Kde sledovat Premier League: živě v TV, online live stream

Premier League 2023/24 začala 11. srpna 2023 a skončí 19. května 2024. Právem jde o nejsledovanější fotbalovou ligu na celém světě. V tomto článku se podíváme na to, kde sledovat Premier League v sezóně 2023/24. Ať už živě v televizi nebo prostřednictvím online live streamů.

               Live Streamy Živě shield badgeTestované přenosy 18. května
Canal Sport 1 logo
CANAL+ Sport - 189 Kč/měsíc
Skylink živý přenos logo
Skylink - 189 Kč/měsíc
 • Výsledky anglické Premier League pravidelně tipujeme v sekci Tipy a analýzy
 • Premier League program je pro změnu v sekci “Sportovní zprávy,” kde jsou nejdůležitější novinky ze světa sportu
 • Z Čechů v sezóně 2023/24 v Premier League působí Tomáš Souček a Vladimír Coufal

Vyberte si sekci Premier League

 • Kde sledovat Premier League
 • Premier League online
 • Kde sledovat Premier League zdarma
 • Premier League live v TV na Canal+ Sport
 • Kde se vysílá Premier League živě

  Premier League live je v současné době v České republice dostupná opravdu jenom na obrazovkách Canal+ Sport, výjimečně na Canal+ Action. Vysílací práva na anglickou Premier league patří k nejdražším licencím na sportovním trhu. Tento cenný artikl získala až do sezony 2027/28 skupina Canal+, jež vlastní televizi Skylink. Tato nová televize odvysílá všechny zápasy Premier League v přímém přenosu.

  Premier League livestream živý přenos zdarma

  Zdroj: express

  Premier League live kde sledovat - Česko Premier League live kde sledovat - Slovensko
  Výhradně Canal + Sport CZ Výhradně Canal + Sport SK

  Premier League live v TV na Canal+ Sport

  Premier League v televizi můžete v Česku sledovat skutečně jenom na programech Canal+ Sport a někdy i na Canal+ Action. Ty na našem území naladíte hned několika způsoby, v různých cenách a u různých společností. V článku se dočtete o srovnání poskytovatelů.

  Poskytovatel Balíček/Tarif Cena/Měsíc
  O2 TV Sport Premium 399 Kč/měsíc
  O2 TV Stříbrná/Sport Max 549 Kč/měsíc (*první 2 měsíce za 349 Kč)
  Magenta TV Sport Premium 299 Kč/měsíc
  Tarif M od 499 Kč/měsíc (*první 3 měsíce za 299 Kč)
  Skylink Canal+ 189 Kč/měsíc
  Kombi+ od 499 Kč/měsíc
  Canal+ 189 Kč/měsíc 1890 Kč/rok

  Premier League O2 TV

  Premier League na O2 TV je nejlevněji k dostání v balíčcích Sport Premium potažmo Sport Max a O2 TV Stříbrná. Programy Canal+ zde naladíte za 399 Kč za měsíc v prvním případě. Ve zbylých dvou případech vás měsíční předplatné vyjde na 549 Kč, zároveň tu platí sleva 200 Kč na první dva měsíce. V balíčcích za ještě vyšší cenu jsou tyto stanice samozřejmostí.

  Skylink Premier League

  Premier League na Skylink naladíte rovněž, a to za 449 Kč měsíčně v balíčku KOMBI+ a za 1 100 Kč za měsíc s balíčkem KOMPLET. Nabídka sportovních programů je ale v obou případech stejná, číslo se zastavuje na 16ti. Pokud však stojíte pouze o Premier League, doporučujeme balíček CANAL+. Za 189 Kč měsíčně máte Canal+ Sport plný Premier League, Canal+ Sport 2, který je prozměnu nabitý ženským tenisem, program FightBox, 6 filmových kanálů a jeden dokumentární.

  T-Mobile Premier League

  Premier League a programy Canal+ u T-Mobile na Magenta TV dostanete k tarifu Sport Premium za 299 Kč měsíčně nebo minimálně od tarifu M. Tarif M vyjde u T-Mobile na 499 Kč za měsíc. První 3 měsíce zde platí sleva 200 Kč. Už od balíčku M máte přístup do videotéky Canal+.

  Premier League na Canal+

  Anglickou Premier League si můžete předplatit i na oficiálních stránkách canalplus.cz. Měsíční balíček stojí 189 Kč, roční potom 1890 Kč. Součástí je i program Canal+ Sport 2, kde můžete sledovat přímé přenosy turnajů WTA, nebo videotéka nabitá filmy a seriály.

  Premier League Telly

  Společnost Telly Premier League nenabízí. Najdete zde ale širokou škálu sportů a velké množství fotbalových soutěží. Od Ligy mistrů, Evropské a Konferenční ligy , přes přední evropské fotbalové soutěže, právě kromě nejvyšší anglické ligy, až po FA Cup nebo Ligu národů.

  Kde sledovat Premier League zdarma

  Sledovat Premier League zdarma se vám v České republice legální cestou nepoštěstí. Maximálně u sousedů. Pokud vás to uklidní, tento trend je po celém světě nastavený už pěkně dlouho, zejména, jedná-li se o vůbec nejžádanější fotbalovou soutěž světa. Na našem území musíte za nejvyšší anglickou fotbalovou ligu platit od roku 2002 od spuštění programu Galaxie Sport.

  Sázková kancelář Sázky na Premier League
  Tipsport Vsadit na Premier League
  Fortuna Vsadit na Premier League
  Betano Vsadit na Premier League
  Chance Vsadit na Premier League
  Synottip Vsadit na Premier League
  Sazka Vsadit na Premier League

  Premier League online

  Jsou ale ještě jiné cesty, jak být v obraze, co se děje na anglických trávnících. TV Tipsport svým klientů zprostředkovává live tracker všech utkání. Vybrané zápasy mají k dispozici komentář rádia. Na stránkách sázkové kanceláře lze sledovat Premier league výsledky live. A také jde realizovat sázky. Veškerý servis je dostupný pro klienty sázkové kanceláře Tipsport, kteří mají navíc možnost sledovat live stream zdarma dalších evropských fotbalových či hokejových soutěží. Registrace na Tipsport je jednoduchá.

  Premier League 2023/24 začala 11. srpna 2023 a skončí 19. května 2024. Právem jde o nejsledovanější fotbalovou ligu na celém světě. V tomto článku se podíváme na to, kde sledovat Premier League v sezóně 2023/24. Ať už živě v televizi nebo prostřednictvím online live streamů.