Tipsport akční kód

Tipsport akční kód

Získejte tipsport bonus 50 000Kč po zadání akčního kódu při registraci. Výše bonusu určuje váš první vklad po založení nového hráčského konta. Navíc za každou dokončenou registraci získáte dalších 150Kč. Seznamte se s podmínkami a ujistěte se že se zaregistrujete s akčním kódem.

shield badge Testováno a funkční 1. října

Získej až 50 000 Kč + 150 Kč za registraci online

 • Jak získat maximum bonusu bez zadání akčního kódu
 • Platí jen pro nové registrace
Chci bonus! shield badge Testováno a funkční 1. října

Získejte tipsport bonus 50 000Kč po zadání akčního kódu při registraci. Výše bonusu určuje váš první vklad po založení nového hráčského konta. Navíc za každou dokončenou registraci získáte dalších 150Kč. Seznamte se s podmínkami a ujistěte se že se zaregistrujete s akčním kódem.

datum aktualizace 19. 09. 2020
Redakce sázkovékanceláře.cz

Tipsport bonus

Tipsport bonus je zcela jistě jedním z největších lákadel pro tipéry na českém sázkařském trhu Po získání trvalého uživatelského konta dostanete k dispozici Tipsport bonus v tzv. Netech. Vsadit je můžete bez omezení a s případnou výhrou okamžitě nakládat podle svého uvážení.

Registrační bonus u Tipsportu

Za dokončení plnohodnotné registrace dostanete registrační bonus u Tipsportu. Bonus je zcela zdarma ihned po registraci (není nutný vklad).

další aktuální bonusy

Tipsport sázení
50 000Kč + 150 Kč (jen pro nové zákazníky)
Tipsport vegas casino
5 000Kč (jen pro nové zákazníky)
Tipsport esporty
150Kč (není nutný vklad!)

Mimořádný bonus Tipsport

Tento mimořádný bonus Tipsport, tzv. Akční kód, získáte na různých akcích, kde Tipsport organizuje nebo sponzoruje. Jedná se především o sportovní nebo charitativní akce (fotbalové či hokejové zápasy, golfové nebo tenisové turnaje). Akční kód uplatníte po přihlášení do svého herního konta v sekci “BONUSY – VYBRAT BONUS“.


mimoradny-bonus-Tipsport

Vstupní bonus Tipsport

O vstupní bonus můžete hrát, jakmile provedete první vklad na své plnohodnotné herní konto. Ten získáte vyplněním sebeomezujících opatření, registrací platebního prostředku a ověřením totožnosti na jakékoliv pobočce Tipsportu. Vstupní bonus je v hodnotě 100 % prvního vkladu ale je omezen horní hranicí. Zde rychlý přehled dostupných bonusů ostatních sázkových kanceláří s platnou licencí v ČR.

Ostatní sázkové kanceláře a bonusy

Chance akční kód
Chance Akční kód
2000 Kč + 200 Kč
2000 Kč + 200 Kč
Fortuna promo kód
Fortuna promo kód
3000 Kč + 900 Kč
3000 Kč + 900 Kč
Synottip bonusový kód
Synottip bonusový kód
500 Kč + 25 000 Kč + 100 000 Kč
500 Kč + 25 000 Kč + 100 000 Kč
sazka bonus
Sazka bonusový kód
5 000 Kč + 500 Kč Kč
5 000 Kč + 500 Kč

Podmínky Tipsport bonusu

Podmínky Tipsport bonusu jsou velmi jednoduché. Musíte během 12 měsíců vsadit požadovaný násobek součtu hodnoty prvního vkladu a vstupního bonusu. Počítají se všechny sázky, které mají po vyhodnocení potřebný minimální celkový kurz. Příklad: první vklad na herní účet 500 Kč = 500 Kč bonus. Požadovaný obrat za prvních 12 měsíců: (500 + 500) x 5 = 5 000 Kč.

