Clash of the Stars 5 live stream živý přenos a program

Po krátké pauze se vrací Clash of the Stars 5 a přináší něco na české MMA scéně dosud nevídaného. První titulový zápas této organizace ve střední váze mezi Datlem a Dynamem, spolu s ještě větší dávkou bizáru než ve všech předchozích dílech dohromady. Clash of the Stars 5 live stream živý přenos začíná v sobotu 10. června od 18:30. Clash of the Stars 5 program tentokrát nabídne souboj trpaslíků, slepců, dorazí i plno známých z minulých dílů a nové tváře z řad influencerů. Zápasy budou tentokrát opravdu vyhrocené, takovou tiskovou konferenci a staredowny snad ještě Clash of the Stars nezažil. Živý přenos je tedy něčím, co rozhodně nechcete propásnout. V článku se tak dozvíte všechno o programu, vstupenkách a prize money v tomto turnaji.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 9. června
fortuna tv logo
Vsaď si exkluzivně + bonus 1300 Kč zdarma
Clash of the Stars tv logo
Clash of the Stars PPV za 200 Kč

Vyberte si sekci Clash of the Stars 5

 • Kde sledovat Clash of the Stars 5
 • Podmínky živého přenosu Clash of the Stars
 • Clash of the Stars 5 program
 • Clash of the Stars 5 vstupenky
 • Titulový zápas Datel vs Dynamo
 • Zápas Kluk s kamením vs Fregamer
 • Zápas Kaluba vs Gal
 • Clash of the Stars 5 další zápasy
 • Clash of the Stars prize money
 • Často kladené otázky
 • Kde si vsadit zdarma na Clash of the Stars 5

  Tipsport logo
  Tipsport
  300Kč zdarma za registraci
  Fortuna logo
  Fortuna
  1300Kč za registraci
  Betano logo
  Betano
  350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

  Clash of the Stars 5 live živý přenos

  Clash of the Stars 5 live živý přenos bude zahájen přesně od 18:30 v sobotu 10. června. Už od prvního zápasu vás čeká opět nálož bizáru, trashtalku a agrese v kleci i mimo ni. Dojde ale samozřejmě i na kvalitní zápasy, titulový fight bude patřit mezi velmi povedené i ze sportovního pohledu. Clash of the Stars 5 program je opět sestaven jako správná kombinace výstředních zápasníků tipu Kotlár Security, Kluk s kamením nebo třeba Matouš Kaluba, který byl nedávno hospitalizován na psychiatrii. Představí se i influenceři, kteří tréninkem strávili mnohem více času či přímo poloprofesionální zápasníci. Clash of the Stars 5 live stream tak nabídne večer plný zábavy i relativně kvalitní zápasy. Celý galavečer bude samozřejmě streamován na Clash of the Stars TV a můžete se těšit i na perfektní světelnou a hudební show.

  Clash of the Stars live živý přenos

  Zdroj: Web organizace Clash of the Stars

  • Clash of the Stars 5 živý přenos začíná 10. června v 18:30 na Clash of the Stars TV.
  • Hlavní zápas večera o titul ve střední váze proti sobě postaví Marek Datla Valáška a Tomáš Dynama Križana.
  • Těšit se můžete i na historický Clash of the Stars zápas trpaslíků v podání Obra a Malýho Zmijozela.

  • Událost: Clash of the Stars 5
  • Místo: O2 Universum, Praha
  • Čas: Sobota, 10. 6. 2023, 18:00  Kde sledovat Clash of the Stars 5

  Clash of the Stars 5 je druhem akce, kterou budete chtít sledovat živě. Jak ale na to? Máte hned několik možností, kde sledovat Clash of the Stars 5. První z nich je PPV livestream na Clash of the Stars TV, kde začíná živý přenos celého večera už od 18:30. Za zpřístupnění livestreamu na tomto zdroji je ale třeba zaplatit, konkrétně 229 Kč. Jestliže se chcete podívat například na Clash of the Stars 2 online, máte možnost opět na stejném webu, všechny čtyři předchozí turnaje si můžete pustit za 200 Kč. Druhou možností je pak možnost sledovat Clash of the Stars 5 live stream zdarma na Fortuna TV. Zde se turnaj obvykle objeví, protože Fortuna patří mezi jeho sponzory. Není to ale stoprocentně jisté, je tedy nutné zkontrolovat stav před turnajem samotným. K přístupu je ale nutná registrace u Fortuny. Pokud účet ještě nemáte, nezapomeňte použít Fortuna promo kód. Můžete tak získat až 900 Kč na sázení zdarma, plus až 6000 Kč na váš první vklad.

