Betano BetBuilder – vytvořte si sázku z více příležitostí u jednoho zápasu


Sestavte si vlastní sázku z více příležitostí u jednoho zápasu skrz Betano BetBuilder. Tato funkce umožňuje hráčům sestavit vlastní unikátní tiket díky kombinaci až 7 různých příležitostí z jednoho zápasu. Jak přesně Betano BetBuilder funguje a nejdůležitější podmínky s ním spojené zmíníme v tomto článku.

Betano BetBuilder

Co je to Betano BetBuilder a jak funguje?

Pokud jste někdy chtěli vsadit na více příležitostí v jednom zápase, Betano BetBuilder je funkce přesně pro vás. Jednoduše řečeno, funguje podobně jako klasický AKO tiket, ale všechny příležitosti se týkají jedné události. Takový tiket může vsadit každý hráč, nutností je ovšem kompletní Betano registrace. Do BetBuilderu můžete zařadit až 7 událostí, tiket je výherní v případě, že všechny vyjdou. Betano vám bude samozřejmě upravovat kurz na tiketu podle toho, jaké příležitosti na něj zařadíte.

Jak sestavit tiket přes Betano BetBuilder?

Sestavit tiket přes BetBuilder není vůbec náročné, přesto je třeba dodržet konkrétní postup. Níže najdete celý proces popsaný na konkrétním příkladu:

 1. Základem je samozřejmě plnohodnotný účet u Betana. Pokud ho ještě nemáte, nezapomeňte využít při registraci Betano promo kód BIGBONUSCZ. Díky němu můžete získat 500 Kč za ověření účtu a až 3.000 Kč za váš první vklad.
 2. Dalším krokem je výběr konkrétního utkání, kde vás zajímá více příležitostí. Pokud je pro něj dostupná funkce Betano BetBuilder, najdete v pravém horním rohu posuvné tlačítko, kterým ji zapnete.

 3. Jak sestavit tiket přes Betano BetBuilder

 4. BetBuilder je dostupný pro live i předzápasové sázky, využít ho můžete na webu i v rámci Betano aplikace.
 5. Jakmile máte zapnutou funkce BetBuilder, všechny zobrazené příležitosti se automaticky přidají do jednoho tiketu. Pokud by některé druhy sázek nešly umístit na jeden tiket, systém vás sám upozorní.
 6. Po přidání nové příležitosti na váš tiket se vždy upraví kurz, abyste tak věděli, jakou výhru můžete potenciálně získat.
 7. Takto můžete propojit až 7 příležitostí z jednoho zápasu. Tiket bude označen jako sólový, ale vítězný bude pouze v případě, že jsou všechny příležitosti na něm správné.
Betano BetBuilder tiket

Důležité podmínky a pravidla Betano BetBuilder

Betano BetBuilder není příliš komplikovaná funkce. Přesto se s ní pojí několik pravidel a podmínek, které je třeba dodržovat. Ty nejdůležitější najdete v seznamu níže:

 • Nutnou podmínkou je kompletní registrace u Betana. Více o funkcích a registraci u této sázkové kanceláře a online casina najdete v rámci naší Betano recenze.
 • Abyste mohli tuto funkci využít musíte ji aktivovat pomocí posuvného tlačítka v pravém horním rohu.
 • Do tiketu je možné zařadit celkem 7 příležitostí. BetBuilder tiket složený z více příležitostí z jednoho zápasu můžete dále kombinovat s dalšími sázkami na jiné zápasy. V takovém případě vzniká klasický AKO nebo Kombi tiket.
 • Pokud dojde k anulování jedné příležitosti z vašeho BetBuilder tiketu, bude anulován celý tiket.
 • U tiketu BetBuilder lze využít funkci Betano Cashout, podobně jako u klasických AKO a Kombi tiketů.
 • Na rozdíl od funkce Tipsport BetBuilder, není tato služba pro sázkaře u Betana omezená pouze na fotbalové a hokejové zápasy. BetBuilder můžete u Betana využít na různé sporty, samozřejmě ale není dostupný vždy. V jiných ohledech jsou ale služby BetBuilder u obou sázkových kanceláří podobné.

Další užitečné funkce pro sázkaře u Betana

BetBuilder samozřejmě není jedinou pokročilou funkcí, dostupnou pro hráče u této sázkové kanceláře. Právě naopak, Betano patří mezi inovátory na českém trhu, a proto si pro sázkaře připravilo celou řadu dalších nástrojů. Výhodou je samozřejmě možnost sledovat některé zápasy živě díky Betano TV, případně alespoň skrz matchtracker. U fotbalu se bude hodit funkce Neplaťte za nudu, díky které získáte zpět vklad při bezgólové remíze. Velmi zajímavou promo akcí jsou také pravidelné Betano mise, ve kterých můžete získat zajímavé odměny v podobě sázek zdarma, nebo Betano free spiny.