Oktagon MMA 41 live stream živý přenos

Oktagon vyráží po úspěšném prvním kole turnaje Tipsport Gamechanger do Liberce, Oktagon 41 MMA live stream bude samozřejmě k dispozici. Celá akce proběhne v sobotu 15.4. 2023 od 18:00 v liberecké Home Credit aréně. Těšit se můžete na zápas o titul šampiona bantamové váhy, dále pak na očekávaný návrat Karlose „Terminátora“ Vémoly, který si to v kleci rozdá se Samoanem Alem Matavaem. V tomto článku se podíváme na Oktagon 41 program, kde turnaj sledovat a přidáme i tipy na vítěze jednotlivých zápasů.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 27. května
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 500Kč za registraci
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99€

Vyberte si sekci Oktagonu 41

 • Oktagon 41 kurzy
 • Oktagon 41 program
 • Zápas Magard vs Lopez
 • Zápas Vémola vs Matavao
 • Oktagon 41 další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Oktagon historie
 • Často kladené otázky
 • Kde si vsadit zdarma na Oktagon

  Tipsport logo
  Tipsport
  500Kč zdarma za registraci
  Fortuna TV
  Fortuna
  300Kč za registraci
  Betano logo
  Betano
  350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

  Oktagon 41 MMA živý přenos

  Oktagon 41 MMA živý přenos začíná 15. 4. 2023. Jedná se o první díl Oktagonu, který se koná na severu Čech, což z akce spolu s nadupanou fight card dělá velkou atrakci. Organizátoři se rozhodli po úspěšném první zastávce Tipsport Gamechanger nepolevit a připravili opět skvělou podívanou. Do klece proti sobě nastoupí 18 zápasníků z Čech i různých koutů světa.

  Oktagon 41 MMA živý přenos

  Zdroj: FB organizace Oktagon

  • Oktagon MMA živý přenos začíná 15. 4. od 18:00, turnaj se koná v liberecké Home Credit aréně.
  • Vypsané jsou kurzy na Tipsportu i na Fortuně. Dále v článku jsme je pro vás porovnali.
  • Na turnaji se utká Karlos Terminátor Vémola s Alem Matavaem, v hlavní zápasu večera o titul šampiona bantamové váhy pak Jonas Magard a Gustavo Lopez.

  • Událost: Oktagon 41
  • Místo: Home Credit aréna, Liberec
  • Čas: Sobota, 15. 4. 2023, 18:00

  Tento turnaj je ve znamení velkých návratů. Do boje opět nastoupí Karlos „Terminátor” Vémola, dále pak Ondřej „Andres“ Raška. Na rozdíl od předchozího Oktagonu nejsou všechny zápasy ve stejné váze. Můžete se tak těšit na vše od lehké až po těžkou váhu. V další části článku najdete informace o tom, jak vypadá rozpis zápasů a poté porovnáme kurzy.  Oktagon 41 kurzy

  Oktagon 41 kurzy najdete na stránkách sázkových kanceláří Fortuna a Tipsport. Pro vaše pohodlí ale přinášíme kurzy obou sázkových kanceláří najednou, ať si je můžete porovnat. A to rovnou pro všechny zápasy, které budou dostupné přes Oktagon 41 live stream. Už můžete začít přemýšlet, na koho si vsadíte. Pokud ale oceníte dobrý tip, přečtěte si naše analýzy. Najdete je v další části článku.

  Zápas turnaje Oktagon 41Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  Magard Jonas (DK) vs Lopez Gustavo (USA)2.29 vs 1.552.13 vs 1.65Bantamweight
  Vémola Karlos (CZ) vs Matavao Al (USA)1.02 vs 9.931.03 vs 9.07Catchweight 89 kg
  Palasz Adam (PL) – Todev Lazar (BG)1.07 vs 6.831.08 vs 6.70Heavyweight
  Hosseinpour Ebrahim (IR) – Malach Jan (CZ)1.96 vs 1.751.90 vs 1.82Catchweight 73 kg
  Škvor Daniel (CZ) – Vinni Dan (GB)1.15 vs 4.731.14 vs 5.05Light heavyweight
  Mikulášek Václav (CZ) – Viszlay Matyas (SK)1.85 vs 1.851.85 vs 1.85Catchweight 87 kg
  Gabal Peter (CZ) vs Nafuka Hafeni (DE)1.60 vs 2.191.70 vs 2.05Lightweight
  Fošum Robin (CZ) – Hajdarpašic Nermin (SE)1.30 vs 3.211.27 vs 3.47Catchweight 97 kg
  Raška Ondřej (CZ) - Cordero Jaime (DE)1.55 vs 2.291.55 vs 2.32Middleweight

  Oktagon 41 program

  Turnaj začíná v sobotu 15.4. od 18:00 a Oktagon 41 program je už samozřejmě znám. Představí se celkem 18 bojovníků, narozdíl od Tipsport Gamechangeru nespadají všechny zápasy do stejné váhové kategorie. Můžete se tedy těšit na zápasy těžké váhy i lehké váhy, ale i na souboj o titul šampiona bantamové váhy. V Liberci se tak utkají zápasníci z Čech, dorazí ale i špičkoví zahraniční fighteři. Jedním z nich je rozhodně Polák Palasz, který zápasí v těžké váze a utká se s bulharským borcem Lazarem Todevem. Ze zahraniční také pocházejí oba soupeři v hlavním zápase večera, dánský Žralok Jonas Magard i jeho oponent, Gustavo Lopez.

  Oktagon 41 program

  Zápas Oktagon 41 (15.4.2023)Plánovaný začátek
  Magard Jonas (DK) vs Lopez Gustavo (USA)po 18:00
  Vémola Karlos (CZ) vs Matavao Al (USA)po 18:00
  Palasz Adam (PL) – Todev Lazar (BG)po 18:00
  Hosseinpour Ebrahim (IR) – Malach Jan (CZ)po 18:00
  Škvor Daniel (CZ) – Vinni Dan (GB)po 18:00
  Mikulášek Václav (CZ) – Viszlay Matyas (SK)po 18:00
  Gabal Peter (CZ) vs Nafuka Hafeni (DE)po 18:00
  Fošum Robin (CZ) – Hajdarpašic Nermin (SE)po 18:00
  Raška Ondřej (CZ) - Cordero Jaime (DE)po 18:00

  Zápas Magard vs Lopez

  V hlavním zápasu večera se střetne dánský Žralok Jonas Magard a jeho vyzyvatel z UFC, Gustavo Lopez. V tomto souboji půjde o titul šampiona bantamové váhy, který zatím drží právě Magard. Gustavo Lopez zatím figuruje jako prozatimní šampion této váhy, poté co v závěru minulého roku porazil Filipa Macka skrz brutální submisi už v prvním kole.

  Zápas Magard vs Lopez

  Zdroj: Twitter organizace Oktagon

  Filip Macek měl původně vyzvat právě Magarda, ten si ale pár dní před turnajem velmi nepříjemně zlomil čelist. Za několik měsíců, které mezitím uběhly, se mu ale podařil parádní comeback. Dle vlastních slov je na vrcholu své životní formy. A hned na úvodní tiskové konferenci se tvrdě pustil do Lopeze, aby připomněl fanouškům, proč se mu přezdívá dánský McGregor. Magard je všestranný bojovník, který si poradí dobře v postoji i při souboji na zemi. Do zápasu jde s plánem na rychlé ukončení, ale je připraven i na delší souboj. Jeho soupeř Lopez přijíždí do Liberce s cílem sesadit Magarda z jeho trůnu šampiona bantamové váhy. Tento zápasník z americké UFC trénoval na turnaj s šampionem Aljamainem Sterlingem a je velmi všestranným bojovníkem. Velmi dobře si poradí nejenom v postoji, ale i na zemi. Na rozdíl od Magarda nebyl na zemi nikdy ukončen.

  Tip na vítěze

  Hlavní zápas večera je velmi vyrovnaný. Oba zápasníci jsou velmi všestranní, ale Lopez je v práci na zemi přece jenom lepší. Pokud se mu tedy podaří dostat Magarda na zem, pravděpodobně převládnou jeho zkušenosti ze silového wrestlingu a doručí tak vítězství skrz submisi. Magard pravděpodobně do souboje na zemi půjde, protože ani on není v této oblasti žádný nováček. Na Lopeze by ale tentokrát stačit nemusel.

  Vyhraje Lopez skrz submisi
  2.80

  Zápas Vémola vs Matavao

  Možná i větší pozornost, než hlavní zápas večera, si přivlastní souboj Karlose Terminátora Vémoly a zápasníka z Americké Samoy, Ala Matavaa. Fanoušci se už těší na odvetný zápas Vémoly a Kincla, který proběhne na květnovém Oktagonu v Praze. A právě souboj s Matavaem lze ze strany Vémoly brát jako generální zkoušku. Vémola prodělal na konci minulého roku kolaps organismu, a proto je otázka, jak dobře se mu povedlo zregenerovat. Na souboj s Matavaem se chystal v německém UFD gymu, část tréninku probíhala i v Thajsku. Do nadcházejícího zápasu nebude Vémola pravděpodobně vymýšlet nic nového, soupeře bude chtít tradičně dostat na zem.

