​​Betano TV


Betano TV nabízí víc než jen sledování přímých přenosů. Kromě rozmanité nabídky live streamů je k dispozici i speciální funkce pro live sázky na mobilu. V článku si povíme, jaké živé přenosy aktuálně u Betana najdete, podmínky i cenu Betano TV, i jak a kde spustíte tuto praktickou funkci na PC i v mobilu. Podíváme se i na funkci „Sleduj a sázej“ a řekneme si, k čemu slouží.

Přejít do registrace s bonusem 500 Kč

​​Betano TV

Kde sledovat Betano TV sportovní přenosy

Pojďme se podívat, kde sledovat sportovní přenosy u Betana. Během chvilky můžete sledovat zápas zdarma, využít live sázky a užít si sledování zápasu na maximum.

Kde sledovat Betano TV sportovní přenosy

 • Přejděte na stránky Betano.cz a přihlaste se do svého účtu.
 • V horní oranžové liště zvolte sekci „Live sázení“.
 • Vyberte si sport, který vás zajímá, klikněte na něj.
 • Zobrazí se vám nabídka dostupných live streamů.

Jak si spustit Betano TV

Betano livestream je určen registrovaným hráčům. Pokud účet zatím u této poměrně nové sázkové společnosti nemáte, během chvilky si ho můžete zřídit online a získat tak bonus ve formě 500 Kč za registraci a k tomu v rámci Betano Mise i sázku zdarma až do výše 500 Kč. Využijte náš jedinečný Betano promo kód, s kterým získáte maximum bonusů ihned po registraci. Jakmile si účet zřídíte, pak stačí postupovat podle následujících bodů.

Jak si spustit Betano TV

 • Přihlaste se do vašeho účtu na Betano.cz.
 • V oranžové horní liště klikněte na „Live sázení“.
 • Zobrazí se vám kompletní nabídka sportů a událostí.
 • Pro zobrazení zápasů s dostupným live streamem, klikněte vpravo nahoře pod oranžovou lištou na ikonku „TV“.
 • Zobrazí se vám seznam přímých přenosů u Betana a vy si jednoduše vyberte, který chcete sledovat.

Živé přenosy na Betano TV

Živé přenosy na Betano TV jsou dostupné 24 hod. denně i v nočních hodinách. Denně u Betana najdete velkou nabídku live streamů z různých sportovních odvětví. Ze sportů je k dispozici fotbal, tenis, basketball, stolní tenis, volejbal, e-sporty i plážový volejbal. Přímé přenosy jsou bez reklam a vy se tedy můžete bavit bez přerušení. Zajímavé jsou i příležitosti k sázení, kterých u Betano najdete nespočet. Jen u aktuálních fotbalových událostí jich je více než 100. Vsadit si můžete na to kolik padne gólů, asijský handicap, rohové kopy, karty, na své oblíbené hráče nebo využít speciální nabídky. Např. Co se stane v zápase jako první, způsob vstřelení gólu (střela ze hry, penalta atd.) nebo na vítězný rozdíl. V tabulce najdete přehled aktuálních streamů na Betano TV.

Živé přenosy na Betano TV

Betano přehled streamů Sport TV Betano
I-League Fotbal Spustit
UTR – Exhibice Tenis Spustit
ITF – ženy Tenis Spustit
WTA – Angers Tenis Spustit
NBL Basketbal Spustit
NBA Basketbal Spustit
Liga Pro Stolní tenis Spustit
TT Cup Stolní tenis Spustit
TT Elite Series Stolní tenis Spustit
Winners Cup Plážový volejbal Spustit
CCT Europe eSport Spustit

Betano TV podmínky a cena

Stejně jako ostatní live streamy u sázkových kanceláří i TV Betano je pro uživatele této sázkové kanceláře zdarma. Samozřejmě ne až tak úplně, ale jeho provoz platíte tím, že sázíte. Pojďme si shrnout kompletní podmínky:

Betano TV podmínky a cena

 • Být registrovaným hráčem u Betano.cz i s ověřením osobních údajů.
 • Živé přenosy na Betano TV jsou zdarma pro aktivní uživatele této sázkové kanceláře.
 • Musíte mít kladný zůstatek na účtu.
 • Vybrat si můžete z mnoha sportovních soutěží.

Betano livestream v mobilní aplikaci

Betano livestream v mobilní aplikaci je pro registrované hráče k dispozici 24 hod. denně. Po stažení Betano mobilní aplikace se stačí přihlásit do herního účtu a live stream spustit. Postupujte krok po kroku podle našeho návodu a během chvilky můžete živý přenos začít sledovat.

Sazkabet TV mobilní aplikace

 • Stáhněte si mobilní aplikaci do mobilu.
 • Přihlaste se ke svému účtu nebo se registrujte.
 • Klikněte na záložku „Live“.
 • V horní černé liště ve výčtu sportů až na konci najdete tlačítko „Přenosy“.
 • Klikněte na něj a vyberte si sport a zápas, který chcete sledovat.

