Oktagon MMA 34 live stream živý přenos

Oktagon live stream přichází s již tradičním turnajem na pražské Štvanici. Festival bojových sportů překračuje pod širým nebem před zraky natěšených diváků. Oktagon 34 bude hostit Štvanický Ostrov již po druhé. Vždy je tato lokace důstojnou kulisou pro střety elitních bojovníků MMA. Nadále ale platí, že Oktagon live stream zdarma je k dispozici pro předplatitele Oktagon TV. A také pro ty, co sázejí u kanceláře Tipsport. Tato společnost má pro nově registrované zákazníky připraven bonus 150 Kč. Nenechte si ujít Oktagon online stream, jenž startuje v sobotu 23. července 2022 od 17:15.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 21. září
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99€
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 150Kč za registraci
fortuna tv logo
Fortuna TV + 300Kč za registraci
Betano logo
Betano Oktagon 500Kč zdarma s kódem: BIGBONUSCZ

Vyberte si sekci Oktagonu 34

 • Oktagon 34 kurzy
 • Oktagon 34 program
 • Zápas Vémola vs Ilić
 • Zápas Legierski vs Kohout
 • Oktagon 34 další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Oktagon historie
 • Často kladené otázky
 • Oktagon 34 MMA živý přenos

  Naším tématem je Oktagon 34 MMA živý přenos. Jako vždy nabídneme kompletní informační servis k této akci. Nejdříve zmíníme Oktagon 34 kurzy a Oktagon program. Představíme si nejzajímavější sázkové příležitosti této akce, v přehledné tabulce ukážeme všechny zápasy turnaje. Poté se detailně zaměříme na některé vybrané duely. Zajímat nás budou ty divácky nejatraktivnější, takže se dostane také na titulový zápas v kategorii light heavyweight mezi Karlosem Vémolou a Aleksandarem Iličem. V další sekci letem světem okomentujeme zbývající zápasy turnaje. Na závěr informujeme o historii a prize money turnajů Oktagon. Nevynecháme ani často kladené dotazy.

  Oktagon 34 MMA živý přenos

  Čím je Oktagon 34 MMA živý přenos výjimečný? Většinou se tyto vrcholné akce českého MMA odehrávají v uzavřených halách v Praze, Brně, Bratislavě či dalších městech. Tentokrát je vše jinak. Oktagon využívá krásného letního počasí a míří mezi tribuny pražské Štvanice. Je to tradice, kterou si fanoušci MMA oblíbili. Poprvé se v areálu Centrálního tenisového kurtu bojovalo už 29. července 2017. Vrcholem akce byla památná titulová bitva Attily Végha. Nyní se hlásí Oktagon program ze Štvanice už popáté. Největším tahákem je zápas Karlose Vémoly, který touží po druhé MMA výhře v tomto roce.

  • Událost: Oktagon 34
  • Místo: Štvanice, Praha
  • Čas: Sobota, 23. 07. 2022, 19:00  Oktagon 34 program

  Oktagon program odstartuje 23. července 2022 něco po 19:00 zápasem Simeona Kapuyi a Martina Pipeka. Půjde o úvodní utkání prelims neboli zápasů mimo hlavní kartu. Obecně platí, že prelims obsahují méně atraktivní zápasy. Tentokrát to ale tak úplně pravda nebude. Každý bude určitě zvědavý, jak se přemožitel Daniela Hromka nebo Christiana Valencii Václav Holota popere s mladým Handanagićem. Švédka Holmová, která svedla nerovné bitvy s Lucií Pudilovou a Luciou Szabovou, se znovu objeví na scéně, a to proti debutující Polce. Stálice Kotalík a Macek shodně vyzvou zajímavé soupeře ze Skandinávie.

  Zápas Oktagon 34 (23.07.2022) Plánovaný začátek
  Karlos VÉMOLA (CZE) vs Aleksandar ILIČ (SRB) kolem 00:30
  Mateusz LEGIERSKI (POL) vs Matouš KOHOUT (CZE) kolem 00:00
  Máté KERTÉSZ (HUN) vs Vladislav KANČEV (BUL) kolem 23:00
  Dawid KARETA (POL) vs Roman PAULUS (CZE) kolem 22:30
  Jan ŠIROKÝ (CZE) vs Tomáš FIALA (CZE) kolem 22:00
  Daniel ŠKVOR (CZE) vs Panagiotis STROUMPOULIS (GRE) kolem 21:10
  David MOON (CAN) vs Michal KONRÁD (CZE) kolem 20:50
  Michal KOTALÍK (CZE) vs Ole MAGNOR (NOR) kolem 20:30
  Filip MACEK (CZE) vs Mikael SILANDER (FIN) kolem 20:10
  Cornelia HOLM (SWE) vs Róza GUMIENNA (POL) kolem 19:50
  Václav HOLOTA (CZE) vs Max HANDANAGIĆ (CZE) kolem 19:30
  Simeon KAPUYA (GER) vs Martin PIPEK (CZE) kolem 19:10

  To nejlepší ale přichází na hlavní kartě. Určitě bude stát za to další vystoupení nebezpečného Poláka Karety, kterého zkusí utahat Roman Paulus. Rekordman na poli zahraničních bojovníků, Maďar Kertész, se podívá na Oktagon kolbiště už po jedenácté. Soupeřem bude nepříjemný Bulhar Kančev. Škoda, že diváci přijdou o ostrý souboj Jeremyho Kimballa s naturalizovaným Němcem Moeilem. Američan se totiž bohužel těsně před turnajem zranil. Zápasy, které považujeme za nejzajímavější utkání večera, si zanalyzujeme důkladně. Oktagon živý přenos bude dlouhý a diváci na pražské Štvanici se nebudou nudit. To stejné platí i pro ty, kteří si raději doma zapnou Oktagon online stream.

  Oktagon 34 program

  Oktagon 34 kurzy

  Oktagon 34 kurzy jsou naší další kapitolou. Mnozí lidé sledují MMA právě díky lákavé možnosti sázet na vítězství svých favoritů. Finanční výhra není garantovaná, ale kdo sleduje Oktagon živé přenosy akce často, ten je rozhodně ve výhodě. Fanoušci mají informace o aktuální formě a náladě bojovníků, které mohou u sázek zužitkovat. Kdo se o MMA zajímá okrajově nebo vůbec, tomu možná pomůže náš informační servis.

  Než se dostaneme k detailním analýzám vybraných utkání, je čas si představit kompletní harmonogram Oktagon 34 live stream. Do přehledné tabulky jsou vypsány všechny zápasy i s odpovídajícími kurzy u sázkových kanceláří Fortuna a Tipsport. Je dobré zopakovat, že Tipsport poskytuje svým klientům Oktagon živý přenos zdarma. Stačí se registrovat, k čemuž můžete použít i naše bonusové tlačítko. Díky tomu navíc dosáhnete na všechny aktuálně dostupné registrační bonusy.

  Zápas turnaje Oktagon 34 Kurz Tipsport Kurz Fortuna Třída
  Karlos VÉMOLA (CZE) vs Aleksandar ILIČ (SRB) 1.08 vs 6.45 1.07 vs 7.11 Light heavyweight
  Mateusz LEGIERSKI (POL) vs Matouš KOHOUT (CZE) 1.60 vs 2.19 1.60 vs 2.22 Lightweight
  Máté KERTÉSZ (HUN) vs Vladislav KANCHEV (BUL) 1.35 vs 2.94 1.30 vs 3.27 Welterweight
  Dawid KARETA (POL) vs Roman PAULUS (CZE) 1.60 vs 2.19 1.58 vs 2.26 Featherweight
  Jan ŠIROKÝ (CZE) vs Tomáš FIALA (CZE) 1.70 vs 2.03 1.55 vs 2.32 Lightweight
  Daniel ŠKVOR (CZE) vs Panagiotis STROUMPOULIS (GRE) 1.27 vs 3.40 1.30 vs 3.27 Light heavyweight
  David MOON (CAN) vs Michal KONRÁD (CZE) 1.96 vs 1.75 1.98 vs 1.75 Featherweight
  Michal KOTALÍK (CZE) vs Ole MAGNOR (NOR) 1.45 vs 2.55 1.44 vs 2.63 Middleweight
  Filip MACEK (CZE) vs Mikael SILANDER (FIN) 1.60 vs 2.19 1.74 vs 2.00 Bantamweight
  Cornelia HOLM (SWE) vs Róza GUMIENNA (POL) 1.35 vs 2.94 1.35 vs 2.99 Bantamweight
  Václav HOLOTA (CZE) vs Max HANDANAGIĆ (CZE) 1.60 vs 2.19 1.50 vs 2.45 Welterweight
  Simeon KAPUYA (GER) vs Martin PIPEK (CZE) 2.29 vs 1.55 2.32 vs 1.55 Lightweight