  Zápas Vémola vs Matavao

  Zdroj: Twitter organizace Oktagon

  Volba Matavaa jako soupeře Vémoly byla mnoha fanoušky ostře kritizována. Organizátorům vyčítali hlavně nepoměr mezi zkušenostmi a formou obou zápasníků. Jiní ovšem poukazují na to, že Matavao může být pro Vémolu větší výzvou, než by se mohlo zdát. Samotný Matavao jde do zápasu s rozpoložením, že může pouze získat. Do karet mu budou hrát jeho smrtící údery, kterými na KO/TKO ukončil už sedm z deseti vyhraných zápasů během své kariéry. Naopak jeho velkou slabinou je téměř nulová práce na zemi.

  Tip na vítěze

  Přestože je Al Matavao za určitých okolností smrtící soupeř, v tomto zápase ale pravděpodobně převáží zkušenosti, forma a výška Terminátora. Pokud si Vémola dokáže udržet odstup od úderů Matavaa a dostane ho na zem, bude zápas ukončen nejspíše velmi rychle skrz submisi. Matavao tedy Vémolovi v úvodní části zápasu možná zatopí, ale na vítězství to nakonec stačit nebude.

  Vyhraje Vémola skrz submisi
  1.51

  Oktagon 41 další zápasy

  Výše zmíněné zápasy samozřejmě nejsou jedinými, které se na Oktagonu 41 budou konat. Právě naopak, celkem se na turnaji odehraje 9 soubojů. Mezi ty zajímavé patří rozhodně ten mezi německým zápasníkem Jaimem Corderem a navrátilcem do Oktagonu, Ondřejem „Andrésem“ Raškou. Oba zápasníci se střetnou ve střední váze a favoritem je právě Raška, který do klece vstupuje po 2 letech. Hodně pozornosti samozřejmě přitáhne souboj „Baby Jagy“ Mikuláška se slovenským borcem Matyasem Viszlayem, který si právě v Liberci připsal zajímavé vítězství z pozice outsidera na turnaji KSW 79. A svůj domácí trůn bude hájit také „Král Severu“ Jan Malach, kterému se v těžké váze postaví íránský zápasník Ebrahim Hosseinpour.

  Oktagon 41 další zápasy

  Zdroj: FB organizace Oktagon

  Dalším zápasníkem je mistr knockoutů Daniel „DeeDee“ Škvor

  Do Liberce tentokrát zavítá i vítěz Oktagonu Underground, Daniel „DeeDee“ Škvor. Ten je u diváků oblíbený právě díky tomu, že velmi rád rozdává knockouty už v prvním kole. V tomto se mu rozhodně podobá už výše zmíněný Al Matavao, který si to rozdá s Karlosem Vémolou. Na Škvora ale čeká jiný soupeř, šampion tří organizací, Dan Vinni, původem z Velké Británie, ale působil také ve Spojených arabských emirátech. Zápas proběhne v kategorii light heavyweight a sázkaři naprosto očividně věří Škvorovi, na Tipsportu si jich na něj vsadilo 97 %.

  Dalším zápasníkem je mistr knockoutů Daniel „DeeDee“ Škvor

  Zdroj: FB organizace Oktagon

  Prize money pro vítěze

  Výše prize money pro zápasníky, ale i jakékoliv další informace o financích Oktagonu, jsou přísně střeženým tajemstvím. Ondřej Novotný i Pavol Neruda jsou velmi zdrženliví ohledně toho, kolik si zápasníci mohou za souboj vydělat. Přesto existují odhady a kusé informace, proto se pojďme podívat na to, kolik si vydělávají zápasníci Oktagonu. Zaprvé, pokud si zápasník teprve buduje jméno, musí samozřejmě počítat s menší odměnou. Ta může mít na Oktagonu velikost okolo 25.000 Kč. Poněkud známější bojovníci si mohou přijít na mnohem vyšší sumu, ta se obvykle pohybuje v rozmezí od 100.000 do 200.000 Kč. Hvězdy české MMA scény pak mohou za účast na turnaji inkasovat až 400.000 Kč. V případě zahraničních špičkových zápasníků jsou pak sumy ještě vyšší, například Nateovi Diazovi Oktagon nabízel 1.000.000 euro za zápas s Patrikem Kinclem.

  Tipsport Oktagon 41 akční bonus

  Nezmeškejte Oktagon 41. Sledujte akci na Tipsport TV a vsaďte si. Pro nově registrované hráče je dostupní bonus 300 Kč zdarma.

  Oktagon historie

  Na konci minulého roku slavili organizátoři Oktagonu Pavol Neruda a Ondřej Novotný malé výročí. Právě 10. prosince 2016 byl uspořádán první turnaj pod značkou Oktagon. Oktagon MMA tedy na české scéně působí 6 let. Za tu dobu Novotný a Neruda notně zpopularizovali smíšená bojová umění v Česku. Vznikla celá řada dalších organizací, ale Oktagon nadále hájí pozici nejoblíbenější značky MMA. Byl otevřen Oktagon MMA shop neboli Oktagon eshop, kde jsou kromě oblečení k dostání také výživa, doplňky a přípravky k posílení imunity. Počet turnajů pořádaných Oktagonem už přesáhl magickou hranici 50. Dlouho se Oktagon live stream zdarma soustředil výhradně na Česko a na Slovensko. Už se mu ale povedlo proniknout do zahraničí. V roce 2022 byly uspořádány 2 úspěšné eventy ve Frankfurtu. 11. února 2023 pak proběhl Oktagon 39 v Mnichově. A ani to nemusí být vše. Novotný často mluví o smělém plánu představit značku Oktagon v Londýně.

  Oktagon historie

  Zdroj: FB organizace Oktagon

  Často kladené otázky

  Kde je možné najít Oktagon online stream?

  Samotná organizace Oktagon zprostředkovává svůj vlastní Oktagon live stream. Stačí si jej předplatit přímo na oficiálních stránkách, v rámci Oktagon TV získává zájemce spoustu bonusového materiálu. Další možností je Oktagon live stream zdarma na TV Tipsport.

  Jak se dostat k Oktagon živý přenos zdarma na Tipsportu?

  Stačí se zaregistrovat se u této sázkové kanceláře. Při využití našeho akčního kódu dostanete bonus za registraci. Poté je třeba vsadit tiket za 30 Kč a přístup k přenosům sportovních událostí je volný. Sledovat nemusíte jen Oktagon 41 MMA živý přenos zdarma, ale třeba také streamy fotbalových nebo hokejových utkání.

  Kde koupit Oktagon lístky?

  Vstupenky na tento event pořídíte v síti online prodejen Ticketportal. Ale doporučujeme jednat rychle. Vstupenky na Oktagon 41 rychle mizí.

  Jaký je hlavní zápas večera?

  V hlavním zápasu Oktagonu 41 se utkají o titul šampiona bantamové váhy Dán Jonas Magard a jeho vyzyvatel z UFC Gustavo Lopez.Ten na Oktagonu 38 v prvním kole udolal na submisi Filipa Macka, který měl původně vyzvat Jonase Magarda.

  Kdo je největší hvězdou turnaje?

  Oktagon 41 se nese ve znamení velkých návratů. Po dlouhé pauze se vrací legenda domácí MMA scény, Karlos Terminátor Vémola. Dalším z navrátilců je pak Ondřej Andrés Raška. Dokonce i jeden z borců z hlavního zápasu, Dán Magard, se do MMA klece vrací po nepříjemné zlomenině čelisti.

  Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna

  Oktagon vyráží po úspěšném prvním kole turnaje Tipsport Gamechanger do Liberce, Oktagon 41 MMA live stream bude samozřejmě k dispozici. Celá akce proběhne v sobotu 15.4. 2023 od 18:00 v liberecké Home Credit aréně. Těšit se můžete na zápas o titul šampiona bantamové váhy, dále pak na očekávaný návrat Karlose „Terminátora“ Vémoly, který si to v kleci rozdá se Samoanem Alem Matavaem. V tomto článku se podíváme na Oktagon 41 program, kde turnaj sledovat a přidáme i tipy na vítěze jednotlivých zápasů.

  Mohlo by Vás zajímat

  Oktagon MMA 40 live stream živý přenos

  04. 03. 2023

  Po krátkém německém dobrodružství se Oktagon live stream vrací domů. Doslova, protože Ostrava je městem, kde se narodil otec zakladatel Oktagonu, Ondřej Novotný. Oktagon živý…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Cashout

  Zajímá vás, co je cashout? V tomto článku se dozvíte všechno potřebné. Porovnáme cashout v jednotlivých sázkových kancelářích a vysvětlíme vám, proč se cashout vyplatí…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…