Oktagon 43 kurzy


Blíží se další turnaj Oktagon MMA a je tak nejlepší příležitost podívat se na vypsané Oktagon 43 kurzy. Využijte ty nejlepší kurzové příležitosti u sázkových kanceláří Tipsport, Betano, Fortuna či Chance. Sázet na své favority můžete ještě před začátkem turnaje nebo až během sledování Oktagon živě, kdy možná lépe posoudíte, který bojovník je v jaké formě. Oktagon 43 se bude konat v nabité O2 Areně v Praze. Fightcard je plný skvělých zápasů, odehraje se zde odveta Kincl vs Vémola 2, i proto budou Oktagon 43 kurzy v hledáčku mnoha sázkařů. Které kurzové příležitosti jsou nejvýhodnější a jak nejlépe vsadit najdete v tomto článku.

Oktagon kurzy

Zdroj: Oktagonmma

Tipsport
300Kč za registraci
Fortuna
300Kč za registraci
Betano
350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

Nejlepší kurzy pro Oktagon 43

Velmi pozorně jsme pro vás prozkoumali nabídky sázkových kanceláří a přinášíme vám ty nejlepší kurzy pro Oktagon 43. Je třeba připomenout, že na Oktagonu 43 není nutné sázet pouze na prostá vítězství jednotlivých soupeřů. Sázkové kanceláře pravidelně vypisují kurzy i na další příležitosti. Abyste se v nich zorientovali a vybrali si mezi Oktagon 43 kurzy ten správný, doporučujeme využívat data z předchozích zápasů a informace o současné formě jednotlivých zápasníků. Ze stejných zdrojů vychází i naše doporučení. Na úvod se pojďme podívat na základní kurzy na vítězství jednotlivých zápasníků ve všech soubojích.

Oktagon live stream přenos zdarma

Zápas turnaje Oktagon 43Kurz TipsportKurz FortunaTřída
PATRIK KINCL (CZ) vs KARLOS VÉMOLA (CZ)1.90 vs 1.901.90 vs 1.90Middleweight
DAVID KOZMA (CZ) vs ALEX LOHORÉ (FR)1.65 vs 2.051.70 vs 2.03Welterweight
LOUIS GLISMANN (DK) vs MELVIN VAN SUIJDAM (NL)1.18 vs 4.581.20 vs 4.04Welterweight
ROBERT BRYCZEK (PL) vs LEE CHADWICK (GB)1.44 vs 2.521.45 vs 2.55Middleweight
MATEUSZ LEGIERSKI (PL) vs MATĚJ KUZNÍK (CZ)1.10 vs 4.101.20 vs 4.04Lightweight
ROBERT PUKAČ (SK) vs MIROSLAV BROŽ (CZ)2.20 vs 1.582.41 vs 1.50Welterweight
GIOVANNI MELILLO (IT) vs MAREK MAZÚCH (SK)1.68 vs 2.001.70 vs 2.03Middleweight
ION SURDU (MD) vs AMIRAN GOGOLADZE (GE)2.15 vs 1.552.19 vs 1.60Welterweight
DANIEL TOLEDO (ES) vs MARC DOUSSIS (DE)1.85 vs 1.901.80 vs 1.90Light Heavyweight
AHMED VILA (BA) vs KIM TINGHAUGEN (NO)1.14 vs 2.221.16 vs 4.57Featherweight
MATĚJ DANĚK (CZ) vs ENDRIT BRAJSHORI (DE)1.50 vs 2.501.45 vs 2.55Middleweight

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Nejlepší kurzy Oktagon 43 pro zápas Kincl vs Vémola

Po téměř 5 letech se česká MMA scéna konečně dočkala. Zápas dvou bývalých přátel, jejichž rivalita teď sahá i mimo zápasnickou klec. Po dlouhé tirádě osobních urážek a trestních oznámení se ale do klece opět vrací Kincl vs Vémola. Pro oba borce jde o vrchol jejich kariéry, který bez nadsázky rozhodne o jejich odkazu. Bude z Vémoly nakonec dvojnásobný šampion nebo podlehne Kinclovi? Terminátor se dal postupně zdravotně dohromady a na Oktagonu 41 si odbyl generálku proti Samoánci se železnými údery, Alu Matavaovi. Toho ukončil na submisi, ale dostal od něj i několik silných zásahů. Alespoň tak získal materiál pro zlepšení do zápasu s Kinclem. V zápasu ale půjde tradičně pro rychlý takedown a pokusí se rozhodnout vše na zemi, záložním plánem je pak vítězství na body. Patrik Kincl si na Vémolu věří, vzdal se dokonce účasti na Gamechangeru, aby se mohla odveta odehrát. Bude se snažit především využít chyb v obraně, které Vémola ukázal v předchozím zápasu s Matavaem. Oba soupeři byli dlouho oceněni stejnými kurzy, teď se bookmakeři přiklonili na stranu Vémoly.


Nejlepší kurzy Oktagon 43 pro zápas Kincl vs Vémola

Zdroj: Oktagonmma

Náš tip: VYHRAJE VÉMOLA

Ať už si fanoušci na obou stranách myslí cokoliv, hlavní zápas večera bude pravděpodobně velmi vyrovnaný. Výsledek ovlivní váha obou zápasníků a také to, jak se projeví dlouhé tréninky. My se přikláníme k tomu, že Vémola Kincla nakonec udolá a nenechá se dostat do zápasu v postoji, který by soupeři vyhovoval. Na tento výsledek je momentálně kurz 1.80. Pokud bychom měli vsadit i na způsob ukončení, bylo by to na body. U této sázky je kurz 3.70.

Oktagon 43 zápasNáš tipKurz na Tipsportu
Kincl vs VémolaVyhraje Vémola1.80

Další kurzové příležitosti pro Oktagon 43

Kincl vs Vémola samozřejmě není jediný nadupaný zápas, který se bude na turnaji konat. Právě naopak. Našli jsme pro vás i další zajímavé příležitosti, které se mezi Oktagon 43 kurzy ukrývají. Kromě zápasů čtvrtfinále Tipsport Gamechangeru, o kterých promluvíme dále, stojí za pozornost například ten mezi Giovannim Melillem a slovenským borcem Markem Mazuchem. V tomto zápase je Melillo jasným favoritem, prošel si více těžkými zápasy, zatímco Mazuch měl teď dlouho pauzu. Samozřejmě Mazuch může vyhrát, především pokud se mu podaří pěkné KO. Jinak ale zápas pravděpodobně připadne Melillovi, který je mnohem komplexnější bojovník. Vsadit můžete na jeho prosté vítězství, či můžete sázku obohatit o způsob výhry. Například na submisi jeho soupeře je vypsán kurz 3.10, což je jeden z jeho oblíbených způsobů zakončení.


Další kurzové příležitosti pro Oktagon 43

Zdroj: youtube

Čtvrtfinále Tipsport Gamechanger Kozma vs Lohoré

Na Oktagonu 43 bude probíhat i čtvrtfinále turnaje Tipsport Gamechanger o 1 milion €. Proti sobě se postaví také Růžový panter David Kozma a jeho francouzský vyzyvatel, Alex Lohoré. Často je tento zápas označován za předčasné finále, pro oba bojovníky bude jejich vítězství významné nejenom v rámci tohoto turnaje. Oba totiž představují to nejlepší, co může welterová váha nabídnout. Sám Alex Lohoré doufal ve čtvrtfinále v jiného soupeře, ale na Kozmu si prý dostatečně věří. Gamechanger chce opravdu vyhrát, a podřídil se proto velmi tvrdému tréninku. David Kozma se po 5 letech vydá na turnaj mimo rodnou Ostravu, na Lohorého se připravuje především pod vedením Patrika Kincla, který Lohorého vyřídil v zápase v prvním kole. Francouzský zápasník se proto raději vrátil do welterové váhy. Lohoré bude chtít Kozmu vtáhnout do zápase v postoji, aby ho mohl vyřadit tvrdou ránou. Naopak Kozma si je více jistý na zemi či může sázet na bodové vítězství. A také to pravděpodobně uvidíme.


Čtvrtfinále Tipsport Gamechanger Kozma vs Lohoré

Zdroj: Oktagonmma

Vsadit lze samozřejmě na prostá vítězství obou bojovníků, na Kozmu je kurz 1.65, na Lohorého 2.11. Zajímavá je také možnost sázky na počet zahájených kol zápasu, například na více než 2.5 zahájených kol je kurz 1.35.

Odveta mezi Louisem Glismannem a Melvinem van Suijdamem

Další zápas, který patří do čtvrtfinále Tipsport Gamechangeru je ten mezi Louisem Glismannem a Melvinem van Suijdamem. Oba zápasníci už se v kleci potkali, konkrétně v roce 2018, kdy zvítězil Glismann. Melvin Van Suijdam ale od té doby prošel velkým vývojem, a pro Glismanna to rozhodně nebude tak jednoduchý zápas. Glismann je skvělý zemař, a to je také taktika, se kterou bude do zápasu vstupovat. Van Suijdam se tak na něj může dobře připravit. Je ovšem otázka, zda to bude nakonec stačit. Bookmakeři rozhodně favorizují Glismanna, s kurzem na jeho vítězství 1.17. Na van Suijdama je pak kurz 4.42. Sázkaři tak jasno nemají, na Glismanna si jich vsadilo jenom 70 %. Zajímavější může být sázka na počet zahájených kol zápasu. Oba bojovníci nejsou známí rychlými ukončeními, takže můžeme očekávat více kol. Například na počet zahájených kol větší než 1.5 je kurz 1.40.


Odveta mezi Louisem Glismannem a Melvinem van Suijdamem

Zdroj: mmaviking

Oktagon 43 zápasNáš tipKurz na Tipsportu
Kincl vs VémolaVyhraje Karlos Vémola1.80
Melillo vs MazuchVyhraje Melillo skrz submisi3.10
Kozma vs LohoréVyhraje David Kozma1.65
Glismann vs van SuijdamPočet zahájených kol zápasu vyšší než 1.51.40

Jaký typ sázky zvolit na Oktagon 43

Neexistuje samozřejmě univerzální návod na to, jaký typ sázky zvolit na Oktagon. Můžete se rozhodnout podle aktuální formy nebo podle zkušeností zápasníka. V takovém případě využijete Oktagon 43 kurzy na prostou výhru vašeho favorita. Můžete ale zvolit i jiný typ sázky. Někteří zápasníci například mají svůj charakteristický způsob ukončení. Je-li někdo vyhlášen účinným škrcením nebo nasazením páky při souboji na zemi, pak dost pravděpodobně vyhraje na submisi. U jiných borců ale častěji nastává ukončení na body nebo na technická rozhodnutí. Podle způsobu boje zápasníka na Oktagonu lze správně odhadnout počet zahájených kol zápasu. Dobrým studijním materiálem jsou v tomto ohledu videa. To pomůže k lepšímu pochopení, je-li zápasník stavěný více na postupné budování útoku, nebo jestli jde stylem všechno nebo nic. V takovém případě zápas skončí relativně brzy.

Často kladené otázky

Které sázkové kanceláře vypisují kurzy na Oktagon 43?

Oktagon je vždy ze strany sázkových kanceláří velmi dobře pokrytý. Na Oktagon 43 si tak můžete vsadit u Tipsportu, Chance, Fortuny nebo třeba u Betana.

Jaké typy sázek se na Oktagon 43 vyplatí?

Nelze samozřejmě paušálně říct, který druh sázek u jednotlivých zápasů vyplatí nejvíce. Vždy je třeba pozorně sledovat, jaké Oktagon 43 kurzy byly vypsány. U zápasů s jasným favoritem lze vždy vsadit na vítězství konkrétního zápasníka, ale pokud má některý ze soupeřů charakteristický způsob ukončení, může být lepší vsadit právě na konec zápasu tímto způsobem.

Které jsou nejlepší kurzy pro Oktagon 43?

V hlavní zápasu večera, Kincl vs Vémola bude záležet na tom, jestli máte svého favorita. Pokud věříte Kinclovi, může se vyplatit sázka na KO nebo TKO. V případě Vémoly pak sázka na ukončení na body či skrz submisi. V případě zápasu Kozma vs Lohoré může být zajímavá sázka na vítězství Kozmy skrz submisi nebo bodové rozhodnutí.

Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna