Bundesliga živý přenos – v TV a online live stream zdarma

Bundesliga právem patří do elitní skupiny nejlepších fotbalových soutěží na světě. Každý Bundesliga živý přenos je zážitkem. V zápasech si fanoušek užije bezpočtu nápaditých akcí. O góly není nouze. S průměrnou kulisou přes 43 tisíc fanoušků na zápas je Bundesliga suverénně nejnavštěvovanější ligou Evropy. Každý týden si můžete pustit Bundesliga live stream v televizi nebo online a dopřát si pravidelnou porci kvalitního fotbalu. Poradíme vám, kde sledovat soutěž zvanou Bundesliga živě.

               Live Streamy Živě shield badgeTestované přenosy 17. července
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 300 Kč zdarma
chance-logo
Chance TV + 200 Kč zdarma
o2 tv sport
O2 TV za 399 Kč/měsíc

Bundesliga živý přenos

Bundesliga živý přenos a kde sledovat Bundesligu – to je to, co českého fotbalového fanouška zajímá. Aby ne. Je to z geografického hlediska nejbližší kvalitní fotbalová liga. A tradičně má hojné zastoupení českých talentů. Aktuálně bundesligu hraje 10 hráčů. Od ledna totiž za Hoffenheim nově nastupuje exslávista David Jurásek po přestupu na hostování z portugalské Benficy.

Bundesliga živý přenos

Bundesliga živý přenos je hlavním tématem našeho článku. V dalším odstavci si můžete přečíst, na kterých televizních a internetových platformách bundesligu vysílají. Poté se blíže podíváme na přenosy Bundesliga live a zhodnotíme pro a proti jednotlivých platforem.

Bundesliga sekce – online live streamy sázkových kanceláří a živé přenosy v TV

 • Kde sledovat Bundesligu živě
 • Německá fotbalová Bundesliga živě - online live stream
 • Bundesliga live v TV
 • Kde sledovat Bundesligu živě

  Nyní konečně zodpovíme otázku, kde sledovat Bundesligu živě online? Příznivci televizního vysílání mohou naladit některou ze stanic Nova Sport 3, Nova Sport 4 a někdy taky Premier Sport 1 nebo Premier Sport 2. Kdo ovládá němčinu, pro něj je zde Sky Sport Bundesliga. Všechny tyto televizní stanice jsou placené. Ale ke kvalitnímu fotbalu vede i podstatně ekonomičtější cesta. Bundesliga živý přenos je dostupný v podstatě zdarma. Stačí mít aktivní účet u sázkové kanceláře Tipsport, Chance, Fortuna nebo Sazkabet. Nikam nemusíte chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Členství u těchto sázkových kanceláří vás k ničemu nezavazuje. Stačí splnit jednoduché podmínky, které si nyní podrobně rozebereme.

  Německá fotbalová Bundesliga živě - online live stream sázkových kanceláří

  Pokud byla na vaší straně provedena Tipsport registrace, Chance registrace, registrace u sázkové kanceláře Fortuna nebo Sazka, není už žádná zábrana ke sledování livestreamů Bundesligy. Později snad pouze nedostatečný kredit… Všechny tyto streamy lze sledovat z počítače, notebooku, tabletu i z mobilního telefonu. A všechny tyto streamy jsou v podstatě zdarma. A to naprosto legálně. Všechny zmíněné kanceláře nabízí veškeré zápasy Bundesligy živě.

  Fortuna TV online live stream

  Fortuna TV online live stream je jednou z možností jak sledovat Bundesligu. Jsou na něm k dispozici všechny zápasy Bundesligy živě. Abyste si je pustili, potřebujete mít aktivní účet u této sázkové kanceláře. Prvním krokem je tedy logicky registrace. Pokud ji dokončíte a pošlete na svůj účet malou částku, máte vyhráno. Jednotlivé přenosy můžete sledovat na Fortuna TV bez omezení, třeba i přes mobilní aplikaci. Tedy pokud máte na svém uživatelském kontě nějaký zůstatek.

  Je naprosto v pořádku a je legální sledovat celou sezónu zápasy Bundesligy u Fortuny a neutratit za to více než sto korun. Přesto ale doporučujeme být více aktivní. Když kliknete na naše akční tlačítko a zaregistrujete se u Fortuny, získáte všechny aktuální dostupné bonusy. Některé z nich jsou výhodnější v tom případě, že své uživatelské konto zadotujete vyšší částkou. Můžete pak sázet na zápasy, případně hrát casino hry. Užijete si pak radost z vašich osobních výher.

  Bundesliga ve Fortuna TV

  TV Tipsport a Chance TV live stream online

  K dispozici ale je i TV Tipsport a Chance TV. Také zde má fotbalový fanoušek možnost výběru ze všech bundesligových utkání. Bundesliga živý přenos zapnete v tom případě, že máte aktivní hráčské konto. I na Chance a na Tipsportu se tedy musíte registrovat. Opět doporučujeme naše tlačítko, s nímž si zajistíte zisk všech dostupných bonusů. Registrací celý proces nekončí - ještě musíte vložit na svůj účet menší částku. A pak vsadit tiket. Libovolný tiket s částkou 30 Kč naprosto stačí k tomu, abyste mohli sledovat například fotbalový šlágr mezi Bayernem Mnichov a Borussií Dortmund. V obou případech je rovněž dostupná i mobilní aplikace. Podmínky u Tipsport a Chance jsou stejné, liší se pouze například akční kódy.

  Bundesliga na TV Tipsport

  Sazka TV online live stream

  Živé přenosy z Bundesligy můžete sledovat i prostřednictvím sázkové kanceláře Sazka na její Sazka TV. Taky zde je podmínkou registrace, následně potom alespoň nějaké finanční prostředky na účtu. Live stream z Bundesligy online potom můžete sledovat na počítači nebo přes Sazka aplikaci v mobilu nebo tabletu.

  Bundesliga v Sazka TV

  Bundesliga TV přenosy (v televizi) – živý přenos Nova Sport 3, Nova Sport 4 a Premier Sport 1 a Premier Sport 2

  Kde sledovat Bundesligu v TV? Odpovědí je vícero. V letošní sezoně se německá nejvyšší fotbalová soutěž může objevit až na 4 stanicích. Sobota a neděle patří Bundeslize na stanicích Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Některé sobotní zápasy se mohou objevit i na programech Premier Sport 1 a Premier Sport 2. Tyto stanice jsou součástí programové nabídky více poskytovatelů působících v České republice. Divák si vychutná kvalitní český komentář a ostrý obraz i zvuk. Televizní přenosy mají i dnes svoje kouzlo - mají vysoké rozlišení, takže vidíte krůpěje potu na čele hráčů, když hlavičkují. Bundesliga živý přenos v televizi je ideální příležitostí k pozvání vašich přátel.

  Jsou zde ale také nevýhody. Jednou z nich je to, že jde o placené televizní stanice. Druhou pak je skutečnost, že programová nabídka je omezená. Tvůrci programu Nova Sport 3 a Nova Sport 4 se pochopitelně snaží vybírat co nejatraktivnější utkání. Borussia Dortmund, Bayern Mnichov nebo Bayer Leverkusen jsou tak k vidění velice často.

  Kde naladit Nova Sport 3, Nova Sport 4, Premier Sport 1 a Premier Sport 2

  Nova Sport 3, Nova Sport 4, Premier Sport 1 a Premier Sport 2 v České republice naladíte u 4 poskytovatelů. Povětšinou mobilní operátoři mají své platformy pojmenované O2 TV, Vodafone TV a T-Mobile TV, která svou službu přejmenovala na Magenta TV. Posledním poskytovatelem je Telly. V tabulce je přehledné srovnání cen nejlevnějších balíčků jednotlivých společností, které nabízí všechny 4 kanály.

  Poskytovatel Balíček/Tarif Cena/Měsíc
  O2 TV Sport Premium 399 Kč/měsíc
  O2 TV Stříbrná/Sport Max 549 Kč/měsíc (*první 2 měsíce za 349 Kč)
  Magenta TV Sport Premium 299 Kč/měsíc
  Tarif M od 499 Kč/měsíc (*první 3 měsíce za 299 Kč)
  Vodafon TV Základní nabídka + Sport programy 470 Kč/měsíc pro nové zákazníky
  Telly Sport online 300 Kč/měsíc
  Bundesliga právem patří do elitní skupiny nejlepších fotbalových soutěží na světě. Každý Bundesliga živý přenos je zážitkem. V zápasech si fanoušek užije bezpočtu nápaditých akcí. O góly není nouze. S průměrnou kulisou přes 43 tisíc fanoušků na zápas je Bundesliga suverénně nejnavštěvovanější ligou Evropy. Každý týden si můžete pustit Bundesliga live stream v televizi nebo online a dopřát si pravidelnou porci kvalitního fotbalu. Poradíme vám, kde sledovat soutěž zvanou Bundesliga živě.