Oktagon Live Stream

I v roce 2021 se můžete těšit na Oktagon live stream. Galavečer perfektní zábavy a napětí by se měl konat dokonce ještě častěji než v dřívějších letech. První Oktagon odstartuje 30. ledna. Live stream zdarma představí velká jména současné MMA – Paradeisera, Buchingera, Pudilovou, Bledou a další. Na Oktagon si můžete vsadit a divácký zážitek si tak ještě zpestřit. Využijte náš Tipsport akční kód, zaregistrujte se a dosáhněte na Tipsport bonus 150 Kč a další atraktivní bonusy.

živé přenosy

shield badge Testováno a funkční přenosy 5. března

Oktagon live streamy

Oktagon live stream je hlavním důvodem, proč jsou bojové sporty aktuálně nejvíce trendy sportem v Česku. Jestliže před několika lety všichni dychtivě sledovali biatlon, teď jsou v kurzu oceloví muži a ženy, drátěná klec a tvrdé hity. Oktagon stream live divákům představili kmotři českého a slovenského MMA Ondřej Novotný a Pavol Neruda. Kdo jednou viděl Oktagon TV přenos, ten okamžitě pochopil, v čem spočívá kouzlo tohoto sportu. Nelze se spoléhat na žádné technologické pomůcky, do hry nevstupuje žádný prvek štěstí. Je to čistě muž proti muži, případně žena proti ženě. Vítězí síla a obratnost, ale také chytrost a schopnost předvídání.

Oktagon live stream sazkove

Sledovat Oktagon live stream zdarma, to je královská zábava na celý večer. Při obzvlášť tvrdých úderech tuhne krev v žilách. Nic není dopředu domluvené, soupeři si nic nedarují. Je v tom napětí, je v tom vzrušení, a navíc je to celé skvělá show. A ještě si na tom můžete i přivydělat, protože na špičkové souboje Oktagon si lze vsadit. Ti, co nás sledují, jsou ve výhodě. Vždy přinášíme ty nejlepší analýzy jednotlivých Oktagon zápasů.

Oktagon live stream zdarma

Oktagon TV přenos v nabídce standardních televizí nenajdete, vyhledat musíte Oktagon live stream zdarma. Není to nic náročného. Každé Oktagon živé vysílání zdarma, o kterém bude řeč, je k dispozici v kvalitě HD. Nebudete připraveni o žádnou kapku potu na čele zápasníků, o žádný šrám a samozřejmě ani o žádný klíčový úder.

Oktagon online zdarma přináší TV Tipsport. Jde totiž o sponzora turnajů Oktagon. Sázková kancelář Tipsport uvádí všechny zápasy, takže se můžete podívat jak na vystoupení nejpopulárnějších hvězd Vémoly a spol., tak na zápasy mimo hlavní karty, které jsou ale často ještě napínavější. Přenosy jsou k dispozici všem registrovaným a aktivně sázejícím.

Oktagon live stream zdarma

Druhou možností je Oktagon TV. Nutnost pro všechny fajnšmekry – k vidění je kromě hlavních fightů také bohatý předzápasový program, medailonky všech zúčastněných a podobně. Lepší seznámení se zápasníky pomůže také ke správně učiněné sázce. Nutno ale říci, že tato forma Oktagon živě vysílání zdarma rozhodně není. Cena PPV (Pay per view) je na Oktagon.tv v předprodeji za necelých 7 € (asi 180 Kč). V den turnaje se poplatek vyšplhá až na 13 € (zhruba 350 Kč).

Kde sledovat Oktagon live přenos (nejbližší: Oktagon 21, 30. ledna 2021)Vysílání
TV TipsportSobota 30. ledna od 18:00
Oktagon. TVSobota 30. ledna od 18:00
O2.TVNení jisté, jestli bude přímý přenos, nebo jen dodatečně záznam

Jak sledovat Oktagon živě zdarma na TV Tipsport

Zájemcům přinášíme podrobný návod, jak sledovat Oktagon živě zdarma na TV Tipsport. Jde zřejmě o nejdostupnější oficiální Oktagon stream. Stream si může zapnout kdokoli, kdo má aktivní účet u Tipsportu. Navíc uživatele registrace opravňuje k zisku bonusu 150 Kč zdarma plus dalšího vstupního bonusu až 50 000 Kč. K tomu všemu lze využít náš Tipsport akční kód, o kterém se více dozvíte v recenzi.

  1. Zaregistrujte se v Tipsportu.
  2. Ověřte svou identitu online pomocí banky a vložte první platbu nad 100 Kč.
  3. Tím získáte nárok na 100% bonus ke vkladu až do výše 5 000 Kč.
  4. Vsaďte si tiket ve výši alespoň 30 Kč. Může to být sázka přímo na zápasy Oktagon, nebo na kterékoli jiné sportovní události.
  5. Nyní můžete sledovat Oktagon live stream free na Tipsport TV, případně jiné sportovní přenosy.
Jak sledovat Oktagon živě zdarma na TV Tipsport

Jak sledovat přes Tipsport mobilní aplikaci

Je nutné zmínit i způsob, jak sledovat přes Tipsport mobilní aplikaci. Je vhodný pro všechny, který v čas zahájení streamu Oktagon live free budou zrovna cestovat nebo pracovat. Uchýlit se k němu mohou i ti jedinci, které rodinná rada přehlasuje v otázce výběru televizního programu na sobotní večer. Na mobilu ve vaší aplikaci Tipsport vstoupíte do menu Kurzových sázek a pak vyberete TV Tipsport. Váš Oktagon online stream free je okamžitě k dispozici a v průběhu turnaje můžete pochopitelně také sázet.