  Zápas Vémola vs Ilić

  Karlos Vémola nastupuje do dalšího utkání, takže je zase o čem mluvit. Z našeho pohledu má ale tento zápas větší hodnotu mediální než reálnou sportovní. Karlos Vémola má pro organizátory akce Oktagon 34 Ondřeje Novotného a Pavola Nerudu velkou cenu. Terminátor je tím mužem MMA, který plní stránky bulváru a strhává na sebe pozornost na sociálních sítích. Někdo takový je na akci typu Oktagon live stream třeba. I když pravověrní fanoušci MMA mohou reptat, že dokud dostává Karlos béčkové soupeře, není možné o headlineru eventu mluvit. Možná i v tom, že Karlosovi vybírají lehčí soupeře a dráždí tak experty, je ze strany organizátorů Oktagonu nějaký kalkul.

  Zápas Vémola vs Ilić

  Vémola díky tomuto trendu je už skoro tři roky neporaženým bojovníkem. Přemohl jej kdysi pouze Attila Végh, který jediný si nenechal dát už v první půlminutě zápasu takedown. Že to zlomí zrovna Aleksandar Ilić, o tom se dá pochybovat. Srb sice kdysi porazil samotného Macha Muradova, ale to bylo na počátku jeho úžasné kariéry. Jinak Ilić neměl zvučné soupeře. Navíc jde o ryzího postojáře, který to na zemi moc neumí. Dá se čekat, že právě na zem ho Vémola bude chtít co nejdříve dostat. Pak bude prakticky po zápase.

  Tip na vítěze

  Série výher Karlose Vémoly proti outsiderům bude pokračovat. A s tím bude pokračovat i naléhání fanoušků, aby český Terminátor konečně dostal důstojného soupeře.

  Zápas Vémola vs Ilić
  1.08 vs 6.45

  Zápas Legierski vs Kohout

  Na Štvanici to bude vřít i předtím, než se před diváky postaví slavný Karlos Vémola. Krátce před finální bitvou Oktagonu 34 totiž přijde na řadu zápas Matouše Kohouta a jeho polského jmenovce Legierskiho. Právě tento duel je kandidátem na nejatraktivnější podívanou večera. Polský "Dynamit" je fanouškům Oktagonu dobře znám. Tento obrovský lamželezo skolil Konráda i Bahníka. A to takovým způsobem, že si oba lízali rány ještě dlouho po zápase. Výkony v Oktagonu katapultovaly Legierskiho do respektované organizace KSW, jenže tam se rodák z Koniakówu moc nechytil. Vrací se tedy pokorně zpátky a motivace zase něco velkého vyhrát mu jistě nechybí.

  Zápas Legierski vs Kohout

  Matouš Kohout patří beze sporu k tomu lepšímu na domácí scéně. Tento pracant posbíral hodně úspěchů na mezinárodní scéně v disciplíně thajský box. Ten je pro bojovníky MMA považován za solidní start up. Kohout své kořeny nezapře, v MMA zápasech se snaží soupeře dostat do klinče a používá hodně lokty a kolena. Trochu horší ale je na zemi.

  Tip na vítěze

  Matouše Kohouta zcela neodepisujeme, má řadu předností, kterými může porazit i soupeře zvučných jmen. Jenže trpí na slabší staminu a horší souboj na zemi. Polák je otřískaný těžkými duely v KSW, nyní se vrací o úroveň níže. A ten rozdíl musí být znát. Sázíme na Legierskiho.

  Zápas Legierski vs Kohout
  1.60 vs 2.19

  Oktagon 34 další zápasy

  Jedním z objevů loňského roku je pro nás v Oktagonu Dawid Kareta. Každý z jeho zápasů se proměnil v dramatickou bitvu. Po vítězství na body proti Růžičkovi a Gabalovi se zdálo, že by mohl brzy ovládnout featherweight. 27letého borce ale zastavil talentovaný Jakub Tichota a tak jde na Pauluse. Ten sice už dva Poláky porazil, proti Karol Kutyłovi a Rakowiczovi to ale bylo dost se štěstím. Kareta je výborný zemař a zdá se být kvalitativně na výši.

  Oktagon 34 další zápasy

  Jak to bude v light heavyweight? Představuje se Stroumpoulis, hvězda řecké MMA scény. Na Peloponéském ostrově ale přece jen tolik kvalitních bojovníků není. Muž s přezdívkou Hardcore se nestřetl s tolika dobrými soupeři, nyní bude čelit Škvorovi, který je vynikající na krátkou vzdálenost. Čech bude chtít v tomto zápase dominovat a rozhodnout ho v postoji.

  Trochu nezaslouženě v prelimech je podle nás zajímavý dámský souboj. Cornelia Holmová sice ještě nemá tolik duelů mezi profesionálkami, jenže Szabovou či Pudilovou potrápila dost. Její způsob bojování je velmi pestrý, dobře si umí připravit soupeřku v postoji, aby s ní posléze praštila o zem. Získala zkušenosti proti silným zápasnicím při utkáních, kdy publikum jí nepřálo. Teď to může prodat proti Polce Gumienně. Velký zápas čeká na Michala Konráda. Jeho soupeřem je respekt budící David Moon, který byl minule velkým favoritem proti Gruzínci Sanikidzemu. Přesto ale neuspěl. 34letý korejsko-kanadský bojovník je velmi impulzivní a má obrovskou sílu, Sanikidze ale ukázal, že i na tuto bestii se dá vyzrát.

  Často kladené otázky

  Jak naladit Oktagon live stream zdarma?

  Oktagon online poskytuje svým klientům společnost Tipsport. Všichni registrovaní klienti si mohou stream zapnout na TV Tipsport. Jestliže ještě účet u Tipsportu nemáte, je tu pro vás bonusový kód. Konto u Tipsportu k ničemu nezavazuje, nemusíte začít povinně sázet na zápasy nebo hrát casino hry. Sledovat můžete Oktagon živý přenos zdarma a také streamy fotbalových nebo hokejových utkání. Registrace je navíc rychlá a jednoduchá.

  Dá se sledovat Oktagon livestream zdarma jinde než na Tipsportu?

  Samozřejmě organizátory doporučovanou metodou je oficiální stream Oktagon TV. Kromě kvalitnějšího obrazu a zvuku si zde uživatel najde mnoho dalšího zajímavého obsahu. Rozhovory, reportáže, archivní materiál, to vše v jednom balíčku. PPV (pay-per view) je cca 10 euro.

  Kdo Oktagon založil?

  Šéfy této organizace jsou Pavol Neruda a Ondřej Novotný. Pavol Neruda má na starosti chod firmy po ekonomické stránce, je jakousi šedou eminencí v pozadí. Tváří soutěže je pak Novotný, jenž zároveň sestavuje zápasy, promlouvá do médií a moderuje všechny galavečery.

  Proč je Oktagon 34 na Štvanici?

  Koncept Oktagonu on air už je osvědčenou záležitostí. Na Štvanici proběhly čtyři turnaje a všechny se setkaly s velkým diváckým zájmem. Pulzující atmosféru si pochvalovali i samotní MMA bojovníci. Je to zkrátka velký zážitek, který dobře vyzní i v podobě Oktagon live stream.

  Mohu sledovat Oktagon na mobilu?

  Tipsport TV i Oktagon TV svým fanouškům zprostředkovávají online stream také z mobilních zařízení.

  Kdy začíná zápas Karlose Vémoly?

  Terminátor Vémola bude bojovat jako poslední na Oktagonu 34. Jde totiž o největší hvězdu akce. Jeho zápas proti Aleksandarovi Ilićovi začne přibližně o půl jedné v noci.

  Oktagon live stream přichází s již tradičním turnajem na pražské Štvanici. Festival bojových sportů překračuje pod širým nebem před zraky natěšených diváků. Oktagon 34 bude hostit Štvanický Ostrov již po druhé. Vždy je tato lokace důstojnou kulisou pro střety elitních bojovníků MMA. Nadále ale platí, že Oktagon live stream zdarma je k dispozici pro předplatitele Oktagon TV. A také pro ty, co sázejí u kanceláře Tipsport. Tato společnost má pro nově registrované zákazníky připraven bonus 150 Kč. Nenechte si ujít Oktagon online stream, jenž startuje v sobotu 23. července 2022 od 17:15.

  Mohlo by Vás zajímat

  Oktagon MMA 33 live stream živý přenos

  04. 06. 2022

  Oktagon live stream zahajuje novou éru. Festival bojových sportů překračuje hranice Česka a Slovenska a začíná usilovat o pozornost evropských fanoušků MMA. Oktagon 33 bude…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Fortuna TV

  Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte…