Sazka bonusový kód

Sazka bonusový kód

Využijte Sazka bonusový kód při registraci online. Ujistěte se který bonusový kód je momentálně dostupný a jak získat maximální registrační bonus za každou novou registraci online. Seznamte se s podmínkami bonusu a porovnejte bonus s ostatními sázkovými kancelářemi s licencí v ČR.

shield badge Testováno a funkční 12. května

Získejte 500 Kč ihned a 5000 Kč na první vklad

 • Bonus do casína a loterie 5000 Kč
 • Vložte 100 Kč ihned po registraci a získejte 500 Kč
Chci bonus! shield badge Testováno a funkční 12. května

Využijte Sazka bonusový kód při registraci online. Ujistěte se který bonusový kód je momentálně dostupný a jak získat maximální registrační bonus za každou novou registraci online. Seznamte se s podmínkami bonusu a porovnejte bonus s ostatními sázkovými kancelářemi s licencí v ČR.

datum aktualizace 12. 05. 2021 - Redakce sazkovekancelare.cz

Sazka bonusový kód

Využijte výhodnou nabídku sázkové kanceláře Sazkabet a získejte zdarma Sazkabet bonus 500 Kč za registraci. Chcete se ujistit jak vyzvednout všechny dostupné bonusy Sazkabet pro sázkovou kancelář, loterie a casíno? Nejprve si u Sazkabetu vyplňte online registraci, ihned poté obdržíte 100 Kč, za které si můžete vsadit třeba okamžitě na libovolnou příležitost. Vybrat si můžete z opravdu bohaté kurzové nabídky. Po dokončení nezbytných kroků registrace se můžete těšit na dalších 400 Kč. Bonus lze vsadit na kterýkoli sportovní zápas. Zaregistrujte se a vyzvedněte si navíc až 5 000 Kč do hry za první vklad na ověřené herní konto.

Sazka bonusový kód

Registrace u Sazkabet

Nyní si podrobně ukážeme, jak si vytvořit účet u Sazkabet. Otevřete stránky Sazkabet a v pravém horním rohu klikněte na „Registrovat“. Poté zadejte svůj email a heslo. Pak zvolte tlačítko „Pokračovat“. Poté je nutné vyplnit všechna požadovaná políčka, ve kterých jsou vaše osobní údaje. Tyto údaje musí být pravdivé a odpovídat realitě. Jakmile vše vyplníte, klikněte na tlačítko „Vytvořit účet“.

Svůj dočasný účet máte nyní vytvořen. Teď už si musíte do 30 dnů kliknout na ověřovací odkaz, který vám přišel na zadanou e-mailovou adresu. Pro získání plnohodnotného konta musíte ještě ověřit totožnost (osobní údaje) a nastavit si své herní limity. Registrace u Sazkabet je poměrně snadná, neliší se od registrace u jiných sázkových kanceláří. Vše je dáno platnou legislativou ČR. Pojem a značka Sazka patří v České republice ale už i v zahraničí k tradičním značkám a je synonymem pro stabilitu a solidnost. Je to vhodný partner pro každého kdo chce mít jistotu a pocit že jeho finance jsou v bezpečí.

Jak ověřím své osobní údaje prostřednictvím banky?

Jedeme dál, jak ověřím své osobní údaje prostřednictvím banky? Dle platné legislativy ČR musí dojít k ověření vaší identity. Nejjednodušší je ověření přes banku, pokud to vaše banka umožňuje. Aktuálně tuto službu nabízí Air Bank, Komerční banka, Česká spořitelna, Equa bank, ČSOB, Era a Moneta Money Bank. Nabídku bank Sazka neustále rozšiřuje. V přehledu účtu zvolte „Ověřit osobní údaje“ a následně vyberte svou banku. Poté budete přesměrování do internetového bankovnictví, zde potvrďte souhlas k předání vašich osobních údajů do Sazky. U České spořitelny je třeba povolit přístup třetích stran k vašim údajům.


Jak ověřím své osobní údaje prostřednictvím banky

další aktuální bonusy

Sazka sázení
5 000Kč + 500 Kč (jen pro nové zákazníky)
Sazka hry vstupní bonus
5 000 Kč + 300 Kč (jen pro nové zákazníky)

Jak ověřím své osobní údaje na pobočce?

