RFA Warm Up – live stream živý přenos

Pokud někdo v minulosti chtěl vidět kvalitní české či slovenské MMA, měl jen jednu možnost – Oktagon. Teď je vše jinak. Na kolbišti organizací bojových sportů se objevil nový zápasník. Jmenuje se RFA. Vypadá, že půjde o pěkně ostrého borce. Hned na úvod uděluje direkt v podobě úchvatně obsazeného turnaje Real Fight Warm Up. Zápasit se bude v sobotu 14. května 2022 a k dispozici bude také RFA live stream. Konkurence se má na pozoru. A s ní také sázkové kanceláře. Na RFA živý přenos jsou vypsány kurzy u Fortuny i u Tipsportu. Kdo využije naše akční tlačítko, ten na úvodní sázky u Tipsportu získá kompletní nabídku aktuálně dostupných bonusů. A to včetně Tipsport bonusu 500 Kč za registraci na první sázky + vstupního bonusu až do výše 50 000 Kč za první vklad na plnohodnotný herní účet.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 21. září
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 500 Kč zdarma za registraci
RFA live stream ppv
RFA Real Sport €9.90

RFA MMA živý přenos

RFA MMA živý přenos zdarma začíná, jak již bylo řečeno, 14. května 2022. K tomu přidejme čas začátku v 17:00. Je to vlastně grand opening, už 12. března měli fanoušci možnost vidět jakési zahřívací kolo RFA. Teď, v NTC Aréně v Bratislavě, se ale pojede na ostro. A zápasová karta vypadá úchvatně, a to i přesto, že byl před pár dny z programu stažen hlavní tahák. Lea Brichtu do zápasu proti Limovi nepustí zdravotní problémy.

RFA MMA živý přenos

Nepůjde jen o čisté MMA, bojovat se bude také v postoji. Jde o kategorii Real Fight do 81 kg. Pravidla jsou jasná: malé MMA rukavice a žádné souboje na zemi. Zde se v hlavním zápase večera představí v československém souboji Čech Bernard Plavec proti Slovákovi Sebastiánu Fapšovi. Na své si ale přijdou také fanoušci ryzího MMA. Z organizace Oktagon lidé z RFA přetáhli Milana Ďatelinku, který v sobotu poměří síly se Srbem Nenadem Avramovićem. Divákovým očím se ale nabídne mnoho dalších duelů, o nichž bude ještě řeč.Nepůjde tedy o žádnou exhibici. Fighteři nepřichází jen proto, aby ukázali svaly a poplácali se po ramenou, že podepsali smlouvu s novou organizací. Bude se bojovat a bude téct krev. Tomu odpovídá i zájem fanoušků. NTC Aréna Bratislava je sice velká hala, ale RFA vstupenky mizí organizátorům před očima. Pořád jich ale ještě asi pětina zbývá. RFA lístky jsou k dostání v síti Ticketportal, cena se pohybuje od 25 euro do 160 euro.

Vstupenky také nabízí portál Predpredaj.sk. Dále je možné koupit si RFA živý přenos na Realsport.TV, tedy možnost sledovat live stream formou pay-per-view. Cena je 9.90 euro. Určitě se to vyplatí, RFA online stream od oficiálního pořadatele akce je jistotou té nejlepší kvality. Na své si ale přijdou také diváci televize Voyo. Ta nabízí kompletní RFA program. A pozadu nezůstává ani Tipsport, který je generálním partnerem akce.

A co vlastně lze od turnaje očekávat? RFA pod vedením energického Borise Marhanského chce nepřímo vyzvat Oktagon na souboj o pozici jedničky mezi MMA organizacemi. Do této bitvy si Marhanský nachystal slušný arzenál. Jednak to jsou peníze. Může si dovolit nabídnout fighterům slušné honoráře. Finanční podmínky, které v RFA panují, jsou natolik velkorysé, že šéf Oktagonu Novotný situaci ostře kritizoval. Hovořil o obcházení manažerů, přeplácení a “návratu k devadesátkám”. Dalším důležitým bodem je důraz na podporu českých a slovenských sportovců. A konečně, turnaje mají ještě více akcentovat prvek show. Organizátoři hovoří o větším vtáhnutí diváka do boje. Jak to celé bude v realitě vypadat, to ukáže až RFA live.

 • Událost: RFA Grand Opening
 • Místo konání: NTC Aréna Bratislava
 • Čas: Sobota, 14. 05. 2022, 17:00
Zápas RFA Warm Up (14.května 2022) Plánovaný začátek
ĎATELINKA Milan vs AVRAMOVIC Nenad kolem 23:55
FAPŠO Sebastián vs PLAVEC Bernard kolem 23:30
WITTNER Jozef vs KALUCZ Martin kolem 22:30
OTALORA Mauricio vs BROŽ Miroslav kolem 22:00
BERECZKI Dominik vs KADÁŠ Jakub kolem 21:30
LIMA Arthur vs VESELÍK Jan kolem 21:00
FAJK Jan vs GLOS Michal kolem 20:30
JAKUBÍK Marián vs BARRETO Julio kolem 20:10
SOUSA Cleber vs RYBAK Mateusz kolem 19:30
KRÁLIK Jan vs DUBA Michal kolem 19:10
KLADIVOVÁ Pavla vs TAUBER Elina kolem 18:50
KROFTA Jakub vs MIKULA Jacob kolem 18:30
JUHASZ Beata vs GRMANOVÁ Natália kolem 18:10

Vyberte si sekci RFA

 • RFA MMA kurzy
 • RFA MMA program
 • Zápas Fapšo vs Plavec
 • Zápas Ďatelinka vs Avramović
 • Real Fight Arena další zápasy
 • RFA Prize money pro vítěze
 • Real Fight Arena historie
 • Často kladené otázky
 • RFA MMA kurzy

  RFA MMA kurzy nechybí v nabídce sázkových kanceláří, jako jsou Tipsport, Chance nebo Fortuna. Sázkové kanceláře větří zajímavý sportovní zážitek a velký zájem ze strany diváků. Proto je logické zařazení RFA do kurzové nabídky. Pro Tipsport je to ostatně takřka povinnost. Tato společnost se stala generálním partnerem turnaje bojových umění, který se uvede prvním představením v sobotu 14. května.

  RFA kurzy

  Pokud pro vás nejsou kvalitní bitvy elitních českých a slovenských fighterů (s podporou zápasnických es ze zahraničí) silným argumentem, přesvědčí vás možná RFA kurzy. Dobře zvolenými sázkami můžete dosáhnout toho, že si ze sobotního večera odnesete tučný zisk. Chce to jen správně vybrat vítěze utkání. Jistotu, kdo na zápasišti nakonec zvedne ruce ve vítězném gestu, vám nedá nikdo. Ale my vám možná trochu pomůžeme v rozhodování prostřednictvím našich analýz. Připomeňme ještě, že nabízíme servis pro začátečníky ve světě sázení. Kdo ještě není registrovaný u žádné sázkové kanceláře, pro něj máme speciální akci. Náš bonusový kód lze proměnit na bonus za registraci 500 Kč u Tipsportu. Pěkná prémie, kterou lze využít na první sázky.

  Zápas turnaje RFA Warm Up Kurz Tipsport Kurz Fortuna
  ĎATELINKA Milan vs AVRAMOVIC Nenad 1.09 vs 6.11 1.09 vs 6.34
  FAPŠO Sebastián vs PLAVEC Bernard 1.10 vs 5.81 1.10 vs 6.02
  WITTNER Jozef vs KALUCZ Martin 1.06 vs 7.26 1.16 vs 4.69
  OTALORA Mauricio vs BROŽ Miroslav 7.77 vs 1.05 8.79 vs 1.04
  BERECZKI Dominik vs KADÁŠ Jakub 4.86 vs 1.15 4.69 vs 1.16
  LIMA Arthur vs VESELÍK Jan 1.17 vs 4.42 1.18 vs 4.39
  FAJK Jan vs GLOS Michal 1.40 vs 2.73 1.36 vs 2.94
  JAKUBÍK Marián vs BARRETO Julio 1.25 vs 3.56 1.23 vs 3.81
  SOUSA Cleber vs RYBAK Mateusz 1.85 vs 1.85 1.85 vs 1.87
  KRÁLIK Jan vs DUBA Michal 1.70 vs 2.03 1.58 vs 2.26
  KLADIVOVÁ Pavla vs TAUBER Elina 1.08 vs 6.70 1.12 vs 5.48
  KROFTA Jakub vs MIKULA Jacob 1.11 vs 5.73 1.11 vs 5.73
  JUHASZ Beata vs GRMANOVÁ Natália 1.20 vs 4.04 1.18 vs 4.39

  RFA MMA program

  RFA MMA program je příslibem kvalitní zábavy pro sobotní večer. Leccos napověděl 12. březen, kdy se konal RFA Warm Up. Byl to vydařený večer s množstvím jednoznačných výsledků. Leo Brichta se vypořádal s Tamirlanem Dadaevem v prvním kole, totéž učinil Tomáš Možný s Michalem Reissingerem nebo Štěpán Vojčák s Lászlo Kissem. Ale i milovníci dramatických bitev si přišli na svém. Davidu Hoškovi dal Polák Gladkowicz pořádně zabrat. Český fighter se radoval z vítězství až na body po 3. kole. Atraktivní byl také zápas Jakuba Benka s Matějem Kozubovským.

  Hlavní organizátor akce Boris Marhanský připravil i pro nadcházející RFA live stream řadu nerovných soubojů i takových duelů, kde favorit není dopředu znám. Hymnu pro projekt Real Fight Arena složil rapper Kali. Jiný rapper Marpo vstoupí do areny 17. prosince. Hudebník, který 21. května přitáhne k obrazovkám mnoho fanoušků MMA v souboji s Karlosem Vémolou, jde před Vánocemi do boxerské bitvy s Iljou Škondričem. Ale to je hudba budoucnosti, nás nyní bude zajímat RFA MMA program, který se hlásí o slovo 14. května. Vyplatí se být v pohotovosti. RFA MMA bude k vidění na oficiálním RFA live stream, na Voyu a také na streamu sázkové kanceláře Tipsport.

  Zápas Fapšo vs Plavec

  Sebastián Fapšo je jednou z nejvýraznějších tváří organizace RFA. Je mladý a má zajímavý životní příběh. Neměl úplně radostné dětství, útěchu hledal ve sportu. Zhlédl se hlavně v boxu a kickboxu. Je juniorským mistrem světa v K1 a pronikl také do turnajů Oktagon Underground. Prostředí MMA světa mu ale nesvědčí, více preferuje boje v postoji.

  Zápas Plavec vs Fipšo

  S K1 má pozitivní zkušenosti i Bernard Plavec. Neudělal zde ale zdaleka tak velkou kariéru jako jeho slovenský soupeř. V pyramidě Oktagon Underground se uvedl vítězstvím nad Tomášem Mazalem. Určitě příjemná výhra, která zvedne vítězství - ale fanoušci bojových sportů sotva pozvednou obočí. Mazal není nijak velkým jménem v oboru.

  Jasným favoritem je Fapšo. A i když sázka ve vysokém kurzu na jeho soupeře láká, nedoporučujeme ji. Fapšo je tvrdý a cílevědomý a souboj ve své domácí aréně, v organizaci, jejíž velkou tváří se má stát, nepodcení. Doporučujeme sázku na Sebastiána, možná i s koncem v podobě KO/TKO, která má přece jen vyšší kurz.

  Tip na vítěze
  Zápas Fapšo vs Plavec
  1.10 vs 5.81

  Zápas Ďatelinka vs Avramović

  Milan Ďatelinka toho má se Sebastianem Fapšem mnoho společného. Oba pochází z Povážské Bystrice. Oba jsou to tvrdí postojáři, i když Ďatelinka je schopen své umění prodat i v zápasech MMA. A oba mají minulost v Oktagonu. Ďatelinka o něco zářnější. Naposledy dostal příležitost před rokem v ostře sledovaném souboji s Karlosem Vémolou. Útěk tohoto šikovného grapplera ke konkurenci, tedy do RFA, bere promotér Oktagonu Ondřej Novotný jako velkou křivdu, stejně jako se tak stalo u Lea Brichty.

  Zápas Ďatelinka vs Avramović

  Ďatelinkův první soupeř v nové organizaci Nenad Avramovic je zkušený borec. Má 36 let a bojoval v respektovaných soutěžích M-1 či AFC. Na závěr kariéry se ale uklidil do méně známé SBC, tedy domácí Serbian Battle Championship. To nejlepší má za sebou. Celkem 3 roky byl bez výhry, smolnou sérii protrhl až v červnu 2020 proti jistému Enisi Mucajovi. Aktuálně ale je dva roky bez profesionálního zápasu.

  Ďatelinka vyhraje, CV jeho soupeře nevzbuzuje obavy, že by Slovák měl toto utkání prohrát. Ovšem možná vítězství nepřijde v prvním kole. 10 z dosavadních 15 MMA duelů Avramovice skončilo na body. A i Ďatelinka je spíše obezřetnější typ bojovníka. Navíc bude chtít pojmout tento souboj pečlivě, aby si na úvod před natěšeným bratislavským publikem neudělal ostudu. Sázíme na výhru Ďatelinky ve druhém nebo třetím kole.

  Tip na vítěze
  Zápas Ďatelinka vs Avramovic
  1.65 vs 2.11

  Real Fight Arena další zápasy

  Číslo 1 welterové váhy na Slovensku není nikdo menší než Jozef Wittner. Organizátoři mu na úvod jeho kariéry v RFA připravili bonbonek. Volba neznámého Maďara Martina Kalucze se nedá vysvětlit jinak, než že organizátoři si přejí v úvodním večeru potěšit fanoušky výhrou domácího borce proti fighterovi z velmi neoblíbené země. Původní Brichtův soupeř Arthur Lima se na programu RFA objeví také, přestože hvězdného českého fightera ze hry vyřadily zdravotní problémy. Jestliže proti Brichtovi by mohl mít Brazilec problémy, jeho nový sok v kategorii catchweight Jan Veselík by měl být snadné sousto. Klasický brazilský grappler má výborné zkušenosti a Veselík je záskok povolaný na poslední chvíli, bez žádných velkých zářezů na své pažbě.

  Sympatická je snaha organizátorů dát prostor ženským fighterkám. Moc zajímavých zápasů ale na programu RFA Grand Opening není. Pavla Kladinová je proti Elině Tauber jasná favoritka. Zřejmě by mohla vyhrát na decision, což je její oblíbené zakončení. Také druhý dámský souboj má jasnou favoritku. V tomto případě by Maďaři měli vrátit úder - Beata Juhasz se zdá být lepší než domácí fighterka Natália Grmanová.

  Real Fight Arena další zápasy

  RFA Prize money pro vítěze

  „Čím má fighter lepší bilanci, tím má vyšší honorář,“ přibližuje promotér RFA Boris Marhanský finanční podmínky v organizaci. „Nestavíme to na popularitě a Instagramu, ale na profesionalitě a výkonech. Mladý zápasník, který začíná, vytvoří si dobré skóre a udělá kvalitní zápasy, se může za chvíli dostat na vyšší honorář.“ Je tedy patrné, že RFA motivuje fightery trochu jiným způsobem než Oktagon. Přesné výše odměn pro zápasníky v každé z těchto dvou organizací jsou ale tajemstvím.

