Eurojackpot bonus

Eurojackpot bonus

Eurojackpot bonus 220 Kč zdarma získáte ke každé nové online registraci zdarma. Není třeba zadávat žádný Eurojackpot bonusový kód, při registraci přes náš odkaz je odměna automaticky vaše. Co je třeba splnit, aby byl Eurojackpot bonus váš a jak probíhá online registrace u Eurojackpotu se dozvíte v tomto článku.

platný bonusOvěřeno dnes 18. května
Eurojackpot bonus platný v květnu 2024
 • Návod, jak získat Eurojackpot bonus 220 Kč zcela zdarma.
 • Přehledné a jednoduché podmínky, díky kterým získáte Eurojackpot bonus za registraci.
 • Recenze a hodnocení loterie Eurojackpot dále v článku.
Aktivovat bonus platný bonusOvěřeno dnes 18. května

Eurojackpot bonus 220 Kč zdarma získáte ke každé nové online registraci zdarma. Není třeba zadávat žádný Eurojackpot bonusový kód, při registraci přes náš odkaz je odměna automaticky vaše. Co je třeba splnit, aby byl Eurojackpot bonus váš a jak probíhá online registrace u Eurojackpotu se dozvíte v tomto článku.

Eurojackpot registrace s bonusovým kódem

Eurojackpot registrace s bonusovým kódem není vůbec složitá. Náš Eurojackpot bonus vám automaticky přináší 220 Kč zdarma, dokonce bez toho, abyste ho museli zadávat. Stačí se zaregistrovat přes náš odkaz, na kterém najdete formulář pro vytvoření hráčského účtu loterie Eurojackpot online. Jak tedy Eurojackpot registrace s bonusovým kódem probíhá?

Eurojackpot bonus

 1. Eurojackpot bonus má výši 220 Kč, pro jeho získání jsou důležité dva kroky.
 2. Je třeba kompletní Sazka registrace, protože právě ta loterii Eurojackpot v České republice provozuje.
 3. Dále je třeba registrace přes náš odkaz, při ní ani není třeba zadávat Eurojackpot bonusový kód.

Registrace s Eurojackpot bonusovým kódem

Podmínky Eurojackpot bonusu

Podmínky Eurojackpot bonusu nejsou nijak složité. Přesto si je pojďme v krátkosti zopakovat, aby vám tak Eurojackpot bonus 220 Kč zdarma neunikl.

Podmínky Eurojackpot bonusu

 1. Prvním krokem je vstoupit do registračního formuláře Eurojackpotu přes náš odkaz. Ten najdete v tomto článku.
 2. Dále vyplníte všechny osobní údaje, které jsou požadovány v registračních formulářích. Většina z nich vychází z platné legislativy.
 3. Po tomto kroku následuje nastavení sebeomezujících limitů a potvrzení totožnosti. Tu můžete ověřit buď přes pobočky Sazka nebo online skrz bankovní identitu.
 4. Pokud dodržíte tyto podmínky Eurojackpot bonusu, bonus 220 Kč je váš. Můžete ho nyní využít na vaše loterijní tikety.

Další loterijní bonusy

Eurojackpot bonus není samozřejmě na českém trhu ojedinělý. Také další loterijní bonusy nabízejí odměnu za kompletně dokončenou registraci. Pojďme se tedy podívat na to, jaké další bonusy jsou k dispozici. Jak můžete vidět, i další loterijní bonusy jsou velmi zajímavé. Vždy je samozřejmě třeba pečlivě prostudovat podmínky jednotlivých bonusů, abyste je při registraci správně splnili. Zároveň je třeba zmínit, že Sazka bonus nejde kombinovat s odměnou za registraci u Eurojackpotu.

Další loterijní bonusy

Aktuální loterijní bonusy

Korunka promo kód
Korunka promo kód
3000 Kč + 300 Kč zdarma
3000 Kč + 300 Kč zdarma
Sportka
Sportka
220 Kč zdarma
220 Kč zdarma
Fortuna číselky
Fortuna loterie kód
400 Kč zdarma
400 Kč zdarma

Eurojackpot slosování

Eurojackpot slosování probíhá pravidelně dvakrát týdně. Tikety, které podáte, mohou být vyhodnoceny buď v úterý nebo v pátek. Samozřejmě je důležité zmínit, že tikety je v den slosování možné podat pouze do 19:00. Samotné slosování pak probíhá mimo ČR od 20:00. Výsledky pak zpět dorazí s menším zpožděním. Při sázení lze také váš tiket přednastavit tak, aby byl podán do vice Eurojackpot slosování. Vaše oblíbená čísla tak můžete vsadit i opakovaně bez nutnosti podávat další tikety.

Jak hrát Eurojackpot

Eurojackpot není vůbec náročná loterie, přesto se ale pojďme v krátkosti podívat na to, jak hrát Eurojackpot. Výhodou je fakt, že existuje pouze jedna varianta toho, jak hrát Eurojackpot. Nevybíráte si zde mezi několika variantami hry, jak například u Loterie Korunka. Eurojackpot si zahrajete v několika málo krocích:

 1. Základem je samozřejmě přihlášení do vašeho online účtu u Sazky, případně návštěva pobočky pro podání papírového tiketu.
 2. Dále si rozmyslete, kolik sloupců a jaká čísla budete sázet.
 3. Každý sloupec na tiketu má dvě osudí. V tom prvním budete vybírat z 50 čísel 5. V tom druhém je pak třeba vybrat 2 čísla z 12. Samozřejmě je možné i náhodné vyplnění.
 4. Pouze v české variantě loterie Eurojackpot si můžete zahrát tzv. Extra 6 až o 2 miliony Kč. Není třeba vybírat žádná čísla, vygenerují se náhodně. Tato součást loterie je samozřejmě nepovinná.
 5. Nyní je nutné zvolit, zda sázíte jednorázově nebo si chcete předplatit vsazení více tiketů. Pokud zaškrtnete jednorázovou variantu, vyberte, zda sázíte do úterního či do pátečního slosování. Obě možnosti nejsou možné.
 6. Tiket si můžete předplatit až na 12 slosování, v případě předplatného je možné tiket sázet na oba dny slosování.
 7. Také v případě Eurojackpotu je možné vsadit tzv. Systémovou sázku. Pokud zvolíte tuto možnost, budete vyplňovat speciální tiket pouze s jedním sloupcem. Budou v něm opět dvě osudí. V tom prvním vyberte 5 až 10 čísel z 50, v tom druhém pak 2 až 10 čísel z 12.
 8. Systém následně sám vytvoří ze zvolených čísel všechny možné kombinace, a ty budou vsazeny. Zvýší se tak mnohonásobně vaše šance na výhru.

Eurojackpot největší výhry

Eurojackpot nejvyšší výhry porážejí svou hodnotou všechny ostatní loterie, které si můžete v České republice zahrát. Vzhledem k tomu, že je Eurojackpot evropská loterie, jsou i hodnoty výher mnohem vyšší. Od roku 2015 tak v České republice získalo milionovou výhru celkem 80 lidí. Výherců menších cen pak bylo samozřejmě ještě mnohem více. Nejvyšší výhru v Čechách si odnesl sázející právě v roce 2015. Získal tehdy 2,46 miliardy Kč. To ho zařadilo na žebříčku výher v celé Evropě na páté místo. Celkem si na více než milionových výhrách Češi rozdělili 4,6 miliardy Kč. Pro porovnání Eurojackpotu a dalších Sazka loterií jsme pro vás připravili článek Sazka největší výhry, kde se celému témat věnujeme podrobněji.

Kde sledovat slosování a Eurojackpot výsledky

Loterie Eurojackpot se losuje ve Finsku, tikety se do ní podávají z celé Evropy. V tabulce níže najdete informace o tom, kde můžete toto slosování sledovat na vlastní oči. Máte-li spíše zájem o výsledky a kontrolu vašeho tiketu, připravili jsme pro vás velmi podrobný článek právě na téma Eurojackpot výsledky.

Kde sledovat slosování a Eurojackpot výsledky

Kde sledovat slosování Eurojackpotu Čas slosování Sledovat přenos slosování
YouTube kanál Sazka ÚT, PÁ – 20:00 Sleduj slosování

Eurojackpot aplikace

Velkou výhodou této loterie je velmi dobře zpracovaná Eurojackpot aplikace. Pro opakované i příležitostné sázení je opravdu dobrou volbou. Můžete v ní tikety podávat i kontrolovat výsledky, je nutný ale plně ověřený účet od Sazky. Je to totiž Sazka aplikace, ve které si můžete Eurojackpot vsadit. Aplikace pouze pro Eurojackpot zatím neexistuje a pravděpodobně ani nevznikne.

Eurojackpot aplikace

Celkové hodnocení

Eurojackpot představuje výbornou příležitost zahrát si celoevropskou loterii s velmi zajímavými výhrami. Výhodou je především vysoká hodnota nabízených výher i jejich frekvence. Velmi dobře je zpracována možnost sázet online a podávat opakované tikety. K dispozici je také výhodný Eurojackpot bonus 220 Kč za registraci zdarma. Nevýhodou je pouze menší množství slosování týdně.

Jak hodnotíme Eurojackpot bonus
Počet variant loterie
3/5
Výhernost
5/5
Počet slosování
4/5
Hodnota výher
5/5
Celkové hodnocení
4/5

Často kladené otázky

Jaký je Eurojackpot bonus?

Momentální Eurojackpot bonus je 220 Kč zdarma pouze za registraci. Získané bonusové prostředky pak můžete využít na vaše loterijní tikety.

Jak získat Eurojackpot bonus?

Eurojackpot bonus 220 Kč zdarma můžete získat při registraci přes náš odkaz. Pokud ho využijete, nebudete potřebovat ani Eurojackpot bonusový kód.

Jak často je slosování Eurojackpotu?

Slosování Eurojackpotu probíhá dvakrát týdně, vždy v úterý a v pátek. U obou slosování je třeba podat tikety do 19:00. Samotné slosování pak probíhá od 20:00. Výsledky jsou k dispozici až o zhruba 15 minut později.

Jaké jsou Eurojackpot výhry?

Eurojackpot výhry vždy záleží ale především na uhodnutých číslech. Při uhodnutí všech 5 čísel a 2 dodatkových se výhry pohybují v astronomických výškách celých miliard Kč. I menší množství uhodnutých čísel vám ale vynese zajímavé peníze.