Lutterbach – Benko: RFA 11 titulový zápas livestream a kurzy


V sobotu 10.6.2023 od 19:00 začíná v bratislavském Domu Športu turnaj RFA 11. Hitem večera této slovenské organizace měl být titulový zápas mezi Dominkem Humburgerem a jeho srbským vyzyvatelem Nenadem Avramovičem. Byl to ale právě Avramovič, který na poslední chvíli zápas zrušil. Pořadatelé ale našli náhradu a o titul v disciplíně Real Fight se nakonec utkají brazilský borec Joilton Lutterbach a domácí Jakub Benko. Jde tedy o více než uspokojivou náhradu a Lutterbach vs Benko slibuje velmi dobrou podívanou. V této analýze se blíže podíváme na formu obou zápasníků, Lutterbach vs Benko livestream vypsané kurzy a přidáme i odhad výsledku zápasu a způsobu ukončení.

Lutterbach - Benko: RFA 11 titulový zápas livestream a kurzy

  • Benko měl původně čelit Polákovi Fratczakovi, ten ale také ze zápasu odstoupil. Benko si na nového soupeře věří, jeho schopnosti v thajském boxu by mu měly v zápase dobře posloužit.
  • Lutterbach má už s RFA zkušenosti, nastoupil do zápasů na RFA 3 a 4. Do tohoto zápasu si tak jde pro třetí vítězství v této organizaci a titul v Real Fight.
  • Sázkové kanceláře favorizují Lutterbacha, na jeho vítězství je kurz 1.17, zatímco na Benka 4.42. Mnozí fanoušci vnímají tento kurz za chybu bookmakerů, slovenský borec má určitě větší šanci na vítězství.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vítězství Benka 4.42 4.38

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Lutterbach vs Benko
  • Soutěž: RFA 11
  • Čas zápasu: 10. 6. po 19:00
  • Kde sledovat: Tipsport TV, realsport.tv

Kde sledovat zápas Lutterbach vs Benko livestream

Titulový souboj Lutterbach vs Benko livestream můžete sledovat hned několika způsoby. Stále je možné zakoupit lístky přímo do Domu Športu, ne každý ale bude vážit cestu až do Bratislavy. Další možností je pak RFA 11 livestream, skrz který můžete zápasy sledovat z pohodlí vašeho domova přes placený kanál na realsport.tv. Je také možné, že RFA 11 zápasy budou dostupné na Tipsport TV. V takovém případě je ale třeba registrace u této sázkové kanceláře. Pokud ji ještě nemáte, nezapomeňte zadat Tipsport akční kód. Získat tak můžete 300 Kč zdarma na sázky a až 50.000 Kč za váš první vklad.Kde sledovat zápas Lutterbach vs Benko Datum a čas Začít sledovat
TV Tipsport 10.6.2023 po 19:00 Sledujte zde
Realsport.tv placený livestream 10.6.2023 po 19:00 Sledujte zde

Benko se měl původně utkat s Polákem Fratczakem

Jakub Benko patří mezi nejlepší světové zápasníky v thajském boxu. V Čechách se objevil na Oktagonu Underground, na kterém se střetl s Pirátem a Dúcárom. Momentálně je také dvojkou žebříčku WBC. Jeho profesionální bilance je 45 výher a 20 porážek, podařilo se mu také zasadit 24 KO. Jeho předností je samozřejmě souboj v postoji, ale i další části souboj podle pravidel Real Fight zvládá na jedničku. Je tedy rozhodně velmi těžkým soupeřem.

Benko se měl původně utkat s Polákem Fratczakem

Zdroj: youtube

Zápasník Bilance Domovský gym
Jakub Benko 45 výher, 20 porážek (Muay Thay) Kings Gym Bratislava

Lutterbach bez váhání sáhl po zápasu

Brazilsko-německý zápasník Joilton Peregrino Lutterbach se zúčastnil tréninkového campu v Evropě a bez váhání sáhl po zápasu s Benkem, přestože neměl příliš času na studium soupeřovy techniky. V této situaci bude ale i jeho oponent, takže to pro Lutterbacha nepředstavuje výraznou nevýhodu. Peregrino může být známý i českým fanouškům MMA, účastnil se turnajů RFA 3 i 4, v obou zápasech si připsal vítězství. Jeho profesionální bilance v MMA je 38 výher a 10 porážek, nasbíral ji především v organizacích FEN, Brave CF nebo X-Force. V kickboxu se stal mistrem světa WKU. Jedná se tedy o velmi komplexního bojovníka, který do zápasu vstupuje v pozici favorita.

Lutterbach bez váhání sáhl po zápasu

Zdroj: mmajunkie.usatoday

Zápasník Bilance Věk a výška Domovský gym
Joilton Peregrino Lutterbach 38 výher, 10 porážek 30 let, 185 cm Team Peregrino

Lutterbach vs Benko kurzy

Lutterbach vs Benko kurzy na zápas jsou vypsány jasně. Na vítězství Lutterbacha je kurz 1.17, na Benka pak 4.42. Vzhledem k tomu, že je zápas čerstvě vypsaný, tyto kurzy se mohou ještě měnit. Zároveň není jasné, koho budou sázkaři favorizovat. Mnoho z nich už ale mluví o tom, že je kurz na Benka příliš vysoký a měl by jít postupně dolů. Další kurzové příležitosti nejsou na zápas vypsány, s výjimkou možné sázky na remízu. Kromě Tipsportu a Chance zatím sázkové kanceláře na tento zápas kurzy nevypsaly. To se ale může brzy změnit, vzhledem k tomu, že byl duel Lutterbach vs Benko oznámen nedávno.

Tip redakce: Vítězství Benka

Oba soupeři mají velmi dobrý základ do zápasu podle pravidel Real Fight. Zatímco Lutterbach bude čerpat z mnoha MMA utkání, Benko se bude muset spolehnout na zkušenosti a schopnosti z muay thay. Bude opravdu silný v postoji a díky tomu by mohl i celý zápas vyhrát. Lutterbach bude velmi těžký soupeř, ale Benko rozhodně není takový outsider, jak by se mohlo podle kurzů zdát. Proto sázíme na Benka s kurzem 4.42.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vítězství Benka 4.42 4.38

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie