Kde sledovat NHL live stream zdarma

NHL live stream zdarma je dostupný také pro české diváky. NHL živě můžete sledovat buď za poplatek u nejrůznějších televizních stanic, ale k dispozici je také možnost sledovat NHL živý přenos zdarma nejen u Tipsport TV. V tomto článku se podíváme, jaké jsou podmínky pro jednotlivé možnosti sledování NHL live streamu. Přidáme i návod, jak je bez problémů spustit a užít si živý přenos ze všech zápasů NHL.

               Live Streamy Živě shield badgeTestované přenosy 18. července
tv tipsport zive prenosy
Tipsport TV + 500 Kč zdarma
Betano Logo Tabulka
Betano stream + 500 Kč zdarma
chance-logo
Chance TV + 200 Kč zdarma
sazka bonus
Sazka TV + 500 Kč zdarma
Fortuna Logo tabulka
Fortuna TV + 300 Kč zdarma
NHL 2023/24 livestream, kurzy, program

Vyberte si sekci NHL

 • Jak sledovat NHL živý přenos
 • Návod jak sledovat NHL live stream na Tipsport TV
 • Jak sledovat NHL live stream zdarma na Betano TV
 • Sledování NHL živě na Chance TV
 • NHL online na Sazkabet TV
 • Návod jak sledovat NHL živý přenos na Nova Sport a Voyo
 • Často kladené otázky
 • Nejlepší bonusy na NHL

  350Kč + 3.000Kč
  Získej bonus

  200Kč + 2.000Kč
  Získej bonus

  300Kč + 50.000Kč
  Získej bonus
  500Kč + 6.000Kč
  Získej bonus

  18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  Jak sledovat NHL živý přenos

  NHL živý přenos můžete v zásadě sledovat na pěti místech. Prvním z nich je kanál Nova Sport, případně Voyo. Obě tyto možnosti jsou ovšem placené. Dále můžete NHL živě zhlédnout u vybraných českých sázkových kanceláří. NHL live stream zdarma je dostupný zdarma na Tipsport TV, podobně pak u Betana, Fortuny, Sazkabet a Chance. Pokud máte registraci u těchto sázkových kanceláří, je pro vás živý přenos NHL dostupný zcela zdarma.

  NHL živý přenos Cena Kde spustit NHL live stream
  NHL živě na Tipsport TV Zdarma pro registrované hráče Sledovat NHL živě
  Betano TV Zdarma pro registrované hráče Sledovat NHL živě
  Fortuna TV Zdarma pro registrované hráče Sledovat NHL živě
  Sazkabet TV Zdarma pro registrované hráče Sledovat NHL živě
  Chance TV Zdarma pro registrované hráče Sledovat NHL živě
  Nova Sport, Voyo 159 Kč Sledovat NHL živě

  Kde sledovat Stanley Cup

  Pokud vám nevadí vstávání v brzkých ranních hodinách, možná vás zajímá, kde sledovat Stanley Cup. Možností je hned několik. Jednou z nich jsou kanály Nova Sport 1, Nova Sport 2, případně Voyo. Další variantou jsou pak přímo stránky NHL, je však třeba zakoupit licenci. Pokud chcete vidět NHL live stream zdarma, zajímavou alternativou jsou platformy sázkových kanceláří. Zápasy vyřazovací části NHL budou k vidění na TV Tipsport a TV Chance, a to bezplatně. Stačí zde mít hráčský účet.

  Návod jak sledovat NHL live stream zdarma na Tipsport TV

  Pro získání možnosti sledovat NHL live stream zdarma na Tipsport TV je třeba splnit několik podmínek. Níže najdete v bodech jednoduchý návod, aby vám tak možnost vidět NHL živě neunikla:

  Návod jak sledovat NHL live stream zdarma na Tipsport TV

  1. Nejprve se přihlaste do vašeho Tipsport účtu. Jestliže ještě kompletní hráčské konto u Tipsportu nemáte, nezapomeňte při registraci využít Tipsport akční kód. Díky němu získáte 300 Kč na vaše sázky a až 50.000 Kč k vašemu prvním vkladu.
  2. Jakmile se přihlásíte, stačí vyhledat NHL v seznamu live kurzových příležitostí.
  3. Jednotlivá utkání si můžete rozkliknout a spolu s kurzy se vám zobrazí i samotný NHL live stream zdarma.
  4. Základní podmínkou pro sledování je samozřejmě kompletní registrace. S dočasným kontem je možné Tipsport TV využívat pouze 7 dní, pak vám bude tato funkce omezena.
  5. Další podmínkou je pak provedení alespoň jedné sázky ve výši 30 Kč v posledních 30 dnech.
  6. Můžete si například vsadit přímo na jeden ze zápasů ligy, NHL program jich nabízí více než dost.

  Jak sledovat NHL live stream zdarma na Betano TV

  Abyste mohli sledovat NHL live stream zdarma na Betano TV, je třeba splnit několik podmínek. Níže jsme pro vás připravili jednoduchý návod, jak si pustit NHL živě u Betana:

  Jak sledovat NHL live stream zdarma na Betano TV

  1. Vstupte do vašeho Betano hráčského účtu. Pokud registraci u Betana ještě nemáte, nezapomeňte použít Betano promo kód. Díky němu získáte 350 Kč k vaší registraci a až 6.000 Kč za první vklad.
  2. Po přihlášení najděte NHL zápasy v levé navigační liště na webu Betano. V aplikaci je postup podobný.
  3. U jednotlivých zápasů uvidíte nejenom možnost podat tiket, ale i ikonku live streamu. Po rozkliknutí daného zápasu v době hry se vám automaticky otevře i živý přenos.
  4. Podmínkou pro využívání Betano TV je zůstatek alespoň 10 Kč na vašem hráčském kontu. Jinak pro vás tato funkce nebude dostupná.

