Poker bonus


Zahrajte si poker tam, kde se to především vyplatí nejvíce. Připravili jsme pro vás srovnání bonusových nabídek u licencovaných pokerových online casin, které aktuálně v ČR najdete. Kromě toho se podíváme na nabídky Poker bonusů u Synottipu, PokerStars a PartyPoker a ukážeme vám, kde se poker vyplatí hrát z pohledu bonusových nabídek nejvíce. Jak je vidět v tabulce níže vidíte kompletní bonusové nabídky jednotlivých sázkových kanceláří. Už na první pohled je zřejmé, že Synottip má pro své nové hráče nejtučnější bonusovou nabídku. Jak získat poker bonus a co je proto nutné udělat si povíme v následujících odstavcích.

Poker bonus

Sázková společnost Hodnota Bonusu Registrace s bonusem
Synottip 500 Kč + 10.000 Kč Chci se registrovat
PartyPoker 200 Kč k prvnímu vkladu Nedoporučujeme
PokerStars $40 k prvnímu vkladu Nedoporučujeme
Vyberte si sekci Poker bonusu
 • Poker bonus bez vkladu
 • Jak získat Poker Bonus bez vkladu
 • Poker bonus k prvnímu vkladu
 • Jak získat Poker Bonus k prvnímu vkladu
 • Reload Poker bonus
 • Pokerstars bonusový kód
 • Synottip poker celková recenze
 • Pokerstars poker celková recenze
 • Často kladené otázky
 • Poker bonus bez vkladu

  Které pokerové herny nabízí poker bonus bez vkladu a jak ho získat? Především záleží na tom, zda jsme již registrovaní u některé z licencovaných pokerových heren, nebo teprve hledáme takovou, kde se nám vyplatí nejvíc si poker zahrát.

  Poker Bonus za registraci bez vkladu Hodnota Bonusu Registrace s bonusem
  Synottip Poker bonus 500 Kč Registrace s bonusem 500 Kč
  PartyPoker Není v nabídce Nedoporučujeme
  PokerStars Není v nabídce Nedoporučujeme

  Konkrétně začneme hernou PokerStars, která pro své hráče má sice připraveno velké množství bonusů, nicméně téměř všechny jsou vkladové. O těch si něco řekneme v následujících odstavcích. Poker bonus za registraci bez nutnosti vkladu PokerStars v současnosti nenabízí. Ale kromě toho můžeme využít věrnostní program PokerStars Reward, který nabízí za každý vložený $1 odměnu 100 bodů či 25 % z vložené částky. Poté si můžete odemknout truhly s maximální odměnou až $250.

  Registrace Synottip

  Druhou dostupnou pokerovou hernou v ČR s platnou licencí je v tuto chvíli herna PartyPoker. Ani zde bonus bez vkladu nenajdeme. Tato herna sice nabízí poker bonus za registraci, ovšem nikoliv bez vkladu. Pokud jste tedy začátečníci a nechcete hned vkládat první peníze, doporučujeme zkusit štěstí u Synottip pokerové herny. Synottip v tuto chvíli nabízí poker online bonus bez vkladu v hodnotě až 500 Kč. Ten se uvolňuje postupně a po splnění všech registračních podmínek nám bude připsán ve formě benefit bodů na náš herní účet. Kromě toho vstupní bonus můžeme dále využít na pokerové turnaje. Za Benefit body nelze hrát Cash Game.

  Jak získat Poker Bonus bez vkladu

  Na tom, jak získat Poker Bonus za registraci bez vkladu u Synottipu není nic složitého. V prvním kroku bude nutné se registrovat a následně ověřit identifikační údaje online nebo na pobočce. Postupujte krok po kroku podle tohoto návodu a registrační bonus budete mít během chvilky na vašem herním účtu. Nebo si také můžete přečíst náš článek Synottip poker kde je vše podrobně sepsáno.

  • Následně přejdeme na webové stránky Synottip.cz a v pravém horním rohu klikneme na registrovat
  • Otevře se nám registrační formulář, kde vyplníme jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mail atd.
  • Zakrátko na naše zadané telefonní číslo obdržíme verifikační sms s kódem, který zadáme do formuláře a klikneme na zelené tlačítko „Registrovat“.

  Po dokončení vyplnění registračního formuláře se nám na účet připíše prvních 100 benefit bodů a budeme mít zřízeno tzv. dočasné konto na 30 dnů. Pro získání dalších 200 benefit bodů/Kč, je především nutné ověřit identifikační údaje online a za doplnění bankovního účtu následně obdržíme dalších 100 benefit bodů/Kč. Ověření identifikačních údajů lze provést online ale i pobočkách Synottipu. Po kompletním ověření a dokončení registrace během chvilky bude připsáno na náš účet 500 benefit bodů a můžeme zasednout k pokerovému stolu a začít se bavit.

  Jak získat Bonus bez vkladu

  Poker bonus k prvnímu vkladu

  Dobrá zpráva je, že poker bonus k prvnímu vkladu nepochybně nabízí všechny zmíněné pokerové herny. Nejprve se pojďme podívat na jednotlivé bonusy a pro koho jsou určeny. Například taková pokerová herna Synottip, kde můžeme získat bonus k prvnímu vkladu až 10.000 Kč. Zde především záleží na výšce našeho prvního vkladu. Podmínkou je registrace a následné vložení peněz na účet. Celkově noví hráči u Synottipu mohou získat až 10.500 Kč.

  Bonus k prvnímu vkladu

  Vložte si na účet například 10.000 Kč a získejte zpět stejnou částku. Vkladový bonus se vám ovšem na kontě neobjeví najednou, ale čerpá se postupně. Vztahují se na něj podmínky na protočení, které najdete na stránkách Synottip v sekci Bonusy.

  Poker Bonus Hodnota Bonusu Registrace s bonusem
  Synottip Poker bonus 10.000 Kč k prvnímu vkladu Chci získat vkladový bonus
  PartyPoker 200 Kč k prvnímu vkladu Nedoporučujeme
  PokerStars $40 k prvnímu vkladu Nedoporučujeme

  PokerStars herna aktuálně nabízí bonus $40 na hraní zdarma. Jde především o vkladový bonus s Pokerstars bonusovým kódem. Bonus je určen pouze novým hráčům. V případě, že jste již zaregistrovaným hráčem na PokerStars, pak se vás tento bonus netýká. Kde získat promo kód a další podmínky tohoto bonusu si detailně probereme v odstavci Pokerstars bonusovy kód. A jaké vkladové bonusy má připraveny herna PartyPoker? I zde se můžete těšit na bonus k prvnímu vkladu ve výši 200 Kč. Stačí vložit 200 Kč a na účet vám bez dalších podmínek bude ihned po vkladu připsáno dalších bonusových 200 Kč.

  Jak získat Poker Bonus k prvnímu vkladu

  Podmínky pro získání bonusu pro poker jsou u všech licencovaných pokerových heren v podstatě stejné. Nicméně bonus k prvnímu vkladu získávají pouze noví hráči. Tedy v případě, že ještě nejste registrovaným hráčem Synottipu, PokerStars či PartyPoker, stačí provést kompletní registraci s ověřením identifikačních údajů a vložit první peníze na herní účet.

  • Synottip bonus 100 % k vkladu do výše 10.000 Kč je uvolňován formou rakebacku. Po registraci a ověření údajů se nám ihned připíše vstupní bonus 500 Kč + po vkladu 10 000 Kč a současně získáme nárok na bonus ve stejné výši, kde první část bonusu se uvolní ve chvíli, kdy 25 % částky, kterou zaplatíme na poplatcích bude ve výši 2000 Kč tedy 1/5 vstupního bonusu. Na konto se nám tedy připíše 2000 Kč. Vše najdete v podmínkách bonusu na Synottip.cz
  • Pro Party poker bonus 200 Kč k prvnímu vkladu je potřeba si stáhnout pokerovou hernu do počítače a kromě toho provést registraci. Vkladový bonus 200 Kč se nám mezitím připíše na účet okamžitě bez dalších podmínek na protočení.
  • Bonus $40 k prvnímu vkladu u PokerStars je určen také pouze pro nové hráče. V prvním kroku je potřeba stáhnout si aplikaci PokerStars a nainstalovat si ji do svého počítače. Pak už jen stačí vložit na účet min. částku $10 a následně nám bude bonus uvolněn do kreditu. Jak se uvolňuje a kde najdete bonusový promo kód si povíme v dalších odstavcích.
  Jak získat bonus k prvnímu vkladu

  Reload Poker bonus

  A u které pokerové herny najdeme Reload Poker bonus a co to znamená? V tuto chvíli bohužel u žádné ze zmíněných pokerových heren Reload bonus nenajdeme. Jde především o nárazové bonusové akce, kde můžeme získat bonus za další vklad. Tedy bonus není určen jen novým hráčům, ale všem bez výjimky. Reload bonusy jsou v pokerových hernách vyhlašovány nepravidelně a bývají časově omezené. V případě, že jsme již zaregistrovaným hráčem u kterékoliv pokerové herny, reload bonus v případě vyhlášení najdeme mezi bonusovými nabídkami.

