Oktagon 38 kurzy


V našem hledáčku se tentokrát ocitly Oktagon kurzy. Řeč bude o kurzových příležitostech na nejsledovanější českou akci z oblasti MMA, tedy smíšených bojových umění. Oktagon MMA se koná několikrát do roka, tudíž je to pro sázející poměrně vítaná příležitost pro přidání na tiket. Zkušenější tipéři ocení možnost sázet na Oktagon živě a průběh zápasu pak kontrolovat. Je totiž k dispozici Oktagon stream, a to konkrétně u sázkové kanceláře Tipsport. Sázející v drtivé většině využívají kurzy na výhru nebo prohru konkrétního bojovníka. Platí to pro klienty sázkových kanceláří Betano, Tisport, Fortuna a dalších. Ale svět kurzů je pestřejší. Jenom u Tipsportu je sázkových příležitostí k dispozici minimálně 10. Jaké konkrétně existují Oktagon kurzy a jakých příležitostí je výhodné využívat, o tom se dozvíte více na následujících řádcích.

Oktagon kurzy

TV Tipsport
Tipsport
500Kč za registraci
Fortuna TV
Fortuna
300Kč za registraci
Betano logo
Betano
350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

Nejlepší kurzy pro Oktagon 38

Způsoby, jak sázet na Oktagon MMA, budeme demonstrovat na nejbližší akci, jíž je Oktagon 38. Sledovali jsme kurzy pro Oktagon 38 a vyhodnotili jsme několik nejzajímavějších. Naše nejlepší kurzy pro Oktagon 38 neberte jako závazné doporučení, na co vsadit. Spíše se snažíme poskytnout přehled tipů, z nichž si sázkař může vybrat to, co nejvíce souzní s jeho vlastním názorem. I u MMA platí, že každý fanoušek má jiný názor a je možné vyhodnotit šance jednotlivých bojovníků různými způsoby.

Zápas turnaje Oktagon 38Kurz TipsportKurz FortunaTřída
Gustavo LOPEZ (USA) vs Filip MACEK (CZE)2.41 vs 1.502.26 vs 1.58bantamweight
Matúš JURÁČEK (CZE) vs Alex LOHORE (FRA)2.41 vs 1.502.45 vs 1.50welterweight
Rafael XAVIER (BRZ) vs Lee CHADWICK (GBR)1.55 vs 2.291.55 vs 2.32catchweight 91,5 kg
Matouš KOHOUT (CZE) vs Jan MALACH (CZE)1.30 vs 3.211.32 vs 3.15lightweight
Jorick MONTAGNAC (FRA) vs Daniel ŠKVOR CZE)2.55 vs 1.452.59 vs 1.45light heavyweight
Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Gábor BORÁROS (SVK)1.35 vs 2.941.35 vs 2.99box do 86 kg
Jakub DOHNAL (CZE) vs Ahmed VILA (BIH)1.40 vs 2.731.42 vs 2.70featherweight
Matěj PEŇÁZ (CZE) vs Joel DOS SANTOS (BRZ)1.10 vs 5.811.09 vs 6.34middleweight
Max HANDANAGIČ (CZE) vs David JACOBSSON (SWE)2.11 vs 1.652.22 vs 1.60welterweight
Jaroslav POKORNÝ (CZE) vs Can ASLANER (GER)1.85 vs 1.851.86 vs 1.86featherweight
Radovan ÚŠKRT (SVK) vs Ole MAGNOR (NOR)1.15 vs 4.731.12 vs 5.48middleweight
Martin PIPEK (CZE) vs Hassan SHAABAN (LEB)1.30 vs 3.211.44 vs 2.63catchweight 74 kg
Losene KEITA (BEL) vs Milan PALEŠ (CZE)1.60 vs 2.191.60 vs 2.22underground 71 kg

Nejlepší kurzy pro Oktagon 38 u titulové bitvy Filipa Macka a Gustava Lopeze

Sledujeme nejlepší kurzy u titulového zápasu Gustava Lopeze a Filipa Macka. Tento zápas je už několikátou verzí titulové bitvy. Organizátoři původně počítali s účastí Karlose Vémoly. Protože nemohl, sestavili titulový duel ze dvojice Filip Macek – Jonas Mågård. Ale dánský žralok se při tréninku zranil. Je zde proto jako náhrada Američan Gustavo Lopez. Vsadit jde na mnoho příležitostí. Na počet zahájených kol zápasu – sázkař může zvolit méně než 1.5, méně než 2.5, méně než 3.5 – nebo naopak více než 1.5 a podobně. Lze také určit, zdali bude zápas ukončen KO/TKO/diskvalifikací, případně na submission. A klient sázkové kanceláře může svůj tip dále upřesnit – který bojovník zápas ukončí na submission, případně na jiný způsob?


Nejlepší kurzy pro Oktagon 38 u titulové bitvy Filipa Macka a Gustava Lopeze

Zdroj: Oktagonmma

Náš tip: vyhraje Lopez na submission

My vsadíme na to, že vyhraje Gustavo Lopez, a to na submission. Lopez je kvalitní zemař s vynikajícím strikingem. Na body vyhrál v kariéře jen jednou, submission je jeho preferovaný způsob výhry. Že vyhraje Macek, tomu moc nevěříme. Macek je typ bojovníka, u kterého je naprosto jasné, kde jsou jeho limity. Na většinu české scény stačí, ale třeba Mågård jej při prvním vzájemném střetnutí rozdrtil. Má dobré různé nestandardní techniky, třeba kopy z otočky. Ale klasický striking nebo ofenzivní wrestling příliš neovládá.

Oktagon 38 zápasNáš tipKurz na Tipsportu
Gustavo Lopez vs Filip MacekVyhraje Lopez na submission1.49

Další kurzové příležitosti pro Oktagon 38

Co další zápasy Oktagon 38? Je na co sázet. Třeba na Martina Pipka v zápase proti Hassanu Shaabanovi. Shaaban má sice dosavadní bilanci 5-0, ale to je v amatérech. Takto velký zápas, jako bude ten v O2 areně, ještě v kariéře nezařil. A stojí proti němu Čech, který naposledy přejel Kapuyu a ve své kariéře se dere nahoru. Další sázka by mohla jít na Matěje Peňáze, jenž bude bojovat proti Joelu dos Santosovi. Peňáz se snad již vypořádal s nepostupem do UFC na konci léta. Těsně mu utekla koncovka rozhodujícího zápasu. Šanci třeba někdy znovu dostane, musí ale začít zase tvrdě makat. Výchozím bodem bude souboj proti málo známému Brazilci.


Další kurzové příležitosti pro Oktagon 38

Zdroj: Oktagonmma

Oktagon 38 zápasNáš tipKurz na Tipsportu
Pipek Martin vs Shaaban HassanVyhraje Pipek1.30
Peňáz Matěj – dos Santos JoelVyhraje Peňáz1.10
Montagnac Jorick – Škvor DanielVyhraje Škvor v prvním kole2.60
Mikulášek Václav – Boráros GáborVyhraje Mikulášek1.35

Daniel Škvor porazí Joricka Montagnaca v prvním kole

Že Daniel Škvor porazí Joricka Montagnaca v prvním kole, to už je trochu více riskantní tip. Tipsport to oceňuje vysokým kurzem 2.60. Ale zkusili bychom to, protože oba bojovníci jsou tak trochu styl všechno nebo nic. Škvorovi takovýto soupeř sedne, je to výborný zemař a je robustní. Na tiket bychom dopsali ještě výhru Václava Mikuláška proti Gáborovi Borárosovi. Mikulášek je vyšší a má větší zkušenosti s boxem. Tento zápas se odbojuje právě v disciplíně box, což je u těchto ryzích MMA bojovníků velmi netradiční.

Jaký typ sázky zvolit na Oktagon

Některé typy sázek jsme představili už výše. Ukazujeme tak, jak může tipér postupovat při sázení na zápasy MMA. Může podle aktuální formy nebo podle zkušeností zápasníka vsadit na výhru v zápasu. Může ale zvolit jiný typ sázky. Někteří zápasníci například mají svůj charakteristický způsob ukončení. Je-li někdo vyhlášen účinným škrcením nebo nasazením páky při souboji na zemi, pak dost pravděpodobně vyhraje na submission. U jiných borců ale častěji nastává ukončení na body nebo na technická rozhodnutí, případně ukončení na kvalifikace. Podle způsobu boje zápasníka na Oktagon lze správně odhadnout počet zahájených kol zápasu. Dobrým studijním materiálem jsou v tomto ohledu videa. Fanoušci Oktagonu mohou shlédnout předchozí vystoupení zápasníků na Oktagon. To pomůže k lepšímu pochopení, je-li zápasník stavěný více na postupné budování útoku, nebo jestli jde stylem všechno nebo nic, kdy zápas pak skončí relativně brzy.

Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna