Tipsport BetBuilder – sestavte si vlastní unikátní sázku


Tipsport představil možnost sestavit si vlastní sázku z více příležitostí u jednoho zápasu skrz Tipsport BetBuilder. Tato funkce umožňuje spojit na jeden tiket až pět příležitostí ze stejného zápasu, BetBuildery lze také dále kombinovat do AKO tiketu. Jak Tipsport BetBuilder funguje a jaké jsou podmínky jeho využití popíšeme v tomto článku.

Tipsport BetBuilder

Jak funguje Tipsport BetBuilder?

Pokud jste někdy chtěli na tiket vložit více příležitostí z jednoho zápasu, Tipsport BetBuilder je funkce přesně pro vás. Zjednodušeně řečeno jde o klasický AKO tiket, ale všechny příležitosti na něm se týkají jednoho zápasu. Základní podmínkou je samozřejmě Tipsport registrace, BetBuilder lze prozatím využít pouze na fotbalová a hokejová utkání. Níže najdete kompletní postup, jak vytvořit Tipsport BetBuilder tiket:

 1. Pro využití Tipsport BetBuilderu je nutný plnohodnotný hráčský účet. Pokud ho ještě nemáte, nezapomeňte při registraci zadat Tipsport akční kód. Díky němu můžete získat 300 Kč zdarma na vaše sázky a až 50.000 Kč za váš první vklad.
 2. Pro sestavení BetBuilder tiketu nejprve vyberte fotbalový nebo hokejový zápas, na který byste chtěli vsadit. Tipsport BetBuilder zapnete tlačítkem v levém horním rohu boxu s vypsanými příležitostmi dostupnými pro tento zápas.

 3. Jak funguje Tipsport BetBuilder

 4. Nyní můžete do vašeho tiketu zařadit až 5 příležitostí z jednoho zápasu, které se spojí do jedné. Po přidání každé jednotlivé události z tohoto zápasu se automaticky upraví kurz. Váš tiket je vítězný, pokud jsou všechny zařazené příležitosti správně.
 5. Z BetBuilder tiketu můžete vytvořit také klasickou AKO či Kombi sázenku. Stačí přidat další klasickou příležitost nebo až 5 BetBuilder tiketů.
 6. Tipsport BetBuilder můžete vsadit z webu či přímo z Tipsport aplikace, v obou případech je proces velmi podobný. Dostupný je také pro předzápasové i live sázky.

BetBuilder od Tipsportu je pro sázkaře kteří chtějí větší výhry

Tipsport BetBuilder je užitečnou funkcí, která může velmi dobře posloužit velkému množství hráčů u této sázkové kanceláře. Tato funkce je pro vás vhodná zejména ve chvíli, kdy:

 • Máte jasnou představu o tom, jak bude konkrétní zápas probíhat – máte-li daný zápas opravdu dobře nastudovaný, můžete k hlavnímu tipu na vítězství přidat i podpůrné příležitosti a vylepšit tak váš tiket.
 • Chcete získat vyšší výhru – z jednoho zápasu můžete díky BetBuilderu získat mnohem vyšší výhru. Stačí příležitosti dobře nakombinovat a jeden zápas vám může vynést více, než pořádně naplněný AKO tiket. Pro vysokou výhru už tak není nutné sázet na více týmů v několika zápasech.
 • Důvěřujete jednomu hráči či specifickému ukončení – mnoho příležitostí u jednoho zápasu se může vhodně doplňovat. Díky Tipsport BetBuilderu je můžete nyní vhodně zkombinovat do jednoho tiketu.

Důležité podmínky a pravidla Tipsport BetBuilder

Tipsport BetBuilder není příliš komplikovaná funkce. Přesto se s ní pojí několik podmínek a pravidel, které je třeba dodržet. Níže je najdete ty nejdůležitějších v přehledném seznamu:

 • Nutnou podmínkou pro využití BetBuilder sázky je plnohodnotný účet u Tipsportu, včetně ověřené totožnosti na pobočce či skrz bankovní identitu.
 • Na rozdíl od funkce Betano BetBuilder, u Tipsportu je tento druh sázky možné podat pouze u hokejových a fotbalových zápasů.
 • Tipsport BetBuilder můžete podat u předzápasového tiketu nebo v rámci Tipsport live sázky.
 • Maximální počet příležitostí spojených do BetBuilder sázenky je pět. Stejný počet BetBuilder příležitostí pak můžete umístit na AKO či Kombi tiket.
 • Aby byl tiket výherní, musí být správně všechny zařazené příležitosti.
 • Maximální kurz na jednom BetBuilder tiketu je 900.
 • Pro Tipsport BetBuilder je možné využít funkci cashout, lze ji ale uplatnit pouze na celou BetBuilder příležitost na AKO tiketu.

Další užitečné nástroje pro sázkaře u Tipsportu

Tipsport BetBuilder samozřejmě není jedinou zajímavou funkcí dostupnou pro sázkaře u Tipsportu. Tato sázková kancelář se snaží pro hráče připravit ten nejlepší možný zážitek, a proto je v její nabídce hned několik dalších zajímavých služeb. Velkou výhodou je možnost sledovat zápasy živě skrz TV Tipsport, či alespoň pomocí funkce matchtracker. V rámci věrnostního programu můžete za sázení získávat Tipsport Nety, které pak můžete využít na další tikety zdarma. Hráči se také mohou účastnit různých soutěží, jako je Tipsport Tipcup, či pravidelných promo akcí, ve kterých mohou získat prostředky na sázky zdarma, bonusy ke vkladu či Tipsport free spiny.


Hokejový BetBuilder za 186 tisíc

Jen chvíli od spuštění BetBuilderu se v největší sázkařské komunitě objevil zajímavý úlovek. Mezi mantinely zaúřadoval Stenlly7. A trefil částku 185 847 Kč. Na AKO tiketu měl pět BetBuilder sázek a jednu klasickou. Například v zápase Boston – Dallas očekával kanadský bod Davida Pastrňáka, Jasona Robertsona a minimálně pět branek. BetBuilder můžete aktuálně využít u NHL, Tipsport extraligy, elitní slovenské hokejové ligy a přibližně 30 nejatraktivnějších fotbalových soutěží.

BetBuilder v akci: Fotbalová výhra 58 tisíc

BetBuilder se těší velké oblibě. S parádní trefou se pochlubil Michymalll, který měl v AKO tiketu nasázené čtyři BetBuilder sázky a stejný počet klasických příležitostí. Na první pohled zaujme střet Slovácka se Spartou. U tohoto duelu vyšponoval kurz na 5,27. Očekával vítězství ACS, více rohů v podání borců z Letné a zároveň minimálně tři rohy Pražanů po změně stran. I díky tomu za pouhých 1 000 korun inkasoval 58 140 Kč.