  Kde sledovatCo bude k viděníCena
  Clash of the Stars TVClash of the Stars živě – přenos z celého turnaje229,-
  Youtube kanál turnajeTisková konference, vážení B4theclashZdarma
  Fortuna TVClash of the Stars 5 živě – přenos z celého turnajeZdarma, nutná registrace u Fortuny

  Clash of the Stars zápasy vždy předchází tisková konference, oficiální vážení a B4theclash, kde se sejdou budoucí soupeři a dojde na trashtalk, pěstní souboj nebo třeba o nekvalitní pěvecký výstup, který musí přerušit až rozzuřený fanoušek. Jakýkoliv Clash of the Stars záznam těchto událostí najdete na Youtube kanálu turnaje.

  Podmínky živého přenosu Clash of the Stars

  Jak získat přístup k online sledování celého turnaje? Podmínky živého přenosu Clash of the Stars 5 jsou jednoduché, přesto je ale pojďme připomenout:

  1. Zaregistrujte se na stránce Clash of the Stars TV – buď skrz Facebook nebo Google účet, případně přes email.
  2. Pozor, stránku lze načíst pouze na prohlížečích Chrome a Safari.
  3. Zaplatíte za PPV a můžete se těšit na skvělou podívanou.

  Clash of the Stars 5 program

  Clash of the Stars 5 program je opět plný velmi výbušných zápasů. Zápasníci i dvě zápasnice se představili na vyhrocené tiskové konferenci a některá utkání málem začala už mimo turnajový večer, Kluka s kamením a Fregamera od sebe musela odtahovat ochranka. Na co se tedy můžete těšit?

  Clash of the Stars 5 kurzy

  Zdroj: fortuna

  Typ zápasuZápasník/zápasniceKurz Fortuna
  MMA 77Matouš Kaluba vs Ladislav Gal5.00 vs 1.15
  MMA 77Václav Flachs (Král Berouna) vs Pavel Měsíček (Pomalu Snejksi)2.90 vs 1.38
  MMA/OpenOndřej Untermuller (Kluk s kamením) vs David Pražák (Fregamer)1.55 vs 2.36
  MMA bez kopů/OpenDaniel Sonnleitner (Danny TvTwixx) vs Jan Podraný (Dragunov)1.15 vs 5.00
  MMA 66Dominik Radl (Malej Zmijozel) vs Petr Marek (Obr)1.03 vs 10.14
  MMA 77Jan Michálek vs Daniel Siruček (Seaser)1.12 vs 5.66
  MMA 70Hana Gelnarová (KrutoHanka) vs Anastasija Chomičová (Satnady)1.13 vs 5.42
  MMA/openKarlos Benda vs Jan Kotlár (Diego Kotlár)1.05 vs 8.54
  BOX 16oz/70Tadeáš Kuběnka vs Daniel Holomek (Daaanek)1.70 vs 2.08
  MMA/BOX 4oz/20oz/OPENTadeáš Veselý (Gangstaboy) vs Tadeáš Růžička (Mawar)7.41 vs 1.07
  MMA 84Marek Valášek (Datel) vs Tomáš Križan (Dynamo)5.20 vs 1.14
  MMA 66Erik Víšek vs Riad Charawani (Riad)1.55 vs 2.20

  Clash of the Stars 5 vstupenky

  O popularitě pátého zastavení turnaje svědčí i fakt, že Clash of the Stars 5 vstupenky byly vyprodány do tří dnů od zahájení prodeje. Sál A pražského O2 Universa je tak momentálně beznadějně vyprodán, ale vstupenky se mohou vždy na malou chvíli uvolnit. To v případě, že někdo zruší svou rezervaci. Vyplatí se proto pravidelně sledovat web Ticketportal, kterému pořadatelé Clash of the Stars 5 svěřili prodej lístků. Existuje celkem sedm druhů vstupenek rozdělených podle toho, kde budete u zápasu sedět a jaké další aktivity se vám odemknou.

