Na našem webu pravidelně vydáváme tipy a analýzy na sázení. Dále kurzové příležitosti u sportovních zápasů a společenských sázek. V každém tipu či analýze se dozvíte základní informace o utkání, dále pak ty nejdůležitější faktory, které by mohly výsledek zápasu ovlivnit. Všechny tipy a analýzy jsou k dispozici zdarma, slouží ale jako doplňující informace pro čtenáře a zakládají se pouze na názorech redakce.

Sázkařské tipy a analýzy na fotbal

Pravidelně zde zveřejňujeme tipy a analýzy na fotbal. Věnujeme se vybraným zápasům Fortuna ligy, dále pak utkáním Premier League a pozornosti neunikne ani Liga mistrů. Najdete u nás i tipy na mezinárodní klubové poháry a zápasy české reprezentace.

Tipy na hokej a analýzy utkání v ČR i zahraničí

V rámci této sekce najdete také tipy na hokej a analýzy utkání v ČR i zahraničí. Samozřejmostí jsou vybraná utkání NHL, dále pak Tipsport extraliga. Během MS v hokeji zpracováváme analýzu na každý zápas.

Tipy na tenis, analýzy grandslamových turnajů

Do této sekce také pravidelně přidáváme tipy na tenis a analýzy jednotlivých turnajů. Můžete se těšit na analýzy zápasů US Open, French Open, ale i Australian Open. Věnujeme se také dalším turnajům, například Wimbledonu.