Sázení podle zvěrokruhu. Nejšťastnější dny na to si vsadit


Věříte v horoskopy? Pokud ano, zjistěte, v jaký den máte jít zkusit své štěstí v hazardních hrách podle vašeho hvězdného znamení. Prozradíme také, jaké hry pro vás budou tím pravým, a zjistíte, jaká znamení jsou dětmi štěstěny, a jaká by se možná měla hazardu vyhýbat, protože je provází spíše smůla.

Sázení podle zvěrokruhu. Nejšťastnější dny na to si vsadit

Raci budou mít štěstí v pondělí

Raci jsou známí svou citlivou až sentimentální povahou a když se pustí do hraní, o silné emoce není nouze. Baví je proto hry závislé čistě na štěstí, jako jsou například hrací automaty (hodit se vám k tomu můžou třeba Tipsport Nety, které můžete získat i zdarma), kde se opírají o svůj vynikající instinkt. Ale protože jsou zároveň od přírody opatrní, dovedou své kroky také promýšlet. Díky tomu tak mohou excelovat i ve strategických hrách, jako je například poker nebo blackjack. Šťastným dnem je pro Raky pondělí, kdy jsou na vrcholu svých duševních schopností.

Raci budou mít štěstí v pondělí

Váhy milují pondělky

Když se Váhy pustí do hraní, očekávejte od nich promyšlená rozhodnutí. Impulzivní sázení s jejich povahou příliš nekoresponduje, což je samozřejmě při hraní výhodou. Dalším benefitem Vah je jejich schopnost číst z tváří ostatních. To se hodí například při pokeru, kdy dovedou odhadnout tahy svých soupeřů. U Vah samotných je ale velmi těžké jejich příští krok odhadnout, rádi mění výši sázek i hru samotnou. Mají rádi dobrodružství, což se projevuje třeba při výběru sázkových automatů. Nejlepším dnem pro hazard je u Vah pondělí, kdy mají jasno v tom, co je potřeba udělat, a nejsnáze dosahují svých cílů.

Váhy milujú pondelky

Beranův nejšťastnější den je úterý

Berani jsou velmi ambiciózní a cílevědomí a nebojí se výzev, které stojí spoustu energie. Což je v oblasti hazardu velkou výhodou. Obzvlášť se jim proto daří v těch hrách, které vyžadují trochu toho umění a strategie, typicky pokeru. Baví je se posouvat dál a zlepšovat a patří tak k hráčům, na které si dejte u stolu pozor. Berani si však musí hlídat svou impulzivitu a někdy až příliš velké nadšení ze hry, které může negativně ovlivnit jejich rozhodování. Šťastným dnem je pro ně úterý, kdy jim vesmír přihrává spoustu síly.

Beranův nejšťastnější den je úterý

Štíři jsou šťastní v úterky

Pokud má některé znamení předpoklady k tomu vyhrát jackpot, jsou to Štíři. Pomáhá jim k tomu jejich odvaha, odhodlání i soustředěnost a vytrvalost. Štíři jsou bystří, díky čemuž dokáží snadno číst mezi řádky a předvídat chování svých soupeřů. Ale musí také držet svou vášeň na uzdě, aby se vyhnuli příliš vysokým a riskantním sázkám. Pokud se však k vyšší sázce chystají, měli by ji uskutečnit v úterý, kdy jim hvězdy pomohou nejvíce a otevírají dveře k novým možnostem.

Štíři jsou šťastní v úterky

Býci by si měli posvítit na středu

Odhodlání, vytrvalost a tvrdohlavost dělají z Býků velmi dobré hráče. Když k tomu připočteme to, že peníze jsou pro ně velkým hnacím motorem, vychází nám z toho znamení pro hazardní hry více než vhodné. Bavit je budou především hry, které vyžadují trochu té analýzy a pozorovací schopnosti. Ty Býci ovládají dokonale. K sázení přistupují s vypočítavostí, díky níž jsou schopni dělat promyšlená rozhodnutí a vyhýbají se tak zbytečným ztrátám. Nejvíce se jim daří ve středy, které jsou dobré také pro obchody a další důležité situace. Planeta Merkur totiž v tento den podporuje jejich přirozenou inteligenci.

Býci by si mali posvietiť na stredu

Kozorozi milují čtvrtky

Kozorozi jsou praktičtí a drží se při zemi. A od své vrozené opatrnosti neupouští ani při hraní a sázení. Unáhlená a impulzivní rozhodování od nich nečekejte, spíše věří v metodiku a promyšlenost svých kroků. Jejich disciplinovanost ale může někdy vést i k tomu, že nedovedou využít naplno příležitost, která se jim naskýtá. Přednost dávají Kozorozi hrám, kde nemusí komunikovat s ostatními, jako je například online poker nebo blackjack. Při hraní tak mohou využít třeba i Tipsport Nety, které jim umožní neriskovat vlastní peníze. Šťastným dnem je pro toto znamení čtvrtek, kdy jde všechno podle plánu, jak to mají Kozorozi rádi.

Kozorozi milují čtvrtky

Pro Vodnáře je šťastným dnem čtvrtek

Vodnáři jsou známí pro svou inovativnost a progresivitu. Do hraní tak vnáší nový pohled na věc, často jdou proti proudu a o zajímavé zvraty v jejich podání není nouze. Zároveň vynikají také v oblasti analytiky, nechybí jim smysl pro logiku a k tomu nezbytné štěstí. To jim umožňuje excelovat třeba u pokerových stolů. Obzvlášť to platí ve čtvrtky, kdy jsou jim hvězdy nakloněny nejvíce.

Pro Vodnáře je šťastným dnem čtvrtek

Lvi mají nejraději pátek

Lvi jsou typičtí svou sebevědomovou povahou a pořádnou dávkou charisma, která jim ve společnosti zajišťuje spoustu pozornosti. To může být výhoda v oblasti živých her, kdy se jim dostane šance ovlivnit atmosféru hracího stolu. Ale nesmí zapomínat na to, že jen energie k výhře nestačí. Lvům nechybí ochota riskovat, měli by si však dávat pozor, aby to s riskováním nepřeháněli. Nejvíce jim ze všech dnů v týdnu přeje pátek, kdy hvězdy podporují jejich aktivitu a sílu.

Levy majú najradšej piatok

Blížencům vládne sobota

Hraní přináší spoustu neočekávaných situací, to ale Blížencům vůbec nevadí. Naopak, všemu novému se dovedou snadno přizpůsobit. Nechybí jim strategické myšlení a umí se rychle rozhodovat, což je při hraní jednoznačnou výhodou. Blíženci jsou také velmi společenští a vyhledávají tak hry, při kterých mohou interagovat s dalšími hráči. Největší překážkou při hraní je jim však jejich neklid a občasná impulzivnost, která může vést ke špatným rozhodnutím. Hraní by se tak měli věnovat hlavně v sobotu, kdy jim planety vnáší do života klidnější energii a příležitost naslouchat lépe své intuici.

Blížencům vládne sobota

Rybám se poštěstí v sobotu

Ryby zdobí intuice a citlivost, která do jejich způsobu hraní vnáší úplně jinou energii než v případě jiných znamení. Jde o kreativní bytosti a často tak mohou přijít se zcela novou strategií. Ale pravdou je, že při hraní spoléhají hlavně na štěstí. A to jim také přeje a je jejich největší předností. Zároveň je chrání před ne úplně nejlepšími rozhodnutími, která činí pod tlakem. Bát se proto nemusí herních automatů nebo rulety (nebojte se jít štěstí naproti s Tipsport nety), kde mohou slušně vyhrávat. A to hlavně v sobotu, kdy je planety odmění nejštědřeji.

Rybám se poštěstí v sobotu

Pannám přeje neděle

K hlavním znakům Panny patří její metodičnost a disciplinovanost. K hraní přistupuje prakticky a s jasnou strategií a nejvíce jí tak sedí hry, které vyžadují praktické rozhodování. Sází zkrátka na svou intuici a dovednosti. Neznamená to, že by se Panny vyhýbaly hrám, které jsou pouze o štěstí. Jen se při nich vyhýbají lehkovážnému riskování a impulzivnímu rozhodování. Nejlépe se jim bude dařit v blackjacku, který role intuice a štěstí skvěle kombinuje. O výhry by se měly Panny pokoušet hlavně v neděli, kdy hvězdy přejí jejich šanci přijít snadno k penězům.

Pannám praje nedeľa

Pro Střelce je osudová neděle

Střelci jsou svobodomyslní a mají smysl pro dobrodružství, takže jim skvěle sedí výherní automaty s poutavou a barevnou grafikou. Jsou vždy dobře naladěni, při hraní jim nechybí nadšení a rádi také objevují hry nové. Pozor by si však měli dát na svou přílišnou odvahu a riskování, které musí lépe vyvažovat se zdrženlivostí. Důležitým věcem v životě Střelců nejvíce přeje konec týdne, především pak neděle, která je i nejlepším dnem pro sázky a hry.

Pro Střelce je osudová neděle

Která znamení mají největší štěstí ve hře?

Podle nedávného průzkumu mezi hazardními hráči patří k největším šťastlivcům lidé narození ve znamení Ryb. Žebříček ovládli s poměrně vysokým náskokem s 11,6 %. Následují je Blíženci s 9,9 % úspěšných hráčů, Panny s 8,9 % a pod nimi pak shodně s 8,5 % Vodnáři, Štíři a Býci.

Znamení Podíl mezi výherci hazardních her
Ryby 11,60%
Blíženci 9,90%
Panna 8,90%
Vodnář 8,50%
Štír 8,50%
Býk 8,50%
Rak 8,20%
Lev 7,70%
Váhy 7,70%
Kozoroh 7,70%
Beran 7,50%
Střelec 6,00%

Smolná znamení, která vyhrávají nejméně

Nejsmolnějším znamením je podle tohoto průzkumu Střelec, který se na posledním místě umístil s poměrně jednoznačně. Mezi Střelci je podíl šťastlivců jen 6 %. Stejně tak v hazardních hrách nevynikají ani Berani se 7,5 % a raději obezřetní byste měli být i v případě, že jste se narodili ve znamení Lva, Váhy nebo Kozoroha. Mezi těmito znameními je podíl výherců jen 7,7 %. Pokud i tak chcete zkoušet štěstí v hazardu, zkuste ke hraní využít Tipsport Nety, které částečně nahradí reálné peníze.

Často kladené otázky

Jaké znamení má největší štěstí?

Největší počet šťastných výherců se podle nedávné studie narodil ve znamení Ryb, tedy mezi 20. únorem a 20. březnem.

Může astrologie ovlivnit moji šanci na výhru?

Astrologie vám může pomoci uvědomit si své silné stránky a poukázat na ty slabší, ale berte ji spíše jako zábavu. Při sázení a hazardních hrách hraje stále obrovskou roli štěstí, které je nepředvídatelné.