Přehled rad jak zvýšit pravděpodobnost výhry v loterii


Stoprocentně účinná rada, jak vyhrát v loterii, neexistuje. Je ale řada těch, kteří se pokouší podobné rady udílet. Na stránce YouTube existuje množství tutorialů, jak hrát loterie. Na toto téma byly dokonce napsány knihy. Některé jsou vysloveně k ničemu, někde ale přece jen pár užitečných postřehů najdeme. V tomto článku vybíráme 4 nejlepší tipy, jak zvýšit pravděpodobnost výhry v Sazce nebo jiné loterii. Dozvíte se, jak zlepšit strategii pro výběr čísel na vašem tiketu. Neznamená to, že už zítra vyhrajete padesát milionů. Ale že můžete vsadit tiket s pocitem, že jste šli štěstí trošku naproti.

Přehled rad jak zvýšit pravděpodobnost výhry v loterii

Nesázejte v loterii příliš nízká čísla, zvolte si vlastní

Existuje velké množství lidí, kteří sází Sazku rutinně, už po dlouhá desetiletí. Tito lidé mají často “osvědčenou” kombinaci čísel, která sestává z větší části z dat narození sebe, manžela nebo manželky, dětí nebo vnoučat. To znamená, že mnoho čísel na tiketu je nižších než 31. Přitom ve Sportce lze sázet čísla až do 49 a ve Šťastných deset dokonce do 80. Podívejte se také do druhé poloviny herního pole. Zajímavý údaj: statistikové zjistili, že nejčastěji tažená čísla ve Sportce jsou 44, 45 a 48.

Nesázejte v loterii příliš nízká čísla, zvolte si vlastní

Nespoléhejte na grafické obrazce a náhodné tipy

Vyškrtat čísla na sázence tak, aby vznikla kružnice, trojúhelník nebo kosočtverec, zní jako vtipný nápad. Ale není originální. Dělá to tak řada lidí. Pokud by náhodou tato čísla byla tažená, nebudete s číselnou kombinací sami. Můžete se dělit třeba s deseti dalšími lidmi, takže získáte jen desetinu případného jackpotu. To vám radost z “životní trefy” celkem pokazí. Nespoléhejte na grafické obrazce a nevolte ani náhodné tipy. Vytvořte si vlastní, unikátní kombinaci.

Stanovte si do loterie rozpočet

Někteří lidé sází řadu let. Nikdy nevyhráli, a z toho získali dojem, že se jejich pravděpodobnost výhry zvyšuje. Jednou přece musí vyhrát každý, myslí si. Je to chybná domněnka, pravděpodobnost výhry zůstává vždy stejná. A zvyšování sázek může vést k tomu, že vám pak budou chybět peníze na důležité životní potřeby. Proto si pro sázení do loterie stanovte budget a dopředu počítejte s tím, že tyto peníze se vám nemusí vrátit. Musí to tedy být částka, kterou můžete v rámci svého pravidelného hospodaření oželet. Toto pravidlo je platné také pro sportovní sázení, hraní pokeru či jakékoli jiné aktivity podobného typu.

Nesázejte v loterii příliš nízká čísla, zvolte si vlastní

Neopakujte se s taženými čísly

Pouze jednou v historii Sazky se stalo, že dva dny po sobě byla tažená stejná kombinace čísel. Stejně jako je krajně nepravděpodobné, že po zamíchání balíčku karet budou karty v totožném pořadí jako při poslední hře. Nemá tedy smysl odbíhat od vámi vybrané kombinace čísel, kterou chcete pravidelně sázet. Nemá smysl sázet čísla, která byla již jednou vylosována, protože jsou “úspěšnější”. Nemluvě o tom, že řada lidí bude mít tu stejnou myšlenku a vsadí včerejší vítěznou kombinaci, takže se při hypotetické výhře budete muset dělit. Držte se vaší originální kombinace. Hodně štěstí!