Oktagon 50 kurzy


Už 9.12. 2023 se odehraje Oktagon 50 v Ostravě. Podívejte se na nejzajímavější vypsané kurzy Oktagon 50. Využijte ty nejlepší kurzové příležitosti u sázkových kanceláří Tipsport, Betano, Fortuna či Chance. Sázet na své favority můžete ještě před začátkem turnaje nebo využijte live sázení. Fightcard je plný skvělých soubojů, největší pozornost poutají hned dva titulové zápasy. Keita vs Samsonidse o pás pérové váhy a Buchinger vs Paradeiser o titul v lehké váze. Zájem vzbuzuje i featherweight fight Vladimír Lengál vs Samuel Bark. I proto budou Oktagon 50 kurzy v hledáčku mnoha sázkařů. Které kurzové příležitosti jsou nejvýhodnější a jak nejlépe vsadit najdete v tomto článku.

Nejlepší Oktagon bonusy

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Oktagon kurzy

Zdroj: Oktagonmma

Nejlepší kurzy pro Oktagon 50

Důkladně jsme pro vás prozkoumali nabídky sázkových kanceláří a přinášíme vám ty nejlepší kurzy pro Oktagon MMA. Je vhodné připomenout, že na Oktagonu není nutné sázet pouze na prostá vítězství jednotlivých bojovníků. Sázkové kanceláře pravidelně vypisují kurzy i na detaily jednotlivých zápasů. Abyste se v nich zorientovali a vybrali si mezi Oktagon 50 kurzy ten správný, doporučujeme využívat data z předchozích zápasů a informace o současné formě jednotlivých zápasníků. Ze stejných zdrojů vychází i naše doporučení. Na úvod se pojďme podívat na základní kurzy pro vítězství jednotlivých zápasníků ve všech soubojích.

Nejlepší kurzy pro Oktagon 47

Oktagon 50 fightcard Nabídka Tipsport Nabídka Fortuna Třída
Losene Keita (BE) vs Niko Samsonidse (DE) 1.20 vs 4.11 1.16 vs 4.69 Featherweight
Ronald Paradeiser (SK) vs Ivan Buchinger (SK) 1.80 vs 1.95 1.89 vs 1.83 Lightweight
Vladimír Lengál (CZ) vs Samuel Bark (SE) 1.87 vs 1.87 2.13 vs 1.65 Featherweight
Matěj Peňáz (CZ) vs Ole Magnor (NO) 1.04 vs 8.95 1.04 vs 8.79 Middleweight
Rafael Xavier (BR) vs Dan Vinni (UK) 1.18 vs 4.57 1.17 vs 4.53 Light heavyweight
Jan Široký (CZ) vs Stefano Catacoli (UK) 1.73 vs 2.04 1.80 vs 1.92 Lightweight
Matěj Kuzník (CZ) vs Ebrahim Hosseinpour (DE) 1.31 vs 3.33 1.30 vs 3.27 Lightweight
Maté Kertész (HU) vs Ammari Diedrick (UK) 1.26 vs 3.64 1.22 vs 3.91 Welterweight
Ondřej Raška (CZ) vs Michal Kotalík (CZ) 1.77 vs 1.97 1.75 vs 1.98 Catchweight 89 Kg
Michal Konrád (CZ) vs Marco Novák (SK) 1.30 vs 3.32 1.33 vs 3.09 Featherweight

Nejlepší kurzy Oktagon 50 pro zápas Keita vs Samsonidse

O titul v pérové váze se utká brutální striker Losene Keita (11-1) a výborný německý zemař Niko Samsonidse (10-2). Losene Keita se vrací po nepříjemném zranění nohy, které by ho mohlo v zápase ještě do jisté míry limitovat. Jinak se jedná o výborného postojáře, na body s ním v Oktagonu vydržel pouze Paradeiser. Pokud se mu tedy podaří získat pás šampiona, bude to určitě díky jeho silným úderům. Zároveň se ale dokáže dobře bránit pokusům o submisi nebo obecně o přesun zápasu na zem.


Nejlepší kurzy Oktagon 50 pro zápas Keita vs Samsonidse

Zdroj: Oktagonmma

Niko Samsonidse získává v Oktagonu šanci na titul už po dvou zápasech, ve kterých se mu podařilo vyřídit Pauluse na body a Hanteu skrz submisi. Ta je jeho specialitou, je to velmi dobrý grapplingu. Zvítězil už šestkrát na submisi, a jeho hlavní šance proti Keitovi je právě přesun na zem a rychlé ukončení. Nebude to mít ale jednoduché, Keita bude přesně takový styl boje očekávat.

Náš tip: Zvítězí Losene Keita skrz KO, TKO.

V tomto případě očekáváme vítězství Keity, který se pravděpodobně dokáže ubránit soupeřovým pokusům o ukončení na submisi. Zároveň je jasné, že jeho vítězství bude skrz KO či TKO. Právě na tuto možnost sázíme s kurzem 1.60.

Oktagon 50 zápas Náš tip Kurz na Tipsportu
Losene Keita (BE) vs Niko Samsonidse (DE) Zvítězí Losene Keita skrz KO, TKO. 1.60

Souboj o titul lehké váhy Buchinger vs Paradeiser

O titul v lehké váze se již podruhé utkají legendární Ivan Buchinger a Ronald Paradeiser. Oba jsou špičkoví fighteři, ale v této odvetě půjde také o střet generací. Jednu z legend československé MMA scény Ivana Buchingera (41-8) není třeba dlouho představovat. Je výborný zemař, ale i v postoji umí dobře sázet a přijímat rány. Zároveň se během své kariéry utkal s opravdu špičkovými fightery. Také Paradeiser (17-8) je velmi dobrý na zemi i v postoji, výhodou v tomto zápase budou i jeho delší paže a výška. Od minulého zápasu udělal obrovský pokrok, a má tedy rozhodně šanci na výhru.


Souboj o titul lehké váhy Buchinger vs Paradeiser

Zdroj: Oktagonmma

Náš tip: Počet zahájených kol méně než 4.5

Ať už se nakonec zápas přikloní na kteroukoliv stranu, zřejmě nepůjde o pětikolovou záležitost. Oba soupeři mají tendenci ukončovat zápasy dříve, jejich prohry byly obvykle také před limitem. Sázíme proto na délku trvání méně než 4.5 kol s kurzem 1.68.

Oktagon 50 zápas Náš tip Kurz na Tipsportu
Ronald Paradeiser (SK) vs Ivan Buchinger (SK) Počet zahájených kol zápasu méně než 4.5. 1.68

Další kurzové příležitosti pro Oktagon 50

Oktagon program přinese zajímavý zápas v podání Vladimír Lengál vs Samuel Bark. Půjde o hodně vyrovnaný souboj, který by ale nakonec mohl ovládnout Lengál. Ten porazil mnohem zkušenější borce než jeho oponent, zároveň si poradí i na zemi. Zatímco Bark je ortodoxní postojář. Vyrovnaný souboj můžeme očekávat také mezi Michalem Kotalíkem a Ondřejem Raškou. Ať už ale získá navrch kterýkoliv z nich, zápas by neměl trvat více než 1.5 kol. Dobrou příležitostí mezi Oktagon 50 kurzy je zápas Kertesz vs Diedrick. V tomto případě by měl zvítězit Kertesz na body, vzhledem k jeho odolnosti při souboji v postoji. A ten jeho soupeř preferuje. Za pozornost stojí také zápas Matěje Kuzníka a jeho německého oponenta Hosseinpoura. V tomto případě by měl Kuzník překonat o mnoho let staršího soupeře, zápas ale pravděpodobně dojde až do konce.


Další kurzové příležitosti pro Oktagon 50

Zdroj: youtube

Oktagon 50 zápas Náš tip Kurz na Tipsportu
Losene Keita (BE) vs Niko Samsonidse (DE) Zvítězí Losene Keita skrz KO, TKO. 1.60
Ronald Paradeiser (SK) vs Ivan Buchinger (SK) Počet zahájených kol zápasu méně než 4.5. 1.68
Vladimír Lengál (CZ) vs Samuel Bark (SE) Zvítězí Vladimír Lengál. 1.87
Ondřej Raška (CZ) vs Michal Kotalík (CZ) Počet zahájených kol zápasu méně než 1.5. 1.85
Maté Kertész (HU) vs Ammari Diedrick (UK) Zvítězí Maté Kertész na body nebo technickým rozhodnutím. 1.90
Matěj Kuzník (CZ) vs Ebrahim Hosseinpour (DE) Počet zahájených kol zápasu více než 2.5. 1.46

Jaký typ sázky zvolit na Oktagon 50

Neexistuje samozřejmě univerzální návod na to, jaký typ sázky zvolit na Oktagon. Můžete se rozhodnout podle aktuální formy nebo podle zkušeností zápasníka. V takovém případě využijete Oktagon 50 kurzy na prostou výhru vašeho favorita. Někteří borci mají ale například svůj charakteristický způsob ukončení:

  • Je-li někdo vyhlášený svou úrovní při souboji na zemi, pak dost pravděpodobně vyhraje na submisi.
  • U jiných zápasníků ale častěji nastává ukončení na body nebo na technické rozhodnutí.
  • Podle způsobu boje zápasníka na Oktagonu lze také často odhadnout počet zahájených kol zápasu.
  • Dobrým studijním materiálem jsou v tomto ohledu videa. To pomůže k lepšímu pochopení, je-li zápasník stavěný více na postupné zdolání soupeře, nebo jestli hodlá ukončit zápas co nejdříve skrz povedené KO nebo rychlou submisi.

Často kladené otázky

Které sázkové kanceláře vypisují kurzy na Oktagon 49?

Oktagon je vždy ze strany sázkových kanceláří velmi dobře pokrytý. Na Oktagon 50 si tak můžete vsadit u Tipsportu, Chance, Fortuny nebo třeba u Betana.

Jaké typy sázek se na Oktagon 50 vyplatí?

Nelze samozřejmě paušálně říct, který druh sázek u jednotlivých zápasů vyplatí nejvíce. Vždy je třeba pozorně sledovat, jaké Oktagon 49 kurzy byly vypsány. U zápasů s jasným favoritem lze vždy vsadit na vítězství konkrétního zápasníka, ale pokud má některý ze soupeřů charakteristický způsob ukončení, může být lepší vsadit právě na konec zápasu tímto způsobem.

Které kurzy jsou nejlepší pro Oktagon 50?

V případě Oktagonu 50 jsou to určitě kurzy na oba titulové zápasy Keita vs Samsonidse a Buchinger vs Paradeiser, dále pak souboj Vladimíra Lengála a jeho vyzyvatele Samuela Barka. Zajímavé kurzy je možné najít také pro zápas Raška vs Kotalík.

Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna