Liga mistrů live stream – kde sledovat přenos živě

Kde sledovat Ligu mistrů live stream zdarma i na placených TV programech? Nenechte si ujít již 31. ročník této dlouho očekávané fotbalové události. Prozradíme, u kterých sázkových společností sledovat live přenos zdarma s registračním bonusem. Další možnost jak sledovat Ligu mistrů je předplacení z některých O2 TV balíčků, které jsme vám rozepsali v tomto článku. Finále Champions League se bude odehrávat v tureckém Istanbulu 10.6.2023. Přinášíme vám kompletní přehled, kde sledovat kvalifikační utkání, skupinové zápasy, play-off i finále Ligy mistrů.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 1. února
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 150Kč za registraci
fortuna tv logo
Fortuna TV + 300Kč za registraci
o2 tv sport
O2 TV sport plus – 299 Kč/ měsíc

Vyberte si v sekci Liga mistrů live stream

 • Kde sledovat Ligu mistrů živě zdarma – live stream Tipsport, Fortuna, Chance
 • Liga mistrů v TV – placené kanály – Premier Sport 1 a 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4
 • Liga mistrů online TV – Telly a T – Mobile TV
 • Jaké další sporty nabízí sportovní programy Premier Sport1, Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4
 • Kvalifikační zápasy, skupinové zápasy a play – off Ligy mistrů
 • Kde sledovat finále ligy mistrů živě
 • Kde najít záznam Ligy mistrů
 • Rádio Tipsport nabízí audio přenos Ligy mistrů
 • Live Tracker u Tipsportu
 • Často kladené otázky
 • Kde sledovat Ligu mistrů živě zdarma – live stream Tipsport, Fortuna, Chance

  Fanouškové Ligy mistrů určitě ocení informaci, kde sledovat Ligu mistrů zdarma, bez dalších skrytých poplatků a ideálně i bez reklam. Live stream Ligy mistrů najdete u sázkových společností Tipsport, Chance a Fortuna. Sledovat zde můžete kvalifikační zápasy Ligy mistrů. Jediné, co k ničím nerušenému sledování budete potřebovat je dokončená registrace u zmíněných sázkových společností a podanou sázku v min. výši 30 Kč nejdéle 30 dnů před spuštěním live streamu u Tipsportu. U Fortuny je nutné mít alespoň 1 vsazený tiket za posledních 7 dní. Vyzkoušet si tak můžete i live sázky a užít si adrenalin na maximum. Zápasy si spustíte na PC i v mobilních zařízení s operačním systémem Android a iOS. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci a mít dostatečně kvalitní internetové připojení.

  Kde sledovat Ligu mistrů živě zdarma – live stream Tipsport, Fortuna, Chance

  Zdroj obrázku: Tipsport aplikace

  Liga mistrů v TV – placené kanály – Premier Sport 1 a 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4

  Pokud jste majitelem O2TV Liga mistrů pro vás bude k dispozici na programech Premier Sport 1 a 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Tyto stanice mají zakoupená práva až do roku 2023/24. Vysílací práva má O2TV na 1.,2.,3. a 4. výběr každé úterý a středu. K dispozici máte i různé funkce, které tato interaktivní TV nabízí ať už se jedná o záznamy těchto prestižních fotbalových zápasů, či přetočení zápasu zpět. Vychutnat si tak můžete ty nejlepší momenty třeba i několikrát po sobě.

  Balíčky O2TV, které obsahují tyto sportovní programy:

  • O2 TV sport plus – 299 Kč/ měsíc
  • O2 TV stříbrná – 499 Kč/měsíc
  • O2 TV sport Max – 499/měsíc
  • O2 TV zlatá – 799/ měsíc
  Liga mistrů v TV – placené kanály – Premier Sport 1 a 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4

  Zdroj obrázku: www.o2.cz

  Liga mistrů online TV – Telly a T – Mobile TV

  Další možností je sledovat ligu mistrů online na mobilu, PC, či jiném zařízení. Přímý přenos nabízí internetová televize Telly a T-mobilie Tv. Ani u této varianty ovšem nepočítejte se sledováním zdarma. TV programy Premier Sport 1 a 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4 jsou dostupné i zákazníkům T-Mobile TV a Telly.