  NHL live stream na Fortuna TV

  Fortuna TV a její NHL live stream je další možností jak sledovat NHL zdarma. K dispozici jsou zde veškeré zápasy v průběhu sezony. Abyste si je spustili, potřebujete mít aktivní účet. Nutná je tedy logicky registrace. Pokud ji dokončíte a pošlete na svůj účet malou částku a máte vyhráno. Jednotlivé přenosy můžete sledovat na Fortuna TV bez omezení, třeba i přes mobilní aplikaci. Tedy v případě, že máte na svém uživatelském kontě zůstatek.

  Je naprosto v pořádku a je legální sledovat celou sezónu NHL u Fortuny a utratit třeba jen 100 Kč. Doporučujeme kliknout na banner a zaregistrovat se u Fortuny. Získáte všechny aktuální dostupné bonusy. Některé z nich jsou výhodnější v tom případě, že své uživatelské konto zadotujete vyšší částkou. Můžete pak sázet na zápasy, případně hrát casino hry. Užijete si pak radost z vašich osobních výher.

  NHL živě na Fortuna TV

  Sledování NHL živě na Chance TV

  Vzhledem k tomu, že sázková kancelář Chance patří pod stejnou společnost jako Tipsport, i u ní jsou podmínky pro sledování NHL live streamu podobné. Je tedy třeba mít založený a kompletně dokončený hráčský účet, včetně ověření totožnosti. Pokud u Chance účet ještě nemáte, nezapomeňte využít Chance akční kód. Díky němu můžete získat 200 Kč na vaše sázky a až 2.000 Kč za váš první vklad.

  Sledování NHL živě na Chance TV

  Jakmile budete mít účet hotový, můžete najít NHL live stream v sekci live sázení. Kromě možnosti vsadit live tikety zde najdete také proklik na živý přenos. Abyste ho mohli využít, je třeba abyste v předchozích 30 dnech vsadili alespoň 30 Kč na libovolném tiketu. Dostupné jsou živé přenosy samotných zápasů, draft ani další doprovodný program u Chance nenajdete.

  NHL online na Sazkabet TV

  NHL živě lze sledovat rovněž na TV Sazkabet. Podmínkou je registrace a kladný zůstatek na účtu. Noví sázkaři navíc od Sazky obdrží 500 Kč. Možný je potom další bonus až 10 000 Kč, závisí na výši prvního vkladu.

  Poté už se stačí pouze přihlásit, vybrat sekci TV, zvolit některý ze živých přenosů NHL a můžete sledovat! Vždy můžete sledovat samotné zápasy, záznam z draftů a doprovodného programu ale dostupný není. K dispozici je samozřejmě taky Sazka aplikace, jak pro Android, tak iOS.

  Návod jak sledovat NHL živý přenos na Nova Sport a Voyo

  Sledovat NHL živě můžete přes kanál Nova Sport, který má zakoupená práva pro vysílání všech zápasů NHL. Nova Sport je součástí hned několika televizních balíčků, můžete také využít službu Voyo. Níže jsme pro vás připravili návod, jak sledovat NHL živý přenos na Nova Sport a Voyo.

  1. Samotný kanál Nova Sport najdete v rámci mnoha televizních balíčků, ať už půjde o televizi kabelovou, satelitní nebo pouze o internetový přístup. V některých případech bude ale nutné zakoupit speciální balíček sportovních kanálů, jako je tomu například u O2 TV.
  2. Velmi dobrým způsobem, jak sledovat NHL live stream, je služba Voyo. Tu zřizuje přímo Nova, takže na ní najdete i všechny zápasy NHL. Zároveň se na ni můžete přihlásit na mobilu, počítači či chytré televizi. Je ovšem placená.
  3. Na webu Voyo je nutná registrace. Službu si můžete vyzkoušet na 7 dní zdarma, ale v takovém případě se vám nezpřístupní obsah z kanálů Nova Sport 1 a 2.
  4. Na úvodní stránce Voyo najdete kolonku pro vyplnění emailové adresy. Tímto způsobem zahájíte registraci.

  5. Návod jak sledovat NHL živý přenos na Nova Sport a Voyo

  6. Po zadání emailu budete přesměrováni do další části registračního formuláře. Zde je třeba potvrdit email, vytvořit heslo a souhlasit s podmínkami používání.

  7. Voyo vyplnění registračních údajů

  8. Dalším krokem je vybrání verze předplatného, pro sledování NHL živě je nutné už od začátku zaškrtnout placenou verzi služby za 159 Kč.
  9. Výběr Voyo předplatného

  10. Posledním krokem je platba, můžete ji provést kartou, speciálním kuponem nebo skrz Google Pay.
  11. Výběr platobní metody v televizi Voyo

  Zdroje: Tipsport, Wikipedie

  NHL live stream zdarma je dostupný také pro české diváky. NHL živě můžete sledovat buď za poplatek u nejrůznějších televizních stanic, ale k dispozici je také možnost sledovat NHL živý přenos zdarma nejen u Tipsport TV. V tomto článku se podíváme, jaké jsou podmínky pro jednotlivé možnosti sledování NHL live streamu. Přidáme i návod, jak je bez problémů spustit a užít si živý přenos ze všech zápasů NHL.