Vyplácení bonusu Tipsport

Stejně jako u většiny konkurenčních sázkových kanceláří je vyplácení bonusu Tipsport po částech. Vstupní bonus získáváte takto: po vsazení 10 % požadovaného celkového obratu obdržíte 10 % z celkové hodnoty Vstupního bonusu. Aby byla sázka uznána do Vstupního bonusu musí mít i po vyhodnocení min. stanovený kurz.

Registrace Tipsport

Registrace Tipsport má celkem tři kroky, ale je velice jednoduchá a intuitivní. V prvním kroku pouze vyplníte základní údaje. Poté vám e-mailem přijde potvrzující link a po kliknutí na něj formou SMS zprávy i dočasné heslo. Druhým krokem registrace je vytvoření vašeho vlastního hesla. V tomto okamžiku máte poslední možnost změnit si uživatelské jméno, pod kterým bude veden váš herní účet. Pak máte na dokončení registrace a získání plnohodnotného konta čas přesně 30 dní. Poté vaše dočasné konto zanikne a s ním zanikne i váš nárok na bonus.


Registrace Tipsport

Jak dokončit plnohodnotnou registraci přes internet

Jak dokončit plnohodnotnou registraci přes internet? Podle platných zákonů musí součástí vaší Tipsport registrace být ověření vaší identity. Nejednoduší je ověření přes banku, pokud to vaše banka umožňuje (Česká spořitelna, Air Bank, Moneta, Equa Bank, ČSOB).

Při procesu registrace zvolte možnost ověření přes banku. Ze seznamu bank si vyberte tu, u které máte účet vedený na vaše jméno. Poté vás webová stránka přesměruje do internetového bankovnictví, kde dáte souhlas k ověření vašich osobních údajů. Nemusíte se vůbec obávat, přístupové údaje znáte jen vy a banka. Vaše banka a Tipsport si vymění pouze potřebné ověřovací údaje a číslo účtu či karet. Vy si navíc snadno a bez dalšího vyplňování vyberete platební prostředek, který si musíte dle platné legislativy zaregistrovat.

Další, co musíte zadat, jsou zákonem stanovená sebeomezující opatření podporující zodpovědné hraní. Tím splníte poslední podmínku registrace. Po jejím dokončení můžete dotovat herní konto, vybírat z něj a hrát kurzové sázky i Vegas bez omezení.

Jak dokončit plnohodnotnou registraci na pobočce

Jak dokončit plnohodnotnou registraci na pobočce? Je třeba si zaregistrovat alespoň jeden platební prostředek vedený na vaše jméno. Můžete zvolit bankovní účet, platební kartu, účet Skrill nebo Paysafecard. Po registraci můžete přistoupit k prvnímu vkladu, který zároveň ověří, zda jste majitelem zvoleného platebního kanálu.

Druhou možností je, že pošlete dokument prokazující vlastnictví bankovního účtu nebo platební karty. To může být smlouva s bankou o zřízení účtu či bankovní výpis. V každém případě musí být vidět číslo účtu a vaše jméno. Na základě dokumentu, o jehož dodání vás Tipsport požádá na jeho e-mailovou adresu, vám platební prostředek ověří a schválí.

Vaši identitu musíte podle zákona ověřit do 30 dnů na jedné z poboček Tipsportu. Zároveň je třeba doplnit některé osobních údajů. Ty můžete přidat přímo do webového formuláře, případně při návštěvě pobočky. Tím splníte poslední podmínku registrace.

Které osobní údaje vyžaduje zákon o hazardních hrách?

 • pohlaví
 • státní občanství
 • rodné číslo
 • stát a místo narození
 • politickou exponovanost (případné aktivní zapojení do politického života)
 • adresu trvalého pobytu/korespondenční adresu

Plnohodnotný herní účet

Plnohodnotný herní účet Vás opravňuje k veškerým výhodám s ním spojeným. Můžete si bez omezení vychutnat kurzové sázky, live online sázky, Vegas hry a další. Krom toho zde také najdete přístup na diskuzní fórum, které je obecně velkou výsadou Tipsportu a jeho největší sázkařské komunity. Teprve po získání plnohodnotného konta získáváte nárok na všechny bonusy nabízené sázkovou kanceláří Tipsport.

