Oktagon 56 kurzy


Už 20.4. 2024 se odehraje Oktagon 56 v Birminghamu. Podívejte se na nejzajímavější vypsané kurzy Oktagon 56. Využijte ty nejlepší kurzové příležitosti u sázkových kanceláří Tipsport, Betano, Fortuna či Chance. Sázet na své favority můžete ještě před začátkem turnaje nebo využijte live sázení. Fightcard je plný skvělých soubojů, největší pozornost poutá zápas Škvor vs Fleury. Zájem vzbuzuje i titulový střet Aby vs Creasey a souboj mezi Kalašnikem a Etebarem. I proto budou Oktagon 56 kurzy v hledáčku mnoha sázkařů. Které kurzové příležitosti jsou nejvýhodnější a jak nejlépe vsadit najdete v tomto článku.

Nejlepší Oktagon bonusy

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Oktagon kurzy

Zdroj: Oktagonmma

Nejlepší kurzy pro Oktagon 56

Důkladně jsme pro vás prozkoumali nabídky sázkových kanceláří a přinášíme vám ty nejlepší kurzy pro Oktagon MMA. Je vhodné připomenout, že na Oktagonu není nutné sázet pouze na prostá vítězství jednotlivých bojovníků. Sázkové kanceláře pravidelně vypisují kurzy i na detaily jednotlivých zápasů. Abyste se v nich zorientovali a vybrali si mezi Oktagon 56 kurzy ten správný, doporučujeme využívat data z předchozích zápasů a informace o současné formě jednotlivých zápasníků. Ze stejných zdrojů vychází i naše doporučení. Na úvod se pojďme podívat na základní kurzy pro vítězství jednotlivých zápasníků ve všech soubojích.

Oktagon kurzy Kurzy Tipsport Kurzy Fortuna Třída
AARON ABY vs SAM CREASEY 2.53 vs 1.47 2.55 vs 1.45 FLYWEIGHT
AKONNE WANLISS vs SAHIL SIRAJ 1.76 vs 1.97 1.70 vs 2.03 LIGHTWEIGHT
SHEM ROCK vs STEFANO CATACOLI 1.20 vs 4.03 1.20 vs 4.04 CATCHWEIGHT
DANIEL SKVOR vs WILL FLEURY 2.45 vs 1.49 2.41 vs 1.50 LIGHT HEAVYWEIGHT
ANDREJ KALASNIK vs LIAM ETEBAR 1.47 vs 2.52 1.55 vs 2.29 WELTERWEIGHT
GEORGE STAINES vs TOMAS CIGANIK 1.31 vs 3.15 1.25 vs 3.56 LIGHTWEIGHT 86 KG
JAKUB DOHNAL vs JAMES HENDIN 2.46 vs 1.50 2.73 vs 1.40 FEATHERWEIGHT
DENIS FRIMPONG vs CALLUM MULLEN 1.68 vs 2.11 1.65 vs 2.11 LIGHTWEIGHT
MICK STANTON vs KAMIL WOJCIECHOWSKI 1.52 vs 2.37 1.50 vs 2.41 MIDDLEWEIGHT
MAX HANDANAGIC vs JAMES DIXON 1.47 vs 2.52 1.40 vs 2.73 WELTERWEIGHT
AMMARI DIEDRICK vs DANIEL HROMEK 1.53 vs 2.39 1.50 vs 2.41 WELTERWEIGHT
BEAU GAVIN vs MBAYE GAYE 2.04 vs 1.73 2.11 vs 1.65 FEATHERWEIGHT
MEGAN MORRIS vs AITANA ALVAREZ 1.35 vs 3.00 1.28 vs 3.34 FLYWEIGHT

Nejlepší kurzy Oktagon 56 pro zápas Škvor vs Fleury

Jedním z nejzajímavějších zápasů večera je na Oktagonu 56 premiérový zápas irského bojovníka Willa Fleuryho (11-3), který nastoupí proti českému fighterovi Danielu Škvorovi (7.3). Fleury se už před sestavením prvního zápasu dal slyšet, že vyřídí celou polotěžkou váhu v Oktagonu. Prošel si například Bellatorem a PFL, kde prohrál pouze se špičkovými fightery, a sám si za opasek připsal hned několik zajímavých vítězství. Je to komplexní fighter, který si poradí v postoji i na zemi. V oblibě má také prvky wrestlingu a grapplingu.


Zápas Škvor vs Fleury

Zdroj: Oktagonmma

Daniel Škvor je stylisticky na opačném konci. Velmi dobrý postojář, který má ovšem na zemi pouze omezené schopnosti. 2 ze 3 proher utrpěl právě skrz submisi. V postoji je velmi rychlý a jeho údery dokážou poslat soupeře k zemi. Jeho šancí je právě rychlý nástup proti Fleurymu, než se projeví rozdíl v zaměření. Fleury také disponuje velmi dobrým kardiem, takže delší zápas hraje do karet spíš jemu.

Náš tip: VYHRAJE WILL FLEURY

Will Fleury je mnohem komplexnější fighter, než Daniel Škvor. Jediná šance českého fightera na vítězství je udržet Fleuryho v postoji a zasadit mu rychlé KO. V opačném případě ho Fleury dostane na zem, nebo si počká na jeho chybu a vyřídí ho v postoji. V každém případě sázíme na vítězství irského fightera s kurzem 1.49.

