenosti z Oktagonu má také Christian Eckerlin, jenž vyzve Adama Niedzwiedze. Nejvíce ale skalní fanoušci Oktagonu zřejmě ocení přítomnost Christiana Jungwirtha, účastníka 6 Oktagonů, který si za svoji bojovnost získal sympatie mnoha českých příznivců MMA. Jeho souboj bude tentokrát hodně zajímavý, prověří totiž Ivicu Trusceka, jednoho z nejvytěžovanějších borců MMA současnosti. 76 profesionálních duelů má na svém kontě málokdo.

  Ale i Češi a Slováci se mají na co těšit. Oktagon program zahrnuje mnoho jmen z naší domácí scény. Nechybí například Karlos Vémola, jenž si musí zvyknout na novou roli. Není totiž tentokrát headlinerem akce. Jeho polský soupeř Michał Pasternak by neměl být pro Terminátora těžkým oříškem. Více se asi bude trápit Zdeněk Polívka, který změří síly s bojovníkem z Pobřeží Slonoviny Cheickem Koné. Přeučenému judistovi Jaroslavu Pokornému našli organizátoři Novotný a Neruda nevyzpytatelného soupeře Ahmeda Vilu z Bosny a Hercegoviny.  Ještě jsme ale stále nezmínili hlavní souboj večera. Oktagon 33 live stream zakončí boj v kategorii lightweight. Titul bude hájit legendární Ivan "Buki" Buchinger. Jako soupeře si ho vyloženě vymodlil Losene Keita, nebezpečný bojovník z Belgie. Ostrá bitva, která určitě bude frankfurtské publikum bavit.

  • Událost: Oktagon 33
  • Místo: Festhalle Messe, Frankfurt
  • Čas: Sobota, 04. 06. 2022, 18:00

  Oktagon 33 program

  Oktagon program ještě dozná nějakých změn. U této akce musí organizátoři počítat s tím, že připomeňme, že Oktagon program startuje v sobotu 4. června od 18:00. Bude to reklama na MMA jak se patří. A německým divákům můžeme závidět, jakou podívanou ve Frankfurtu spatří. Platí ale, že Oktagon 33 live je přístupný i českým a slovenským divákům – Oktagon lístky jsou k dispozici tentokrát na síti ticketmaster.de. Už teď jich ale zbývá jen asi třetina a sektory nejblíže kolbišti jsou beznadějně vyprodané. Oktagon ještě nezačal a už si promotéři akce Ondřej Novotný a Pavol Neurda mohou gratulovat.

  Zápas Oktagon 33 (04.06.2022)Plánovaný začátek
  Ivan BUCHINGER (SVK) vs Losene KEITA (BEL)kolem 23:30
  Stephan PÜTZ (GER) vs Martin ZAWADA (GER)kolem 23:00
  Christian ECKERLIN (GER) vs Denilson NEVES DE OLIVEIRA (BRA)kolem 22:30
  Karlos VÉMOLA (CZE) vs Michal PASTERNAK (POL)kolem 22:00
  David Zawada (GER) vs Erhan KARTAL (RAK)kolem 21:30
  Christian JUNGWIRTH (GER) vs Ivica TRUSCEK (CRO)kolem 21:00
  Zdeněk POLÍVKA (CZE) vs Cheick KONE (ICO)kolem 20:30
  Hatef MOEIL (GER) vs KERISSON REZENDE (BRA)kolem 20:00
  Jaroslav POKORNÝ (CZE) vs Ahmed VILA (BOS)kolem 19:30
  Donald ĆOSIĆ (CRO) vs Adam PAŁASZ (POL)kolem 19:00
  Jamie CORDERO (GER) vs Ibrahim CHOLO (GER)kolem 18:30
  Michael DEIGA SCHECK (BRA) vs Cory TAIT (GB)kolem 18:00

  Ale úspěch si ti dva rozhodně zaslouží. Oktagon program je sestavený báječně. Kde jinde uvidíte Karlose Vémolu až coby vedlejší hvězdu večera? Více pozornosti totiž vzbuzuje bitva o Německo v podání Pütze a Zawady a samozřejmě souboj, z nějž vzejde šampion lehké váhy. Fenomenální Ivan Buchinger jde hájit svou čest proti hbitému Keitovi. Publikum bude dále bouřit při nástupu Christiana Eckerlina. Tento potetovaný chlapík je miláčkem frankfurtských MMA nadšenců, pochází totiž z nedalekého Erbachu. Eckerlinův jmenovec Jungwirth má před sebou také velký den, jde totiž na muže, jenž může pokořit metu 100 profesionálních MMA startů. Jmenuje se Ivica Truscek.

