Redakce

TV Tipsport

TV Tipsport symbolizuje praktickou funkci, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a jaké podmínky je potřeba splnit. Zároveň se podíváme také na jednotlivé výhody a nevýhody, které s sebou TV Tipsport přináší a o kterých by jste měli vědět.


TV Tipsport registrace

Abyste mohli začít popisovanou službu využívat, bude pro vás důležitá TV Tipsport registrace. Nemusíte se však obávat, že by se jednalo o něco složitého. Vše totiž zvládnete během pár kliknutí.

Přejít do registrace TV Tipsport

Pro spuštění TV Tipsport live budete potřebovat uživatelské konto u Tipsportu. Pokud jej prozatím nemáte, máte navíc šanci získat skvělý bonus za registraci. Ten v současné době činí 500 Kč plus až 50 000 Kč na váš první vklad. Díky tomu můžete jednoduše získat zajímavý finanční obnos, který následně využijete pro vaše sportovní sázení. Ujistěte se že využijete Tipsport akční kód a získáte maximum dostupných bonusů. Po registraci přitom automaticky získáte plný přístup k TV Tipsport. Jestliže máte aktivní takzvané dočasné uživatelské konto, budete moct živé přenosy sledovat pouze po dobu 7 dní. Jakmile tato lhůta uplyne a vy budete chtít ve sledování TV Tipsport pokračovat, bude nutné dokončit registraci, díky čemuž získáte trvalé konto.

Jak získat TV Tipsport zdarma?

Zajímá vás, jak získat TV Tipsport zdarma? Je to poměrně jednoduché. Tato služba jako taková totiž sázkovou kanceláří nijak zpoplatněna není. To znamená, že se k ní nepojí například nějaký měsíční poplatek za používání. Důležité je především mít aktivní trvalé konto u Tipsportu a v průběhu posledních 30 dnů si vsadit alespoň za 30 Kč.

TV Tipsport zdarma

Tato podmínka platí pro všechny streamy, výjimkou je 1. česká fotbalová liga. V tomto případě se však nejedná prakticky o žádný poplatek, jelikož zmíněných 30 Kč můžete věnovat do sázky, která vám může přinést několikanásobně více. U některých zápasů může být také vyžadován zůstatek na účtu ve výši 100 Kč. I v tomto případě se však nedá hovořit o nějaké významné překážce. Pokud se sázení věnujete, pravděpodobně to pro vás nebude vůbec žádný problém a budete si užívat sledování TV zdarma.

TV Tipsport zdarma program

Podmínky v TV Tipsport

Existují určité podmínky v TV Tipsport, které je potřeba splnit, abyste si mohli sport živě na internetu sledovat. Nemusíte se však obávat. Jedná se totiž o poměrně základní věci, které většina sázkařů bez problémů splní. Pro lepší přehled jsme vám TV Tipsport podmínky sepsali do následujících bodů:

 • Je nutné mít aktivní uživatelské konto u Tipsportu.
 • Pro majitele trvalého konta je vysílání dostupné v případě, že si během 30 dní vsadí alespoň 30 Kč (toto pravidlo ovšem neplatí pro přenosy 1. české fotbalové ligy).
 • Abyste mohli sledovat přenosy 1. české fotbalové ligy, musíte si vsadit v den zápasu nebo předchozí den (nezáleží ale na výši sázky). Nebo je nutné disponovat zůstatkem alespoň ve výši 100 Kč.
 • Abyste mohli sledovat přenosy z hokejové Tipsport extraligy, které vysílá stanice O2, je nutné si vsadit v den zápasu nebo předchozí den. Nebo mít na svém kontě zůstatek alespoň ve výši 100 Kč.

Přenosy na TV Tipsport

Přenosy na TV Tipsport jsou poměrně bohaté a lze předpokládat, že jejich nabídku bude sázková kancelář neustále rozšiřovat. V rámci programu můžete sledovat přímé přenosy z české Tipsport extraligy, NHL, KHL a švédské Elitserien. Dále si můžete užívat přenosy z tenisových turnajů ATP a WTA a florbalové Tipsport Superligy. K dispozici je také 1. česká, španělská, německá, italská, nizozemská a francouzská fotbalová liga. Vše doplňují přenosy z dalších sportů, jako je například házená, basketbal, volejbal, futsal, baseball a mnoho dalších.

Přenosy na TV Tipsport

V rámci rozhraní Tipsport online TV si také můžete prohlédnout kalendář veškerých událostí, které je možné jejím prostřednictvím sledovat. Pokud je přitom na daný zápas k dispozici live kurz, bude daný zápas vysílán v sekci live. TV Tipsport program je přitom prakticky každý den nabitý událostmi.

Tipsport TV na mobilu

Pokud to upřednostňujete, můžete sledovat Tipsport TV na mobilu. Pro většinu uživatelů se přitom jedná o příjemnější řešení, protože si tak mohou užívat přenosy ze svých oblíbených zápasů prakticky kdykoliv a kdekoliv (třeba na cestách). V Tipsport mobilní aplikaci jsou přitom dostupné zcela totožné přenosy jako v desktopové verzi, a vy se proto nemusíte obávat, že byste o něco zásadního přišli. Stejně tak můžete TV Tipsport živé přenosy pohodlně sledovat i na vašem tabletu.

A co je potřeba udělat pro to, abyste mohli živý přenos spustit? Stačí si jen jednoduše zdarma stáhnout aplikaci Tipsport a mít zde aktivní své konto. Aplikace je dostupná na operační systém Android i iOS. Výhodou je rovněž její přehledné a intuitivní prostředí, ve kterém se velmi rychle zorientujete.

Výhody a nevýhody TV Tipsport

Stejně jako u všech služeb, i v tomto případě existují určité výhody a nevýhody TV Tipsport. Připravili jsme proto pro vás přehled jednotlivých pozitivních a negativních věcí, které se k této službě pojí. Zjistěte, jaké to jsou.

Výhody

 • Možnost pohodlného sledování vybraných sportovních zápasů
 • Tipsport stream je k dispozici na počítači i v mobilní aplikaci
 • Velké množství utkání, které lze sledovat
 • Snadné spuštění
 • Ideální pomocník pro live sázení

Nevýhody

 • Je potřeba splnit určité podmínky pro používání TV Tipsport
 • Ne vždy je Tipsport TV na celou obrazovku

Tipsport TV celkové zhodnocení

A jaké je naše Tipsport TV celkové zhodnocení? Pokud se chcete sázení opravdu věnovat a ne si jen rychle vsadit na váš oblíbený tým, rozhodně se jedná o skvělou funkci. Můžete totiž v přímém přenosu sledovat, jak se oběma družstvům daří, v jaké jsou fyzické kondici a v čem případně spočívají jejich slabiny. A na základě toho například upravit jednotlivé live sázky. Díky tomu, že neexistují žádné zásadní podmínky pro sledování Tipsport TV, se u sázkařů jedná o velmi oblíbenou funkci. Navíc jsou jednotlivé přenosy dostupné i v mobilní aplikaci, což oceníte v případě, že se daný zápas hraje v čase, kdy nemůžete sedět u klasického počítače. Funkce Tipsport živě je zkrátka po všech stránkách užitečná a vtáhne vás do děje.

Často kladené otázky

Jaké jsou Tipsport TV podmínky na sledování české fotbalové ligy?

Pro 1. českou fotbalovou ligu platí trochu jiná pravidla než pro jiné sportovní přenosy. Nestačí jen mít vsazený tiket ve výši alespoň 30 Kč v posledním měsíci. Tipsport požaduje, aby si hráč v den zápasu nebo předchozí den vsadil tiket o libovolné částce. Případně disponovat zůstatkem alespoň 100 Kč. Totéž pravidlo se týká také přenosů hokejové extraligy, jíž je Tipsport titulárním sponzorem.

Jaká je Tipsport TV cena?

Pro registrované klienty sázkové kanceláře Tipsport je Tipsport TV zdarma. Samozřejmě při splnění nikterak drakonických podmínek, o nichž byla v tomto článku řeč.

Je možné sledovat Tipsport TV na televizi?

Ještě intenzivnější zážitek ze sledování sportovního přenosu poskytne velkoplošná televize. Abyste si přenos spustili na ní, potřebujete HDMI kabel. Propojte jím televizi a počítač. A na počítači spusťte Tipsport. Poté pokračujte, jak jste zvyklí – přihlaste se do Tipsportu a přejděte do sekce „Live“. Vyberte preferovaný live stream a kliknutím jej spusťte. Počítejte ovšem s nižší kvalitou obrazu, než jaký bývá u běžných televizních sportovních přenosů.

Je možné sledovat Tipsport TV live stream i na mobilním telefonu?

Jistě. Streamy jsou dostupné i v mobilní aplikaci. Platí to jak pro operační systém iOS, tak i operační systém Android. Zápasy kanadsko-americké NHL nebo německé Bundesligy tak mohou sledovat majitelé telefonů Honor, Xiaomi, Samsung, i Apple. Doma na pohovce, při venčení psa, na cestě autobusem do práce nebo při čekání na kávu v restauraci. Jednoduše kdekoli je to pro klienta pohodlné.

Jak sledovat Tipsport TV hokej a fotbal na celou obrazovku?

Najeďte myší na pravý horní roh obrazovky streamu. Spatříte ikonku “Otevřít stream v popupu“. Klikněte na ni. Na mobilním telefonu to jde ještě snadněji. Stačí otočit přístroj na šířku. Stream se roztáhne na celou obrazovku automaticky.

Jaké sportovní akce mohou sledovat Tipsport TV přihlášení uživatelé?

Z fotbalu je v nabídce 1. česká lig, německá Bundesliga, italská Serie A, španělská La liga či francouzská Ligue 1. Bez problémů spustíte přenosy arménské nebo uruguayské ligy. Z významných soutěží bohužel nemůže uživatel počítat s Champions League a s anglickou Premier league, kde společnost Tipsport nemá potřebné licence. V hokeji je k dispozici snad vše důležité. Od české Tipsport extraligy přes ligu slovenskou, švédskou, ruskou KHL až po ligu nejslavnější, nejsledovanější a nejrespektovanější. Tipsport TV nabízí i zápasy kanadsko-americké NHL. Tenisoví fanoušci se rádi podívají na turnaje ATP a WTA, basketbaloví milovníci mohou prožívat bezesné noci u přenosů NBA. Dále nechybí pestrá nabídka akcí z oblasti bojových sportů, například Oktagon MMA.