Oktagon 56 zápas Náš tip Kurz na Tipsportu
Daniel Škvor vs Will Fleury Vyhraje Will Fleury 1.49

Titulový souboj v muší váze Aby vs Creasey

Pro příznivce technicky precizních soubojů v postoji nabídne Oktagon live stream titulový zápas v muší váze Aby vs Creasey. Aaron Aby (16-8) je známou tváří pro fanoušky Oktagonu a ACB. Naposledy zvítězil nad Chrisem Danielem na Oktagonu 52. Nyní se tento bojovník s velmi precizním stylem zápasu v postoji vrací do akce. Jeho oponent Sam Creasey (18-5) je bývalý šampion Cage Warriors, známý svým rychlým stylem boje a maximálním využíváním rozdílů mezi ním a soupeři. Pokud ovšem dojde na souboj zblízka či na pletivu, může mu Aby zasadit velmi povedené KO, podobně jako Shaj Haque.

Zápas Aby vs Creasey

Zdroj: Oktagonmma

Náš tip: SAM CREASEY vyhraje NA BODY ČI SKRZ TECHNICKÉ ROZHODNUTÍ

Oba zápasníci preferují souboje v postoji. V tomto případě můžeme očekávat velmi technický zápas, Sam Creasey by musel udělat velkou chybu, aby si Abyho pustil k tělu. Daleko pravděpodobnější je konec na body, který by měl ovládnout zkušenější Creasey.

Oktagon 56 zápas Náš tip Kurz na Tipsportu
Aaron Aby vs Sam Creasey Sam Creasey vyhraje na body nebo technickým rozhodnutím 2.44

Další kurzové příležitosti pro Oktagon 56

Oktagon program přinese mnoho zajímavých zápasů během celého večera. Jedním z nich je souboj Kalašník vs Etebar. Půjde o vyrovnaný souboj, oba soupeři si poradí na zemi i v postoji. Velmi pravděpodobně ale skončí skrz KO některého ze soupeřů. Zápas Shem Rock vs Stefano Catacoli pravděpodobně skončí vítězstvím irského fightera. Ten by mohl Catacoliho ukončit na zemi, kde má rozhodně více zkušeností. Dobrou příležitostí mezi Oktagon 56 kurzy je zápas Tipsport Gamechangeru Wanliss vs Siraj. V tomto případě by měl zápas skončit před limitem, žádný z bojovníků si příliš nepotrpí na bodová rozhodnutí. Za pozornost stojí také zápas Denise Frimponga a jeho oponenta Calluma Mullena. V tomto případě by se měl stát vítězem právě Frimpong, který má výhodu v postoji.


Další kurzové příležitosti pro Oktagon 56

Zdroj: Oktagonmma

Oktagon 56 zápas Náš tip Kurz na Tipsportu
Daniel Škvor vs Will Fleury Vyhraje Will Fleury 1.49
Aaron Aby vs Sam Creasey Sam Creasey vyhraje na body nebo technickým rozhodnutím 2.44
Andrej Kalašník vs Liam Etebar Zápas skončí skrz KO, TKO 1.93
Shem Rock vs Stefano Catacoli Shem Rock vyhraje skrz submisi 2.32
Akonne Wanliss vs Sahil Siraj Zápas nebude ukončen na body nebo technickým rozhodnutím 1.33
Denis Frimpong vs Callum Mullen Vyhraje Denis Firmpong 1.60

Jaký typ sázky zvolit na Oktagon 56

Neexistuje samozřejmě univerzální návod na to, jaký typ sázky zvolit na Oktagon. Můžete se rozhodnout podle aktuální formy nebo podle zkušeností zápasníka. V takovém případě využijete Oktagon 56 kurzy na prostou výhru vašeho favorita. Někteří borci mají ale například svůj charakteristický způsob ukončení:

  • Je-li někdo vyhlášený svou úrovní při souboji na zemi, pak dost pravděpodobně vyhraje na submisi.
  • U jiných zápasníků ale častěji nastává ukončení na body nebo na technické rozhodnutí.
  • Podle způsobu boje zápasníka na Oktagonu lze také často odhadnout počet zahájených kol zápasu.
  • Dobrým studijním materiálem jsou v tomto ohledu videa. To pomůže k lepšímu pochopení, je-li zápasník stavěný více na postupné zdolání soupeře, nebo jestli hodlá ukončit zápas co nejdříve skrz povedené KO nebo rychlou submisi.

Často kladené otázky

Které sázkové kanceláře vypisují kurzy na Oktagon 56?

Oktagon je vždy ze strany sázkových kanceláří velmi dobře pokrytý. Na Oktagon 56 si tak můžete vsadit u Tipsportu, Chance, Fortuny nebo třeba u Betana.

Jaké typy sázek se na Oktagon 56 vyplatí?

Nelze samozřejmě paušálně říct, který druh sázek u jednotlivých zápasů vyplatí nejvíce. Vždy je třeba pozorně sledovat, jaké Oktagon 56 kurzy byly vypsány. U zápasů s jasným favoritem lze vždy vsadit na vítězství konkrétního zápasníka, ale pokud má některý ze soupeřů charakteristický způsob ukončení, může být lepší vsadit právě na konec zápasu tímto způsobem.

Které kurzy jsou nejlepší pro Oktagon 56?

V případě Oktagonu 56 jsou to určitě kurzy na titulový zápas Aby vs Creasey a zápas Škvor vs Fleury. Zajímavé kurzy je možné najít také pro fight Kalašnik vs Etebar.

Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna