Fortuna TV


Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte se, jaké podmínky je potřeba splnit pro její využívání a jaké přenosy jsou na této televizi dostupné. Zároveň zhodnotíme jednotlivé výhody a nevýhody, které se k ní pojí. Tak se pusťte do čtení.

TV fortuna

Spustit Fortuna TV s bonusem 300 Kč

Přehled live streamů Sport Fortuna TV
Fortuna liga – Česko Fotbal Spustit
La Liga – Španělsko Fotbal Spustit
Serie A – Italie Fotbal Spustit
Ligue 1 – Francie Fotbal Spustit
Bundesliga – Německo Fotbal Spustit
NHL Hokej Spustit
KHL Hokej Spustit
Grandslamové turnaje Tenis Spustit
ATP turnaje Tenis Spustit
WTA Tour Tenis Spustit
ITF turnaje Tenis Spustit
NBA Basketbal Spustit
Liga Mistrů (basketbal) Basketbal Spustit
Evropské poháry Fotbal Spustit
Volejbalová liga mistrů Volejbal Spustit

Jak sledovat TV Fortuna zdarma?

Zajímá vás, jak získat TV Fortuna zdarma? Jak napovídá název této internetové televize, vznikla pod taktovkou sázkové kanceláře Fortuna. Uživatelům nabízí možnost pohodlně sledovat živé přenosy z jednotlivých utkání a díky tomu nasát atmosféru přímo z jednotlivých zápasů. Jedná se o skvělou funkci, pokud jste příznivci live sázení a chcete reagovat na jednotlivé situace na hřišti. Je k dispozici jak v klasickém webovém rozhraní sázkové kanceláře, tak i v mobilní aplikaci. Ta je přitom dostupná jak na operační systém Android, tak i operační systém iOS. Jedná se zkrátka o ideální způsob, jak sledovat sport živě.

Pozitivní zprávou je skutečnost, že za spuštění TV Fortuny jako takové se nic neplatí. To znamená, že sázková kancelář tak v tuto chvíli nemá stanovený žádný měsíční nebo třeba roční poplatek za vysílání. Stačí mít plně ověřený účet u Fortuny. Pokud ho ještě nemáte, nezapomeňte zadat Fortuna promo kód, díky kterému můžete získat 500 Kč zdarma a až 50.000 Kč za první vklad.

Fortuna online TV zdarma přitom nabízí praktický kalendář, ve kterém jednoduše zjistíte, ke kterým zápasům bude mít live stream. Díky tomu budete mít kompletní přehled nad zápasy s přenosy na dnešní den a prohlédnout si můžete i plány na následující den.

Podmínky ve Fortuna TV

Existují tři základní podmínky ve Fortuna TV, které je potřeba splnit, abyste si mohli nerušeně užívat vysílání. Nemusíte se však obávat toho, že by se jednalo o něco složitého. A o jaké podmínky se tedy jedná?

 • V prvé řadě je důležité mít založený účet u sázkové kanceláře Fortuna.
 • Zároveň je třeba mít plně ověřený účet, čehož dosáhnete na jakékoliv pobočce sázkové kanceláře.
 • Na svém herním kontě je nutné mít zůstatek v libovolné výši, aby vám šly živé přenosy zapnout.
 • Pokud vám i přesto nefunguje Fortuna TV, zkontrolujte, zda by měla být pro daný zápas dostupná. Pokud ano, je třeba kontaktovat zákaznickou podporu.
Podmínky ve Fortuna TV

Přenosy na TV Fortuna

Přenosy na TV Fortuna jsou zcela běžné a pravidelné. Láká vás třeba liga mistrů online zdarma? Sázková kancelář nabízí velké množství sportovních utkání, které můžete jejím prostřednictvím bez obav sledovat. Jedná se zejména o českou Fortuna ligu, Fortuna národní ligu, ale také španělskou, německou, italskou či francouzskou ligu. K dispozici jsou dále přenosy z NHL, KHL nebo Mistrovství světa v hokeji. Zapomenout nesmíme ani na nejrůznější basketbalové, volejbalové a tenisové turnaje, fotbal živě, házenou, šipky, stolní tenis a mnoho dalších sportů.

Jak vidíte, nabídka je poměrně široká a na své si přijdou příznivci nejrůznějších druhů sportů. Nespornou výhodou je přitom skutečnost, že máte veškeré vysílání na jednom místě a nemusíte proto hledat, jaká televize daný zápas nabízí. Jednoduše se jen přihlásíte do svého Fortuna uživatelského účtu a zkontrolujete, zda vybrané utkání bude vysílat.

Přenosy na Fortuna TV

Fortuna TV na mobilu

Fortuna TV na mobilu je způsobem, jak sledovat vybraná utkání prakticky kdykoliv a kdekoliv. Jednotlivé přenosy jsou k dispozici pohodlně v mobilní aplikaci, a to bez výjimek. Nemusíte se proto obávat, že by ve webovém rozhraní běžely nějaké zápasy, které by v aplikaci chyběly. Abyste mohli začít TV Fortuna na mobilu sledovat, stačí si jen zdarma stáhnout Fortuna aplikaci. Ta je k dispozici na operační systém Android i iOS – podle vašeho konkrétního zařízení si proto aplikaci vyhledejte v obchodě Google Play nebo App Store. Aplikace je velmi přehledná, srozumitelná a vy se v ní zorientujete během okamžiku.

iOS

Android

Výhody a nevýhody

Existují určité výhody a nevýhody TV Fortuna, které je potřeba zmínit. Díky srovnání jednotlivých pozitivních a negativních vlastností budete vědět, zda je určena právě pro vás, nebo zda hledáte spíše něco trochu jiného.

Výhody

 • Jednotlivé zápasy jsou k dispozici přehledně na jednom místě
 • Nemusíte složitě hledat, jaká televize dané utkání vysílá
 • Bohatý program
 • Vše snadno spustíte
 • Můžete sledovat na počítači, tabletu i mobilním telefonu

Nevýhody

 • Pro sledování je nutné mít aktivní účet u Fortuny
 • Okno se zápasem nejde vždy zvětšit přes celou obrazovku

Fortuna TV celkové zhodnocení

Na závěr se ještě zbývá podívat na celkové zhodnocení. Z tohoto úhlu pohledu se dá říct, že funkci Fortuna TV hodnotíme velmi pozitivně. Uživatel totiž získá možnost sledovat vybraná sportovní utkání, aniž by za to musel platit. Stačí jen disponovat aktivním uživatelským účtem a mít na něm nějaký peněžní zůstatek. Dá se však říct, že to prakticky žádná podmínka není, protože to splňuje víceméně každý sázkař. Je přehledná a nabízí velké množství sportovních zápasů. Pokud přitom nějaký zápas v případě live sázení není k dispozici, zastupují jej užitečné match trackery.

Díky Fortuna TV získáte maximální přehled nad každým utkáním a budete tomu moct lépe přizpůsobit své sázky. Tuto televizi můžete sledovat buď ve vašem počítači, nebo ještě pohodlněji na vašem mobilním telefonu prostřednictvím přehledné aplikace.

Všechny live streamy

U Fortuny najdete mnoho zajímavých živých přenosů a utkání, nicméně nejen tato sázková kancelář nabízí tuto formu zábavy. Asi největší nabídku najdete u Tipsportu, ale i nová sázková kancelář Betano nebo Sazkabet se snaží konkurenci vyrovnat a živé přenosy svým hráčům nabídnout. Všechny aktuálně dostupné live streamy u sázkových kanceláří najdete v tabulce pod textem.

Live stream Kde spustit
Tipsport TV TV Tipsport
Betano TV Betano TV
Sazkabet TV Sazkabet TV

Často kladené otázky

Jaké jsou Fortuna TV podmínky pro sledování sportovních přenosů?

Základem je platný sázkařský účet u Fortuny. Pokud to považujete za překážku, nemusíte se obávat. Registrace je velmi rychlá a snadná. A nemusíte se bát ani závratných poplatků. Je pravda, že pro dokončení registrace a ověření je třeba provést nějaký základní vklad na konto, tato částka je ale čistě na vás. Naopak je možné Fortuna registrací více získat než ztratit. Všichni noví uživatelé inkasují Fortuna bonus za registraci 600 Kč. Dalších 300 Kč je připraven pro ty, co si ověří účet prostřednictvím internetového bankovnictví, nebo fyzicky, na pobočce. A jaká je pak Fortuna TV cena? Nulová, zápasy je možné sledovat zcela zdarma, pouze s tou podmínkou, že na kontě máte libovolný zůstatek.

Je možné sledovat Fortuna TV live stream i na mobilním telefonu?

Ano. Sportovní přenosy jsou dostupné i v mobilní aplikaci. Platí to jak pro operační systém Android, tak i operační systém iOS. Zápasy kanadsko-americké NHL nebo španělské La Ligy tak mohou sledovat majitelé telefonů Samsung, Huawei i Apple. Doma na kanapi, ve vaně, po cestě do práce, při vaření nebo při čekání na pivo v restauraci. Zkrátka kdekoli je to pro uživatele pohodlné.

Jak poznám, že je k zápasu dostupný Fortuna TV live stream?

Ne všechny události mohou Fortuna TV přihlášení uživatelé sledovat v přímém přenosu. Je možné si všechny zápasy s dostupným streamem vyfiltrovat. V hlavním menu „Live“ na stránkách Fortuny nebo v aplikaci klikněte na ikonku s názvem „Zobrazit pouze zápasy se streamem“.

Lze zapnout Fortuna TV na celou obrazovku?

Samozřejmě, není problém. V desktopové verzi k tomuto účelu slouží speciální ikonka v dolním rohu obrazovky. Také na mobilním telefonu si můžete vychutnat ohromující brankářské zákroky, překvapivé přihrávky a pohotové střely pěkně v detailu. Otočte vaše mobilní zařízení do horizontální polohy, čili na šířku. Formát Fortuna TV na celou obrazovku se aktivuje automaticky na celou velikost displeje mobilního telefonu. Některé události ale tuto funkci neumožňují.

Jaké fotbalové ligy mohu sledovat na Fortuna TV live stream?

Na Fortuna TV lze sledovat pochopitelně českou Fortuna ligu. K dispozici je ale atraktivní španělská La Liga, prestižní německá Bundesliga nebo francouzská Ligue 1, kde se představuje Messi, Mbappé či Neymar. Bohužel, tak jako u jiných sázkových kanceláří i na Fortuna TV není dostupná anglická Premier league. Licenci na vysílání této soutěže není lehké sehnat.

Jaké hokejové ligy mohu sledovat na Fortuna TV live stream?

Fanoušek české extraligy bude zklamán – Fortuna TV živé přenosy v nabídce nemá. Na českou ligu má totiž výhradní právo její titulární partner, konkurenční sázková kancelář Chance. Spolu s ní zápasy Sparty, Třince, Komety Brno nebo Liberce vysílá také Tipsport, který patří pod stejný koncern. Fortuna vysílá alespoň utkání KHL nebo mistrovství světa v hokeji. Opomenuta není ani nejslavnější a nejkvalitnější hokejová soutěž světa – zámořská NHL.