Betano pro své fandy navíc připravilo pro ještě lepší zážitek ze sledování i speciální funkci pro live sázení s názvem „Sleduj a sázej“. Tato funkce vám umožní sledovat zápas na celé obrazovce v mobilu i podávat sázky ve stejnou chvíli. Budete k tomu potřebovat spustit si Betano TV na celou obrazovku. Jak na to si povíme v následujícím odstavci.

Jak nastavit Betano TV na celou obrazovku

Je to jednoduché, a navíc můžete i využít speciální funkci „Sleduj a sázej“. Na PC si můžete obraz pouze lehce zvětšit, ale bohužel, na celou obrazovku roztáhnout nelze. Livestream u Betana se vám spustí kliknutím na tlačítko TV v pravém sloupci. Nad obrazem najdete ikonku s šipkami – doprava a doleva. Když na ní kliknete, obraz se o něco zvětší.

Jak nastavit Betano TV na celou obrazovku

A jak postupovat na mobilu?

 • Podle předešlého návodu si stáhněte mobilní aplikaci do mobilu a spusťte live stream.
 • Klikněte na čtvereček ve spodním rohu pro zvětšení obrazu
 • Vpravo na obrazovce se vám zobrazí funkce „Sleduj a sázej“. Stačí na ni kliknout a otevře se vám nabídka sázkových příležitostí s kurzy.

Betano Watch party – sledujte sportovní přenosy s přáteli

Také Betano se rozhodlo zavést pro sázkaře komunitní funkce. Jednou z nich je Betano Watch Party, díky které můžete sledovat sportovní zápasy spolu s dalšími registrovanými hráči na Betano. V bodech níže najdete podmínky Betano Watch Party:

 • Základem je samozřejmě platná registrace pro všechny účastníky Betano Watch Party.
 • U zápasů s dostupným livestreamem bude nově možnost přepnout do Betano Watch Party. Tímto krokem vytvoříte samostatný video hovor, na který budete moci přizvat až 9 dalších sázkařů.
 • Během sledování přenosu můžete sázet live tikety, mluvit či si psát zprávy.
 • Sázková kancelář Betano není nijak zodpovědná za chování případných spolusledujících v rámci Betano Watch Party.

Betano TV celkové zhodnocení

Betano TV všem sportovním fandům nabízí velkou škálu sportovních přenosů, a to jen za to, že budete mít kladný zůstatek na herním účtu. Tedy na rozdíl od Tipsportu či Fortuny, sledovat můžete i bez toho, aniž byste pravidelně sázeli. Nabídka a pestrost streamů ovšem není rozhodně tak široká jako u Tipsportu nebo Fortuny, ať už co se týče fotbalu, hokeje i dalších sportů. Na vybrané zápasy si ale můžete podat live sázky nebo předzápasové sázky i u této sázkové kanceláře.

Všechny sportovní přenosy sázkových kanceláří

Souhrn a přehledy sportovních přenosů všech sázkových kanceláří najdete v tabulce níže. Širokou nabídku předních fotbalových soutěží najdete u Tipsportu, Fortuny i Sazkabetu. Pro kompletní přehled přímých přenosů klikněte na zelené tlačítko a uvidíte, co vše daná sázková kancelář nabízí.

Živé sportovní přenosy TV sázkových kanceláří
Sazkabet Sazkabet TV
Tipsport Tipsport TV
Fortuna Fortuna TV

Často kladené otázky

Jaké sporty nabízí Betano TV livestream?

Nabídka je opravdu široká. Vybrat si můžete ze sportů jako fotbal, hokej, tenis, basketbal, e-sporty, stolní tenis, plážový volejbal atd.

Kolik stojí měsíční využívání služby Betano TV?

Cena Batano TV se neplatí na měsíční bázi. Jedná se o službu poskytovanou sázkovou společností svým klientům. Podmínkou je pouze být registrovaným hráčem u této sázkové společnosti a mít kladný zůstatek na účtu.

Jak si zvětším stream u Betana na celou obrazovku na mobilu?

Jednoduše spustíte stream a otočíte mobil do horizontální polohy. Zobrazí se vám nabídka funkce „Sleduj a sázej“, stačí kliknout a využít i live sázky, které budete mít dostupné přímo na displeji u přenosu.

Mohu sledovat Betano TV i bez registrace?

Bez registrace Betano TV není dostupné. Jedná se o službu určenou všem klientům této sázkové společnosti, ale pro neregistrované zájemce dostupná není.

Kde najdu Betano TV?

Betano TV najdete v hlavním menu sekci „Live“. Pro zobrazení zápasů s přenosem stačí kliknout na ikonku TV v černé liště vpravo a vyfiltrují se vám pouze zápasy s přenosem.