Redakce

Fortuna TV

Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci Fortuna TV zaměříme podrobně. Dozvíte se, jaké podmínky je potřeba splnit pro její využívání a jaké přenosy jsou na této televizi dostupné. Zároveň zhodnotíme jednotlivé výhody a nevýhody, které se k Fortuna TV pojí. Tak se pusťte do čtení.

TV fortuna

Fortuna TV registrace

Fortuna TV registrace je nezbytná k tomu, abyste mohli začít tuto službu používat. To znamená, že musíte mít aktivní účet u této sázkové kanceláře. Dále už jen stačí mít na svém uživatelském kontě nějaký zůstatek a můžete bez omezení sledovat jednotlivé přenosy. Podmínky se případně mohou ještě mírně měnit u některých specifických zápasů.

Přejít do registrace Fortuna TV

Pokud prozatím u Fortuny nemáte založený sázkařský účet, nemusíte se rozhodně obávat zdlouhavého vyřizování. Registrace je zcela zdarma a vy z ní navíc můžete i něco málo vytěžit. Pro všechny nové uživatele je totiž připraven Fortuna bonus za registraci ve výši 600 Kč. Jakmile si svůj účet navíc ověříte (buď prostřednictvím banky nebo fyzicky na pobočce), můžete získat ještě dalších 300 Kč. Celkem pro vás Fortuna připravila bonus ve výši 900 Kč, který následně můžete využít při sázení. Pokud chcete získat maximum dostupných bonusů využijte Fortuna promo kód, který je podrobně popsán v naší recenzi.

Fortuna TV registrace

Jak získat Fortuna TV zdarma?

Zajímá vás, jak získat Fortuna TV zdarma? Jak napovídá název této internetové televize, vznikla pod taktovkou sázkové kanceláře Fortuna. Uživatelům nabízí možnost pohodlně sledovat živé přenosy z jednotlivých utkání a díky tomu nasát atmosféru přímo z jednotlivých zápasů. Jedná se o skvělou funkci, pokud jste příznivci live sázení a chcete reagovat na jednotlivé situace na hřišti. Fortuna TV je k dispozici jak v klasickém webovém rozhraní sázkové kanceláře, tak i v mobilní aplikaci. Ta je přitom dostupná jak na operační systém Android, tak i operační systém iOS. Jedná se zkrátka o ideální způsob, jak sledovat sport živě.

Pozitivní zprávou je skutečnost, že za spuštění Fortuna TV jako takové se nic neplatí. To znamená, že sázková kancelář tak v tuto chvíli nemá stanovený žádný měsíční nebo třeba roční poplatek za vysílání. Pokud splníte základní podmínky, bude pro vás sledování zápasů zcela bezplatné.

Tato online TV zdarma přitom nabízí praktický kalendář, ve kterém jednoduše zjistíte, ke kterým zápasům bude mít live stream. Díky tomu budete mít kompletní přehled nad zápasy s přenosy na dnešní den a prohlédnout si můžete i plány na následující den.

Podmínky ve Fortuna TV

Existují tři základní podmínky ve Fortuna TV, které je potřeba splnit, abyste si mohli nerušeně užívat vysílání. Nemusíte se však obávat toho, že by se jednalo o něco složitého. A o jaké Fortuna TV podmínky se tedy jedná?

  • V prvé řadě je důležité mít založený účet u sázkové kanceláře Fortuna.
  • Zároveň je třeba jej mít plně ověřený, čehož dosáhnete na jakékoliv pobočce sázkové kanceláře.
  • Na svém herním kontě je nutné mít zůstatek v libovolné výši, aby vám šly živé přenosy zapnout.
Podmínky ve Fortuna TV

Přenosy na Fortuna TV

Přenosy na Fortuna TV jsou zcela běžné a pravidelné. Láká vás třeba liga mistrů online zdarma? Sázková kancelář nabízí velké množství sportovních utkání, které můžete jejím prostřednictvím bez obav sledovat. Jedná se zejména o českou Fortuna ligu, Fortuna národní ligu, ale také španělskou, německou, italskou či francouzskou ligu. K dispozici jsou dále přenosy z NHL, KHL nebo Mistrovství světa v hokeji. Zapomenout nesmíme ani na nejrůznější basketbalové, volejbalové a tenisové turnaje, fotbal živě, házenou, šipky, stolní tenis a mnoho dalších sportů.

Jak vidíte, nabídka je poměrně široká a na své si přijdou příznivci nejrůznějších druhů sportů. Nespornou výhodou je přitom skutečnost, že máte veškeré vysílání na jednom místě a nemusíte proto hledat, jaká televize daný zápas nabízí. Jednoduše se jen přihlásíte do svého Fortuna uživatelského účtu a zkontrolujete, zda vybrané utkání bude vysílat.

Přenosy na Fortuna TV

Fortuna TV na mobilu

Fortuna TV na mobilu je způsobem, jak sledovat vybraná utkání prakticky kdykoliv a kdekoliv. Jednotlivé přenosy jsou k dispozici pohodlně v mobilní aplikaci, a to bez výjimek. Nemusíte se proto obávat, že by ve webovém rozhraní běžely nějaké zápasy, které by v aplikaci chyběly. Abyste mohli začít TV Fortuna na mobilu sledovat, stačí si jen zdarma stáhnout Fortuna aplikaci. Ta je k dispozici na operační systém Android i iOS – podle vašeho konkrétního zařízení si proto aplikaci vyhledejte v obchodě Google Play nebo App Store. Aplikace je velmi přehledná, srozumitelná a vy se v ní zorientujete během okamžiku.

iOS

Android

Výhody a nevýhody Fortuna TV

Existují určité výhody a nevýhody Fortuna TV, které je potřeba zmínit. Díky srovnání jednotlivých pozitivních a negativních vlastností budete vědět, zda je Fortuna TV určena právě pro vás, nebo zda hledáte spíše něco trochu jiného.

Výhody

  • Jednotlivé zápasy jsou k dispozici přehledně na jednom místě
  • Nemusíte složitě hledat, jaká televize dané utkání vysílá
  • Bohatý Fortuna TV program
  • Vše snadno spustíte
  • Fortuna TV můžete sledovat na počítači, tabletu i mobilním telefonu

Nevýhody

  • Pro sledování Fortuna TV je nutné mít aktivní účet u Fortuny
  • Okno se zápasem nejde vždy zvětšit přes celou obrazovku

Fortuna TV celkové zhodnocení

Na závěr se ještě zbývá podívat na Fortuna TV celkové zhodnocení. Z tohoto úhlu pohledu se dá říct, že funkci Fortuna TV hodnotíme velmi pozitivně. Uživatel totiž získá možnost sledovat vybraná sportovní utkání, aniž by za to musel platit. Stačí jen disponovat aktivním uživatelským účtem a mít na něm nějaký peněžní zůstatek. Dá se však říct, že to prakticky žádná podmínka není, protože to splňuje víceméně každý sázkař. Fortuna TV je přehledná a nabízí velké množství sportovních zápasů. Pokud přitom nějaký zápas v případě live sázení není k dispozici, zastupují jej užitečné match trackery.

Díky Fortuna TV získáte maximální přehled nad každým utkáním a budete tomu moct lépe přizpůsobit své sázky. Tuto televizi můžete sledovat buď ve vašem počítači, nebo ještě pohodlněji na vašem mobilním telefonu prostřednictvím přehledné aplikace.