O nás

Kdo jsme? Cílem Sazkovekancelare.cz je poskytnout nejspolehlivější a nejkomplexnější hodnocení a nástroje pro správnou volbu při sázení. Obsah je zdarma dostupný a přizpůsobený pro všechna vaše zařízení. S odvětvím sportovního sázení jsme spojeni mnoho let. Samy pravidelně a zodpovědně sázíme. Účastníme se tiperských lig a milujeme sport. V minulosti jsme spolupracovali s několika weby z odvětví sportu a sportovního sázení v Čechách i v zahraničí a nyní by jsme vám rádi přinesly novinky a pomůcky o legálně fungujících sázkových kancelářích v České republice. Představíme a porovnáme jejich propagační akce, tak aby jste mohli udělat vždy správne rozhodnutí než začnete sázet.


Reklamní upozornění

Na webu Sazkovekancelare.cz naleznete pouze reklamu na licencované české sázkové společnosti s platnou licencí od ministerstva financí, tak jak udává platná hazardní legislativa České republiky. Kompletní seznam licencí najdete na webu Ministerstva financí. Pokud však jakákoli sázková společnost s platnou licencí postrádá integritu, nebo vědomě porušuje práva sázejících, tak se vymezujeme takové společnosti nepropagovat a vyhnout se jakékoli reklamní spolupráci. Sazkovekancelare.cz je registrovanou značkou provozovanou společností Gaming Affiliate Lab. Správcem Vašich osobních údajů je Martin Kožíšek, Seifertova 631, 130 00 Praha 3, Česká republika.


sazkovekancelare.cz licence

Náš redakční tým

Odvětví sázení se vyvíjí stále rychleji. Náš redakční tým průběžně mapujeme veškeré změny a novinky které se vám snažíme vždy komunikovat jasně a srozumitelně. Chceme, aby jste měli vždy všechny potřebné informace po ruce napříč sázkovými kancelářemi. Náš tým má důvěru všech legálních českých sázkových kanceláří se kterými spolupracujeme každý den avšak nejdůležitější je pro nás důvěra našich čtenářů. Těm se snažíme přinést všechny aktuální kurzy, bonusové nabídky, sázky zdarma, živé sportovní přenosy od společností jako je Tipsport, Fortuna, Sazka, Chance nebo Synottip. Veškerý obsah na webu je zdarma díky sázkovým kancelářím a vám čtenářům, kteří nás podporují využíváním našich exkluzivních promo nabídek pro registrace online.


Kontaktujte nás

Budeme moc rádi za jakékoli dotazy, nebo zpětnou vazbu co by jsme mohli ještě vylepšit, nebo co vám chybí. Neváhejte nás kontaktovat na emailu redakce@sazkovekancelare.cz