  Oktagon 33 program

  To vše jsou zápasy, jež považujeme za highlighty večera. Ale pravidelný divák ví, jaký někdy Oktagon živý přenos zdarma bývá. Málo známí bojovníci mohou nakonec překvapit perfektním zápasem, který zastíní vystoupení TOP hvězd večera. V krátkosti si zrekapitulujme Oktagon program a pak už můžeme jít na analýzy.

  Oktagon 33 kurzy

  Náš web se zajímá o nejvýznamnější sportovní události z pohledu sázkaře, logicky se tedy teď podíváme na Oktagon 33 kurzy. Ačkoliv se Oktagon online stěhuje Německa, to hlavní zůstává při starém. Sázkové kanceláře vypisují kurzy a divák si může zpestřit sportovní zážitek tipem. Vsaďte jeden zápas, dva nebo úplně všechny. Můžete se držet při zemi, nebo zkusit štěstí. Jediný Oktagon vám může vynést výhru až několik desítek tisíc korun, ale to už samozřejmě chce velmi dobře poskládaný tiket.

  Zápas turnaje Oktagon 33Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  Ivan BUCHINGER (SVK) vs Losene KEITA (BEL)1.40 vs 2.731.50 vs 2.45Lightweight
  Stephan PÜTZ (GER) vs Martin ZAWADA (GER)1.22 vs 3.831.24 vs 3.72Light heavyweight
  Christian ECKERLIN (GER) vs Denilson NEVES DE OLIVEIRA (BRA)1.25 vs 3.561.26 vs 3.55Welterweight
  Karlos VÉMOLA (CZE) vs Michal PASTERNAK (POL)1.15 vs 4.731.15 vs 4.86Middleweight
  David Zawada (GER) vs Erhan KARTAL (RAK)1.17 vs 4.421.18 vs 4.39Welterweight
  Christian JUNGWIRTH (GER) vs Ivica TRUSCEK (CRO)1.25 vs 3.561.25 vs 3.63Welterweight
  Zdeněk POLÍVKA (CZE) vs Cheick KONE (ICO)1.96 vs 1.751.98 vs 1.75Middleweight
  Hatef MOEIL (GER) vs KERISSON REZENDE (BRA)1.35 vs 2.941.35 vs 2.99Heavyweight
  Jaroslav POKORNÝ (CZE) vs Ahmed VILA (BOS)1.60 vs 2.191.52 vs 2.40Featherweight
  Donald ĆOSIĆ (CRO) vs Adam PAŁASZ (POL)2.55 vs 1.452.70 vs 1.42Heavyweight
  Jamie CORDERO (GER) vs Ibrahim CHOLO (GER)1.50 vs 2.411.60 vs 2.22Welterweight
  Michael DEIGA SCHECK (BRA) vs Cory TAIT (GB)2.11 vs 1.652.05 vs 1.70Bantamweight

  Oktagon živý přenos lze sledovat různými způsoby. Nejlepší zážitek budou mít ti, kteří budou přímo na místě. Ale Frankfurt nad Mohanem ležící v západní části Německa není pro všechny tak snadno dosažitelný. Ještě že máme moderní technologie. Oktagon live stream na Oktagon.TV umožňuje za pár euro sledovat celé dění z pohodlí vašeho obývacího pokoje. Zdarma vyjde stream na Tipsportu. V podstatě vám ke sledování Oktagon live postačí jen 30 Kč. Kvalita tohoto přenosu je ale o něco horší než na oficiálním streamu Oktagon.

