Sazkabet TV


Sazkabet TV se řadí mezi jednu z top funkcí této sázkové kanceláře. Svým uživatelům nabízí pestrý přehled přímých přenosů zdarma. Zjistěte, jaké jsou podmínky pro využívání Sazkabet TV, kde spustíte živé přenosy a kompletní přehled streamů, které Sazkabet TV nabízí. Pro využívání služby je potřebná registrace u Sazka.cz, kterou zvládnete během pár minut. Získejte vstupní bonus 500 Kč na první live sázky zdarma.

Přejít do registrace

Sazkabet TV

Jak spustit Sazkabet TV návod

Sazkabet TV je určena všem registrovaným hráčům sázkové společnosti Sazka. V případě, že ještě nemáte u Sazky zřízený účet, proveďte rychlou registraci online a sledujte Sazkabet TV s online bonusem 500 Kč. Využijte Sazka bonusový kód a ujistěte se, že získáte maximum dostupných bonusů u Sazky. Postupujte podle následujících bodů a během chvilky sledujte sportovní utkání live.

Jak spustit Sazkabet TV

 • Klikněte na žluté tlačítko v článku nebo přejděte na Sazka.cz a zvolte „Vyplnit účet“.
 • Pokud účet již máte stačí se přihlásit.
 • Vyplňte registrační formulář a ověřte osobní údaje online.
 • V levém menu zvolte sekci „Live“.
 • Vyberte si sport a zápas a klikněte na ikonku „Play“.
 • Stream se vám spustí uprostřed obrazovky.

Sazkabet TV podmínky a cena

Sazkabet TV a sledování přímých přenosů se neřídí žádnými speciálními podmínkami. Oproti konkurenci, jako je Tipsport nebo Fortuna, u Sazkabet nemusíte mít vsazený tiket zpětně v žádné minimální hodnotě, abyste si mohli live stream spustit. Cenu si určujete v podstatě sami tím, jak sázíte. Cena Sazkabet TV není specifikována, pouze je nutné mít kladný kredit na účtu.

Sazkabet TV podmínky

 • Sazkabet TV je dostupná každému plně registrovanému hráči.
 • Pro spuštění Sazkabet live streamu je podmínkou mít kladný zůstatek na účtu.
 • Sledovat můžete jakýkoliv sport dle výběru bez dalších podmínek.
 • Sazkabet TV je zdarma, pro každého aktivního hráče u této sázkové společnosti.

Nemáte zatím zřízený účet u Sazky? Zjistěte jak probíhá Sazka registrace a získejte vstupní odměnu na první sázky.

Sledujte přímé přenosy na Sazkabet TV

Sazkabet TV nabízí velké množství live streamů z různých sportovních odvětví. Nejvíce live streamů přináší z tenisových událostí jako je např. ATP či WTA. Z fotbalových přenosů zde najdete v nabídce českou fotbalovou ligu (Forutna:Ligu), španělskou La Ligu, německou Bundesligu nebo francouzskou Ligue 1. Ovšem k dispozici jsou i méně tradiční sporty jako např. šipky, kriket nebo stolní tenis. I sázkové příležitosti jsou bohaté. Vsadit si můžete na počet gólů, handicap, sázku bez remízy, ale pro fajnšmekry jsou zde i speciální sázky. Např. dvojtip neboli dvojitá šance. Ta vám zaručí, že i když váš tým nevyhraje a zápas skončí remízou, váš tiket bude výherní. V tabulce níže najdete kompletní seznam přímých přenosů. Seznam live streamů se může v budoucnu lišit, vzhledem k dostupnosti zakoupených práv.

Přenosy na Sazkabet TV

Sazkabet TV přehled streamů Sport Sazkabet TV
1. česká liga – Fortuna liga Fotbal Spustit
Bundesliga Fotbal Spustit
Copa Del Rey (Spain) Fotbal Spustit
UEFA Champions League & Europa League Qualifiers Fotbal Spustit
Ligue 1 Fotbal Spustit
Španělská La Liga Fotbal Spustit
Seria A (Italy) Fotbal Spustit
SHL Hokej Spustit
MS v ledním hokeji Hokej Spustit
WTA Angers Tenis Spustit
Wimbledon Tenis Spustit
WTA Premier Tenis Spustit
ATP 250 Series Tenis Spustit
WTA International Tenis Spustit
Davis Cup Men Tenis Spustit
ATP Tenis Spustit
UTR Tenis Spustit
Fed Cup Women National Team FIBA Basketbal Spustit
National Basketball League (Australia) Basketbal Spustit
TT Cup Stolní tenis Spustit
TT Elite Series Stolní tenis Spustit
Česká liga Pro Stolní tenis Spustit
BTS Pro Series Season 13 eSport Spustit
CCT Central Europe Seres eSport Spustit
GT Sports League GT Nations League eSport Spustit
World Tour Finals Badminton Spustit
Lanka Premier League Kriket Spustit
One Day Internationals Kriket Spustit
Online Live League Šipky Spustit

Co se týče fotbalových a hokejových přímých přenosů z těch nejlepších světových i českých lig, pak nejlepší nabídku stále drží Tipsport a za ním těsně pak Fortuna. U těchto sázkových kanceláří najdete např. i hokejovou Extraligu. Ovšem nemůžeme říct, že by live stream u Sazky byl nedostatečný, naopak. Nabídka je pestrá a bohatá. V následujícím odstavci najdete kompletní rozpis live streamu od Sazky.

