Chance live sázky a kurzová nabídka


Chance live sázky a kurzová nabídka jsou pro sázkaře velmi dobře připraveny. Live sázky Chance můžete podat na téměř všechny populární sporty, v rámci webu a Chance mobilní aplikace najdete mnoho užitečných nástrojů, které vám live sázení usnadní. Jak jsou na tom live sázky Chance při srovnání s nabídkou dalších sázkových kanceláří v této oblasti? V tabulce níže najdete porovnání live sázení u všech sázkových kanceláří na českém trhu.

Chance live sázky a kurzová nabídka

Sázková kancelář Hodnocení live sázení Multináhled Rychlá sázka MatchTracker Live Streaming Live streaming v mobilu
Chance 5/5 ano ano ano ano ano
Betano 5/5 ne ano ano ano ano
Fortuna 5/5 ano ano ano ano ano
Tipsport 5/5 ano ano ano ano ano
Synottip 4/5 ano ne ano ano ano
SazkaBet 4/5 ne ano ne ano ano

Jaké jsou live sázky u Chance

Z tabulky můžete jasně vidět, že live sázky Chance si stojí v porovnání s live sázením u jiných kanceláří velmi dobře. Chance a Tipsport patří pod totožnou společnost, takže jejich kurzová nabídka pro live zápasy je prakticky identická. Také funkce pro Tipsport live sázky jsou stejné. Přímo na webu sázkové kanceláře Chance najdete mnoho nástrojů a funkcí, které při live sázení dobře využijete. Jednou z takových funkcí je i multináhled live sázek, skrz který můžete sledovat podané tikety. Tato možnost ovšem není dostupná pro Betano live sázky.

Chance live sázky

Další užitečnou funkcí je tzv. matchtracker, skrz který můžete sledovat vývoj právě probíhajících zápasů.Tato funkce je velmi dobře zpracovaná také pro Fortuna live sázky. Sázkaři u Chance rozhodně oceňují možnost livestreamu zápasů přímo na webu či v aplikaci. Tato funkce je k dispozici i u dalších sázkových kanceláří, pouze Synottip live sázky musíte zvládnout bez živého přenosu. Mezi jednotlivými sázkovými kancelářemi není v tomto ohledu příliš velký rozdíl, ty nejpopulárnější zápasy najdete téměř všude. Jedině u některých specifických sportů mohou různé kanceláře nabízet více či méně utkání. Dobrá strategie live sázení u Chance je sázet na zápas přímo u livestreamu, bez nutnosti přepínat v aplikaci či otevírat nové okno v prohlížeči. Tato možnost je opět dostupná u většiny dalších sázkových kanceláří, velmi dobře je zavedena pro SazkaBet live sázky.

Chance live zápasy

U Chance lze sledovat živě téměř jakékoliv zápasy. Níže v tabulce jsou uvedeny Chance live zápasy, u kterých můžete okamžitě začít sledovat vývoj a podávat první tikety. Nevíte-li jak na to, máme pro vás připravený průvodce skrz live sázky.

Tipsport live ponuka Kurzy
Fotbal live Kurzová nabídka
Tenis live Kurzová nabídka
Basketbal live Kurzová nabídka
Stolní tenis live Kurzová nabídka
E-sport live Kurzová nabídka

Jak sázet live u Chance

Jak sázet live u Chance? Postup není nijak složitý, ale i tak se na něj pojďme podívat:

 1. Jakmile se přihlásíte do vašeho účtu Chance, na webu najděte v horní liště sekci pojmenovanou Live. V aplikaci budete hledat dlaždici se stejným názvem.
 2. Jak sázet live u Chance

 3. Po kliknutí se vám hned zobrazí zápasy, které se momentálně odehrávají. Ty je možné dále třídit podle různých kritérií. Základní roztřídění je podle sportu, ten vyberete kliknutím na jednu z ikonek.
 4. Roztřídění podle sportů

 5. Užitečnou funkcí je také možnost zobrazit pouze ty zápasy, které mají dostupný livestream, matchtracker nebo rádiový komentář. (Na obrázku výše označeno červeným obdélníkem.) V tomto případě se zobrazí všechny sporty a zápasy, pro které výběr platí.
 6. Zobrazené zápasy si můžete vždy seřadit podle několika kritérií. (Ikona výběru je na obrázku výše označena modrým obdélníkem.)
 7. Seřazení podle kritérií

 8. U jednotlivých zobrazených zápasů vždy uvidíte kurzovou nabídku, ikonky vedle ní pak znázorňují dostupné funkce jako livestream či matchtracker. (Na obrázku níže označeno žlutým obdélníkem.)
 9. livestream a matchtracker

 10. Když kliknete na konkrétní zápas, automaticky se vám zapne livestream, pokud je k dispozici. V liště nad ním můžete zvolit i další nástroje dostupné pro dané utkání. Pod ním budou vypsány všechny dostupné kurzy.
 11. Livestream a dostupné kurzy

 12. Tyto nástroje zahrnují například matchtracker nebo třeba podrobné statistiky za celý zápas a informace o týmech a hráčích.
 13. Podrobné statistiky za celý zápas

 14. Po výběru kurzové příležitosti se vpravo od livestreamu zobrazí formulář pro podání live sázky.

Chance kurzová nabídka

Pojďme se nyní podívat na to, jaká je Chance kurzová nabídka. Každá sázková kancelář se zaměřuje na jiné druhy sportů, ale u Chance najdete téměř jakýkoliv vás napadne. Velkou výhodou je možnost podat live či předzápasovou sázku na velké množství jednotlivých utkání. Bookmakeři z Chance pečlivě vypisují kurzy na velké množství utkání z jednotlivých lig a soutěží, které v dané sportu probíhají po celém světě. Najdete zde tak nejenom zápasy z ČR a blízkých zemí, ale i relativně méně známé ligy a turnaje z různých světových států. Jaké jsou tedy sporty, na které můžete u Chance sázet live?

Fotbal live

Naprostou samozřejmostí jsou Chance live sázky na fotbalové zápasy. Jak již bylo zmíněno výše, live můžete sledovat i sázet na nejrůznější zápasy z celého světa. Bez problémů tak můžete vsadit třeba na Premier League, vzápětí podat tiket na některou českou ligu a skončit třeba u soutěže brazilské. To vše je jenom malá ochutnávka toho, jak široká je nabídka pro fotbal live u Chance.

Tenis live

Také fanoušci bílého sportu si přijdou na své, tenis live je u Chance dobře dostupný. Všechny ATP turnaje jsou samozřejmostí, ale mnohdy jsou vypsány i live sázky na ještě menší turnaje a zápasy. Velmi dobře jsou zpracovány i předzápasové a celoturnajové analýzy, které vám pomohou se rychle zorientovat ve velkém množství hráčů. Live sázení tak bude mnohem snazší a zábavnější.

Basketbal live

Basketball live je u Chance velmi dobře pokrytý. Dočkáte se samozřejmě NBA i nižších amerických soutěží, ale dostupné jsou i livestreamy a kurzy pro národní ligy mnoha světových států. Stačí si vybrat ten, u kterého je momentálně dostupný livestream, zvolit si strategii live sázení a podat první tiket.

Stolní tenis live

Chance live sázky jsou vypsané na nečekaně velké množství zápasů stolního tenisu. Stolní tenis live potom nabízí utkání z národních lig větších i menších států, nechybí také živé přenosy většiny mezinárodních turnajů. Stačí si pouze vybrat, na který si chcete vsadit.

E-sport live

E-sport live je skvělý pro live sázení. Také bookmakeři si to dobře uvědomují, a proto vypisují Chance live sázky na nespočet větších i menších turnajů. Můžete sázet na FIFu, Valorant, CS:GO či třeba Dotu 2. I tento seznam je ale neúplný. Stačí se podívat, které e-sporty live zrovna najdete a podat první tiket.

Rozcestník live sázek

Zkuste si, jak funguje live sázení u jednotlivých kanceláří. Pokud se teprve chystáte na vytváření účtu, rozhodně nezapomeňte zadat správný promo kód. V případě Chance vám takový kód zaručí bonus 200 Kč bez vkladu a až 2.000 Kč na první vklad. Nezapomeňte si ovšem zkontrolovat, že máte aktuální Chance akční kód, aby získali maximální možnou odměnu.

Kde si vsadit zdarma live

Tipsport
500Kč zdarma za registraci
Fortuna
600Kč za registraci
Betano logo
Betano
500Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