  Zápas Pütz vs Zawada

  Stephan Pütz se v Oktagonu uvedl bitvou s Viktorem Peštou. To už něco znamená – nováčkovi v soutěži organizátoři přisoudili coby soupeře druhého Čecha, který kdy startoval v UFC. A také muže, který v polotěžké váze do té doby nepoznal porážku. Pešta také nakonec vyhrál, ale pořádně se nadřel. 34letý Pütz je v Evropě uznávaným borcem a v polotěžké a těžké váze má doma trofejí, že by je mohl vystavovat. Na vrcholu slávy byl kolemroku 2012, kdy zvítězil 9 soubojů v řadě a získal 4 tituly. Bojoval například v organizaci M-1. Tvrdý chlap, který jen tak před něčím neuhne. A kterému hodně záleží na tom, aby v Německu dále platil za toho nejlepšího.

  Zápas Pütz vs Zawada

  Jiného názoru ale je Martin Zawada. Stejně jako jeho bratr zkušený borec, který už v úvodu kariéry nasbíral 12 vítězství bez porážky za 3 roky. I on dobře zná prostředí M-1 organizace. K tomu účinkoval také v KSW a PLMMA.

  Tip na vítěze

  Zawada má ve 38 letech už přece jen to nejlepší za sebou. Pütz vyniká tím, že si své soupeře pečlivě vybírá a do klece jen tak s někým nejde. Na každého soka se dlouze a pečlivě připraví, jde mu skutečně o to, aby podal ten nejlepší výkon. V kariéře prohrál jen 5x, naposledy to bylo právě s Peštou. A kdo ví, jestli by přece jen českou mlátičku nepřemohl, nebýt toho, že doktor utkání ukončil pro krvavé zranění Pützova nosu. Myslíme si, že T-800 je silnější King Kong. Plusem je také výrazná výšková převaha. Pütz vyhraje.

  Zápas Pütz vs Zawada
  1.22 vs 3.83

  Zápas Vémola vs Pasternak

  Karlos Vémola dostal do Oktagonu 33 poněkud exhibičního soupeře. Ne že by Pasternak byl zcela neznámým jménem. Ovšem jde o soupeře, jehož nejlepší léta kariéry jsou zjevně pryč. Byly doby, kdy čelil legendě Rogerovi Graciemu nebo Ivanu Shtyrkovovi v RCC. To už je ale minulost. Poslední dobou se zaměřuje více na exhibiční fighty.

  Zápas Vémola vs Pasternak

  195 cm velký Polák opticky budí respekt. Dokáže bojovat v postoji, ale stejně jako Vémola má raději spíše zápasení na zemi. Jenže jakkoli live stream tohoto zápasu může působit, že Karlos čelí nedobytné nestvůře, ve skutečnosti je před ním soupeř, který v poslední době dopřává vítězství soupeřům. A to i mužům méně velkých jmen, než jako je Terminátor.

  Tip na vítěze

  Karlos Vémola si půjde pro takedown. Zápas může trvat trochu déle, bude nutné Poláka nejdříve trochu vyšťavit. Ale zřejmě si vítězství Karlos pohlídá.

  Zápas Vémola vs Pasternak
  1.15 vs 4.73

  Zápas Polívka vs Kone

  Menu Oktagonu 33 je tak bohaté, že by si každý zápas zasloužil vlastní analýzu. Zkusíme proto překvapit a místo těch nejzářivějších bitev se podívat mezi zápasy zdánlivě druhého sledu. Je zde střet Zdeňka Polívky a Cheicka Koneho. 23letý Gameover je považován za velký talent, avšak minule proti Lohorému docela zklamal. Polívka poté, co přemohl Bryczeka nebo Spicelyho, by asi jinak byl ve Frankfurtu proti zástupci republiky Pobřeží slonoviny považován za favorita. Porážka z 26. února ale znamená, že tato české střední váze kurzy tak moc nevěří.

  Zápas Polívka vs Kone

  Kone se divákům Oktagonu uvedl zápasem s Peňázem. A byl to výkon, na který se nezapomíná. Tento tvrdý chlapík vždy vtrhne do klece s tím, že chce uštědřit KO v prvním kole. Přitom to není žádné mladé ucho, ale ostřílený borec, který má za sebou 29 zápasů v kleci. Z toho skoro polovinu stihl během let 2014-2016. Posledních 5 let přece jen se do bitev tak moc nehrne, ale vybírá pečlivěji, do čeho se pustí a do čeho ne.

  Tip na vítěze

  Tady věříme, že si Kone ohřeje polívčičku. Zdeněk postrádá zkušenosti s takovými borci – živelnými, energickými, kteří na soupeři nenechají nit suchou. Na rozvážněji bojující borce, kteří pečlivě promýšlí každý svůj úder, Polívka umí. Dobře uplatňuje svůj mladický elán. Ale chlapi jakou jsou Lohoré nebo Kone, tak trochu zběsilí šílenci, to není Polívkova parketa.

  Zápas Polívka vs Kone
  1.96 vs 1.75

  Oktagon 33 další zápasy

  Konečně se dostáváme k Ivanu Buchingerovi. Čeká ho těžká šichta, hlavně v prvním kole. Keita je abnormálně rychlý borec, jeho frekvence úderů a pohybů je šílená. Může to být pro 34letého zápasníka z Trnavy problém. Když Buchinger přežije první kolo, přežije už všechno – Keitovo tempo má tendenci v dalším průběhu zápasu trochu polevovat. U Karlose Vémoly se dlouho nezastavíme. Snad jen vyjádříme zklamání, že u tak exkluzivního turnaje, kde září hvězda vedle hvězdy, se Karlos trochu nepochlapil a nevyžádal si většího borce na souboj.

  Oktagon 33 další zápasy

  David Zawada je sice oproti bratru Martinovi méně známý, ale 3 výhry ze 4 v KSW, to je také dobré vysvědčení. Jde proti číslu jedna v Rakousku. MMA šampion našich jižních sousedů zásadně ukončuje před limitem, ideálně v prvním kole. Jungwirth je ve formě. Po prohře s Kalašnikem v září 2019 jsme nad ním už lámali hůl. Ale německý borec si napravil chuť proti Diamantovému Čávovi Pukáčovi. To byl konec března 2022, jen o 2 týdny později pak rozsekal Strzeczyka. Jungwirth asi chce z této fazóny vytěžit co nejvíce, protože hned vzápětí jde do dalšího duelu. Ale kdo by se mu divil – každý se chce ukázat doma. Zápas s Truscekem bude soubojem borců, kteří se rádi rvou do krve a často.

  Oktagon 33 další zápasy Jungwirth

  Často kladené otázky

  Proč je tentokrát Oktagon 33 v Německu?

  Důvod je jasný. Český a slovenský trh už je Novotnému a Nerudovi malý, je čas expandovat do zahraničí. Německo by mohlo být skvělou vstupní branou na další evropské trhy. Oktagon ale vždy bude především český a slovenský, a proto i na tomto frankfurtském turnaji bojuje hodně tuzemských borců. A je jisté, že v dalším termínu se zase Oktagon vrátí domů.

  Kdy bude Oktagon v Česku?

  Stane se tak již v sobotu 23. července. Oktagon 34 bude hostit pražská Štvanice. Už se jedná o tradici – pod otevřeným nebem na pražském ostrově chutná MMA zvláště skvěle.

  Oktagon live stream zahajuje novou éru. Festival bojových sportů překračuje hranice Česka a Slovenska a začíná usilovat o pozornost evropských fanoušků MMA. Oktagon 33 bude hostit Festhalle Messe Frankfurt. Hala ve městě, kde se nachází největší německé letiště a Evropská centrální banka, bude důstojnou kulisou pro střety elitních bojovníků MMA. Nadále ale platí, že Oktagon live stream zdarma je k dispozici pro předplatitele Oktagon TV. A také pro ty, co sázejí u kanceláře Tipsport. Tato společnost má pro nově registrované zákazníky připraven bonus 150 Kč. Nenechte si ujít Oktagon online stream, jenž startuje v sobotu 4. června 2022 od 18:00..

  Mohlo by Vás zajímat

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Fortuna TV

  Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte…