O nás

Kdo jsme? Cílem Sazkovekancelare.cz je poskytnout nejspolehlivější a nejkomplexnější hodnocení a nástroje pro správnou volbu při sázení. Obsah je zdarma dostupný a přizpůsobený pro všechna vaše zařízení. S odvětvím sportovního sázení jsme spojeni mnoho let. Samy pravidelně a zodpovědně sázíme. Účastníme se tiperských lig a milujeme sport. V minulosti jsme spolupracovali s několika weby z odvětví sportu a sportovního sázení v Čechách i v zahraničí a nyní by jsme vám rádi přinesly novinky a pomůcky o legálně fungujících sázkových kancelářích v České republice. Představíme a porovnáme jejich propagační akce, tak aby jste mohli udělat vždy správne rozhodnutí než začnete sázet.

Reklamní upozornění

Na webu Sazkovekancelare.cz naleznete pouze reklamu na licencované české sázkové společnosti s platnou licencí od ministerstva financí, tak jak udává platná hazardní legislativa České republiky. Kompletní seznam licencí najdete na webu Ministerstva financí. Pokud však jakákoli sázková společnost s platnou licencí postrádá integritu, nebo vědomě porušuje práva sázejících, tak se vymezujeme takové společnosti nepropagovat a vyhnout se jakékoli reklamní spolupráci. Sazkovekancelare.cz je registrovanou značkou provozovanou společností GAL GROUP s.r.o. Správcem Vašich osobních údajů je rovněž společnost s ručením omezeným GAL GROUP s.r.o.

sazkovekancelare.cz licence
 

Náš redakční tým

Odvětví sázení se vyvíjí stále rychleji. Náš redakční tým průběžně mapujeme veškeré změny a novinky které se vám snažíme vždy komunikovat jasně a srozumitelně. Chceme, aby jste měli vždy všechny potřebné informace po ruce napříč sázkovými kancelářemi. Náš tým má důvěru všech legálních českých sázkových kanceláří se kterými spolupracujeme každý den avšak nejdůležitější je pro nás důvěra našich čtenářů. Těm se snažíme přinést všechny aktuální kurzy, bonusové nabídky, sázky zdarma, živé sportovní přenosy od společností jako je Tipsport, Fortuna, Sazka, Chance nebo Synottip. Veškerý obsah na webu je zdarma díky sázkovým kancelářím a vám čtenářům, kteří nás podporují využíváním našich exkluzivních promo nabídek pro registrace online.

Kontaktujte nás

Budeme moc rádi za jakékoli dotazy, nebo zpětnou vazbu co by jsme mohli ještě vylepšit, nebo co vám chybí. Neváhejte nás kontaktovat na emailu redakce @ sazkovekancelare.cz

Náš tým

Věk: 24
Oblíbený sport: MMA, Box, Fotbal, hokej
Oblíbená sázková kancelář: Tipsport
Oblíbený tým: Motor České Budějovice
Psaní se věnuji přes 5 let. Specializuji se na recenze sázkových kanceláří a online casin na českém trhu. V mých článcích najdete také sportovní analýzy a rady pro výnosnější i zábavnější sázení. Ke sportu jsem měl blízko už od dětství, dlouhou dobu jsem závodně plaval a hrál stolní tenis, momentálně se věnuji thajskému boxu a BJJ. V současnosti se nejvíce zajímám o českou i mezinárodní scénu bojových sportů. Pravidelně sleduji Oktagon, UFC, ale i nejrůznější boxerské exhibice celebrit. Případně i bizarnější projekty na české scéně, jako je Clash of the Stars. Na jednotlivé zápasy i pravidelně sázím a takto získané zkušenosti předávám dál. Právě u bojových sportů je sázení obzvláště zajímavé hned z několika důvodů. Většina fighterů má za sebou už několik zápasů, proto lze velmi dobře odhadnout jejich styl a jakým způsobem se může nadcházející utkání vyvinout. Jednotlivé akce jsou často dostupné i skrz živé přenosy, proto lze pohodlně sázet i live. Kromě toho české sázkové kanceláře vypisují opravdu velké množství kurzových příležitostí na jednotlivé akce a zápasy. Není proto třeba sázet na pouhá prostá vítězství jednotlivých fighterů, poctivá analýza může vynést lepší kurzovou příležitost. Mimo bojové sporty aktivně sleduji i český fotbal a hokej. Pravidelně sázím na zápasy Extraligy i Fortuna ligy. Nejvíce si ovšem hokej užívám během mistrovství světa, které je pro mě zajímavé ze sportovního i sázkařského pohledu. Opět se zde vyplácí poctivá analýza jednotlivých týmů a hráčů, o kterých je vždy dostupný dostatek informací. České sázkové kanceláře se MS v hokeji velmi aktivně věnují, je proto vypsaný i dostatek kurzových příležitostí. A pokud náhodou český tým nepostoupí, je z pohledu sázkaře alespoň snazší objektivně zhodnotit šance další týmů.
Věk: 46
Oblíbený sport: Futbal, Hokej
Oblíbená sázková kancelář: Tipsport
Oblíbený tým: FC Liverpool, St. Louis Blues
Psaním a prací pro různé webové magazíny se živím již více než 8 let. A konečně se jsem se dostal ik sportu. To je totiž téma, které má zajímá nejvíc. Mám široký záběr. Soutěžně jsem hrával hokej i fotbal a dodnes si rekreačně s partou kluků občas zahrajeme na zimáku či v tělocvičně. Takže hokej sleduji a vnímám už docela dlouho. Od naší extraligy, přes nejlepší soutěž na světě NHL, až po souboje na Mistrovství světa a Olympiádě. Slovenskou „repre“ sleduji už od jejích prvních krůčků na světové scéně. Od 1. turnaje MS kategorie C, které se hrály v Popradu a Spišské Nové Vsi, zda ZOH v Lillehammeru. Prostě, byl jsem při všech jejích úspěších, ale i pádech. A co fotbal? Určitě jsem nikdy nebyl nějaký virtuos s kopací technikou à la Messi, ale v obraně skrze mě nikdo jen tak lehce neprošel. Mojí nejoblíbenější soutěží je anglická Premier Legue, které se primárně věnuji i na našem webu istavkovekancelarie.sk. Já sám občas tipuji. Vždy si rád vsadím na nějakou z obrovského množství příležitostí, které dnes sázkové kanceláře dokážou nabídnout na jeden jediný zápas. Věřte mi, sázení dnes a sázení na začátku 90. let, to je „nebe a dudy“. Příležitosti jako „vyhraje favorit, ale s gólem v jeho síti“, nebo že „v zápase se prosadí náhradník z lavičky“ jsou přitom ohodnoceny opravdu pěknými kurzy. Stačí jen hledat. A samozřejmě přitom pečlivě sledovat fotbalové dění. Proč? Protože aniž byste tomu věnovali alespoň kousek svého volného času, to s vyhráváním moc nepůjde. A s tím vám můžu i díky tomuto projektu alespoň trochu pomoci. Když už nic jiného, tak alespoň naznačit směr.
Věk: 31
Oblíbený sport: Tenis
Oblíbená sázková kancelář: Tipsport
Oblíbený tým: Slavia Praha

Když mi zrovna neběhají prsty po klávesnici při psaní, kterému se věnuji už více než 10 let, běhám někde já sama. V přírodě, po tenisovém kurtu nebo se dívám na to, jak po hřišti běhají jiní. Dlouhé roky pro mě bylo sledování sportu jen koníčkem a relaxem, ale šance o něm psát dala všemu nový rozměr.

Hned, jakmile jsem přišla na to, že pinkání žlutého míčku přes síť vůbec není tak jednoduché, jak se zdá, jsem se do tenisu zamilovala. A tento sport sleduji nejraději, ať už v podání Rafaela Nadala, Carlose Alcaraze nebo kteréhokoliv českého hráče a hráčky. Právě na tenis se dá podle mého také nejlépe sázet. Nehrozí zde riziko remízy, a protože jsou na kurtu jen dva hráči, analýza není až tak náročná. Spousta tenistů se na okruhu pohybuje mnoho let a jejich hra se tak dá poměrně dobře načíst a nakoukat. A vedle toho existuje celá řada příležitostí, které můžeme zkusit tipovat! V tomto ohledu mě vedle klasických sázek na výhru baví hlavně overy na počet gamů nebo setů, v případě některých ranařů i es.

Ale ráda si užívám napětí i při sledování jiných sportů. Televizi prakticky nevypínám během olympiády, MS ve fotbale a hokeji, baví mě atletika, mnoho zimních sportů a na chuť přicházím i ragby. Pokud jde o sázení, z komfortní zóny tenisových příležitostí příliš často nevystupuji. Když už ano, ve fotbale zkouším hlavně sázky na počet gólů nebo rohů. A v případě velkých akcí mám ráda tipy na outsidery. Protože o překvapení není ve sportovním světě nouze. A právě proto nás všechny tak fascinuje!

Věk: 34
Oblíbený sport: Fotbal, hokej
Oblíbená sázková kancelář: Tipsport
Oblíbený tým: Slovinsko

Psaním o sportu se zabývám už 5 let. Prvním projektem, do nějž jsem se zapojil, byl pro jiného klienta web reportující o MS v hokeji juniorů 2018. Pro projekt sazkovekancelare.cz toho dnes píšu mnohem více, můj akční rádius zahrnuje také fotbal, MMA, ale i dostihy. Hokej ale nadále zůstává mým nejoblíbenějším sportem. Obecně více přeju malým týmům před velkými a bohatými. Ve fotbale mám rád anglický druholigový klub Blackburn Rovers FC. V hokeji fandím národnímu týmu Slovinska.

Kromě sledování sportů a fandění se zajímám také o sázení. Účet u sázkové kanceláře otevírám denně. Většinou uzavřu jen jednu nebo dvě sázky za pár korun. Kvůli pracovnímu nasazení nemůžu věnovat sázení tolik energie, ale mám respekt a pochopení pro ty sázkaře, kteří to mají jako hlavní koníček číslo 1. Je to strhující zábava a když to sázkař dělá dobře, může z dlouhodobého hlediska prosperovat.

U sázení je klíčový sběr informací, mít neustále přehled o aktuální formě sportovců a týmů. Proto jsem rád, že jsem součástí projektu, který pravidelným i méně pravidelným sázkařům nabízí kvalitní informační servis. Píšeme analýzy sportovních událostí a také sledujeme nabídky sázkových kanceláří a reportujeme, když se naskytne nějaká výhodná nabídka. I já sám jsem díky tomu natrefil na mnoho zajímavých akcí a turnajů. Mými největšími sázkařskými zářezy jsou výhry ve výši 2, 3 tisíc korun při kurzu kolem 50. Sazím tedy prakticky s velmi malými částkami a moje osobní největší výhra byla s kurzem 19, která mi vynesla výhru 1935 Kč.

Věk: 34
Oblíbený sport: Fotbal
Oblíbená sázková kancelář: Tipsport
Oblíbený tým: Arsenal
Martin se věnuje sportu a sportovnímu sázení posledních 8 let. Jeho specializace je napříč sporty jako je tenis, fotbal, hokej ale i koňské dostihy. Martin tvrdí, že sázení by mělo být vždy jako zábava s jasnými pravidly. Stejně tak jako když si koupíte lístek do kina, tak si můžete vsadit na sportovní událost a prožít trošku adrenalinu navíc.
Věk: 28
Oblíbený sport: Fotbal
Oblíbená sázková kancelář: Tipsport
Oblíbený tým: SK Slavia Praha a Chelsea FC
Michal má detailní rozhled v dění sportu. Čerpá ze zkušeností které nasbíral psaním pro několik sázkařských webů, ale zejména z vášně kterou pro sport a sázení má. Specializuje se na programy zápasů a kurzovou nabídku napříč sázkovými kancelářemi.
Oblíbená sázková kancelář: Tipsport
Redaktoři našich webů jsou experti na nejvyhledávanější sportovní odvětví, tedy fotbal, hokej, tenis, MMA a další. V Česku působíme pod doménou sazkovekancelare.cz, na Slovensku nás čtenáři hledají na adrese istavkovekancelarie.sk. Našim klientům přinášíme ten nejkvalitnější servis. Nezaměřujeme se jen na reportování o aktuální formě TOP světových sportovců. Snažíme se přizpůsobit své služby sázkařům. Proto kromě dění na hřištích a stadionech věnujeme pozornost i nabídce sázkových kanceláří. Sledujeme kurzy na Tipsportu, Chance, Fortuně a dalších kancelářích a porovnáváme je. Naši čtenáři tak vždy vědí, kde je na danou sportovní událost nejvýhodnější si vsadit. Víme vždy jako první o chystaných akcích sázkových kanceláří, jako jsou turnaje, tipovací soutěže nebo kvízy. A zajímá nás i nabídka mimo samotné sportovní sázení. Informujeme o aktualitách v online casinech a přinášíme novinky o bonusech pro nové i stávající klienty. Každý den máme pro příznivce sportovního sázení nový, čerstvý obsah. Sledujte nás!