Sportka bonus

Sportka bonus

Sportka bonus 220 Kč zdarma dostanete ke každé online registraci. Není třeba zadávat žádný Sportka bonusový kód, stačí kliknout na náš odkaz a odměna za registraci je vaše. Jaké podmínky musíte splnit, abyste získali Sportka bonus, a jak probíhá online registrace u Sportky jsme pro vás shrnuli v tomto článku.

platný bonusOvěřeno dnes 14. června
Sportka bonus platný v červnu 2024
 • Návod, jak získat Sportka bonus 220 Kč zcela zdarma.
 • Velmi jednoduché podmínky, díky kterým i na vás čeká Sportka odměna za registraci.
 • Hodnocení loterie Sportka dále v článku.
Aktivovat bonus platný bonusOvěřeno dnes 14. června

Sportka bonus 220 Kč zdarma dostanete ke každé online registraci. Není třeba zadávat žádný Sportka bonusový kód, stačí kliknout na náš odkaz a odměna za registraci je vaše. Jaké podmínky musíte splnit, abyste získali Sportka bonus, a jak probíhá online registrace u Sportky jsme pro vás shrnuli v tomto článku.

Sportka registrace s bonusovým kódem 2024

Sportka registrace s bonusovým kódem je velmi jednoduchá. Náš Sportka bonus vám může vynést 220 Kč zdarma, a to dokonce bez nutnosti zadávat Sportka bonusový kód. Stačí pouze kliknout na náš odkaz, skrz který si vytvoříte účet pro sázení Sportky online. Jak tedy Sportka registrace s bonusovým kódem probíhá?

Sportka bonus

 1. Sportka bonus má výši 220 Kč, ale je třeba postupovat správně, abyste ho opravdu získali.
 2. Je nutné kompletní dokončení celé Sazka registrace, protože právě tato společnost loterii Sportka provozuje.
 3. V prvním kroku kliknete na náš odkaz, který vás přesměruje do registračního formuláře. V něm vyplníte všechny osobní údaje, následně váš účet ještě ověříte.

Registrace se Sportka bonusovým kódem

Podmínky Sportka bonusu

Podmínky Sportka bonusu jsou opravdu jednoduché, ale i tak si je pojďme připomenout. Pouze správné dodržení postupu vám zajistí, že nepřijdete o 220 Kč za Sportka bonus.

Podmínky Sportka bonusu

 1. Základem je vstoupit do registračního formuláře Sportky přes náš speciální odkaz, který najdete v tomto článku.
 2. Následně vyplníte všechny osobní údaje, které jsou ze zákona vyžadovány do příslušného registračního formuláře.
 3. Dalším důležitým krokem je potvrdit vaši totožnost a nastavit sebeomezující limity. Totožnost můžete ověřit buď přes pobočky Sazka nebo pomocí bankovní identity.
 4. Pokud tyto podmínky Sportka bonusu dodržíte, odměna 220 Kč je vaše. Můžete ji dále využít na vaše loterijní tikety nebo třeba na losy.

Další loterijní bonusy

Sportka bonus samozřejmě není svého druhu jediný, další loterijní bonusy jsou také velmi výhodné. Pojďme se v krátkosti podívat na to, jaké loterijní bonusy můžete získat. Jak je patrné, další loterijní bonusy jsou také velmi štědré. Vždy je ale třeba pečlivě porovnat podmínky všech bonusů, které vás zaujaly. Zároveň je třeba zmínit, že Sazka bonus nejde kombinovat s odměnou za registraci u Sportky.

Další loterijní bonusy

Aktuální loterijní bonusy

Korunka promo kód
Korunka promo kód
3000 Kč + 300 Kč zdarma
3000 Kč + 300 Kč zdarma
Sportka
Sportka
220 Kč zdarma
220 Kč zdarma
Fortuna číselky
Fortuna loterie kód
400 Kč zdarma
400 Kč zdarma

Sportka slosování

Sportka slosování probíhá pravidelně třikrát týdně. Vaše tikety tak mohou být vyhodnoceny ve středu, v pátek nebo v neděli. Důležité je nezapomenout na to, že vsadit do slosování v příslušném dni si můžete pouze do 19:00. Samotné slosování pak probíhá od 20:00. Při sázení online jde váš tiket nastavit tak, aby byl zařazen do několika Sportka slosování. Díky tomu můžete jednoduše vsadit vaše oblíbená čísla i ve více dnech a nemusíte podávat separátní tikety.

Jak hrát Sportku

Sportka není příliš náročná loterie, ale přesto se pojďme podívat na to, jak hrát Sportku. Na rozdíl od jiných loterií existuje pouze jedna možnost, jak hrát Sportku, nevybíráte si tedy mezi různými druhy her jako například u Loterie Korunka. Sportku si tedy zahrajete v několika jednoduchých krocích:

 1. Přihlaste se do vašeho účtu pro podání online tiketu, případně navštivte jedno z podacích míst Sazky pro tiket papírový.
 2. Rozmyslete se, kolik čísel a sloupců chcete vsadit.
 3. Každý sloupec má 49 čísel, vybrat si jich můžete maximálně 6. Pokud si nevíte rady, zvolit můžete i náhodné vyplnění.
 4. Za 20 Kč si můžete k vašemu tiketu přidat i Šanci. Zaškrtněte příslušné pole a systém vám vygeneruje šestičíslí, které bude zařazeno do slosování. Pokud by se vám nelíbilo, můžete si samozřejmě vygenerovat nové.
 5. Nyní je čas vybrat, na který slosovací den chcete váš tiket podat. Můžete si vybrat ze všech tří slosovacích dnů, případně vsadit vícekrát za sebou s možností předplatného.
 6. Sportka umožňuje i tzv. systémovou sázku. U té vybíráte 6-15 do jednoho sloupce, ze kterého systém následně poskládá všechny možné kombinace a vaše šance na výhru se tak mnohonásobně zvýší.
 7. Pokud si chcete zahrát o Jackpot, stačí vyplnit jeden sloupec na tiketu. Superjackpot vyžaduje plný tiket se všemi sloupci a vsazenou Šanci. Abyste získali Jackpot, stačí uhodnout 6 čísel, u Superjackpotu je třeba ještě trefit poslední číslo Šance.

Sportka největší výhry

Sportka největší výhry se více než vyrovnají těm z dalších loterií na českém trhu. Vzhledem k tomu, že Sportka existuje už od roku 1957, je historie výher opravdu dlouhá. A přestože na začátku byl Jackpot pouhých 40.000 Kč, dnes z vás už může udělat milionáře. To se od roku 2015 povedlo stovkám lidí. Konkrétně 213 online sázejících si odneslo v tomto období více než milion ve výhře, zbytek milionových výherců sázel papírové tikety. Vůbec nejvyšší výhra ve Sportce pak padla v roce 2013, manželé z Chrudimska si tehdy odnesli přes 400 milionů Kč. Pro porovnání Sportky a dalších loterií od Sazky jsme pro vás připravili článek Sazka největší výhry, kde se na celé téma podíváme ještě podrobněji.

Kde sledovat slosování Sportky a Sportka výsledky

Na otázku, kde sledovat slosování Sportky existuje hned několik možných odpovědí. Jaké tedy máte možnosti, pokud si chcete losovaná čísla pohlídat na vlastní oči? Kde sledovat slosování Sportky najdete v tabulce níže. Pokud vám slosování uniklo a zajímají vás pouze výsledky nebo kontrola tiketu, připravili jsme pro vás článek na téma Sportka výsledky. V něm najdete podrobný návod, jak na to.

Kde sledovat slosování Sportky a Sportka výsledky

Kde sledovat slosování Sportky Čas slosování Sledovat přenos slosování
ČT 1 ST, PÁ, NE – 20:00 Sleduj slosování
YouTube kanál Sazka ST, PÁ, NE – 20:00 Sleduj slosování

Sportka aplikace

Pokud sázíte opravdu rádi, bude se vám hodit Sportka aplikace. V ní můžete snadno podávat libovolné množství tiketů, stáhnout si ji může kdokoliv, ale k jejímu používání bude samozřejmě potřeba plně ověřený hráčský účet od Sazky, která Sportku provozuje. A je to právě Sazka aplikace, ve které si můžete Sportku zahrát. Samostatná Sportka aplikace neexistuje a pravděpodobně ani existovat nebude.

Sportka aplikace

Sportka shrnutí

Loterie Počet variant loterie Výhernost Počet slosování Hodnota výher
Sportka 3 5 5 5
Korunka Loterie 5 5 5 5
Fortuna Loterie 5 4 5 4
Eurojackpot 4 5 4 5

Celkové hodnocení

Sportka představuje klasickou českou loterii, která si právem zaslouží oblibu mezi hráči. Výhodou je vysoká frekvence výher i jejich výše, hodí se také 3 slosování týdně. Velmi dobře je zpracovaná možnost sázet online, v tomto případě mohou hráči využít i další doprovodné funkce. U online tiketů je také k dispozici výhodný Sportka bonus ve výši 220 Kč pouze za registraci. V tabulce níže najdete srovnání s dalšími loteriemi na českém trhu.

Jak hodnotíme bonusy Sportky
Počet variant loterie
3/5
Výhernost
5/5
Počet slosování
5/5
Hodnota výher
5/5
Celkové hodnocení
5/5

Často kladené otázky

Jaký je Sportka bonus?

Sportka bonus je momentálně 220 Kč zdarma na vaše loterijní tikety. Jeho získání není podmíněno vkladem ani specifickým objemem prosázených prostředků.

Jak získat Sportka bonus?

Sportka bonus můžete získat skrz registraci přes náš odkaz. Je třeba plně dokončit vytvoření hráčského účtu, spolu s ověřením totožnosti.

Jak často je slosování Sportky?

Slosování Sportky probíhá třikrát týdně, vždy ve středu, pátek a neděli. Ve všech případech je třeba podat vaše loterijní tikety do 19:00, jinak se v daném slosování neobjeví.

Jaké jsou Sportka výhry?

Sportka výhry se liší podle toho, jaký bude váš tiket. Záležet bude samozřejmě na počtu sloupců, ceně tiketu a uhodnutých číslech. Při uhodnutí všech šesti čísel přesahuje průměrná výhra 15 milionů, při trefě 5 čísel a toho dodatkového pak v průměru sázející získají více jak 800.000 Kč.

Sportka bonus logo

Sportka bonus

Není nutný Vyzvednout 220 Kč