Kdo vyhraje Survivor 2023?


Kdo vyhraje Survivor 2023 je otázka, na kterou již známe odpověď je jim Tomáš Weimann. Který se tvrdě probojoval skrz 6 duelů, a dokázal tak že pevná vůle vás dovede až na samý vrchol. Druhá série česko-slovenské verze oblíbeného seriálu je u konce.Ve finálové epizodě, která byla odvysílaná 17.5. 2023 se rozhodlo mezi dvěmi hlavními finalisty a to právě mezi Tomášem Weimannem a Martinem Konečným. V tabulce níže jsou seřazeni Survivor 2023 favorité, v takovém pořadí a dílu ve kterém vypadli.

Kdo vyhraje Survivor 2023

Zdroj: voyo

Kdo vyhraje Survivor 2023 Vyřazen Čím se zabývá mimo Survivor 2023
Tomáš Weimann Vítěz – 1.místo Trenér skateboardingu
Martin Konečný Finalista – 2. místo Technik
Karolína Krézlová Vyřazena – 32. díl Herečka a zpěvačka
Johana Fabišíková Vyřazena – 31. díl Tanečnice
Adam Bůžek Vyřazen – 30. díl Osobní trenér
Josef Kůrka Vyřazen – 29. díl Model
Andrea Bezděková Vyřazena – 28. díl Miss ČR
Barbora Krčálová Vyřazena – 27. díl Studentka práv

Survivor 2023 účastníci

Na začátku soutěže byli Survivor 2023 účastníci rozděleni do dvou kmenů. 24 soutěžících bylo rozděleno podle jednoduchého klíče, kmen Hrdinů pro známé tváře, kmen Rebelů pro mediálně zatím neznámé soutěžící. Momentálně jich ve sloučeném kmenu Rivalů zůstává celkem 8. Postupně jich vypadne ještě pět a ve velkém finále se rozhodne mezi třemi nejlepšími.

Tomáš Weimann

Trenér skateboardingu Tomáš Weimann patřil mezi hlavní favority na vítěze. Survivor Tomáš bral jako další výzvu na svém seznamu cílů, který si vytvořil po životním restartu v buddhistickém chrámu. Tomáš se stal vitězem Survivor 2023.

Tomáš Weimann

Zdroj: voyo

Martin Konečný

Jeden z nejzajímavějších životních příběhů má ze soutěžících Martin. Do svých třiceti let byl členem církve Svědků Jehovových, ze které ho nakonec dostala jeho první partnerka. S tou se sice rozešel, ale vydal se tak na novou životní cestu. Martin Survivor vyzkoušel právě i kvůli tomu, aby ve 45 letech posunul svoji limity. Už od začátku byl Martin středem pozornosti a mnoha kontroverzí. Dostal se ale až do finálové dvojky s Tomášem Weimannem ale bohužel porotu svých bývalých spoluhráčů z ostrova nepřesvědčil aby získal dostatek hlasů k výhře.

Martin Konečný

Zdroj: voyo

Karolína Krézlová

Karolína Krézlová je známá především jako herečka a zpěvačka z nejrůznějších filmů a muzikálů. Velký zájem bulváru si užívala také kvůli vztahům se slavnými a vlivnými muži. V kmeni Hrdinů byla často spolupracovala právě s Josefem Kůrkou a dle Vladimíra patří mezi další soutěžící, kteří nemají šanci na výhru. Karolína vypadla ve finálové trojce.

Karolína Krézlová

Zdroj: voyo

Johana Fabišíková

Johana Fabišíková je tanečnicí v nočních klubech na Ibize a její kamarádkou je vítězka MasterChefa Česko Besky. Survivor Johana vyzkoušela právě na radu od Besky, především aby mohla naplnit svoji ctižádostivost a zanechat v životě větší stopu. Mimo soutěž také chodí se slovenským hokejovým reprezentantem Mariem Lutnerem. Johana Survivor rozhodně plánuje vyhrát, má také velmi dobrou šanci, dle jejího dosavadního výkonu.

Johana Fabišíková

Zdroj: voyo

Adam Bůžek

Adam Bůžek patřil mezi nejmladší účastníky v letošní sérii. Momentálně se živí jako osobní trenér, ale paradoxně byl v dětství spíše hráč počítačových her a šprt. Na střední škole se ale začal věnovat kulturistice a dnes zvládá Adam Survivor po fyzické i psychické stránce. Jestli se mu podaří zvítězit ale ještě není jisté. Adam byl v 30. dílů vyřazen Tomášem.

Adam Bůžek

Zdroj: voyo

Andrea Bezděková

Další soutěžící z bývalého kmene Hrdinů je Andrea Bezděková, která v roce 2016 získala korunku Miss ČR a od té doby si užívala střídavou pozornost médií. Ve volném čase byla dlouho roztleskávačkou, hrála tenis a zkušenosti měla také s pobytem ve volné přírodě. Možná i díky tomu Andrea Survivor zvládla až do sloučeného kmenu Rivalů. Andrea se v 28. dílů, stala 7. vyřazenou.

Andrea Bezděková

Zdroj: voyo

Josef Kůrka

Jedním z výrazných hráčů v kmeni Hrdinů byl vždy Josef Kůrka, který se se proslavil zejména vítězství v anketě muž roku 2016. Účastnil se také soutěže MasterChef Česko a dlouhodobě se věnuje modelingu. Na ostrově měl často problémy zejména s nedostatkem jídla, soustředil se hodně na sociální hru. Ta mu zatím vyšla natolik, že se v Survivoru udržel i po sloučení. Josef se v 29. dílů, stal 6. vyřazeným.

Josef Kůrka

Zdroj: voyo

Barbora Krčálová

Barbora Krčálová se mimo Survivor věnuje modelingu a studiu práv. Fanoušci ji tipovali spíše na účast v Love Islandu, ale seznamovací reality show prý nevyhledává. Survivor Barbora vyzkoušela jako výzvu, především proto, že po skončení studia už bude mít méně času. Barbora se v 27. dílů, stala 8. vyřazenou.

Barbora Krčálová

Zdroj: voyo

Survivor 2023 program

Survivor 2023 program je pevně dán. Soutěž je momentálně v závěrečné fázi a osm soutěžících ve sloučeném kmeni Rivalů prochází závěrečnou selekcí do velkého finále. Na to se můžete těšit už 17.5. 2023. Survivor 2023 program také specifikoval podobu finálového souboje. Nakonec se utkají tři soutěžící, kteří překonají individuální souboje. Oproti minulé řadě seriálu stráví soutěžící v Dominikánské republice delší čas, konkrétně až 75 dní, oproti 68 dnům v minulém ročníku.

Survivor 2023 program

Zdroj: voyo

Kde sledovat Survivor 2023

Kde sledovat Survivor 2023? Existuje hned několik způsobů. Práva na seriál drží v ČR TV Nova, takže prvním způsobem, jak sledovat Survivor 2023 je samozřejmě přímo na tomto kanále. Nova je dnes součástí většiny televizních balíčků, a Survivor zde můžete sledovat vždy ve středu a ve čtvrtek od 21:25 do 23:30. Survivor online můžete sledovat v případě, že máte přístup k některé z online televizí, kde je k dispozici Nova. Případně můžete využít Voyo Survivor a sledovat celou soutěž přímo přes tuto streamovací službu TV Nova. Výhodou je zejména možnost sledovat Survivora na různých zařízeních a náskok před vysíláním na kanále Nova.

Kde se natáčí Survivor 2023

Kde se natáčí Survivor 2023 přesně nevíme. Známé je pouze to, že se opět točí v Dominikánské republice. Na natáčení se podílí jak Češi, tak dominikánská produkční společnost. Svou roli mají také poradci od majitele značky Survivor, kteří dohlížejí na to, aby byla i československá verze podle jejich představ. Byla to právě zástupkyně mezinárodní produkční stanice, se kterou se údajně tajně domlouval realitní makléř Jirka, který ze Survivora později odstoupil.

Survivor 2023 program

Zdroj: cedok

Kdo vypadl ze Survivor 2023

Survivor 2023 je momentálně v závěrečné fázi, kdy došlo ke sloučení obou kmenů. To znamená, že soutěž už opustilo velké množství hráčů i hráček. Ti z prvních dílů nestihli zanechat u diváků takový dojem, ale někteří vypadlí patřili mezi velmi kontroverzní i oblíbené soutěžící. Sám ze Survivora odstoupil realitní makléř Jirka, který se dokonce dostal do hádky s moderátorem Ondřejem Novotným. Dalším vyřazeným soutěžícím je Petr Havránek, který na sebe upozornil až příliš blízkým vztahem se svou bývalou přítelkyní, přestože je v ČR ve vztahu. V Survivoru už také není fotbalista Petr Švancara, kterého mnoho diváků tipovalo na vítěze. Po sloučení obou kmenů už Survivor opustili tři soutěžící, konkrétně Žaneta, Kristián a naposledy Martin Kulhánek. Kdo vypadl ze Survivor 2023 najdete také v tabulce níže.

Soutěžící Pořadí
Tomáš Weimann Vítěz
Martin Konečný 2. vyřazený
Karolína Krézlová 3. vyřazená
Johana Fabišíková 4. vyřazená
Adam Bůžek 5. vyřazený
Josef Kůrka 6. vyřazený
Andrea Bezděková 7. vyřazená
Barbora Krčálová 8. vyřazená
Martin Kulhánek 9. vyřazený
Kristian Kundrata 10. vyřazený
Žaneta Skružná 11. vyřazená
Matěj Quitt 12. vyřazený
Pavlína Sigmundová 13.vyřazená
Filip Jánoš 14. vyřazený
Petr Havránek 15.vyřazený
Petr Švancara 16.vyřazený
Jiří Hanousek 17.vyřazený (odstoupil)
Kateřina Klinderová 18.vyřazená
Ludmila Puldová 19.vyřazená
Barbobra Mlejnková 20.vyřazená
Václav Matějovský 21.vyřazený (odstoupil kvůli úrazu)