Pokud se ptáte, jak ověřím své údaje na pobočce, pak odpověď je velice jednoduchá. Plnou registraci dokončíte tak, že ověříte svou totožnost na libovolném prodejním místě s terminálem SAZKA (je jich cca 6 500 po celé ČR) předložením dokladu totožnosti (stačí vám občanský průkaz). Takže i těch nejmenších vesnicích toto zcela jistě není problém. Jediné, co lze vnímat jako komplikaci a trochu i handicap, je tom, že Sazka pobočky nebo terminály jsou často na frekventovaných místech (trafika, pošta, bar a podobně). S tím je spojené to, že někdy se tot ověření může dost protáhnout, takže je třeba s tímto počítat. Nebo raději zvolit online ověření přes vaši banku.

Ostatní sázkové kanceláře a bonusy

Tipsport akční kód
Tipsport akční kód
50000 Kč + 150 Kč
50000 Kč + 150 Kč
Fortuna promo kód
Fortuna promo kód
3000 Kč + 900 Kč
3000 Kč + 900 Kč
Chance akční kód
Chance Akční kód
2000 Kč + 200 Kč
2000 Kč + 200 Kč
Synottip bonusový kód
Synottip bonusový kód
500 Kč + 25 000 Kč + 100 000 Kč
500 Kč + 25 000 Kč + 100 000 Kč

Sazkabet bonusy

U sázkové kanceláře Sazka dostanete jsou hned 3 Sazkabet bonusy. Jejich získání je vázáno na jednotlivé kroky při procesu registrace a podmíněno vložením hotovosti na vaše herní konto. Celkem můžete od Sazky dostat bonusy zdarma v hodnotě 500 Kč. Podmínkou je úspěšně absolvovat všechny registrační kroky včetně ověření platební metody. Vzápětí po online registraci získáte po ověření platební metody (prvním vkladu v min. hodnotě 100 Kč) 100 Kč zdarma na své herní konto a dalších 400 Kč následně obdržíte za ověření své totožnosti na pobočce, prodejním místě nebo online přes banku Toto ověření nevyžaduje sázková kancelář, ale platná legislativa České republiky. Jedná se o velmi jednoduše a snadno získané prostředky, Sazka s jejich vyplacením zbytečně neotálí a vám celkem rychle přistane slíbená “pětistovka”. Samozřejmě po splnění všech podmínek registračního procesu.

Sazkabet bonus 100 Kč

Nejdříve získáte Sazkabet bonus 100 Kč, který je určen pro nově registrované zákazníky, kteří vyplnili registrační formulář. Stovku dostanete po ověření platební metody (po provedení prvního vkladu na váš herní účet platební kartou nebo přes bankovní účet) do 7 dnů od vyplnění registračního formuláře a výše tohoto vkladu musí být minimálně 100 Kč. Ve většině případů sázkové kanceláře trvají, aby se shodovala totožnost majitele herního konta s majitelem platebního prostředku, v opačném případě ověření platebního prostředku nebude úspěšné. Takže zapomeňte, že si zaregistrujete herní účet na sebe a zadáte platební kartu manželky nebo zaměstnavatele. Ani jednomu by se to jistě nelíbilo.

Sazkabet bonus za plnohodnotné konto

Sazkabet bonus za plnohodnotné konto ve výši 400 Kč dostanete za úplné ověření údajů. Je nutné úplné ověření údajů uvedených při registraci, včetně ověření sázejícího prostřednictvím banky, nebo na prodejním místě s terminálem SAZKA po předložení dokladu totožnosti. Pro získání bonusu si musíte i nastavit herní limity zodpovědného hraní. Splint všechny jednotlivé kroky registračního procesu se může zdát zdlouhavé a pracné, vězte však, že toto vše nevyžaduje sázková kancelář u které se registrujete, ale platná legislativa České republiky. Nicméně získaný bonus je více jak dostatečnou odměnou.

Sazkabet vstupní bonus 5 000 Kč

A teď už vám chybí získat pouze Sazkabet vstupní bonus 5 000 Kč. Tady to už není tak jednoduché, jako u předchozích dvou Sazkabet bonusů. Nárok na bonus vznikne po dokončení plné registrace, po obdržení bonusové nabídky emailem a do třetice - po provedení vkladu na váš herní účet. Nezapomeňte, že výší vkladu si určíte i výši vašeho bonusu.

