Bundesliga živý přenos – v TV a online live stream zdarma

Bundesliga právem patří do elitní skupiny nejlepších fotbalových soutěží na světě. Každý Bundesliga živý přenos je zážitkem. V zápasech si fanoušek užije bezpočtu nápaditých akcí. O góly není nouze. S průměrnou kulisou přes 43 tisíc fanoušků na zápas je Bundesliga suverénně nejnavštěvovanější ligou Evropy. Každý týden si můžete pustit Bundesliga live stream v televizi nebo online a dopřát si pravidelnou porci kvalitního fotbalu. Poradíme vám, kde sledovat soutěž zvanou Bundesliga živě.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 23. února
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 300 Kč zdarma
chance-logo
Chance TV + 200 Kč zdarma
o2 tv sport
O2 TV za 399 Kč/měsíc

Bundesliga živý přenos

Bundesliga živý přenos a kde sledovat Bundesligu – to je to, co českého fotbalového fanouška zajímá. Aby ne. Je to z geografického hlediska nejbližší kvalitní fotbalová liga. A tradičně má hojné zastoupení českých talentů. Aktuálně bundesligu hraje 10 hráčů. Od ledna totiž za Hoffenheim nově nastupuje exslávista David Jurásek po přestupu na hostování z portugalské Benficy.

Bundesliga živý přenos

Bundesliga živý přenos je hlavním tématem našeho článku. V dalším odstavci si můžete přečíst, na kterých televizních a internetových platformách bundesligu vysílají. Poté se blíže podíváme na přenosy Bundesliga live a zhodnotíme pro a proti jednotlivých platforem.

Bundesliga sekce – online live streamy sázkových kanceláří a živé přenosy v TV

 • Kde sledovat Bundesligu živě
 • Německá fotbalová Bundesliga živě - online live stream
 • Bundesliga live v TV
 • Kde sledovat Bundesligu živě

  Nyní konečně zodpovíme otázku, kde sledovat Bundesligu živě online? Příznivci televizního vysílání mohou naladit některou ze stanic Nova Sport 3, Nova Sport 4 a někdy taky Premier Sport 1 nebo Premier Sport 2. Kdo ovládá němčinu, pro něj je zde Sky Sport Bundesliga. Všechny tyto televizní stanice jsou placené. Ale ke kvalitnímu fotbalu vede i podstatně ekonomičtější cesta. Bundesliga živý přenos je dostupný v podstatě zdarma. Stačí mít aktivní účet u sázkové kanceláře Tipsport, Chance, Fortuna nebo Sazkabet. Nikam nemusíte chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Členství u těchto sázkových kanceláří vás k ničemu nezavazuje. Stačí splnit jednoduché podmínky, které si nyní podrobně rozebereme.

  Německá fotbalová Bundesliga živě - online live stream sázkových kanceláří

  Pokud byla na vaší straně provedena Tipsport registrace, Chance registrace, registrace u sázkové kanceláře Fortuna nebo Sazka, není už žádná zábrana ke sledování livestreamů Bundesligy. Později snad pouze nedostatečný kredit… Všechny tyto streamy lze sledovat z počítače, notebooku, tabletu i z mobilního telefonu. A všechny tyto streamy jsou v podstatě zdarma. A to naprosto legálně. Všechny zmíněné kanceláře nabízí veškeré zápasy Bundesligy živě.

  Fortuna TV online live stream

  Fortuna TV online live stream je jednou z možností jak sledovat Bundesligu. Jsou na něm k dispozici všechny zápasy Bundesligy živě. Abyste si je pustili, potřebujete mít aktivní účet u této sázkové kanceláře. Prvním krokem je tedy logicky registrace. Pokud ji dokončíte a pošlete na svůj účet malou částku, máte vyhráno. Jednotlivé přenosy můžete sledovat na Fortuna TV bez omezení, třeba i přes mobilní aplikaci. Tedy pokud máte na svém uživatelském kontě nějaký zůstatek.

  Je naprosto v pořádku a je legální sledovat celou sezónu zápasy Bundesligy u Fortuny a neutratit za to více než sto korun. Přesto ale doporučujeme být více aktivní. Když kliknete na naše akční tlačítko a zaregistrujete se u Fortuny, získáte všechny aktuální dostupné bonusy. Některé z nich jsou výhodnější v tom případě, že své uživatelské konto zadotujete vyšší částkou. Můžete pak sázet na zápasy, případně hrát casino hry. Užijete si pak radost z vašich osobních výher.

