Clash of the Stars 6 live stream živý přenos a program

Po krátké pauze se vrací Clash of the Stars 6 live stream živý přenos a program. Ten přináší něco na české MMA scéně dosud nevídaného. Titulový zápas v polotěžké váze mezi Grznárem a Luktumou, spolu s ještě větší dávkou bizáru než ve všech předchozích dílech dohromady. Turnaj začíná v sobotu 28. října od 18:00. Clash of the Stars 6 program tentokrát nabídne souboj 1 vs 3, dorazí i plno známých z minulých dílů a nováčci z řad influencerů. Zápasy budou opravdu vyhrocené, takovou tiskovou konferenci snad Clash of the Stars nezažil. V článku se tak dozvíte všechno o programu, vstupenkách a jednotlivých zápasech.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 10. prosince
Clash of the Stars tv logo
Clash of the Stars PPV za 200 Kč
tv tipsport zive prenosy
Nejvíce exkluzivních přenosů + 300Kč
fortuna tv logo
300Kč zdarma + až 1000Kč

Vyberte si sekci Clash of the Stars 6

 • Kde sledovat Clash of the Stars 6
 • Podmínky živého přenosu Clash of the Stars
 • Clash of the Stars 6 program
 • Clash of the Stars 6 vstupenky
 • Titulový zápas Grznár vs Luktuma
 • Zápas Benda vs Lakatoš, Pizoška, Tišer
 • Zápas Satnady vs Playstation Princess
 • Clash of the Stars 6 další zápasy
 • Clash of the Stars prize money
 • Často kladené otázky
 • Clash of the Stars 6 live živý přenos

  Clash of the Stars 6 live stream živý přenos a program bude zahájen přesně od 18:00 v sobotu 28. října. Už od prvního zápasu vás čeká opět nálož bizáru, trashtalku a soubojů v kleci i mimo ni. Dojde ale samozřejmě i na kvalitní zápasy, titulový fight bude patřit mezi velmi povedené i ze sportovního pohledu. Clash of the Stars 6 program je opět sestaven jako správná kombinace výstředních zápasníků tipu Kotlár Security, Snejks nebo třeba Král Pablo. Představí se i influenceři, kteří tréninkem strávili mnohem více času či přímo poloprofesionální zápasníci. Clash of the Stars 6 live stream živý přesnos a program tak nabídne večer plný zábavy i relativně kvalitní zápasy. Celý galavečer bude samozřejmě streamován na Clash of the Stars TV a můžete se těšit i na perfektní světelnou a hudební show.

  Clash of the Stars live živý přenos

  Zdroj: Web organizace Clash of the Stars

  • Clash of the Stars 6 živý přenos začíná 28. října v 18:00 na Clash of the Stars TV.
  • Hlavní zápas večera o titul v polotěžké váze proti sobě postaví přátele Filipa Grznára a Lukáše Tůmu.
  • Těšit se můžete i na historický Clash of the Stars zápas 1vs3 v podání Karlose Bendy a jeho romských protivníků.

  • Událost: Clash of the Stars 6
  • Místo: O2 Universum, Praha
  • Čas: Sobota, 28. 10. 2023, 18:00  Kde sledovat Clash of the Stars 6

  Clash of the Stars 6 je druhem akce, kterou budete chtít sledovat živě. Jak ale na to? Máte hned několik možností, kde sledovat Clash of the Stars 6. První z nich je PPV livestream na Clash of the Stars TV, kde začíná živý přenos celého večera už od 18:00. Za zpřístupnění livestreamu na tomto zdroji je ale třeba zaplatit, konkrétně 249 Kč. Druhou možností je pak sledovat Clash of the Stars 6 live stream zdarma na Fortuna TV. Zde se turnaj obvykle objeví, protože Fortuna patří mezi jeho sponzory. Není to ale stoprocentně jisté, je tedy nutné zkontrolovat stav před turnajem samotným. K přístupu je ale nutná registrace u Fortuny. Pokud účet ještě nemáte, nezapomeňte použít Fortuna promo kód. Můžete tak získat až 1300 Kč na sázení zdarma, plus až 6000 Kč na váš první vklad.