Pro získání plnohodnotného herního účtu si už jen musíte nastavit zákonem stanovená sebeomezující opatření podporující zodpovědné hraní. Jsou to:

 • počet přihlášení do uživatelského konta za kalendářní měsíc
 • doba denního přihlášení do uživatelského konta
 • doba sebevyloučení ze hry (zamezení možnosti sázet)
 • limity pro kurzové sázení a Vegas
 • denní/měsíční maximální výše sázek
 • denní/měsíční maximální výše čisté prohry

Vložení prvního vkladu

Vložení prvního vkladu je velmi jednoduché. Nezapomeňte, že úplně prvním vkladem si určujete výši Vstupního bonusu, viz Tipsport bonusy. Tipsport nabízí buď standardní vklady převodem nebo rychlým převodem pro prakticky všechny banky, případně skrze platební kartu. Krom toho je k dispozici i vklad přes Skrill včetně vkladu Bitcoinů, paysafecard a klasický vklad v hotovosti na pobočce.

Vklady a výběry

Jak vkládat peníze na herní konto Tipsport. Zde se dozvíte, jak vkládat peníze na herní konto Tipsport. Vklady na herní konto můžete provést těmito způsoby:

Platební metodaPoplatekLimity transakce Kč (min/max)Doba zpracování
vklady a vybery bankovni prevod Bankovní převod0 Kčbez omezení1-3 prac. dny
vklady a vybery platebni karta Platební/Kreditní karta0 Kč100Kč / 999 999Kčokamžitě
vklady a vybery paypal PayPal0 Kč1000Kč / 50 000Kčokamžitě
vklady a vybery skrill Skrill0 Kč1000Kč / 50 000Kčokamžitě
vklady a vybery Revolut Revolut aplikace0 Kč100Kč / 999 999Kčokamžitě
vklady a vybery bitcoin Bitcoin0 Kč1000Kč / 50 000Kčokamžitě
vklady a vybery paysafecard Paysafecard5% z částky10Kč / 24 000Kčokamžitě
vklady a vybery pošta Poštovní spořitelna0 Kč100Kč / 999 999Kčokamžitě
vklady a vybery hotovost Na pobočce v hotovosti0 Kč1Kč / 5 000Kčokamžitě
Nezáleží, zda vklad či výběr provádíte na webu či v mobilní aplikaci. Zde jsou ještě důležité doplňující informace:

 • Maximální výše vkladu a výběru na pobočce je 5 000 Kč za 24 hodin.
 • Maximální částka, která může být na vašem herním kontě, je 10 000 000 Kč.
 • Minimální výše částky při výběru finančních prostředků z vašeho herního konta na registrovaný bankovní účet je 1 000 Kč.
 • Minimální částka při výběru hotovosti z vašeho herního konta na některé z poboček Tipsportu je 100 Kč.
 • Požadavek na každý výběr na pobočce je nutné zadat předem v internetové aplikaci.
 • Pokud nechcete aby vaše banka věděla že sázíte měli by jste využít služby (Revolut, Paypal nebo Skrill) - služby jsou bezpečné a jednoduše se používají


Jak vybrat Tipsport bonus a peníze

Nevíte, jak vybrat peníze a bonusy z Tipsportu? Nejdříve se podíváme na bonusy. Ty mohou být buď v Netech anebo ve formě Vegas bonusu. Nety jednoduše vsadíte a případná výhra je už v korunách. Pokud se jedná o Vegas bonus, ten je nutné v záložce VEGAS dle podmínek několikrát protočit. Jakmile Vegas bonus nebo Nety sázkami změníte na peníze, můžete je jednoduše vybrat.

Kurzová nabídka Tipsport

Kurzová nabídka Tipsportu je opravdu velmi široká a obsahuje několik desítek sportů – mezi nejpopulárnější samozřejmě patří fotbal, hokej, tenis a basketbal které následuje sousty dalších sportů.

