TV Tipsport


TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a jaké podmínky je potřeba splnit. Zároveň se podíváme také na jednotlivé výhody a nevýhody, které s sebou přináší a o kterých by jste měli vědět. Abyste mohli začít popisovanou službu využívat, bude pro vás důležitá registrace. Nemusíte se však obávat, že by se jednalo o něco složitého. Vše totiž zvládnete během pár kliknutí.

TV Tipsport

Jak sledovat TV Tipsport online

Livestream si spustíte velmi jednoduše. Potřeba je pouze kompletní Tipsport registrace a vsazený tiket za 30 Kč maximálně 30 dní zpětně. Výhodou je, že livestream u Tipsportu je bez reklam, a navíc si můžete okořenit sledování live sázkami. Držte se bodů níže a během chvilky máte livestream spuštěný.

 1. Otevřete si účet u Tipsportu ZDE.
 2. Klikněte na sekci TV.
 3. Vyberte si zápas z programu Tipsport TV.
 4. Klikněte na ikonku „Live“ u zápasu a je hotovo.
 5. Stream se vám spustí v horní části obrazovky, pod ní pak uvidíte kurzy a možnosti live sázek.
 6. Při výběru live příležitostí skrz příslušnou sekci se u každého zápasu můžete také prokliknout do detailu, kde bude případně dostupná TV Tipsport.

Jaké jsou Tipsport TV podmínky a cena

TV Tipsport je zcela zdarma po splnění jednoduchých podmínek. To nejdůležitější podmínkou je si vsadit během posledních 30 dní alespoň 30 Kč na vašem herním účtu a službu můžete využívat naplno.

 • TV Tipsport mohou využívat pouze klienti s již registrovaným účtem u Tipsportu
 • Pro majitele trvalého konta je vysílání dostupné v případě, že si během 30 dní vsadí alespoň 30 Kč
 • Předešlé pravidlo ovšem neplatí pro přenosy 1. české fotbalové ligy
 • Abyste mohli sledovat přenosy 1. české fotbalové ligy, musíte si vsadit v den zápasu nebo předchozí den (nezáleží ale na výši sázky). Nebo je nutné disponovat zůstatkem alespoň ve výši 100 Kč.
 • Pro sledování živých přenosů z hokejové Tipsport extraligy, které vysílá stanice O2, je nutné si vsadit v den zápasu nebo předchozí den. Popř. zůstatek na kontě alespoň ve výši 100 Kč.
Hlavní přehled
Počet přenosů:
100+
Cena přenosů:
zdarma
Hlavní podmínka:
Sázka alespoň 30 Kč za posledních 30 dnů
Dostupnost Live sázení:
Ano

Co můžete sledovat na TV Tipsport

TV Tipsport můžete sledovat živě a odkudkoliv. Přenosy jsou poměrně bohaté a lze předpokládat, že jejich nabídku bude sázková kancelář neustále rozšiřovat. V rámci rozhraní této funkce si také můžete prohlédnout kalendář veškerých událostí, které je možné jejím prostřednictvím sledovat. Pokud je přitom na daný zápas k dispozici live kurz, bude daný zápas vysílán v sekci live. Program je nabitý událostmi prakticky každý den. Kompletní výčet soutěží je v následující tabulce.

Přenosy na TV Tipsport

Přehled streamů Sport TV Tipsport
1. česká liga Fotbal Spustit
Německá Bundesliga Fotbal Spustit
Španělská La Liga Fotbal Spustit
Italská Serie A Fotbal Spustit
Francouzská Ligue 1 Fotbal Spustit
NHL Hokej Spustit
KHL Hokej Spustit
Česká Tipsport extraliga Hokej Spustit
Švédská Elitserien Hokej Spustit
WTA Tour Tenis Spustit
ITF turnaje Tenis Spustit
ATP turnaje Tenis Spustit
Challengery Tenis Spustit
NBA Basketbal Spustit
Euroliga Basketbal Spustit
Německá liga Basketbal Spustit
Oktagon MMA Bojové sporty Spustit

Jak sledovat TV Tipsport na celou obrazovku

Přihlaste se ke svému účtu, přejděte do sekce „TV“ u Tipsportu a klikněte na váš vybraný zápas. Zobrazí se vám program přímých přenosů, kde si je můžete vyfiltrovat po dnech a vybrat si ty nejlepší události pro vás. Televize Tipsport umožňuje sledování na celé obrazovce pouze u Tipsport extraligy. Další zápasy je možné sledovat pouze ve zmenšené variantě. I tak se můžete kvalitně zabavit a zkusit si vsadit Live sázky a sledovat, jak se kurzy v průběhu utkání mění a zažít tak víc zábavy i adrenalinu. Sledovat můžete stovky živých přenosů z různých sportovních odvětví denně a to jen za 30 Kč/měsíc.

Sledování přímých přenosů na mobilu

TV Tipsport na mobilu je již běžnou součástí a funkcí Tipsport mobilní aplikace. Aplikace do mobilu je dostupná pro Android i iOS. Živé přenosy a kurzové sázky v přímém přenosu si tak můžete užívat odkudkoliv. V Tipsport mobilní aplikaci jsou dostupné zcela totožné přenosy jako v desktopové verzi.

Je možné spustit TV Tipsport bez registrace?

Televize Tipsport je primárně určena klientům Tipsportu jako jedna z výhod a odměna za věrnost. Proto, abyste mohli funkci začít využívat, bude nutné si konto u Tipsportu vytvořit. Jednoduchému registračnímu procesu se nevyhnete. Ale není se čeho obávat, zvládnete to během pár kliknutí a čekají na vás zajímavé vstupní odměny. Stačí zadat Tipsport akční kód a dopřát si tak maximum aktuálně dostupných bonusů.

Jaké jsou výhody a nevýhody TV Tipsport

Na závěr si shrneme výhody a dodáme i drobné nevýhody, které ovšem výhody této skvělé funkce rozhodně nepředčí.

Výhody

 • Možnost pohodlného sledování nejlepších sportovních zápasů
 • Stovky live streamů denně
 • Tipsport stream je k dispozici na počítači i v mobilní aplikaci
 • Snadné spuštění
 • Dostupné live sázení
 • Bez poplatku – pouze je nutné mít kladný zůstatek na účtu a vsazený tiket min. 30 dnů před spuštěním.
 • Možnost nastavit si sledování na celou obrazovku na PC i na mobilu u většiny zápasů

Nevýhody

 • Je potřeba splnit určité podmínky pro používání funkce
 • Ne vždy lze nastavit sledování na celou obrazovku

Jak hodnotíme TV Tipsport

Pokud se chcete sázení opravdu věnovat a ne si jen rychle vsadit na váš oblíbený tým, rozhodně se jedná o skvělou funkci. Můžete totiž v přímém přenosu sledovat, jak se oběma družstvům daří, v jaké jsou fyzické kondici a v čem případně spočívají jejich slabiny. A na základě toho například upravit jednotlivé live sázky. Díky tomu, že neexistují žádné zásadní podmínky pro sledování televize Tipsport, se u sázkařů jedná o velmi oblíbenou funkci. Navíc jsou jednotlivé přenosy dostupné i v mobilní aplikaci, což oceníte v případě, že se daný zápas hraje v čase, kdy nemůžete sedět u klasického počítače. Funkce Tipsport živě je zkrátka po všech stránkách užitečná a vtáhne vás do děje.

Kde najdu sportovní přenosy ostatních sázkových kanceláří

Live streamy a živé přenosy u sázkových kanceláří jsou již běžnou součástí nabídky pro všechny registrované hráče. Tipsport TV má ve svém repertoáru nejvíce přímých přenosů. Jedná se o stovky denně. Ovšem i Fortuna, Betano nebo SazkaBet se snaží konkurenci dohnat a i u těchto sázkových kanceláří, se můžete bavit live sázením a sledováním přímých přenosů na mobilu i PC. Přehled všech live streamů u sázkových kanceláří najdete v tabulce níže.

Live stream Kde spustit
Betano TV Betano TV
Sazkabet TV Sazkabet TV
Fortuna TV Fortuna TV

Často kladené otázky

Jaká je cena za sledování přímých přenosů u Tipsportu?

Pro registrované klienty sázkové kanceláře Tipsport je Tipsport TV zdarma. Samozřejmě je třeba splnit podmínku vsazených 30 Kč v posledních 30 dnech.

Je možné sledovat Tipsport TV live stream i na mobilním telefonu?

Ano, TV Tipsport je dostupná i v aplikacích pro Android a iOS. Podmínky využití i kvalita přenosu jsou stejné.

Jaké zápasy jsou na TV Tipsport dostupné

Sportovních událostí u TV Tipsport najdete opravdu mnoho. Nechybí česká Tipsport extraliga, 1. česká liga, Bundesliga, La liga a mnoho dalších lahůdek jako třeba Oktagon MMA live stream.