  Nezmeškejte RFA. Sledujte akci na Tipsport TV a vsaďte si. Pro nově registrované hráče je dostupní bonus 500 Kč zdarma.

  Tipsport RFA akční kód

  Real Fight Arena historie

  20. října 2021. Toto datum je zapsáno jako datum vzniku RFA online. Na tiskové konferenci vznik této organizace oznámil známý slovenský podnikatel Boris Marhanský. RFA online stream byl oficiálně představen akcí zvanou warm up. Stalo se 12. března. V Národním tenisovém centru v Bratislavě se v sobotu 14. května uskuteční první soutěžní akce.Přesto bylo o tomto projektu už napsáno hodně. Marhanský umí udělat RFA velké PR, rovněž akvizice v podobě fighterských es budí pozornost. A nemálo slovenské organizaci pomáhá i Ondřej Novotný z Oktagonu, který kudy chudí, tudy na RFA dští síru. Negativní reklama je ale také reklama.

  Real Fight Arena historie

  Často kladené otázky

  Je možné zapnout si RFA live stream, živý přenos, kurzy a program?

  Možností sledovat RFA live stream je mnoho. Samozřejmě nejvíce organizátory potěšíte, když turnaj budete sledovat osobně v aréně v RT Torax Areně v Ostravě. Pokud se zde ale 23. července nemůžete dostat, alternativu nabízí živý přenos na stanici Voyo nebo na Tipsportu. Na oficiálních stránkách RFA lze také zakoupit pay-per-view stream.

  Bude RFA program sestaven i z fighterů Oktagonu?

  Už jsme zmínili, že do RFA „přeběhl“ z organizace s černožlutým logem Leo Brichta. Spolu s ním se v tomto vydání objevují jména Davida Hoška a Michala Mokrého. Zkušenosti z této české organizace má také například Marek Kvasnica.

  Zúčastní se také fighteři ze zahraničí?

  Ano, a jde o poměrně solidní borce. Srb Nenad Avramović znamenitě zdolal Milana Ďatelinku v přechozím RFA. Skvělý by měl být i Chorvat Reljić. Dále se v programu objevuje Brazilec Joilton Lutterbach, Gruzínec Gogoladze a dva Poláci.

  Lze koupit lístky na RFA MMA live stream?

  Lístky jsou k dostání v sítích Predpredaj.SK či Ticketportal.cz.

  Pokud někdo v minulosti chtěl vidět kvalitní české či slovenské MMA, měl jen jednu možnost – Oktagon. Teď je vše jinak. Na kolbišti organizací bojových sportů se objevil nový zápasník. Jmenuje se RFA. Vypadá, že půjde o pěkně ostrého borce. Hned na úvod uděluje direkt v podobě úchvatně obsazeného turnaje Real Fight Warm Up. Zápasit se bude v sobotu 14. května 2022 a k dispozici bude také RFA live stream. Konkurence se má na pozoru. A s ní také sázkové kanceláře. Na RFA živý přenos jsou vypsány kurzy u Fortuny i u Tipsportu. Kdo využije naše akční tlačítko, ten na úvodní sázky u Tipsportu získá kompletní nabídku aktuálně dostupných bonusů. A to včetně Tipsport bonusu 500 Kč za registraci na první sázky + vstupního bonusu až do výše 50 000 Kč za první vklad na plnohodnotný herní účet.

  Mohlo by Vás zajímat

  Fortuna TV

  Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Handicap sázení

  Nejdříve si pojďme vysvětlit co jsou sázky s handicapem. Handicap sázení je druh sázky, kdy některému z týmů nebo hráči je sázkovou kanceláří přidělen před…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…