  1. T-Mobile TV – nabízí sportovní balíčky od 299 Kč. TV programy Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4 najdete v HD kvalitě už v základním tarifu S za 299 Kč.
  2. Telly – jedná se o internetovou TV, která nabízí tři typy programových balíčku. Základní balíček neobsahuje sportovní programy, které vysílají Ligu mistrů. Nova Sport 3 a Nova Sport 4 je dostupný ve středním balíčku za 450 Kč a všechny 3 programy včetně Premier Sport 2 najdete až v nejdražším balíčku za 650 Kč.
  Liga mistrů online TV – Telly a T – Mobile TV

  Zdroj obrázku: Telly.cz

  Jaké další sporty nabízí sportovní programy Premier Sport1, Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4

  Pokud váháte se zakoupením balíčku u kterékoliv společnosti, pak vězte, že programy Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova sport 4 nabízí sportovním a fotbalovým fandům nejen živé přenosy z utkání Ligy mistrů, ale i mnoho dalších zajímavých sportovních událostí. V tabulce najdete přehled sportů i živých utkání, na kterých se na těchto programech můžete těšit.

  ProgramSportySportovní událostí živé přenosyTV na kterých je program dostupný
  Premier Sport 1Fotbal, Americký fotbal, bojové sportyPřenosy z UFC, NFL, Ligy mistrů UEFA, Bundesligy, Serie A i La LigyO2 TV, Telly, T-mobile TV
  Premier Sport 2Fotbal, Americký fotbal, Baseball, BasketbalPřenosy z NFL, MLB nebo basketbalové Euroligy i fotbalové ligy mistrůO2 TV, Telly, T-mobile TV
  Nova sport 3Fotbal, Moto sportŽivé přenosy z Ligy mistrů UEFA včetně Superpoháru nebo NASCARO2 TV, Telly, T-mobile TV
  Nova sport 4Fotbal, Moto sportEvropské fotbalové ligy – Bundesliga, Serie A, La Liga i NASCARO2 TV, Telly, T-mobile TV

  Pokud si tedy balíčky se sportovními programy kvůli sledování Ligy mistrů živě předplatíte, asi se to dámské polovině vaší domácnosti moc líbit nebude. Program mají opravdu nabitý a vy se od televize jednoduše nehnete.

  Kvalifikační zápasy, skupinové zápasy a play – off Ligy mistrů

  Abychom si to shrnuli, pojďme si říct, kde bude možné sledovat jednotlivé fáze ligy mistrů od kvalifikačních zápasů až po play – off.

  • Sázkové kanceláře Tipsport, Chance a Fortuna budou vysílat Ligu mistrů live stream zdarma a podívat se můžete na kvalifikační zápasy. Zároveň můžete využít live sázek a vsadit si online v průběhu utkání. Podmínkou je být registrovaným klientem dané sázkové kanceláře. Registraci můžete provést online bez návštěvy pobočky.
  • Skupinová utkání a play-off budou k dispozici na placených programech Nova Sport 3, Nova Sport 4 a Premier Sport 2 na O2TV, internetové televizi Telly nebo T-mobile TV. Všechny programy jsou v HD kvalitě a je nutné si zakoupit TV balíček. Ceny se pohybují od 299 Kč. Můžete se těšit na kvalitní zážitek s českými moderátory i zajímavými hosty.
  Kvalifikační zápasy, skupinové zápasy a play – off Ligy mistrů

  Kde sledovat finále ligy mistrů živě

  A to nejdůležitější si necháváme na závěr, a to je samozřejmě sledování finále Ligy mistrů. Finále bude jako každý rok vysílat Česká Televize na programu ČT Sport a to 10.6.2023. Přímý přenos bude probíhat z Atatürkova olympijského stadionu, který se nachází v Tureckém Istanbulu.

  Kde najít záznam Ligy mistrů

  Nestihnete-li některé zápasy Ligy mistrů živě, pak si můžete spustit záznam vybraného utkání z Ligy mistrů. O2TV nabízí službu zpětného sledování, stejně tak i internetové televize T-mobile TV a Telly TV. Nebo se můžete podívat na Youtube kanál UEFA, najít požadovaný zápas, který vám utekl a shlédnout zde. Další možností, je mobilní aplikace UEFA Champion League, kterou najdete v aplikaci Google Play i App Store. Ke stažení je zdarma. Získáte informace o všech zápasech, záznamy utkání a poslechnout si můžete i podcasty k jednotlivým zápasům. Vše je v angličtině.
  Kde najít záznam Ligy mistrů

  Rádio Tipsport nabízí audio přenos Ligy mistrů

  Pro ty, kteří zrovna nebudou moci sledovat živě live stream Ligy mistrů nabízí sázková společnost Tipsport variantu audio živého přenosu u vybraných zápasů. Je to stejné, jako byste si naladili rádio v autě nebo v kanceláři, a i při práci nebo při řízení můžete poslouchat živý přenos vybraných fotbalových utkání. Spustit ho můžete i přes mobilní aplikaci Tipsport a poslouchat tak odkudkoliv. Tato služba není placená. Podmínkou je být registrovaným klientem u Tipsportu. Následně stačí přejít na záložku „Sporty“ – „Live“ a vybrat možnost Rádio.

  Live Tracker u Tipsportu

  Live Tracker u Tipsportu je odlehčená verze živého přenosu a díky tomu i ti, kteří nemají nebo si nemohou zaplatit balíčky O2TV a dokoupit set-top boxy, mohou alespoň sledovat Ligu mistrů přes Live Tracker funkci. V Live Trackeru vidíte vše, jako byste sledovali živý zápas, jen bez hráčů a informace jsou zveřejňovány vždy v grafické podobě. Ať už se jedná o jména hráčů, kteří jsou u míče, kdo dal gól atd. U této funkce Tipsportu pro sledování nejen fotbalových utkání najdete také průběžné statistiky – průběh zápasu a vše co potřebujete vědět. Není-li dostupný live stream, můžete tedy využít live tracker a sledovat zápasy Ligy mistrů přes něj.

  Live Tracker u Tipsportu

  Zdroj obrázku: Tipsport

  Často kladené otázky

  U kterých sázkových společností mohu sledovat Ligu mistrů live stream?

  Live stream bude k dispozici u Tipsportu, Fortuny a Chance. Podmínkou je být registrovaný klient sázkové společnosti s kladným zůstatkem na účtě.

  Kde mohu sledovat Ligu mistrů zdarma?

  Zdarma bude dostupný live stream u sázkových společností Tipsport, Fortuna a Chance. Pouze vybrané zápasy.

  Kdy a kde se bude vysílat finále ligy mistrů?

  Finále Ligy mistrů proběhne 10.6.2023 v Tureckém městě Istanbul a sledovat přímý přenos živě můžete na ČT sport.

  Na kterých programech v TV mohu sledovat skupinové zápasy a play-off ligy mistrů?

  Kvalifikační, skupinové i play-off zápasy Ligy mistrů se budou vysílat na programech Premier Sport1, Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4.

  Mohu Ligu mistrů sledovat i v mobilní aplikaci a které?

  Ano live stream zdarma a živé vysílání bude možné na mobilní aplikaci od Tipsportu, Chance a Fortuny. Placené TV programy jsou dostupné v mobilních aplikacích jednotlivých TV – O2 TV, Telly i T-mobile.

  Kde sledovat Ligu mistrů live stream zdarma i na placených TV programech? Nenechte si ujít již 31. ročník této dlouho očekávané fotbalové události. Prozradíme, u kterých sázkových společností sledovat live přenos zdarma s registračním bonusem. Další možnost jak sledovat Ligu mistrů je předplacení z některých O2 TV balíčků, které jsme vám rozepsali v tomto článku. Finále Champions League se bude odehrávat v tureckém Istanbulu 10.6.2023. Přinášíme vám kompletní přehled, kde sledovat kvalifikační utkání, skupinové zápasy, play-off i finále Ligy mistrů.

  Mohlo by Vás zajímat

  Kdo vyhraje Ligu mistrů

  Ze 32 zbylo jen 8 týmů a mezi nimi se rozhodne, kdo vyhraje Ligu mistrů. V osmifinále nebyla nouze o překvapení, ze soutěže vypadl slavný…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Sázení na fotbal

  Sázení na fotbal může na první nezkušený pohled působit docela jednoduše. Opak je ale pravdou. Pokud jste zatím spíše příležitostnými sázkaři, možná Vás překvapí, kolik…