Crystal Palace vs Newcastle: Premier League Preview a tipy na sázení


Středeční fotbalový program nabídne utkání Crystal Palace vs Newcastle v rámci Premier League. Zatímco domácí už sezonu pouze dohrávají, hosté usilují o TOP 7 a tedy evropské poháry. Zápas se odehraje 24. dubna od 21:00 a odvysílá jej Canal+ Sport.

Crystal Palace vs Newcastle: Premier League Preview a tipy na sázení

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Crystal Palace se pod novým trenérem Oliverem Glasnerem zvedá, po výhře na Anfieldu přejel West Ham 5:2 a je zachráněné. Otázka je, co s poměrně úzkým kádrem udělá anglický týden, Eagles totiž hráli v neděli
  • Naopak Newcastle tento víkend odpočíval a v Selhurst Parku nastoupí čerstvý. Z posledních čtyř zápasů získal 10 bodů, což vychází z trochu uzdraveného kádru. Magpies jsou štěstí a drží pozici Evropské ligy, sedmý Manchester United je ale jen o skóre horší
  • Crystal Palace je v domácím prostředí lehký outsider, vsadit si na něj lze za 2.71 u Tipsportu. Odpočatí hosté a jejich výhra by na tiketu svítili v poměru 2.43, bod pro každého je pak možné trefit v kurzu 3.78
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Remíza 3.79 3.81

Kde sledovat zápas Crystal Palace vs Newcastle?

Středeční dohrávka 29. kola Premier League nabídne konfrontaci dvou týmů z jiných pater tabulky. Zatímco domácí už sezonu dohrávají, hosté myslí na další pohárové dobrodružství. Bitvu hostí Selhurst Park, utkání se odehraje 24. dubna od 21:00 a živě ho odvysílá Canal+ Sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
Premier League
Termín zápasu:
24. dubna 2024, 21:00
Místo zápasu:
Selhurst Park
Kurzy Tipsport:
2.71 vs 2.43
Kde sledovat:
Canal+ Sport

Nový Crystal Palace proti venkovnímu trápení

Crystal Palace se i zásluhou nového kouče dostalo z boje o záchranu, na sestupové pásmo má náskok 11 bodů. Mezi elitou tak bude i příští ročník, Glasner ale zatím ve všech angažmá hrál o poháry. S Eagles to bude těžké. Newcastle v minulém kole přejel Tottenham 4:0, dlouhodobě však válí primárně v bouřlivém St. James’s Parku. Venku dokázal vyhrát jediné z minulých pěti utkání, konkrétně na půdě Fulhamu.

Crystal Palace vs Newcastle kurzy

Crystal Palace je v domácím prostředí navzdory zlepšené formě outsider v poměru 2.71 u Tipsportu. Bod pro každého lze trefit v kurzu 3.79, Newcastle by na tiketu svítil za 2.43.

Tip na sázení – Remíza

Při skvělé formě Crystal Palace se nabízí vsadit na jeho výhru, u Newcastlu každopádně není radno podceňovat odpočatost. Ta aktuálně na jejich straně je a unavené Eagles čeká ofenzivní peklo v čele s Alexanderem Isakem. Proto doporučuji triumf hostů o poločase nebo na konci zápasu. Celkově to vidím na remízu, protože po výsledku 5:2 se Crystal Palace bude odpočívat samozřejmě lépe. Každopádně čekám minimálně gól na obou stranách.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Remíza 3.79 3.81
Oba týmy dají gól 1.51 1.51
Newcastle vyhraje první poločas nebo celý zápas 1.94 1.91