  Typ vstupenkyCena
  Ultimate VIP2999,-
  VIP1999,-
  Premium plocha1299,-
  Plocha999,-
  1. kategorie999,-
  2. kategorie699,-
  3. kategorie399,-

  Titulový zápas Datel vs Dynamo

  O první pás šampiona v historii Clash of the Stars si to v sobotu rozdají ve střední váze Datel a Dynamo. Oba bojovníci už mají s MMA zkušenosti, sám Datel nastoupil na Clash of the Stars už do dvou zápasů, proti Freescootovi a Vercettimu. V obou z nich zvítězil na body. Na tento zápas se připravuje opravdu svědomitě, což je u něj dříve nevídaná vlastnost. Trénuje pod vedením Michala Kotalíka, kterého fanoušci MMA znají buď z Oktagonu, nebo kvůli jeho problémům se zákonem. Valáškova kondice a schopnosti v postoji by tak měly být mnohem lepší než dříve. Dynamo Križan v posledním zápasu zvítězil na submisi, dokázal tak, že má dobré wrestlingové schopnosti. Na vítězství si hodně věří, je motivovaný finanční odměnou. Je také otázka, jak moc se věnuje tréninku, v tomto ohledu předvádí větší disciplínu Datel. Jeho nevýhodou je rozhodně menší výška, díky které bude pro Datla snazší držet zápas v postoji.

  Titulový zápas Datel vs Dynamo

  Zdroj: Facebook Clash of the Stars

  Tip na vítěze

  Kurzy by mohly naznačovat, že Dynamo udělá s Datlem rychlý proces. Na vítězství Križana je vypsán kurz 1.14, na Valáška potom 5.20. Zápas by ale mohl dopadnout úplně jinak. Datel zapracoval na výdrži i postoji, do karet mu hraje i jeho výška. Má také obrovskou motivaci vyhrát a zahájit tak další kapitolu ve svém životě. Jestli to bude nakonec na Dynama stačit není jisté, ale zápas bude určitě náročný a dlouhý, pokud Datel neudělá hned na začátku chybu. Sázíme proto na více než 2.5 kol s kurzem 1.70.

  Více než 2.5 kol
  1.70

  Zápas Kluk s kamením vs Fregamer

  Tento zápas spadá rozhodně do kategorie pořádného bizáru. Oba zápasníci se do sebe pouštěli už na tiskové konferenci, odtahovat je od sebe museli přichystaná ochranka. V obou rozhodně dřímá hodně agrese, kterou je třeba dostat ven. Pražák se stal slavným jako submisivní, ne-li týraný partner Shopaholicadel, která se s ním nedávno po dvojitých zásnubách rozešla. Fregamer tedy potřebuje dobře otevřít novou životní kapitolu. Kluk s kamením už je na Clash of the Stars známou firmou, postavil se například Rošťákovi Svobíkovi, v březnu se představil na Clash of the Stars Deathmach. Vítězství si připsal naposledy právě ve zmíněném zápase tří fighterů. Mezitím trochu zapracoval na technice a především přibral na váze, což byl jeho velký problém. Jedinou výhodou Pražáka jsou jeho delší ruce, techniku bude mít mizernou. Ještě na tiskovce navíc vypadal hodně podvyživeně.

  Zápas Kluk s kamením vs Fregamer

  Zdroj: Facebook Clash of the Stars

  Tip na vítěze

  Tentokrát je velmi pravděpodobná výhra Kluka s kamením. Stačí mu dostat Pražáka na zem po pár úderech, případně zasadit dobrý úder na KO. Jedinou šancí Fregamera je udržet si Kluka s kamením od těla a doufat na vítězství skrz překvapivé KO, plná tři kola mu nevystačí ani výdrž. V každém případě bude zápas rychle u konce pravděpodobně přes agresivní KO jednoho z borců. Proto sázíme na tento způsob ukončení zápasu s kurzem 1.33.

  Zápas skončí KO/TKO
  1.33

  Zápas Kaluba vs Gal

  Další bizarní zápas čeká na diváky v podání Matouše Kaluby vs Ladislava Gala. Oba jsou plní agrese, kterou pravidelně vypouští buď na sociálních sítích nebo třeba v zápasnické kleci na Clash of the Stars. Kaluba na sebe strhl pozornost už na tiskovce, kde se rozhodl oblažit diváky pěveckým vystoupením. Jeho produkci ale ukončil neznámý fanoušek, který ho udeřil sundaným tričkem. Kaluba sice prohlašoval, že do zápasu nenastoupí, ale to není příliš pravděpodobné. Překonat dokázal i dočasný pobyt v psychiatrické léčebně kvůli napadení Dannyho z TvTwixx. Proti jeho soupeři Galovi má výhodu především v o trochu lepší technice a více zkušenostem, přece jenom už front kickem vyřídil Maxgreena. Gal má oproti tomu vyšší váhu, to je také jeho hlavní zbraň.

  Zápas Kaluba vs Gal

  Zdroj: Facebook Clash of the Stars

  Tip na vítěze

  V tomto zápase jsou kurzy jasné, bookmakeři Fortuny vidí jako pravděpodobnější vítězství Gala s kurzem 1.15. Na Kalubu je vypsán kurz 5.00. A přestože zápas bude spíše více vyrovnaný, než by se dle kurzů mohlo zdát, daleko lepší je sázka na počet kol. Oba borci bojují hodně agresivně, na výdrž příliš nehrají. Proto sázíme na méně než 1.5 kol s kurzem 1.84.

  Méně kol než 1.5 kol
  1.84

  Clash of the Stars 5 další zápasy

  I Clash of the Stars 5 další zápasy nabídnou skvělou podívanou. U některých půjde opět především o dobrý sportovní výkon, u jiných to bude čistý bizár a na kvalitu souboje se trochu zapomene. Clash of the Stars 5 program má jednoduše dostatečnou dávku obou druhů zábavy. Dobrou kombinací bude zápas trpaslíků Obra a Malýho Zmijozela. Tato unikátní podívaná i na poměry Clash of the Stars bude doplněna také o souboj slepců. Jedním z nich je Youtuber Dragunov, jeho soupeřem bude Danny z TvTwixx. Přestože Danny slepým pouze dočasně kvůli pásce přes oči, která má za úkol srovnat šance s jeho oponentem. Dlouho očekávaný je také duel Snejkse a Krále Berouna. Snejks Flachse vyhrotil už na tiskové konferenci, kdy se strefoval do jeho drogové minulosti a asi i přítomnosti.

  Clash of the Stars 5 další zápasy

  Zdroj: Facebook Clash of the Stars

  Nejvíce sázek bylo podáno na zápas Satnady vs Hanka

  Clash of the Stars 5 program nabídne jediný dívčí zápas v podání KrutoHanky a Satnady. A přestože Clash of the Stars 5 kurzy jsou samozřejmě vypsány na všechny zápasy, je to právě tato dívčí válka, která zatím přilákala nejvíce sázkařů. Jasnou favoritkou je zde ostravská bojovnice Gelnárová, která už na Clash of the Stars vystupovala a vyřídila svou oponentku během několika sekund. Její protivnice Satnady jde ale do zápasu také naplno, svědomitě se připravuje pod vedením trenérky Michaely Dostálové. Mohla by tak v zápasu překvapit, přestože většina fanoušků favorizuje KrutoHanku. Jak tento duel dopadne se můžete dozvědět v sobotu přes Clash of the Stars 5 live stream.