  Kde sledovat Co bude k vidění Cena
  Clash of the Stars TV Clash of the Stars 6 živě – přenos z celého turnaje 249,-
  Youtube kanál turnaje Tisková konference, vážení B4theclash Zdarma
  Fortuna TV Clash of the Stars 6 živě – přenos z celého turnaje Zdarma, nutná registrace u Fortuny

  Clash of the Stars zápasy vždy předchází tisková konference, oficiální vážení a B4theclash, kde se sejdou budoucí soupeři a dojde na trashtalk, pěstní souboj nebo třeba útok proteinovým práškem. Jakýkoliv Clash of the Stars záznam těchto událostí najdete na Youtube kanálu turnaje.

  Podmínky živého přenosu Clash of the Stars

  Jak získat přístup k online sledování celého turnaje? Podmínky živého přenosu Clash of the Stars 6 jsou jednoduché, přesto je ale pojďme připomenout:

  1. Zaregistrujte se na stránce Clash of the Stars TV – buď skrz Facebook nebo Google účet, případně přes email.
  2. Pozor, stránku lze načíst pouze na prohlížečích Chrome a Safari.
  3. Zaplatíte za PPV a můžete se těšit na skvělou podívanou.

  Clash of the Stars 6 program

  Clash of the Stars 6 program je opět plný velmi očekávaných zápasů. Zápasníci i zápasnice se představili na vyhrocené tiskové konferenci a některá utkání málem začala už mimo turnajový večer, Krále Pabla a Corleoneho od sebe musela odtahovat ochranka, to samé se stalo i u dalších zápasníků. Na co se tedy můžete těšit?

  Clash of the Stars 6 program

  Typ zápasu Zápasník/zápasnice Kurz Fortuna
  Thai box Radim "Rocky" Volák vs Tomáš Podhorný 3.87 vs 1.19
  MMA Peter "Kobra" Kuťka vs Lukáš "Huhu" Procházka 1.67 vs 2.00
  MMA Lukáš "Pablo Kral" Bartoš vs Patrik "Corleone" Horváth 4.36 vs 1.15
  MMA Pavel "Snejks" Měsíček vs Šimon "Sajmonos" Valenta 1.09 vs 5.50
  MMA Adam "Bergino" Berger vs Riad Charwani 1.17 vs 4.10
  MMA Dominik "Malej Zmijozel" Radl vs Jiří "Max Green" Janouch 1.13 vs 4.65
  MMA Patrik "Žralok" Hübler vs René "Rendys" Blahovský 3.15 vs 1.28
  MMA Anastasija "Satnady" Chomičová vs Gabriela "Playstation princess" Žaludová 1.08 vs 5.75
  Thai box bez rukavic Lukas "Lboy" Nárovec vs Daniel "Icko" Klement 3.35 vs 1.25
  Underground Hana "Krutohanka" Gelnarová vs Michaela "Miss Problem" Dostálová 1.36 vs 2.75
  MMA 1 vs 3 Karlos Benda vs Lakatoš M. Pizoška D. Tišer L. 1.21 vs 3.67
  MMA bez rukavic Marek "Datel" Valášek vs Jaroslav "Kotlár Security" Kotlár 1.60 vs 2.11
  MMA Filip Grznár vs Lukáš "Luktuma" Tůma 1.93 vs 1.72

  Clash of the Stars 6 vstupenky

  O popularitě šestého zastavení turnaje svědčí i fakt, že Clash of the Stars 6 vstupenky byly prakticky vyprodány už během tiskové konference. Sál A pražského O2 Universa je tak momentálně téměř vyprodán, ale některé vstupenky ještě zbývají. Vyplatí se proto pravidelně sledovat web Ticketmaster, kterému pořadatelé Clash of the Stars 6 svěřili prodej lístků. Ceny vstupenek jsou zde dynamicky vypočítávány podle toho, kolik míst v dané sekci ještě zbývá.

  Titulový zápas Grznár vs Luktuma

  O první pás šampiona v historii Clash of the Stars si to na minulém večeru rozdali ve střední váze Datel a Dynamo. Tentokrát půjde o pás polotěžké váhy, do klece se proti sobě postaví dva přátelé, Filip Grznár a Lukáš Tůma. Oba bojovníci už mají se zápasy v Clash of the Stars zkušenosti, diváci je mohli vidět už na předchozích večerech. Zajímavé je, že oba původně chtěli jiného soupeře, nakonec ale souhlasili se zápasem v tomto složení. Půjde spíše o sportovní záležitost, vzhledem k tomu, že oba soupeři mají přátelské vztahy. Oba bojovníci prosluli spíše agresivním stylem zápasu, můžeme tedy očekávat spíše souboj v postoji. Zápas je velmi vyrovnaný, prozatím je favoritem Luktuma.