Kde sledovat Sazkabet TV

Sazkabet TV je pro registrované hráče u této sázkové kanceláře dostupná na nejrůznějších zařízeních. Live streamy vybraných sportovních událostí můžete sledovat na webu, v mobilní aplikaci či třeba na chytré televizi. V tabulce níže najdete seznam všech platforem, kde můžete sledovat Sazkabet TV.

 • Sazkabet aplikace pro Android zařízení.
 • Zařízení s iOS přes příslušnou aplikaci Sazkabet.
 • Chytrá televize s nainstalovanou aplikací či přes web.
 • Web Sazkabet na libovolném zařízení s prohlížečem a přístupem k internetu.

Sazkabet TV v mobilní aplikaci

Sledujte Sazkabet TV i v mobilní aplikaci. Díky tomu vám už žádný vámi očekávaný zápas neuteče. Sazka mobilní aplikace je dostupná jak pro Android, tak i iOS. Potřeba je jen stáhnout si ji do svého mobilního telefonu či tabletu. Připravili jsme pro vás návod, jak spustit live stream od Sazkabet v mobilu.

Sazkabet TV mobilní aplikace

 • Stáhněte si aplikaci Sazkabet do mobilu.
 • Přihlaste se do svého herního účtu.
 • Klikněte na „Live“.
 • Vyberte si sport a zápas, u kterého je ikonka streamu.
 • A je hotovo, live stream se vám ihned spustí.

Sledování live streamu u Sazkabet TV je možné i na celé obrazovce na mobilu. Stačí jen otočit mobilní zařízení do horizontální polohy a můžete zápas na celé obrazovce sledovat. Vsadit si můžete také live sázky a zpestřit si zápas sázením.

Sazkabet TV celkové zhodnocení

Celkové zhodnocení Sazkabet TV se nese v pozitivním duchu. Ačkoliv Sazkabet TV nemá až tak bohatou nabídku jako Tipsport nebo Fortuna, co se týče fotbalových či hokejových živých přenosů, fandové tenisu a méně tradičních sportů si zde určitě přijdou na své. Denně Sazkabet TV nabízí více než 50 sportovních přenosů. Live stream u Sazkabet je zdarma, není nutné mít vsazený tiket, akorát potřebujete alespoň minimální zůstatek na účtu, aby se livestream přehrál.. Přenosy jsou ve velmi dobré kvalitě a spustíte je na jakémkoliv zařízení. Využít můžete klasické i speciální live sázky u všech streamů bez omezení. Streamy jsou k dispozici 24 hodin denně a pro nespavce je dobrá zpráva, že i v brzkých ranních hodinách zde najdete pestrou nabídku živých přenosů i live sázek.

Všechny sportovní přenosy sázkových kanceláří

Jak jsme již v článku zmínili, nejen Sazkabet TV nabízí svým hráčům k dispozici live stream zdarma. V tabulce najdete přehled všech sázkových kanceláří a jejich nabídku přímých přenosů. Top 1 je na českém trhu Tipsport, který jednoznačně uspokojí nejen fotbalové, ale i hokejové fanoušky. Druhou nejširší nabídku live streamů z fotbalu i dalších sportů pak najdete u Fortuny.

Živé sportovní přenosy TV sázkových kanceláří
Betano Betano TV
Tipsport Tipsport TV
Fortuna Fortuna TV

Často kladené otázky

Jaké jsou Sazkabet TV podmínky pro sledování live streamů?

Prvním krokem je být registrovaným hráčem u Sazkabet s ověřením osobních údajů. Pro spuštění livestreamu je potřeba se přihlásit do účtu a mít na něm kladný zůstatek. Pokud splňujete tyto podmínky, Sazkabet TV je vám plně k dispozici.

Jak si spustím Sazkabet TV na mobilním telefonu?

Sportovní přenosy si spustíte jednoduše. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci Sazkabet, přihlásit se do svého herního účtu a kliknutím na sekci live – sport – zápas a spustíte live stream.

Jak poznám, že si mohu u vybraného sportovního utkání spustit Sazkabet live stream?

Jsou dvě možnosti. Po prokliku na sekci „Live“ v horním menu najdete záložku „Sledovat“ když na ni kliknete, otevřou se vám všechny dostupné Sazkabet live streamy. Nebo si vyberte sport, následně zápas a u něj musí být ikonka TV (sledovat), pokud ji u zápasu nenajdete, Sazkabet livestream k dispozici není.

Které fotbalové ligy mohu sledovat u Sazkabet TV?

U Sazkabet TV najdete přímé přenosy z české Fortuna Ligy, francouzské Ligue 1 ovšem Seznam live streamů se může v budoucnu lišit, vzhledem k dostupnosti zakoupených práv.

Jaká je cena Sazkabet TV?

Sazkabet TV je zdarma pro aktivní uživatele a této sázkové společnosti. Měsíční cena se neplatí. Jediné, co je potřeba je mít kladný zůstatek na účtu.