Bochum vs Hoffenheim: Bundesliga Preview a tipy na sázení


Páteční fotbalový program nabídne utkání Bochum vs Hoffenheim v rámci předehrávky 31. kola Bundesligy. Zatímco domácí bojují o záchranu, hosté usilují o pohárovou TOP 8. Zápas se odehraje 26. dubna od 20:30 a odvysílá jej Nova Sport 3.

Bochum vs Hoffenheim: Bundesliga Preview a tipy na sázení

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Bochum se výsledkově trápí, od únorové výhry nad Bayernem čeká na vítězství již osm utkání, kvůli čemuž se propadla na barážovou pozici. Pouze skóre ji dělí od přímé záchrany, naopak na sestup bez baráže má náskok pěti bodů
  • Hoffenheim minulé kolo zvládl přestřelku s Monchengladbachem a po výsledku 3:0 se přiblížil Evropě. Je jen o skóre za osmým místem a jeden bod za sedmým Freiburgem. Pokud pohár nevyhraje Kaiserslautern, bude i osmá pozice pohárová
  • Bochum je díky domácímu prostředí nečekaně kurzový favorit páteční předehrávky, vsadit si na ni lze za 2.18. Hosté jsou v nabídce v lákavém poměru 2.97, remíza a bod pro každého pak za 4.01
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Hoffenheim vyhraje 2.97 2.93

Kde sledovat zápas Bochum vs Hoffenheim?

Páteční předehrávka 31. kola Bundesligy nabídne konfrontaci dvou týmů s odlišnými ambicemi. Zatímco Bochum usiluje o přežití mezi elitou, Hoffenheim by rád po letech do Evropy. Bitvu hostí Vonovia Ruhrstadion, utkání se odehraje 26. dubna od 20:30 a živě ho vysílá Nova Sport 3.

Informace k zápasu
Soutěž:
Bundesliga
Termín zápasu:
26. 2. 2024, 20:30
Místo zápasu:
Vonovia Ruhrstadion
Kurzy Tipsport:
2.18 vs 2.97
Kde sledovat:
Nova Sport 3

Souboj trápících se týmů

Bochum se trápí doma i venku, pokud v pátek nevyhraje, duben bude po březnu druhým měsícem v řadě bez vítězství. To by do posledních čtyř kol nebyly dobré vyhlídky. Na přímý sestup má náskok pěti bodů. Vysoký kurz na Hoffenheim má i objektivní příčiny. Od konce dubna totiž tento klub venku zvítězil v jediném z 12 zápasů. O to více úctyhodné je, že se Hoffenheim stále drží v nabitém boji o pohárovou Evropu. Ztrácí na ni pouze skóre.

Bochum vs Hoffenheim kurzy

Bochum je v domácím prostředí navzdory postavení v tabulce favorit, vsadit si na něj lze v poměru 2.18. Hostující Hoffenheim by na tiketu svítil v kurzu 2.97, bod pro oba týmy je v nabídce za 4.01.

Tip na sázení – Hoffenheim vyhraje

Hoffenheim sice venku nehraje dobře, při krásných kurzech se ale vyplatí risknout tipy na přerušení této série. Konkrétně samotný tip na výhru hostů je nejlákavější. Pro méně riskantní doporučuji minimálně jeden vyhraný poločas, přeci jen Hoffenheim se nakopl výhrou 4:3 gólem z 91. minuty. Neprohra ve druhé půli dává smysl z toho hlediska, že by se časem měl rozdíl ve kvalitě stále více ukazovat.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Hoffenheim vyhraje 2.97 2.93
Hoffenheim neprohraje druhý poločas 1.50 1.48
Hoffenheim vyhraje alespoň jeden poločas 1.90 1.86