Tipsport svým zákazníkům nabízí nejkomplexnější kurzovou nabídku sázkových příležitostí ze všech sázkových kanceláří, které jsou aktuálně na českém trhu. V kurzové nabídce na můžete očekávat veliký výběr sportovních zápasů, které s sebou přinášejí i obrovský počet sázkových příležitostí. Můžete se těšit na tipy na počet gólů, setů, bodů, ale ani jednotlivé sázky na vítěze poločasů nebo třetin. U sportovních událostí si můžete vsadit i na tzv. speciální sázky, jakými jsou počet žlutých karet, červených karet, tip, ve které minutě padne první gól nebo zda bude penalta v zápase. Pro smělé sázkaře jsou sázky na přesný výsledek zápasu, ať už z hokeje, tenisu nebo fotbalu. Oblíbené jsou také sázky na střelce gólu v zápase.

Cashout funkce u Tipsportu

Cashout funkce u Tipsportu je služba dostupná pro tikety s alespoň jednou odehranou a vyhodnocenou příležitostí. Tiket si můžete nechat okamžitě vyplatit za aktuálně nabízenou částku. Informaci, zda můžete cashout využít, najdete u podaného každého tiketu. Pokud si tiket necháte předčasně vyplatit, výhru vám Tipsport připíše na účet a na vyhodnocení zbývajících příležitostí na tiketu už pak nebude záležet.

Druhy Tiketů

Tipsport nabízí různé druhy tiketů u všech předzápasových i live sázek. Od jednoduchých, až po systémové. Na některých tiketech můžete vyhrát i pokud jsou na vašem tiketu obsaženy nesprávné tipy.

 • Sólo sázka – základní sázka s jednou příležitostí na tiketu. Vyhráváte, pokud je tip na tiketu správný. Výhra se vypočítá vynásobením vkladu a kurzu.
 • AKU sázka –sázka s minimálně dvěma a více příležitostmi na tiketu. Vyhráváte, pokud jsou všechny tipy na tiketu správné. Výhra se vypočítá vynásobením vkladu a celkového kurzu.
 • Extratip – sázka, při které získáváte výhru i při jednom chybném tipu. Tímto chybným tipem ale musí být sázková příležitost s nejnižším kurzem na tiketu.
 • Kombinátor –sázka, kde můžete kombinovat na tiketu více libovolných příležitostí. Výhra se vypočítá vynásobením vkladu a kurzu jednotlivých vsazených příležitostí tiketu.
 • Maxikombi – sázka, která vychází z Kombinátoru, která zvyšuje možnost kombinovat jednotlivé příležitosti do skupin. Výhra se vypočítá vynásobením vkladu a kurzu jednotlivých vsazených skupin tiketu.

Live sázky

Live sázky jsou sázky, které uzavíráte na právě hrané příležitosti. Kurzy se mění podle stavu utkání. Některé zápasy můžete sledovat v přímém přenosu např. na TV Tipsport a na jejich průběh tak máte možnost ihned reagovat.

Tipsport TV živé přenosy

Živé přenosy na Tipsport TV vám umožní zdarma sledovat bezkonkurenční množství sportů live z pohodlí vašeho domova. Sportovní přenosy jsou live v HD kvalitě. Nejlepší možná kvalita je 720p. Pokud se vám nezobrazuje live stream přes celou obrazovku (Full Screen) znamená to, že Tipsport TV nemá dostatečnou licenci pro daný sportovní přenos. Vyjímkou je Tipsport extraliga pro kterou lze vždy zvolit full screen volbu a sledovat sportvní přenos živě přes celou obrazovku.

Seznam živých přenosů

Tipsport TV podmínky

Tipsport tv bez registrace bohužel není možná. Mezi Tipsport TV podmínky patří následovné:

 1. Zaregistrujte se nebo musíte mít již uživatelské konto u Tipsportu
 2. Pokud máte jen dočasné uživatelské konto, můžete sledovat streamy jen po dobu 7 dní. (Po uplynutí této lhůty nebudou přenosy přístupné)
 3. Dokončete snadno plnohodnotné konto přes internet