Oktagon.TV live stream

Oktagon.TV live stream je oficiální vysílání prestižních Oktagon zápasů doprovozené původním komentářem. Máte zde k dispozici všechny potřebné informace o turnaji, na stránkách najdete šťavnaté zajímavosti o jednotlivých zápasech, profily bojovníků, zkrátka hotový ráj pro všechny milovníky MMA. Je také možné dostat se k archivu. Placený přístup tedy opravňuje zhlédnout zápasy například Oktagon 20 free. Znovu si můžete užít například úžasnou podívanou v podobě dlouhé bitvy mezi Karlosem Vémolou a Alexem Lohoré. Oktagon.TV live stream má pochopitelně své výhody i nevýhody.

Výhody Oktagon TV přenosu

Organizátoři Oktagonu jsou skutečně lidé na svém místě. Všechno mají promakané do posledního detailu a také jejich oficiální Oktagon stream je skutečně kvalitní show. Užít si můžete nejen samotné zápasy, ale také veškerý doprovodný program. Oblíbené jsou také vstupy charismatických duchovních otců Oktagonu, Ondřeje Novotného a Pavola Nerudy.

Výhody Oktagon TV přenosu

Oktagon.TV je v podstatě reality show. Tento výraz má poněkud hanlivý přídech, zvláště pro nás všechny, které unavují cirkusy typu Vyvolení nebo Big brother. Ale Oktagon.TV je jiná. Odkrývá zákulisí turnaje Oktagon, sleduje přípravu mistrů bojových sportů, všímá si toho, co tyto blázny motivuje jít znovu a znovu do klece a svádět krvavé bitvy. V tomto ohledu je to skvělá podívaná.

Nevýhody Oktagon TV přenosu

Oktagon TV přenos nabízí vzrušující podívanou v době turnaje. Také program před zahájením Oktagonu je zajímavý a stojí za zhlédnutí. Nevýhody jsou ale jasné – vše se točí výhradně kolem Oktagonu. Jednostranně zaměřený program je vhodný pro ty, kteří považují MMA za sport číslo 1. Ve srovnání s Oktagon.TV nabízí TV Tipsport pestřejší výběr.

Sledovat můžete také zápasy například první české hokejové ligy, nejvyšší fotbalové soutěže, tenis, basketbal, lyžování a mnohé další sportovní přenosy. Na jednotlivé sportovní události můžete rovněž sázet. A důležitým aspektem je rovněž cena. TV Tipsport vás přijde výrazně levněji. I když je pravda, že kvalita živého přenosu je na Oktagon.TV výrazně vyšší.

Jak sledovat Oktagon na televizi

Zajímá vás, jak sledovat Oktagon na televizi? Moderní televize nabízí mnohem ostřejší obraz a lepší zvuk než přenos na počítači či na notebooku. Asi největší zážitek poskytuje Oktagon živě přenos zdarma promítaný v rozlišení Full HD na televizi. Máte-li předplacené vysílání Oktagon.TV, jednoduše zapojte LAN kabel do televize nebo se připojte bezdrátově. Spusťte online stream s dostatečným předstihem, abyste si ještě stihli přichystat v mikrovlnné troubě popcorn a otevřeli si dobré pivo nebo láhev vína.

Jak sledovat Oktagon na televizi

Jestliže ale sháníte informaci, jak najít Oktagon v nabídce klasických televizí, pak pro vás máme možná zklamání. Neplacené televizní kanály (Česká televize, Nova, Prima, Barrandov a další) Oktagon Live zdarma do vysílání nezařazují. Jedinou možností je placená televize O2 TV.

Oktagon live stream na O2 TV

Oktagon live stream na O2 TV zastihnete nepravidelně. Například Oktagon 20 free v nabídce O2 zařazený nebyl, navzdory tomu, že startoval Karlos Vémola. Ten je obecně považován za magnet na diváky a dříve se O2 uchylovalo k vysílání MMA přenosů právě zejména pokud startoval „Terminátor“ Vémola. Rozhodování stanice O2 v otázce vysílání zápasů Oktagon je lehce nevyzpytatelné, přičemž záleží samozřejmě také na dohodě O2 s organizátory. Někdy jsou k vidění zápasy Oktagon zpětně ze záznamu. Jestli bude některý Oktagon v roce 2021 na O2 TV, to v tuto chvíli bohužel nelze říct.

Oktagon program živého přenosu

Oktagon program živého přenosu zpravidla trvá 3-4 hodiny. Začíná se předzápasy (takzvanými Prelims), kde se utkávají níže nasazení zápasníci. Poté se přejde na zápasy hlavní karty, kde už se divák může těšit na vysokou kvalitu jednotlivých střetnutí. Oktagon live stream zadarmo přináší všechny zápasy postupně v rychlém sledu.

Specifické je pro Oktagon to, že jsou k vidění zápasy všech váhových kategorií. Zápasníky v muší váze (flyweight) střídají zástupci bantamweight, featherweight a tak dále. Nejtěžší kategorií je heavyweight, v níž se utkávají muži o váze až 120 kg. I takové zápasy Oktagon pamatuje. A prostor dostávají i ženy. V rámci Oktagonu 21 se uvažuje v tuto chvíli hned o třech ženských duelech. Jeden už je vyhlášen. Polku Martu Waliczek vyzve česká zřejmě nejzářivější hvězda MMA, Lucie Pudilová.

Celkově se do programu turnaje Oktagon vejde zhruba 10 zápasů. Někdy jich je více, někdy méně – v poslední době program Oktagonu hodně ovlivňuje koronavirus a s ním související aktuální zdravotní stav zápasníků. Tempo organizování turnajů navzdory nelehké době utěšeně narůstá. V roce 2020 se konalo 6 turnajů, v roce 2021 by jich mohlo být až 12. První z nich, zmíněný Oktagon 21, se uskuteční 30. ledna 2021.

Celkové zhodnocení

V kapitole celkové zhodnocení se budeme zabývat především porovnáním streamů. Každý přenos Oktagon zdarma online jsme podrobili detailnímu rozboru. Co se týče celkového informačního servisu a kvality streamu, vítězí u nás nepřekvapivě oficiální Oktagon.TV. Ač počínání organizátorů Nerudy a Novotného fandíme, přece jen musíme srazit nějaký bodík dolů za cenu přenosu. Až 12,99 EUR (v případě, že si službu předplácíte v den konání turnaje) je přece jen moc. Zvláště pokud uvážíme, že je v ceně zahrnut jediný turnaj čili jeden večer kvalitní live zábavy.

Oktagon live stream zdarma na Tipsportu je za lidovější cenu, i když kvalita streamu není tak vysoká. Rovněž se vám nedostane tak zasvěceného komentáře. Oktagon online zdarma na O2 spíše nedoporučujeme. Jak bylo řečeno výše, turnaj se na této televizní stanici vyskytne jen jednou za uherský rok.

Celkové zhodnocení jednotlivých streamů OktagonKvalita streamuKvalita komentářeNabídka zápasůCenaCelková známka
Oktagon TV5 / 55 / 55 / 52 / 54,5 / 5
Tipsport TV4 / 53 / 55 / 55 / 54,5 / 5
O2 TV4 / 54 / 51 / 53 / 53 / 5

ČASTO KLADENÉ DOTAZY


Za registraci u sázkové kanceláře Tipsport získáváte automaticky 150 Kč, které lze použít na kurzovní sázení. Tyto peníze můžete rovněž vsadit na zápasy Oktagon. Podrobněji se tématu věnuje náš článek Tipsport akční kód. Bonusy jsou marketingovou strategií společnosti Tipsport. Touto cestou chce sázková kancelář nalákat nové hráče a přimět je k tomu, aby vyzkoušeli sportovní sázení.

Oktagon.TV tyto typy zařízení nepodporuje. Live stream z Oktagonu však můžete takzavaně zrcadlit přes váš notebook na televizní obrazovku.

Podporované prohlížeče jsou Google Chrome, Edge a Safari. Pro spolehlivý přenos je vyžadováno stabilní internetové připojení s minimální rychlostí 10Mbs.

České televizní stanice bohužel nenabízí přenosy z turnajů Oktagon.

Standardně se konají turnaje Oktagon v arénách a je možné si koupit lístky a zhlédnout všechny zápasy. Bohužel, současný nouzový stav nedovoluje pořádat sportovní akce s doprovodem živého publika. Organizátoři Oktagonu slibují, že jakmile se vrátí život do normálu, chtějí být mezi prvními, kteří umožní fanouškům navštívit špičkovou sportovní akci.

I v roce 2021 se můžete těšit na Oktagon live stream. Galavečer perfektní zábavy a napětí by se měl konat dokonce ještě častěji než v dřívějších letech. První Oktagon odstartuje 30. ledna. Live stream zdarma představí velká jména současné MMA – Paradeisera, Buchingera, Pudilovou, Bledou a další. Na Oktagon si můžete vsadit a divácký zážitek si tak ještě zpestřit. Využijte náš Tipsport akční kód, zaregistrujte se a dosáhněte na Tipsport bonus 150 Kč a další atraktivní bonusy.

Mohlo by Vás zajímat

Oktagon Last Man Standing live stream a kurzy

27. 02. 2021

Oktagon last man standing live stream je historický milník v příběhu zvaném Oktagon MMA. Nejpopulárnější organizace bojových sportů představuje nový formát turnaje. Bojovníci proti sobě… více

TV Tipsport

TV Tipsport symbolizuje praktickou funkci, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a… více

Fortuna TV

Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci Fortuna TV zaměříme podrobně. Dozvíte… více