Podmínkou k získání Sazkabet vstupního bonusu 5 000 Kč je kompletní ověření údajů uvedených při registraci. Vklad musí být proveden do 7 dnů od zaslání bonusové nabídky a výše tohoto vkladu musí být minimálně 100 Kč. Pro získání Sazkabet vkladového bonusu musíte uzavřít sázky ve výši jeho desetinásobku. Sázky musí mít kurz minimálně 2,00 a nesmí se jednat o KOMBI, individuální a dlouhodobé sázky.

TIP: Pro získání maximálního Sazkabet vkladového bonusu 5 000 Kč vyčkejte na e-mail s bonusovou nabídkou, pak vložte 5 000 Kč, splňte obratovou podmínku a Sazkabet vkladový bonus 5 000 Kč je váš!

Registrační bonus Sazkabet

Registrační bonus Sazkabet je prvním bonusem, se kterým se u Sazkabetu setkáte, Je rozdělen na dvě části. Ihned po registraci na webu obdržíte po ověření platební metody 100 Kč na svůj herní účet a následně po získání plnohodnotného konta získáte dalších 400 Kč. Plnohodnotné konto získáte tak, že ověříte svou totožnost buď na prodejním místě s terminálem Sazka (popsáno výše) po předložení dokladu totožnosti, nebo po ověření online prostřednictvím banky. Tento a další kroky registračního procesu vám ukládá hazardní zákon. Jakmile splníte všechny náležitosti a získáte plnohodnoptné herní konto, na účet vám Sazka pošle všechny bonusy, tedy celkem máte 500 Kč. Bonusy můžete vsadit na libovolné sportovní zápasy.

Live sázky

Sazkabet má live sázky na velmi vysoké úrovni, srovnatelné s českou i světovou konkurencí. Jsou zaměřeny především na fotbal, hokej, tenis, basketbal, ale i další sporty. K fotbalovým live sázkám Sazkabet připraví i několik desítek příležitostí včetně např. asijských handicapů.

Klienti Sazkabetu mají navíc možnost během live sázek sledovat i přímé fotbalové, hokejové nebo třeba tenisové přenosy.

Sazkabet nabídka

Ty nejlepší sázkové kanceláře musí svým klientům nabídnout obsáhlou a pestrou kurzovou nabídku, aby uspokojily i ty nejnáročnější sázkaře. To právě Sazkabet splňuje na jedničku. Vsadit si můžete kromě tradičních sportů jako je fotbal, hokej nebo tenis i na méně časté, jako je například australský fotbal, plochá dráha, bandy nebo badminton, golf, rugby a gálský fotbal či hokej.

Poměrně v plenkách jsou u Sazkabetu tzv. Rychlé sázky. Ty spočívají v tom, že si můžete u vybraných zápasů vsadit v live sázkách na to, co se stane v příštích minutách utkání. Máte tušení, že padne gól, bude roh, bude se kopat přímý kop? Jak dopadne další gam a výměna v tenisovém zápase, který právě sledujete? Tohle vše nabízí Rychlé sázky u Sazkabetu.

Omezení tiketu:

 • Minimální sázka 10 Kč.
 • Maximální výhra na jednom tiketu 5 000 000 Kč.

Na Sazkabetu jsou aktuálně 3 druhy sázek + možnost označení tutovky:

 • Sólo sázky – jednoduchá sázka na jednu událost či příležitost.
 • AKU sázky – více událostí či příležitostí na jednom tiketu s jednou výší vkladu.
 • Systémové sázky – sázka na více nezávislých událostí/příležitostí, které jsou rozdělené do jednotlivých skupin s různými vklady.
 • Možnost označení tutovky – Tato možnost se dá využít u systémových či skupinových sázkách. Aby byla sázka výherní, musí být všechny zápasy označené jako tutovky.

Mobilní aplikace Sazkabet

Dřívější a poměrně nedávná absence mobilní aplikace Sazkabet byl snad jediný handicap, který mohl opravdového sázkařského fajnšmekra odradit. Tady si dal Sazkabet opravdu načas, ale vyplatilo se to. Od října 2019 je na stránkách Sazky konečně ke stažení mobilní aplikace Sazkabet.

S mobilní aplikací Sazkabet získáte možnost využívat všechny její výhody. Po prvním spuštění mobilní aplikace Sazkabet se hned uvidíte aktuální přehled live sázek, pro vsazení se ale samozřejmě musíte nejprve přihlásit ke svému účtu. U vybraných live sázek můžete sledovat i online přenos.

V aplikaci najdete spoustu skvělých věcí, téměř ve stejné míře jako když uzavíráte sázky na klasickém webu. Předzápasové i live sázky, online přenosy, možnost sázet jednoduché a rychlé vsazení tiketu, statistiky zápasů a tak dále.

Sazkabet mobilni aplikace

iOS

Android

Vklady a výběry u Sazkabetu

Nyní si povíme více na téma vklady a výběry u Sazkabetu. K výběru nebo vkladu musíte mít registrovaný účet u Sazkabetu, kde provedete vklad nebo výběr požadovaných finančních prostředků. Vklady lze provádět buď bezhotovostně platební kartou či převodem z bankovního účtu, nebo hotovostním vkladem na libovolné provozovně s terminálem Sazky. Ohledně vkladů nelze Sazce nic vyčíst, online transakce jsou opravdu online. Horší je to s výplatami. Peníze přicházejí opravdu až po cca 2 dnech, což je oproti konkurenci trochu pomalejší. Ale jak se říká, kdo si počká, ten se dočká. A na vyhrané peníze nebo bonus se počkat vyplatí.

Vklad u Sazkabetu

 • Hotově – na jakékoliv pobočce Sazky
 • Platební kartou – kliknete na záložku „Můj účet“ a následně na „Vklad peněz“. Z uvedený možností kliknete na „Vložit peníze platební kartou“.
 • Platebním převodem – v záložce „Vklad peněz“ zvolíte volbu, tentokrát „Vložit peníze: Bankovní převod“.

Tabulka vklady

Platební metodaDoba zpracování
vklady a vybery bankovni prevodPlatební/Kreditní kartaokamžitě
vklady a vybery platebni karta PayUokamžitě
vklady a vybery platebni karta PayPalokamžitě
vklady a vybery skrill Na pobočce v hotovostiokamžitě

Tabulka výběry

Platební metodaDoba zpracování
vklady a vybery bankovni prevodNa pobočce v hotovostiokamžitě
vklady a vybery platebni karta Bankovní převod1-3 prac. dny
Výběr u Sazkabetu

Sazkabet zákaznická podpora - centrum podpory

Jedno z největších překvapení pro zkušeného ale i méně zkušeného sázkaře je Sazkabet zákaznická podpora, tzv. Centrum podpory. Přehledně a srozumitelně uspořádané tak, že si bez problémů najdete odpověď na aktuální problém nebo dotaz. A pokud přece jen nenaleznete co hledáte, nabízí se nevtíravým způsobem online chat s pracovníkem podpory, který neprodleně reaguje na dotazy. Pro nedočkavce je uvedeno i telefonní číslo.

Sazka casino a loterie

Sazka je známá především jako loterijní společnost a sázky na Sazka casino a loterie si ji vždy vyplatí. Nejvíce lidé u Sazky sází právě loterie, kde si při správném uhodnutí čísel mohou přijít na desítky či stovky milionů, občas i na miliardové výhry. Loterie má mezi ostatními hrami Sazky nejdelší tradici. Mezi ty nejznámější patří Sportka, Eurojackpot , Keno a Euromiliony. Většinu těchto loterijních her si vsadíte online z pohodlí domova třeba právě v mobilní aplikaci.


Sazka casino a loterie

Stírací losy jsou rovněž velmi populární a pro lenochy, kterým se nechce ven, má Sazka i jejich online verze. Setřít si los z gauče s mobilem v ruce z pohodlí domova je ale přeci jen mnohem jednodušší. Kdo si nikdy nekoupil los od Sazky, ať už to byl Rentiér, Mini Rentiér, Černá perla, Štístko, Diamant nebo nějaký jiný?


Sazka casino a loterie

Poměrně nedávno Sazka spustila i své online Sazka casino jménem Sazka Hry. Zabaví se v něm opravdu každý, na své si přijdou fanoušci rulety i těch nejlepších výherních automatů od známých společností (v době psaní článku NetEnt, NeoGames, iSoftBet a Thuderkick).

Aktuální nabídka obsahuje v současnosti více než 100 různých online her a každý měsíc přibývají nové tituly. Válcové hry v Sazka casinu jsou velmi dobře detailně propracované a mezi hráči velmi oblíbené. Tyto automaty přináší nejen spoustu zábavy, ale pyšní se také skvělou návratností vložených prostředků. Prozatím omezený počet je dán pečlivým výběrem ze strany Sazky tak, aby všechny automaty splňovaly nejpřísnější technická kritéria a disponovaly požadovanými parametry.

Sazka aktuálně nabízí 2 různé rulety, každá z nich je zástupcem jiné školy. Najdeme zde jak klasickou evropskou, tak americkou ruletu. Pravidla hry jsou stejná, rozdíl je pouze v počtu nul které mohou padnout.


Sazka casino

Výhody a nevýhody Sazkabet

Výhody

 • Bonus zdarma ihned po registraci
 • 6 500 poboček Sazka v ČR
 • Bohatá kurzová nabídka
 • Funkce cash out – předčasné vyplacení tiketu
 • Live přenosy (fotbal, hokej a další)
 • Vyspělá mobilní aplikace
 • Propracovaný projekt Sazka Fantasy, kde si tvoříte vlastní tým z reálných hráčů a soutěžíte o umístění.
 • Zajímavá možnost kombinovat předzápasové a live sázky na jeden tiket
 • Patří k tradičním značkám a je synonymem pro svou stabilitu a solidnost

Nevýhody

 • Mobilní aplikace zatím není zatím není dostupná v Google Play (Google bohužel neumožňuje v Google Play nabízet aplikace pro online sázení). Stejně tomu tak je operačního systému iOS. Také musíte povolit v nastavení vašeho telefonu instalaci aplikací z neznámých zdrojů.
 • Zákaznická podpora zatím nedosahuje úrovně konkurenčních sázkových kanceláří.
 • Sazka má obrovské množství poboček, ale kurzové sázky na nich podávat nelze.
 • V porovnání s konkurencí má Sazka mnohem méně soutěží pro své sázkaře.

Často kladené otázky

Co znamená dočasný účet u Sazkabet?

Dočasný účet u Sazkabetu znamená, že jste dosud nedokončil všechny kroky registrace. Dočasný účet vzniká vyplněním a odesláním registračního formuláře a může fungovat maximálně 30 dní. V momentě ověření vašich osobních údajů v registru obyvatel a dokončením všech kroků registrace se dočasný účet se automaticky změní na trvalý účet. Přechodem z dočasného účtu v trvalé plnohodnotné konto je podmíněno čerpání většiny Sazkabet bonusů.

Co dělat v případě, že jsem neobdržel Sazkabet bonus na svůj účet?

V případě že jste neobdržel Sazkabet bonus na svůj účet je třeba se neprodleně obrátit na Centrum podpory. Může se jednat o chybu na straně Sazkabetu, ale nejpravděpodobnější příčina je že jste na něco zapomněli. Vzhledem k tomu, že většina Sazkabet bonusů je časově omezená, neztrácejte čas a svěřte se do rukou kvalifikovaného pracovníka Sazkabet zákaznické podpory.

Má sázková kancelář Sazkabet funkci cash out?

Ano, v Sazkabet naleznete i funkci Cash out.

Celkové hodnocení

Sazka během svého letitého působení na tuzemském trhu velmi vytvořila skutečně bohaté portfolio her, ve kterém si vybere skutečně každý hráč. Je jedno, zda preferujete kurzové sázení, stírací losy nebo výherní automaty, ruletu či jiné hry. U Sazky naleznete vše. Pokud se ptáte, proč zvolit Sazku, tak jednoznačnou odpovědí je důvěryhodnost a stabilita, které vychází z více než 60 leté tradice (od roku 1956) této společnosti na našem trhu. Sazka se řadí u světových loterijních asociacích na nejvyšších příčkách důvěryhodnosti na celém světě. A nabízený bonus 500 Kč patří mezi jeden z nejzajímavějších.

celkové hodnocení

4/5
Celkové hodnocení
3/5

Mohlo by Vás zajímat

Sázení v době koronaviru

V dnešní nelehké době, kdy se všichni bojíme o své zdraví a bezpečnost svých blízkých v souvislosti s výskytem onemocnění Covid-19 v ČR (koronavirus) máme…

Zrušení účtu

Ke zrušení účtu u sázkové kanceláře nás mohou vést různé důvody. Velká prohra, čas strávený u sázek na úkor rodiny, nebo nás prostě jen sázení…

Maximální výhry v sázkových kancelářích

Maximální výhry v sázkových kancelářích jsou obrovským lákadlem pro všechny nadšence do sázení. Nejlepší tikety s astronomickými výhrami mohou posloužit jako inspirace a motivace. Sázková…