Tipsport live sázky a kurzová nabídka


Tipsport live sázky a kurzová nabídka jsou velmi dobře zpracovány. Live sázky Tipsport můžete vsadit na většinu nejpopulárnějších sportů, na webu i v aplikaci pak najdete mnoho užitečných nástrojů, které vám při live sázení pomohou. Jak si stojí live sázky Tipsport v porovnání s nabídkou dalších sázkových kanceláří v této oblasti? Odpověď najdete v tabulce níže:

Tipsport live sázky a kurzová nabídka

Sázková kancelář Hodnocení live sázení Multináhled Rychlá sázka MatchTracker Live Streaming Live streaming v mobilu
Tipsport 5/5 ano ano ano ano ano
Betano 5/5 ne ano ano ano ano
Fortuna 5/5 ano ano ano ano ano
Chance 5/5 ano ano ano ano ano
Synottip 5/5 ano ano ano ano ano
SazkaBet 4/5 ne ano ne ano ano

Jaké jsou live sázky u Tipsportu

Jak můžete vidět v tabulce, live sázky Tipsport jsou na tom v porovnání s live sázením u jiných kanceláří velmi dobře. Tipsport a Chance patří pod stejnou společnost, takže jejich kurzová nabídka pro live zápasy je téměř totožná, také funkce pro Chance live sázky jsou stejné. V aplikaci či na webu pak najdete mnoho užitečných nástrojů, které vám live sázení usnadní. Jedním z nich je určitě multináhled live sázek, který vám umožňuje sledovat více live událostí vedle sebe. Tato možnost je také dobře dostupná pro Fortuna live sázky. Podobně užitečná je pak funkce matchtracker, která vám pomáhá sledovat vývoj u jednotlivých zápasů. Tato funkce je velmi dobře zpracovaná také pro Betano live sázky.

Live sázky v sázkovkách

Jasnou výhodou Tipsportu je možnost sledovat veškeré zápasy live přímo na webu či v aplikaci. Funkce live streamu je dostupná i u dalších sázkových kanceláří, pouze pro Synottip live sázky je často dostupné menší množství live zápasů. Množství a druh streamovaných utkání se jinak příliš neliší, ty nejpopulárnější sporty streamuje každá kancelář. Rozdíl je pouze u méně populárních sportů. Každá kancelář se zaměřuje na jiné, Tipsport například na koňské dostihy. Vhod přijde také možnost podat tiket přímo u livestreamu, když se bude zápas vyvíjet správným směrem. Tato možnost je opět dostupná u většiny dalších sázkových kanceláří, velmi dobře je zavedená pro SazkaBet live sázky.

Tipsport live zápasy

U Tipsportu můžete sledovat live hned několik druhů zápasů. V tabulce níže najdete Tipsport live zápasy, které můžete ihned začít sledovat a podat první live tikety. Pokud si zatím nejste jistí, jak live sázky fungují, připravili jsme pro vás průvodce skrz live sázky.

Tipsport live ponuka Kurzy
Fotbal live Kurzová nabídka
Tenis live Kurzová nabídka
Basketbal live Kurzová nabídka
Stolní tenis live Kurzová nabídka
E-sport live Kurzová nabídka

Jak sázet live u Tipsportu

Pojďme se nyní podívat na to, jak sázet live u Tipsportu. Pro větší názornost vše popíšeme v bodech:

 1. Po přihlášení do vašeho účtu Tipsport na webu najděte v horní liště sekci s názvem Live. V aplikaci pak dlaždici se stejným názvem.
 2. Jak sázet live u Tipsportu

 3. Ihned se vám zobrazí zápasy, které se momentálně hrají. Ty můžete třídit hned několika způsoby. Základní roztřídění je podle sportu. To provedete kliknutím na jednu z ikonek.
 4. Rozdělení podle sportů

 5. Vedle vyhledávací lišty najdete také možnost zobrazit pouze ty zápasy, u kterých je dostupný livestream, matchtracker nebo rádiový přenos. (Na obrázku výše označeno červeným obdélníkem.) V tomto případě se zobrazí všechny sporty.
 6. Ať už zvolíte jakoukoliv možnost, zobrazené zápasy si můžete seřadit podle několika kritérií. (Ikona výběru je na obrázku výše označena modrým obdélníkem.)
 7. Zobrazení podle úrovně soutěže

 8. U konkrétního zápasu pak vždy uvidíte kurzovou nabídku, ikonky vedle ní pak znázorňují dostupné funkce jako livestream či matchtracker. (Na obrázku níže označeno žlutým obdélníkem.)
 9. livestream a matchtracker

 10. Po kliknutí na konkrétní zápas se vám automaticky otevře livestream, pokud je dostupný. V liště nad ním můžete zvolit i další nástroje dostupné pro daný zápas.
 11. Další nástroje v liště

 12. Mezi ty patří například matchtracker či podrobné statistiky za celý zápas a informace o týmech a hráčích.
 13. Podrobné statistiky za celý zápas

 14. Po výběru kurzové příležitosti se vpravo od livestreamu zobrazí formulář pro podání live sázky.

Tipsport kurzová nabídka

Jaká je tedy Tipsport kurzová nabídka pro live sázení? Jak již bylo zmíněno výše, každá sázková kancelář se zaměřuje na jiné live zápasy, přestože základní sporty najdete skoro všude. Tipsport live sázky mají tu výhodu, že je můžete podat na velké množství jednotlivých zápasů. Tipsport vypisuje kurzy na velké množství utkání z jednotlivých lig a soutěží, které se v konkrétním sportu konají. Neomezuje se ani na Českou republiku, najdete zde spoustu zahraničních zápasů i z méně známých zemí. Pojďme se podívat blíže na jednotlivé sporty, u který můžete na Tipsportu sázet live.

Fotbal live

Tipsport live sázky je samozřejmě možné podat na nespočet fotbalových zápasů. Live můžete sledovat nejenom české soutěže a nejznámější mezinárodní ligy, ale i nejvyšší soutěže jiných států. Premier League je samozřejmostí, ale dočkáte se třeba i španělské ligy, islandské ligy či 1. argentinské ligy. Takové množství zápasů se bude jistě hodit, zvláště když některé strategie live sázení doporučují právě live tikety na fotbal.

Tenis live

Také sekce tenis live je na Tipsportu dobře zásobena. Najdete zde samozřejmě zápasy z těch nejznámějších mezinárodních turnajů, ale i méně známé soutěže. Výhodou jsou přehledné informace o jednotlivých hráčích a stádiu turnaje, které vám usnadní případné live sázení.

Basketbal live

I v případě basketballu je seznam dostupných live zápasů velmi široký. NBA a nižší americké soutěže jsou samozřejmostí, ale v sekci basketball live jsou dostupné i národní ligy menších států. Stačí si vybrat ten, u kterého je momentálně dostupný rozehraný zápas.

Stolní tenis live

Překvapivě velké množství zápasů stolního tenisu najdete na TV Tipsport. Stolní tenis live nabízí zápasy z národních lig většiny států, kde se tento sport provozuje. Nechybí ani zápasy z mezinárodních turnajů, které momentálně probíhají.

E-sport live

E-sport live je přímo ideální pro živé sázení. Nelze se proto divit, že na Tipsportu je dostupné velké množství live zápasů právě z e-sportu. Hraje se FIFA, Valorant, CS:GO či třeba Dota 2. Seznam her je ale mnohem delší, stačí si vybrat jaký turnaj je zrovna k dispozici live.

Rozcestník live sázek

Vyzkoušejte si live sázení u jednotlivých kanceláří. Pokud si budete teprve vytvářet účet, určitě nezapomeňte zadat správný promo kód. V případě Tipsportu vám takový kód přinese bonus 500 Kč bez vkladu a až 50.000 Kč na první vklad. Nezapomeňte si vždy zkontrolovat, že máte aktuální Tipsport bonus, aby vám žádný bonus neutekl.

Kde si vsadit zdarma live

Tipsport
500Kč zdarma za registraci
Fortuna
600Kč za registraci
Betano
500Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