Mobilní aplikace Tipsport

Abyste mohli stáhnout mobilní aplikaci Tipsportu pro Android, povolte prosím v nastavení vašeho telefonu instalaci aplikací z neznámých zdrojů. Majitelé zařízení s operačním systémem iOS (iPhone, iPad) mohou stahovat mobilní aplikaci Tipsport z obchodu App Store.

iOS

Android


Hodnocení mobilní aplikace (výhody i nevýhody)

Mobilní aplikace Tipsportu je jedna z jeho největších zbraní na sázkařském trhu. Hodnocení mobilní aplikace je v drtivé míře kladné. Je důkazem toho, že ve vývoji vlastních technologií je Tipsport prostě daleko před svou konkurencí. Aplikace je rychlá, přehledná, umožňuje sledovat přímé přenosy v mobilu. Má výborné grafické rozhraní.

Jednou z nevýhod mobilní aplikace Tipsport je nedostupnost v Google Play (Google zatím nepodporuje hazardní hry) a bez povolení instalace aplikace z neznámích zdrojů se vám ji nepodaří stáhnout a nainstalovat. Abyste mobilní aplikaci Tipsportu mohli používat v zařízení s operačním systémem Android musíte tuto změnu nastavení provést.

Sázení přes mobil

Tipsport aplikace na sázení přes mobil potěší nejen pravidelné či sváteční sázkaře, ale vůbec všechny sportovní fandy. Už nemusíte letět po práci na pobočku nejbližší sázkové kanceláře a na popsaných tabulích hledat svůj oblíbený tým. Pohodlně a jednoduše v mobilu můžete najít sportovní výsledky od fotbalu až po stolní tenis, nebo v live sázek sledovat zápas na který máte právě vsazeno. Vše je zabaleno v pěkné grafice, přívětivém uživatelském rozhraní a k plynulému používání stačí jakýkoli smartphone s operačními systémy Android nebo iOS. Uživatelé jiných operačních systémů mohou využít sázení přes mobilní web.

Komunita sázkařů

Snad největší deviza Tipsportu. Koho zajímá rozdíl jedné desetiny v kurzu? Ale právě obrovská komunita sázkařů dělá Tipsport tou nejzajímavější sázkovou kanceláří. Kdo se rád nepochlubí pěkným tiketem anebo naopak nehledá útěchu, když to „náhodou“ nevyjde? Tak právě to největší komunita sázkařů Tipsportu umožňuje. Fórum Tipsport obsahuje desítky sportovních analýz každý den, spousta cenných rad a zkušeností od ziskových sázkařů anebo prostě jen možnost se pochlubit výherním tiketem. To vše naleznete pohodlně z vaší mobilní aplikacee.

Tipsport Analýzy

Jedinečný projekt Tipsport analýzy umožňuje sázkařům sdílet rady a tipy k jednotlivým zápasům a zároveň za analýzy získávat odměnu, nejčastěji v Netech. Tipsport analýzami se můžete inspirovat při vašem sázení anebo je rovnou tvořit. Když budete úspěšní, tak i slušně vydělávat.

Tipsport soutěže

Další silná stránka Tipsportu. Nemine ani den, kdy by neběžela nějaká Tipsport soutěž, ať už je to soutěž pro sportovní sázkaře nebo pro zájemce o Vegas hry. Jedné z nejoblíbenějších her Tipovačky se účastní pravidelně více než 60 tisíc sázejících a tomu se nikdo z konkurence ani nepřiblíží.

Tipsport Casino Vegas

Tipsport casino Vegas je online casino, který založila naše největší sázková kancelář už v roce 2017. Záložku VEGAS najdete hned vedle záložky SPORTY na webové stránce Tipsportu. V této záložce se vám zobrazí kompletní seznam Tipsport casino Vegas her, jako jsou výherní automaty či ruleta. Nabídka je opravdu veliká a vy si tak budete mít z čeho vybírat. Aktuálně nabízí hry od vydavatelů hazardních her Apollo, NetEnt, Play 'n GO, Kajot, Microgaming a Yggdrasil.


Tipsport Casino Vegas

Tipkonto Tipsport

Tipkonto Tipsportu je opět další povedený benefit, který Tipsport nabízí každému sázejícímu. Jde o věrnostní program, ve kterém získáváte na své hráčské konto body, tzv. Nety.

Věrnostní program Tipsport

Obecně lze věrnostní program Tipsportu považovat za velmi propracovaný a povedený. Sázkaři získané Nety nejčastěji využívají tak, že za ně sází tikety – výhra je pak klasicky v Kč (1 Net = 1 Kč. Můžete si za ně ale také nechat posílat informační SMS s výsledky tiketů (1 SMS = 1 Net) nebo je použít na až 25% kurzové zvýhodnění pro vaše tikety.

Tipsport zakaznicka podpora

Jednou z nejdůležitejších parametrů při výberu sázkove kanceláře a casína by měla být zákaznická podpora. Zejména pro velké hráče (VIP hráče) je to jedno z nejdůležitějších věcí. Pokud sázíte velké obnosy peněz není vyjímkou, že si vás bude sázková kancelář hýčkat VIP přístupem. Dostanete k dispozici svého vlastního managera, který se bude starat o to že máte vše co potřebujete. Doporučujeme si vždy připravit fotografie, nebo takzvané screenshoty pro zákaznickou podporu, aby jste celý proces urychlili. Zde rychlý přehled kontaktních údajů zákaznické podpory Tipsport.

 • Pro okamžitou reklamaci tiketu kontaktujte reklamace@tipsport.cz
 • Pro rychlou reklamaci nebo dotaz týkající se Tipsport vegas casíno her kontaktujte hry.reklamace@tipsport.cz
 • Provozní doba Po – Ne: 8:00 – 21:00
 • Pokud potřebujete poradit využijte telefoního kontaktu: +420 311 633 118

Tipsport historie

Tipsport a. s. je bezkonkurenčně největším provozovatelem kurzových sázek v České republice. Společnost otevřela svou první pobočku v roce 1991 v Berouně. Aktuálně je jednička na českém trhu kurzového sázení s téměř tisícem poboček po celé ČR. Svým klientům nabízí možnost sázet a být členem největší sázkařské komunity u nás.

Velkým zlomem v rozmachu společnosti se stalo povolení internetového sázení v roce 2009. Dnes Tipsport většinu sázek přijímá on-line a tomu odpovídá i technologické směřování společnosti. Tipsport se stal se lídrem ve IT vývoji vlastních sázkových technologií. Šířkou nabídky i hladinou kurzů Tipsport obstojí i v celosvětovém měřítku. Denně například nabízí desítky online sportovních přenosů z celého světa na internetové televizi TV Tipsport. Jeho sázkaři mohou sledovat Tipsport extraligy a české fotbalové ligy. Těšit se můžete na nepřeberné množství zápasů – NHL, Primera División, Bundesliga, NBA, tenisové grandslamy, a další.

Tipsport nabízí kurzové sázky především na sportovní události, ale vypisuje kurzy i na politické či zábavní kulturní události a také na číselné hry. Také nabízí nejen na svých pobočkách vlastní stírací losy, číselnou loterii Korunka a mnoho dalších služeb. Tipsport směle mění svět kurzového sázení a dominuje českému trhu. Dnes mezinárodním holdingem s třemi tisíci zaměstnanci. Tipsport se aktivně charitativně angažuje a podporuje český sport. Je s malou přestávkou generálním sponzorem české hokejové extraligy už od roku 2003 a od sezony 2015/2016 se stal oficiálním sázkovým partnerem 1. české fotbalové ligy a české fotbalové reprezentace.

V roce 2017 Tipsport otevřel díky novému zákonu o hazardních hrách také online casino a stává se jednou z prvních českých firem, které získávají na území České republiky licenci udělovanou Ministerstvem financí České republiky. Tipsport pojmenovalo své online casino Vegas a aktuálně nabízí hry od vydavatelů hazardních her Apollo, NetEnt, Play 'n GO, Kajot, Microgaming a Yggdrasil.