  Reload Poker bonus

  Pokerstars bonusový kód

  A konečně se podíváme na to, jak můžeme uplatnit Pokerstars bonusový kód, kde ho najít, kam ho zadat a jak díky němu získat $40 bonus u Pokerstars.

  • Stáhneme si aplikaci PokerStars do svého PC
  • Následně klikneme na tlačítko „Pokladna“
  • Poté vložíme první finanční částku na herní náš účet – min. $10 a do políčka k tomu určenému vložíme bonusový kód „FORTY“
  • Jakmile bude vložena částka $10 získáváme dalších $40 na svůj herní účet.
  Pokerstars bonusový kód

  Tato nabídka je určena samozřejmě pouze pro nové zákazníky a bonus je vyplácen postupně ve formě denních bonusů/truhel po dobu 6 dnů.

  • 1. – 4.den v truhlách najdeme $5 – tedy za první 4 dny obdržíme $20
  • 5. – 6.den získáme $10 – tedy zbylých $20
  • Finanční bonusy můžeme využít ve všech hrách na Pokerstars.cz bez omezení.

  Synottip poker celková recenze

  A jak dopadla celková Synottip poker recenze? Jinými slovy Synottip je v ČR jediná česká herna, která nabízí poker online za peníze i bez nutnosti stažení a instalování pokerové aplikace do PC. Hrát můžeme online ihned po přihlášení do účtu, a to nejen na PC, ale i na mobilu či tabletu, kdekoliv nás napadne a budeme mít kvalitní připojení k internetu. Kromě toho Tipsport, Chance, Sazka ani Fortuna takovéto hazardní vyžití nenabízí, vzhledem k tomu, že nemají platné licence pro hraní pokeru.

  Synottip poker celková recenze

  V tom je rozhodně napřed Synottip. Navíc získává body i za vstupní a vkladové bonusy oproti zahraničním hernám. Získat můžeme až 10.500 Kč jen za registraci a první vklad. V nabídce najdeme Cash Game i Turnaje pro začátečníky i pokročilé. Zejména Buy-iny jsou nastaveny tak, aby si zahrát mohl skutečně každý a začínají už na 10 Kč. Ke stolu můžeme zasednout v jakoukoliv denní i noční hodinu a užívat si tak nabité bonusy.

  Pokerstars poker celková recenze

  Ani Pokerstars recenze není špatná. Pokerstars je další hernou v ČR, kde můžete hrát legálně online poker za peníze. Jedná se především o známou zahraniční pokerovou hernu s vysokou návštěvností, která je dostupná i pro Českou republiku. Stránky jsou samozřejmě v českém jazyce, takže se nemusíte bát, že by vás brzdily jazykové znalosti. Oproti Synottipu je potřeba si nainstalovat a stáhnout poker hernu do PC a nehraje se v českých korunách, ale v USD. Přičemž 1,00 CZK = 0,04 USD.

  Pokerstars celková recenze

  Jakmile vložíme například 500 Kč připíše se nám na účet 20,67 USD. Zapojit se můžeme ihned do mnoha turnajů s nízkými i vysokými buy-iny a zahrát si o garantované a vysoké prize pooly. Zde vskutku najde využití začátečník i pokročilý hráč. A čeká na vás také vkladový bonus při registraci s promo kódem v částce $40 k prvnímu vkladu.

  Často kladené otázky

  Lze získat poker bonus v České republice?

  Ano, a to hned několik bonusů. Například Synottip poker nabízí bonus bez vkladu v hodnotě 500 Kč a vkladový bonus do výše až 10.000 Kč. V tomto článku jsou všechny legální pokerové online herny a bonusy, které nabízí.

  Které sázkové kanceláře nabízí poker bonus?

  V ČR jsou 3 legální pokerové herny a to, Synottip poker, PokerStars a PartyPoker. Jaké bonusy nabízí a jak je můžete získat najdete v článku.

  Mohu hrát poker s bonusem bez vkladu?

  Ano, u Synottipu můžeme získát bonus bez vkladu ve výši 500 Kč, a to za kompletní registraci s ověřením osobních údajů. Tento vstupní bonus následně můžeme využít na pokerové turnaje a zahrát si tak o vysoké prize pool zdarma.

  Kde jsou nejlepší poker turnaje online?

  To záleží na tom, čemu dáváme přednost, zda jsem začátečník či pokročilý hráč pokeru a kolik chci do hry vložit. Nicméně u Synottipu si vybere každý, hrát můžete online i na mobilu či tabletu a v jakoukoliv denní či noční hodinu.