TV Tipsport


TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a jaké podmínky je potřeba splnit. Zároveň se podíváme také na jednotlivé výhody a nevýhody, které s sebou přináší a o kterých by jste měli vědět. Abyste mohli začít popisovanou službu využívat, bude pro vás důležitá registrace. Nemusíte se však obávat, že by se jednalo o něco složitého. Vše totiž zvládnete během pár kliknutí.

TV Tipsport

Přejít do registrace a získat bonus 300Kč

Přenosy na TV Tipsport

TV Tipsport můžete sledovat živě a odkudkoliv. Přenosy jsou poměrně bohaté a lze předpokládat, že jejich nabídku bude sázková kancelář neustále rozšiřovat. V rámci rozhraní této funkce si také můžete prohlédnout kalendář veškerých událostí, které je možné jejím prostřednictvím sledovat. Pokud je přitom na daný zápas k dispozici live kurz, bude daný zápas vysílán v sekci live. Program je nabitý událostmi prakticky každý den. Kompletní výčet soutěží je v následující tabulce.

Přenosy na TV Tipsport

 • V rámci programu můžete sledovat přímé přenosy z české Tipsport extraligy, NHL, KHL a švédské Elitserien, Australian Open .
 • Dále si můžete užívat přenosy z tenisových turnajů ATP a WTA a florbalové Tipsport Superligy.
 • K dispozici je také 1. česká, španělská, německá, italská, nizozemská a francouzská fotbalová liga.
 • Vše doplňují přenosy z dalších sportů, jako je například házená, basketbal, volejbal, futsal, baseball a mnoho dalších.
Přehled streamů Sport TV Tipsport
1. česká liga Fotbal Spustit
Německá Bundesliga Fotbal Spustit
Španělská La Liga Fotbal Spustit
Italská Serie A Fotbal Spustit
Francouzská Ligue 1 Fotbal Spustit
NHL Hokej Spustit
KHL Hokej Spustit
Česká Tipsport extraliga Hokej Spustit
Švédská Elitserien Hokej Spustit
WTA Tour Tenis Spustit
ITF turnaje Tenis Spustit
ATP turnaje Tenis Spustit
Challengery Tenis Spustit
NBA Basketbal Spustit
Euroliga Basketbal Spustit
Německá liga Basketbal Spustit
Oktagon MMA Bojové sporty Spustit

Jak na registraci

Pro spuštění televize Tipsport budete potřebovat mít aktivní uživatelské konto u Tipsportu. Zjistěte, jak probíhá Tipsport registrace a získejte přitom automaticky plný přístup k televizi Tipsport. Po registraci automaticky získáte plný přístup ke sledování živých přenosů online. Oblíbené sportovní události tak budete mít k dispozici i na cestách.

 • Přejděte na stránky Tipsport, nebo klikněte na naše žluté tlačítko „registrovat“ a vytvořte si účet.
 • S dočasným kontem vám bude služba zprovozněná pouze po dobu 7 dní.
 • Jakmile tato lhůta uplyne a vy budete chtít ve sledování pokračovat, bude nutné dokončit registraci (ověřit osobní údaje) a vsadit si alespoň za 30 Kč.
 • Dostupné jsou zdarma live přenosy následujících soutěží.

Tipsport TV podmínky a cena

Určitě vás zajímají základní podmínky a cena, kterou budete platit za 1 měsíc. Přehledně jsme pro vás podmínky i cenu služby sepsali.

 • TV Tipsport mohou využívat pouze klienti s již registrovaným účtem u Tipsportu
 • Pro majitele trvalého konta je vysílání dostupné v případě, že si během 30 dní vsadí alespoň 30 Kč
 • Předešlé pravidlo ovšem neplatí pro přenosy 1. české fotbalové ligy
 • Abyste mohli sledovat přenosy 1. české fotbalové ligy, musíte si vsadit v den zápasu nebo předchozí den (nezáleží ale na výši sázky). Nebo je nutné disponovat zůstatkem alespoň ve výši 100 Kč.
 • Pro sledování živých přenosů z hokejové Tipsport extraligy, které vysílá stanice O2, je nutné si vsadit v den zápasu nebo předchozí den. Popř. zůstatek na kontě alespoň ve výši 100 Kč.
Kde sledovat přenosy Počet přenosů Cena přenosů Live sázky
TV Tipsport stovky denně 30 Kč/30 dnů Ano

Jak zapnout live stream

Livestream si spustíte velmi jednoduše. Jediné, co k tomu je nutné mít aktivní konto u Tipsportu + vsazený tiket min. 30 dní zpětně za 30Kč. Výhodou je, že livestream u Tipsportu je bez reklam, a navíc si můžete okořenit sledování live sázkami. Držte se bodů níže a během chvilky máte livestream spuštěný.

 • Přihlaste se do svého účtu na Tipsport.cz
 • Klikněte na sekci TV
 • Vyberte si zápas z programu Tipsport televize
 • Klikněte na ikonku „Live“ u zápasu a je hotovo
 • Stream se vám spustí v horní části obrazovky, pod ní pak uvidíte kurzy a možnosti live sázek.

Jak sledovat TV Tipsport na celou obrazovku

Přihlaste se ke svému účtu, přejděte do sekce „TV“ u Tipsportu a klikněte na váš vybraný zápas. Zobrazí se vám program přímých přenosů, kde si je můžete vyfiltrovat po dnech a vybrat si ty nejlepší události pro vás. Televize Tipsport umožňuje sledování na celé obrazovce pouze u Tipsport extraligy. Další zápasy je možné sledovat pouze ve zmenšené variantě. I tak se můžete kvalitně zabavit a zkusit si vsadit Live sázky a sledovat, jak se kurzy v průběhu utkání mění a zažít tak víc zábavy i adrenalinu. Sledovat můžete stovky živých přenosů z různých sportovních odvětví denně a to jen za 30 Kč/měsíc.

Sledování přímých přenosů na mobilu

TV Tipsport na mobilu je již běžnou součástí a funkcí Tipsport mobilní aplikace. Aplikace do mobilu je dostupná pro Android i iOS. Živé přenosy a kurzové sázky v přímém přenosu si tak můžete užívat odkudkoliv. V Tipsport mobilní aplikaci jsou dostupné zcela totožné přenosy jako v desktopové verzi.

A co je potřeba udělat pro to, abyste mohli živý přenos spustit?

 • Stačí si jen jednoduše zdarma stáhnout aplikaci Tipsport
 • Přihlásit se ke svému účtu
 • Vsadit si svůj první tiket, nebo mít vsazený tiket min. 30 dní před spuštěním
 • Mít kladný zůstatek na účtu
 • A je hotovo! Stačí už jen kliknout na ikonku streamu a začít utkání sledovat.

TV Tipsport bez registrace – ano nebo ne?

Televize Tipsport je primárně určena klientům Tipsportu jako jedna z výhod a odměna za věrnost. Proto, abyste mohli funkci začít využívat, bude nutné si konto u Tipsportu vytvořit. Jednoduše, registračnímu procesu se nevyhnete. Ale není čeho se obávat, zvládnete to během pár kliknutí a čekají na vás zajímavé vstupní odměny. Stačí zadat Tipsport akční kód a dopřát si tak maximum aktuálně dostupných bonusů.

Výhody a nevýhody

Na závěr si shrneme výhody a dodáme i drobné nevýhody, které ovšem výhody této skvělé funkce rozhodně nepředčí.

Výhody

 • Možnost pohodlného sledování nejlepších sportovních zápasů
 • Stovky live streamů denně
 • Tipsport stream je k dispozici na počítači i v mobilní aplikaci
 • Snadné spuštění
 • Dostupné live sázení
 • Bez poplatku – pouze je nutné mít kladný zůstatek na účtu a vsazený tiket min. 30 dnů před spuštěním.
 • Možnost nastavit si sledování na celou obrazovku na PC i na mobilu u většiny zápasů

Nevýhody

 • Je potřeba splnit určité podmínky pro používání funkce
 • Ne vždy lze nastavit sledování na celou obrazovku

Celkové zhodnocení

Pokud se chcete sázení opravdu věnovat a ne si jen rychle vsadit na váš oblíbený tým, rozhodně se jedná o skvělou funkci. Můžete totiž v přímém přenosu sledovat, jak se oběma družstvům daří, v jaké jsou fyzické kondici a v čem případně spočívají jejich slabiny. A na základě toho například upravit jednotlivé live sázky. Díky tomu, že neexistují žádné zásadní podmínky pro sledování televize Tipsport, se u sázkařů jedná o velmi oblíbenou funkci. Navíc jsou jednotlivé přenosy dostupné i v mobilní aplikaci, což oceníte v případě, že se daný zápas hraje v čase, kdy nemůžete sedět u klasického počítače. Funkce Tipsport živě je zkrátka po všech stránkách užitečná a vtáhne vás do děje.


Všechny live streamy

Live streamy a živé přenosy u sázkových kanceláří jsou již běžnou součástí nabídky pro všechny registrované hráče. Tipsport TV má ve svém repertoáru nejvíce přímých přenosů. Jedná se o stovky denně. Ovšem i Fortuna, Betano nebo SazkaBet se snaží konkurenci dohnat a i u těchto sázkových kanceláří, se můžete bavit live sázením a sledováním přímých přenosů na mobilu i PC. Přehled všech live streamů u sázkových kanceláří najdete v tabulce níže.

Live stream Kde spustit
Betano TV Betano TV
Sazkabet TV Sazkabet TV
Fortuna TV Fortuna TV

Často kladené otázky

Jaké jsou podmínky pro sledování české fotbalové ligy u Tipsportu?

Pro 1. českou fotbalovou ligu platí trochu jiná pravidla než pro jiné sportovní přenosy. Nestačí jen mít vsazený tiket ve výši alespoň 30 Kč v posledním měsíci. Tipsport požaduje, aby si hráč v den zápasu nebo předchozí den vsadil tiket o libovolné částce. Případně disponovat zůstatkem alespoň 100 Kč. Totéž pravidlo se týká také přenosů hokejové extraligy, jíž je Tipsport titulárním sponzorem.

Jaká je cena za sledování přímých přenosů u Tipsportu?

Pro registrované klienty sázkové kanceláře Tipsport je Tipsport TV zdarma. Samozřejmě při splnění nikterak drakonických podmínek, o nichž byla v tomto článku řeč.

Je možné sledovat Tipsport TV na televizi?

Ještě intenzivnější zážitek ze sledování sportovního přenosu poskytne velkoplošná televize. Abyste si přenos spustili na ní, potřebujete HDMI kabel. Propojte jím televizi a počítač. A na počítači spusťte Tipsport. Poté pokračujte, jak jste zvyklí – přihlaste se do Tipsportu a přejděte do sekce „Live“. Vyberte preferovaný live stream a kliknutím jej spusťte. Počítejte ovšem s nižší kvalitou obrazu, než jaký bývá u běžných televizních sportovních přenosů.

Je možné sledovat Tipsport TV live stream i na mobilním telefonu?

Jistě. Streamy jsou dostupné i v mobilní aplikaci. Platí to jak pro operační systém iOS, tak i operační systém Android. Zápasy kanadsko-americké NHL nebo německé Bundesligy tak mohou sledovat majitelé telefonů Honor, Xiaomi, Samsung, i Apple. Doma na pohovce, při venčení psa, na cestě autobusem do práce nebo při čekání na kávu v restauraci. Jednoduše kdekoli je to pro klienta pohodlné.

Jak se nastavuje u TV Tipsport celá obrazovka při sledování přenosu?

Najeďte myší na pravý horní roh obrazovky streamu. Spatříte ikonku “Otevřít stream v popupu“. Klikněte na ni. Na mobilním telefonu to jde ještě snadněji. Stačí otočit přístroj na šířku. Stream se roztáhne na celou obrazovku automaticky.

Jaké sportovní akce mohou sledovat Tipsport TV přihlášení uživatelé?

Sportovních událostí u TV Tipsport najdete opravdu mnoho a snad každý si vybere. Nechybí česká Tipsport extraliga live TV, 1. česká liga, Bundesliga, La liga a mnoho dalších lahůdek jako třeba Tipsport TV Oktagon MMA live stream. Kompletní přehled live streamů a seznam najdete v tomto článku.