  Bundesliga ve Fortuna TV

  TV Tipsport a Chance TV live stream online

  K dispozici ale je i TV Tipsport a Chance TV. Také zde má fotbalový fanoušek možnost výběru ze všech bundesligových utkání. Bundesliga živý přenos zapnete v tom případě, že máte aktivní hráčské konto. I na Chance a na Tipsportu se tedy musíte registrovat. Opět doporučujeme naše tlačítko, s nímž si zajistíte zisk všech dostupných bonusů. Registrací celý proces nekončí - ještě musíte vložit na svůj účet menší částku. A pak vsadit tiket. Libovolný tiket s částkou 30 Kč naprosto stačí k tomu, abyste mohli sledovat například fotbalový šlágr mezi Bayernem Mnichov a Borussií Dortmund. V obou případech je rovněž dostupná i mobilní aplikace. Podmínky u Tipsport a Chance jsou stejné, liší se pouze například akční kódy.

  Bundesliga na TV Tipsport

  Sazka TV online live stream

  Živé přenosy z Bundesligy můžete sledovat i prostřednictvím sázkové kanceláře Sazka na její Sazka TV. Taky zde je podmínkou registrace, následně potom alespoň nějaké finanční prostředky na účtu. Live stream z Bundesligy online potom můžete sledovat na počítači nebo přes Sazka aplikaci v mobilu nebo tabletu.

  Bundesliga v Sazka TV

  Bundesliga TV přenosy (v televizi) – živý přenos Nova Sport 3, Nova Sport 4 a Premier Sport 1 a Premier Sport 2

  Kde sledovat Bundesligu v TV? Odpovědí je vícero. V letošní sezoně se německá nejvyšší fotbalová soutěž může objevit až na 4 stanicích. Sobota a neděle patří Bundeslize na stanicích Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Některé sobotní zápasy se mohou objevit i na programech Premier Sport 1 a Premier Sport 2. Tyto stanice jsou součástí programové nabídky více poskytovatelů působících v České republice. Divák si vychutná kvalitní český komentář a ostrý obraz i zvuk. Televizní přenosy mají i dnes svoje kouzlo - mají vysoké rozlišení, takže vidíte krůpěje potu na čele hráčů, když hlavičkují. Bundesliga živý přenos v televizi je ideální příležitostí k pozvání vašich přátel.

  Jsou zde ale také nevýhody. Jednou z nich je to, že jde o placené televizní stanice. Druhou pak je skutečnost, že programová nabídka je omezená. Tvůrci programu Nova Sport 3 a Nova Sport 4 se pochopitelně snaží vybírat co nejatraktivnější utkání. Borussia Dortmund, Bayern Mnichov nebo Bayer Leverkusen jsou tak k vidění velice často.

  Kde naladit Nova Sport 3, Nova Sport 4, Premier Sport 1 a Premier Sport 2

  Nova Sport 3, Nova Sport 4, Premier Sport 1 a Premier Sport 2 v České republice naladíte u 4 poskytovatelů. Povětšinou mobilní operátoři mají své platformy pojmenované O2 TV, Vodafone TV a T-Mobile TV, která svou službu přejmenovala na Magenta TV. Posledním poskytovatelem je Telly. V tabulce je přehledné srovnání cen nejlevnějších balíčků jednotlivých společností, které nabízí všechny 4 kanály.

  Poskytovatel Balíček/Tarif Cena/Měsíc
  O2 TV Sport Premium 399 Kč/měsíc
  O2 TV Stříbrná/Sport Max 549 Kč/měsíc (*první 2 měsíce za 349 Kč)
  Magenta TV Sport Premium 299 Kč/měsíc
  Tarif M od 499 Kč/měsíc (*první 3 měsíce za 299 Kč)
  Vodafon TV Základní nabídka + Sport programy 470 Kč/měsíc pro nové zákazníky
  Telly Sport online 300 Kč/měsíc
  Bundesliga právem patří do elitní skupiny nejlepších fotbalových soutěží na světě. Každý Bundesliga živý přenos je zážitkem. V zápasech si fanoušek užije bezpočtu nápaditých akcí. O góly není nouze. S průměrnou kulisou přes 43 tisíc fanoušků na zápas je Bundesliga suverénně nejnavštěvovanější ligou Evropy. Každý týden si můžete pustit Bundesliga live stream v televizi nebo online a dopřát si pravidelnou porci kvalitního fotbalu. Poradíme vám, kde sledovat soutěž zvanou Bundesliga živě.

  Mohlo by Vás zajímat

  Fortuna TV

  Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte…

  Cashout

  Zajímá vás, co je cashout? V tomto článku se dozvíte všechno potřebné. Porovnáme cashout v jednotlivých sázkových kancelářích a vysvětlíme vám, proč se cashout vyplatí…

  Handicap sázení

  Nejdříve si pojďme vysvětlit co jsou sázky s handicapem. Handicap sázení je druh sázky, kdy některému z týmů nebo hráči je sázkovou kanceláří přidělen před…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…