Živé přenosy zdarma můžete sledovat hned několika způsoby. Nejvýhodnější je livestream u vybraných českých sázkových kanceláří. V takovém případě jsou živé přenosy zdarma a legální. Podmínkou je pouze platný účet u dané kanceláře. Sportovní živé přenosy u sázkových kanceláří tak představují dobrou alternativu sportovním programům a různým placeným live streamům. V kategorii živé přenosy zdarma vám přinášíme aktuální informace o dostupných live streamech pro nadcházející sportovní události.

Vychutnejte si živé přenosy z populárních sportovních akcí. Zjistěte, kde sledovat svého oblíbeného sportovce nebo sportovní tým zdarma či za poplatek. Možností je zpravidla rovnou několik, takže si určitě přijdete na své. V každém článku v této kategorii najdete také shrnutí nejnovějších kurzů, programu a možností pro nákup vstupenek. Těmto tématům ale věnujeme i detailní články v sekci sportovní zprávy.

Typy live streamů

Způsob sledování vybrané sportovní události se odvíjí hlavně od typu sportu. Pro některé z nich najdete snadno možnosti jak sledovat live stream zdarma, jindy bude ale třeba za živý přenos zaplatit.

  • Na ty nejoblíbenější sporty, jako je hokej, fotbal či tenis, se podíváte v televizi. Spolu se sportovními stanicemi za poplatek vysílá mnohé zápasy i ČT sport. U každé sportovní události v této sekci uvádíme i možnost sledování prostřednictvím konkrétního sportovního programu, pokud je dostupná.
  • Ostatní akce bývají zpravidla k dispozici prostřednictvím pay-per-view (PPV) streamů, tedy za určitý poplatek. Tyto PPV streamy jsou doménou především zahraničních sportovních událostí. Vždy je třeba dávat pozor na to, kde je daný PPV stream dostupný. Většinou je najdete na speciálním webu, který provozuje organizátor daného turnaje nebo sportovní události.
  • Samostatnou kategorií jsou live streamy od sázkových kanceláří, které můžete sledovat prostřednictvím jejich vlastní TV. Tutu službu má například Fortuna, Betano nebo Tipsport. Každá z nich má přitom jiné podmínky pro sledování. Aktivní hráči však mají sportovní live streamy ve většině případů zadarmo.

Kde hledat live streamy zdarma

Jak již bylo zmíněno výše, live streamy zdarma najdete nejčastěji u českých sázkových kanceláří. Většina z nich umožňuje aktivním hráčům sledovat desítky nejrůznějších zápasů denně. Aktivitu ale sázkové kanceláře měří různě. V některých případech je třeba sázet či dobít konto, jindy bude stačit pozitivní zůstatek na vašem hráčském účtu.

Live streamy Spustit TV s bonusem
Tipsport TV Spustit s bonusem
Betano TV Spustit s bonusem
Fortuna TV Spustit s bonusem
Chance TV Spustit s bonusem
Sazkabet TV Spustit s bonusem

Nabídka live streamů

Nabídka sportovních live streamů je obzvláště u sázkových kancelářích velmi široká. Na jejich TV můžete sledovat živé přenosy nejen z hokeje či fotbalu, ale také z tenisu, boxu, MMA či dostihů. Většina sázkových kanceláří vám umožní sledovat živé přenosy z desítek různých sportů, ať už jsou více či méně populární. Sledovat můžete live streamy z turnajů, mistrovství i mezinárodních lig. České sportovní události jsou potom samozřejmostí. S ​​live sázení je celý zážitek ze sledování ještě lepší a zajímavější. Dalším benefitem jsou nejrůznější bonusy, které jsou u daných sázkových kanceláří dostupné.

V Říjnu 2024

V Červenci 2024

V Červnu 2024

V Únoru 2024

V Lednu 2024

V Prosinci 2023

V Listopadu 2023

V Říjnu 2023

V Srpnu 2023