Betano cashout – pravidla, podmínky a základní informace


Betano cashout umožňuje sázkařům předčasně vyplatit některé druhy tiketů. Dále se v článku se dozvíte u jakých tiketů je Betano cashout k dispozici a jaká jsou nejdůležitější pravidla pro jeho využití. Vysvětlíme si také s jakými dalšími funkcemi se ho vyplatí kombinovat.

Betano mobilní aplikace

Jak funguje Betano cashout

Funkce Betano cashout je výborná možnost, jak zachránit tiket s více zápasy, kde se jeden nevyvíjí podle vašich představ. Při jeho využívání je ale třeba dodržet několik podmínek. Níže najdete krátké shrnutí toho, jak funguje Betano cashout:

Jak funguje Betano cashout

  • Abyste mohli plně využít funkci cashout, je třeba mít dokončenou Betano registraci. Pokud ještě účet u Betana nemáte, nezapomeňte využít Betano promo kód GIGABONUS.
  • Funkce cashout je dostupná pro live i předzápasovém sázení. Lze ji ovšem využít pouze na AKO nebo Kombi tikety.
  • Pokud se některý ze zápasů na tiketu vyvíjí špatně, můžete si nechat tiket předčasně vyplatit. Betano vám v takovém případě nabídne kompenzaci části vsazených prostředků. Přicházíte tak ale o šanci na vyšší výhru.
  • Aby byla funkce Betano cashout dostupná, je třeba mít na tiketu alespoň jednu příležitost už vyhodnocenou.
  • Pokud je cashout dostupný, najdete ho přímo v detailu vašeho tiketu jak na webu, tak v rámci Betano aplikace.

Cashout není jediný nástroj který Betano nabízí

Betano cashout není jediný nástroj, který je vám při sázení u Betana k dispozici. Můžete využívat například funkcí Matchtracker, xGoals nebo BetBuilder. Ty se budou nejvíce hodit při live sázení na právě probíhající zápasy. Hodit se může také funkce Betano Replays. Díky té se můžete podívat na důležité momenty v zápase, které vám utekly.

Cashout se nejvíce hodí při sledování live zápasů

Betano cashout se samozřejmě nejvíce hodí při sledování live zápasů. Díky Betano TV můžete sledovat živé přenosy stovek zápasů přímo v aplikaci či na webu Betano. Dostupné jsou nejrůznější sporty z ČR i zahraničí. Nemusíte tak využívat jiné aplikace či si předplácet sportovní programy. Při sledování live streamu můžete snadno využít Betano cashout nebo výše zmíněné nástroje. Hodí se také funkce Sleduj a sázej, díky které můžete podat tiket přímo z obrazovky živého přenosu.

Často kladené otázky

Jak funguje cashout Betano?

Betano cashout umožňuje předčasně vyplatit některé druhy tiketů. Je dostupný pouze pro AKO a kombi tikety, zároveň musí být alespoň jedna příležitost na tiketu vyhodnocená. Betano vám vyplatí část vsazených prostředků, přicházíte ale o šanci na vyšší výhru.

Jak udělat cashout na Betano?

Pokud je Betano cashout pro vaši sázku dostupný, najdete ho v detailu daného tiketu. Poté už stačí pouze kliknout na příslušné tlačítko a potvrdit výši cashoutu.

U kterých tiketů je možný cashout od Betano?

Betano cashout je možné provést pouze u AKO a Kombi tiketů. Nezáleží ale na tom, jestli jde o předzápasovou sázku nebo tiket podaný během živého přenosu.