  Titulový zápas Grznár vs Luktuma

  Zdroj: Facebook Clash of the Stars

  Tip na vítěze

  Kurzy na prosté vítězství naznačují, že mírným favoritem je Luktuma. Zajímavější je ale sázka na způsob ukončení zápasu. Vzhledem k stylu obou bojovníků je pravděpodobný konec na KO, TKO. Pokud budou ale jejich síly opravdu vyrovnané, může se zápas protáhnout i na celá tři kola. My ale sázíme na ukončení skrz KO, TKO..

  Zápas skončí na KO, TKO
  Bude doplněno

  Zápas Benda vs Lakatoš, Pizoška, Tišer

  Tento zápas spadá rozhodně do kategorie pořádného bizáru. Karlos Benda si už dvakrát poradil se zástupcem Kotlár Security a to mu vyneslo výzvu hned od tří romských bojovníků. Benda ji přijal s typickým klidem a ve tříkolovém zápase se tak postaví proti třem zápasníkům, v každém kole proti čerstvému oponentovi. Formát 1 vs 3 je novinkou tohoto galavečera, a slibuje další dávku skvělé podívané. Jasným favoritem je zde Benda, který už má se zápasy na Clash of the Stars zkušenosti. Pomůže mu také jeho dobrá fyzická kondice. Přestože bude čelit odpočatým protivníkům, měl by jeho drsný styl převážit.

  Zápas Benda vs Lakatoš, Pizoška, Tišer

  Zdroj: Facebook Clash of the Stars

  Tip na vítěze

  Jasným favoritem je zde Karlos Benda. V tomto zápase by měly převážit jeho zkušenosti a dobrá kondice. Zajímavá může být sázka na způsob ukončení a délku souboje. V prvním případě půjde pravděpodobně o KO, TKO. To je i náš tip. Délka zápasu by měla být tři kola, vzhledem k malé pravděpodobnosti prohry Karlose Bendy s jednotlivými protivníky.

  Zápas skončí KO/TKO
  Bude doplněno

  Zápas Satnady vs Playstation Princess

  Další bizarní zápas čeká na diváky v podání Satnady a Gabriely "Playstation Princess" Žaludové. Tentokrát půjde opět o osobní záležitost, soupeřky už se jednou střetly v klubu Gabriely Žaludové. Tehdy Satnady vyvedla ochranka. Žaludová ale souhlasila, že si vzájemné neshody vyříkají právě v rámci galavečeru Clash of the Stars 6. Jasnou favoritkou je zde Satnady, které má už s MMA zkušenosti z minulého Clashe. Je to tedy přesně naopak, než v jejím předchozím zápase, kdy byla v roli outsiderky. Díky jejímu tréninku by si měla s Žaludovou poradit během úvodních kol, přestože i Playstation Princess má šanci překvapit.

  Zápas Satnady vs Playstation Princess

  Zdroj: Facebook Clash of the Stars

  Tip na vítěze

  V tomto zápase jsou kurzy jasné, bookmakeři Fortuny vidí jako pravděpodobnější vítězství Satnady s kurzem 1.08. Zajímavější je proto sázka na délku zápasu, v tomto případě by mělo jít o méně než 2.5 kol. To je také náš tip.

  Méně než 2.5 kol
  Bude doplněno

  Clash of the Stars 6 další zápasy

  I Clash of the Stars 6 další zápasy nabídnou skvělou podívanou. U některých půjde opět především o dobrý sportovní výkon, u jiných to bude čistý bizár a na kvalitu souboje se trochu zapomene. Clash of the Stars 6 program má jednoduše dostatečnou dávku obou druhů zábavy. Velmi zajímavý bude souboj trpaslíka Malýho Zmijozela a Max Greena. Ti se do sebe pustili už na tiskové konferenci, jejich zápas tak bude velmi vyhrocený. Další dávku bizáru pak rozhodně doručí Král Pablo a Corleone, Pablo se svého nic netušícího protivníka pokusil trefit už během staredownu. Více sportovní by měl být souboj mezi Adamem Bergerem a Riadem. Bergino se přes 7 let věnoval boxu, Riad má zase zkušenosti s brazilským jiu-jitsu. Favoritem je zde Berger. Na minulém galavečeru se představil Snejks, který i tentokrát čeří hladinu už od tiskové konference. Zde se pokusil napadnout svého protivníka Sajmonose.

  Clash of the Stars 6 další zápasy

  Zdroj: Facebook Clash of the Stars

  Clash of the Stars prize money

  Paradoxně, Clash of the Stars je pro jednotlivé bojovníky často výhodnější než více profesionální soutěže. Bizár a schopnosti promotérů znamenají, že Clash of the Stars přináší obrovské zisky. O ty se pak organizátoři štědře podělí i s účastníky. Clash of the Stars prize money není přímo veřejná informace, ale někteří zápasníci se podělili o to, kolik zhruba dostali. Například Honza Michálek si z Clashe odnesl mezi 120 a 150 tisíci. Pro srovnání Luktuma za první zápas dostal jenom 75 tisíc, za ten druhý se ale prize money pohybovalo podobně jako u Michálka. V každém případě zrovna tito zápasníci nepatří úplně mezi vrchol bizáru či popularity na turnaji, proto jsou jejich výdělky ještě relativně malé. Clash of the Stars nabízí i affiliate program pro zápasníky, takže ti známější si přišli na mnohem více.

  Clash of the Stars akční bonus

  Nezmeškejte Clash of the Stars 6. Vsaďte si na své favority ve Fortuna. Pro nově registrované hráče je dostupný bonus 1300 Kč zdarma.

  Často kladené otázky

  Kde sledovat Clash of the Stars 6 live stream?

  Clash of the Stars 6 live stream zdarma téměř není možné najít. Celý večer lze ale sledovat na speciálním webu Clash of the Stars TV, kde si můžete zaplatit PPV live stream Clash of the Stars 6. Je velmi pravděpodobné, že turnaj půjde sledovat i přes Fortuna TV.

  Kolik stojí PPV Clash of the Stars 6 live stream ?

  Cena za PPV Clash of Stars 6 live stream je velmi podobná jako u předchozích turnajů. Celý večer by mělo jít sledovat za 249 Kč, cena se ale s blížícím se turnajem může měnit. Občas jsou dostupné i slevové kódy, ale je třeba ověřit, zda jsou stále platné.

  Jak můžu sledovat Clash of the Stars 6 zdarma?

  Legální způsob, jak sledovat Clash of the Stars 6 zdarma je pouze přes Fortuna TV, pokud na ní i tentokrát bude turnaj dostupný. Občas se objevují také pirátské livestreamy, ale jsou velmi rychle ukončovány. Clash of the Stars PPV je dostupná za velmi přijatelnou cenu, proto nemá smysl spoléhat se na pirátské vysílání.

  Kdo je největší hvězdou na Clash of the Stars 6?

  Odpověď na tuto otázku záleží na tom, jestli máte v oblibě bizár nebo chcete v zápase vidět i trochu pořádného MMA. Clash of the Stars 6 rozpis má dostatek obou druhů zápasů. Mezi největší hvězdy bizáru lze určitě zařadit Krále Pabla nebo Kotlár Security, na kvalitnější zápas se můžete těšit od Grznára a Luktumy. Oba nastoupí v hlavním zápasu večera na Clash of the Stars 6.

  Zdroje: Clash of the Stars, Tipsport, iFortuna

  Po krátké pauze se vrací Clash of the Stars 6 live stream živý přenos a program. Ten přináší něco na české MMA scéně dosud nevídaného. Titulový zápas v polotěžké váze mezi Grznárem a Luktumou, spolu s ještě větší dávkou bizáru než ve všech předchozích dílech dohromady. Turnaj začíná v sobotu 28. října od 18:00. Clash of the Stars 6 program tentokrát nabídne souboj 1 vs 3, dorazí i plno známých z minulých dílů a nováčci z řad influencerů. Zápasy budou opravdu vyhrocené, takovou tiskovou konferenci snad Clash of the Stars nezažil. V článku se tak dozvíte všechno o programu, vstupenkách a jednotlivých zápasech.

  Mohlo by Vás zajímat

  Clash of the Stars 6 kurzy

  Šestá řada bizarní reality show se blíží a Clash of the Stars 6 kurzy už sázkové kanceláře vypsaly. Vsadit si na svého oblíbeného zápasníka můžete…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…

  Fortuna TV

  Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte…

  Fortuna mobilní aplikace

  Nekonečná zábava a mobilní sázení to je Fortuna mobilní aplikace, která je k dispozici pro Android i iOS. Pro všechny milovníky a fanoušky sportovních utkání…