  Nejvíce sázek bylo podáno na zápas Satnady vs Hanka

  Zdroj: Facebook Clash of the Stars

  Clash of the Stars prize money

  Paradoxně, Clash of the Stars je pro jednotlivé bojovníky často výhodnější než více profesionální soutěže. Bizár a schopnosti promotérů znamenají, že Clash of the Stars přináší obrovské zisky. O ty se pak organizátoři štědře podělí i s účastníky. Clash of the Stars prize money není přímo veřejná informace, ale někteří zápasníci se podělili o to, kolik zhruba dostali. Například Honza Michálek si z Clashe odnesl mezi 120 a 150 tisíci. Pro srovnání Lukutuma za první zápas dostal jenom 75 tisíc, za ten druhý se ale prize money pohybovalo podobně jako u Michálka. V každém případě zrovna tito zápasníci nepatří úplně mezi vrchol bizáru či popularity na turnaji, proto jsou jejich výdělky ještě relativně malé. Clash of the Stars nabízí i affiliate program pro zápasníky, takže ti známější si přišli na mnohem více.

  Clash of the Stars akční bonus

  Nezmeškejte Clash of the Stars 4. Vsaďte si na své favority ve Fortuna. Pro nově registrované hráče je dostupný bonus 1300 Kč zdarma.

  Často kladené otázky

  Kde sledovat Clash of the Stars 5 live stream?

  Clash of the Stars 5 live stream zdarma téměř není možné najít. Celý večer lze ale sledovat na speciálním webu Clash of the Stars TV, kde si můžete zaplatit PPV live stream Clash of the Stars 5. Je velmi pravděpodobné, že turnaj půjde sledovat i přes Fortuna TV.

  Kolik stojí PPV Clash of the Stars 5 live stream ?

  Cena za PPV Clash of Stars 5 live stream je velmi podobná jako u předchozích turnajů. Celý večer by mělo jít sledovat za 229 Kč, cena se ale s blížícím se turnajem může měnit. Občas jsou dostupné i slevové kódy, ale je třeba ověřit, zda jsou stále platné.

  Jak můžu sledovat Clash of the Stars 5 zdarma?

  Legální způsob, jak sledovat Clash of the Stars 5 zdarma je pouze přes Fortuna TV, pokud na ní i tentokrát bude turnaj dostupný. Občas se objevují také pirátské livestreamy, ale jsou velmi rychle ukončovány. Clash of the Stars PPV je dostupná za velmi přijatelnou cenu, proto nemá smysl spoléhat se na pirátské vysílání.

  Kdo je největší hvězdou na Clash of the Stars 5?

  Odpověď na tuto otázku záleží na tom, jestli máte v oblibě bizár nebo chcete v zápase vidět i trochu pořádného MMA. Clash of the Stars 5 rozpis má dostatek obou druhů zápasů. Mezi největší hvězdy bizáru lze určitě zařadit Kluka s kamením nebo Kotlár Security, na kvalitnější zápas se můžete těšit od Datla a Dynama. Oba nastoupí v hlavní zápasu večera na Clash of the Stars 5.

  Zdroje: Clash of the Stars, Tipsport, iFortuna

  Po krátké pauze se vrací Clash of the Stars 5 live stream živý přenos a program, který přináší něco na české MMA scéně dosud nevídaného. První titulový zápas této organizace ve střední váze mezi Datlem a Dynamem, spolu s ještě větší dávkou bizáru než ve všech předchozích dílech dohromady. Turnaj začíná v sobotu 10. června od 18:30. Clash of the Stars 5 program tentokrát nabídne souboj trpaslíků, dorazí i plno známých z minulých dílů a nováčci z řad influencerů. Zápasy budou opravdu vyhrocené, takovou tiskovou konferenci snad Clash of the Stars nezažil. V článku se tak dozvíte všechno o programu, vstupenkách a jednotlivých zápasech.

  Mohlo by Vás zajímat

  Clash of the Stars 5 kurzy

  Pátá řada bizarní reality show se blíží a Clash of the Stars 5 kurzy už sázkové kanceláře vypsaly. Vsadit si na vašeho oblíbeného zápasníka můžete…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…

  Fortuna TV

  Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte…

  Fortuna mobilní aplikace

  Nekonečná zábava a mobilní sázení to je Fortuna mobilní aplikace, která je k dispozici pro Android i iOS. Pro všechny milovníky a fanoušky sportovních utkání…