Výhody a nevýhody Tipsportu

😏 Výhody

 • zajímavé bonusy pro nové i stávající hráče
 • rozsáhlá kurzová nabídka s množstvím live sázek
 • sportovní přenosy na TV Tipsport na PC i v mobilu
 • propracovaná aplikace Tipsport pro Android, iOS
 • věrnostní program Tipkonto
 • jednoduchý systém pro vklady i výběry
 • velmi široká komunita sázkařů, sdílení tiketů a analýz

😓 Nevýhody

 • minimální vklad přes elektronickou peněženku Skrill je 1 000 Kč
 • výběr online peněženkou má omezenou minimální částku 1 000 Kč
 • online registrace jen pro klienty některých bank

Často kladené Dotazy


Zadávat Tipsport akční kód při registraci není nutné a přesto můžete s webem sázkovekancelare.cz získat všechny dostupné bonusové nabídky v daném čase. Doporučujeme však zvolit bonusovou nabídku dle služby kterou budete využívat nejvíce. Například sázení, nebo Tipsport vegas casino a poté se důkladně seznamte se s podmínkami bonusů, ať vás nic nepřekvapí.

Se Vstupním bonusem budete moci disponovat po splnění jeho podmínek. Jedná se vždy o takzvané protočení bonusu. Podrobnější vysvětlení najdete v tomto článku v sekci podmínky pro Tipsport bonus.

Vstupní bonus Tipsport vám bude vyplacen vždy po částech dle podmínek. Například po prosázení 10% z celkové částky pro zisk bonusu získáte 10% z celého bonusu. Přečtěte si podmínky bonusu v tomto hodnocení pro kompletní příklad a pravidla pro Tipsport bonus

Tipsport vstupní bonus pro casino vegas tak i pro sázení se odvíjí od vašeho prvního vkladu. Pokud chete maximum bonusu vložte 50.000 Kč jako první vklad pro kurzové sázení, nebo alespoň 5.000 Kč pro Tipsport casino vegas

Přehled kolik vám schází do vyplacení další části bonusu najdete po přihlášení do vašeho účtu v sekci Bonusy > Vstupní bonus > Co je vstupní bonus

Je důležité uvědomit si, co od sázení očekáváte. Je to velká nabídka všech možných kurzů? Rádi byste velké bonusy a peníze navíc na sázení, nebo živé přenosy? Pokud zvolíte Tipsport, neprohloupíte, ale doporučujeme přečíst hodnocení, výhody a nevýhody i ostatních sázkových kanceláří a vybrat si přesně tu která bude vyhovovat nejvíce vám a vašim preferencím.

Celkové hodnocení

Tipsport je jednoznačně nejlepší sázková kancelář na našem trhu a celkové hodnocení nemohlo dopadnout jinak. Kromě slušných kurzů, spousty tradičních i netradičních sázkových událostí najdete i online sportovní přenosy se skvěle fungujícími live sázkami. Zároveň budete členem největší sázkařské komunity, pro kterou Tipsport připravuje a realizuje neustále nové soutěže o hodnotné ceny. Nebo se můžete stát blogerem, popř. začít psát analýzy. Největší devizou Tipsportu oproti konkurenci je rychlost přijímání sázek, limity na jednotlivé sázky i to, že výdělečné sázkaře nechá tato sázková kancelář hrát i přes její ztráty. Mobilní aplikace Tipsportu pro Android a iOS funguje bezchybně a přes tyto aplikace lze sledovat i přímé přenosy, psát do fóra či sledovat ostatní hráče na Tipsportu, případně se inspirovat tikety z Tiket arény. Výběry jsou bez problémů, peníze přijdou hned druhý den na účtet Pokud to myslíte se sázením vážně, tak Tipsport je zcela jistě vaše první volba.

celkové hodnocení

Celkové hodnocení
5/5

Mohlo by Vás zajímat

Daň z výhry 2020

V následujícm článku se podíváme podrobněji na daň z výhry 2020. Nový daňový balíček, , který vstoupil v účinnost na začátku roku 2020, přináší také… více

Zrušení účtu

Ke zrušení účtu u sázkové kanceláře nás mohou vést různé důvody. Velká prohra, čas strávený u sázek na úkor rodiny, nebo nás prostě jen sázení… více