Společenské sázky


Společenské sázky jsou v ČR, ale i v zahraničí velmi oblíbené. Vsadit si můžete na politiku, denní teplotu či vítěze SuperStar. Jen v loňském roce při senátních volbách padaly rekordy v objemu sázek i ve výhrách. V článku si povíme, jaké společenské sázky jsou u sázkových kanceláří k dispozici, kde sázet, tipy, jak sázet a na co si dát pozor a na závěr si povíme si, jak dopadli loňské parlamentní volby a kdo na nich zbohatl.

Společenské sázky

Vyberte si sekci Společenských sázek

 • Co to jsou společenské sázky
 • Nejoblíbenější společenské sázky
 • Kde a jak sázet společenské sázky
 • Společenské sázky u Tipsportu a Chance
 • Speciální sázky u Fortuny
 • Společenské sázky u Betano
 • Společenské sázky Synottip
 • Společenské sázky u Sazkabet
 • Jak sázet společenské sázky – strategie
 • Společenské sázky na volby do sněmovny trhaly rekordy
 • Co to jsou společenské sázky

  Společenské sázky jsou takové specialitky sázkových kanceláří. Někdy je najdete v sekci společenské sázky, ale např. pokud si budete chtít vsadit u Fortuny, pak si budete muset vybrat buď politickou sekci, zábavu nebo speciální sázky. A jaké společenské sázky u sázkových kanceláří můžete najít:

  • politika v ČR i v zahraničí
  • ceny komodit a devizové účty
  • počasí
  • ekonomika
  • kdo vyhraje televizní soutěže (Superstar atd.)
  • Kdo dostane Oscara za nejlepší film
  • Jak se bude jmenovat potomek královské rodiny atd

  Společenské sázky se v průběhu roku liší, sázkové kanceláře reagují na aktuální či budoucí události a dle toho je vypisují. Pro příklad si můžete třeba u Fortuny vsadit na to, zda na meteostanici Praha-Ruzyně (ČHMÚ) bude 24.12.2022 v 7:00h souvislá sněhová pokrývka u Tipsportu už nyní můžete podávat sázky na prezidentské volby USA.

  Nejoblíbenější společenské sázky

  A jaké jsou nejoblíbenější společenské sázky v ČR? Nejvíce se sází na politiku a není se čemu divit. Vzhledem k turbulentní době, v které žijeme. Loňské senátní volby byly pro sázkové kanceláře velkým překvapením a lámaly rekordy. O tom si více povíme na závěr článku. Aktuálně se nejvíce sází na prezidentské volby v ČR a na hlavní 3 kandidáty již bylo podáno u Tipsportu přes 500 tiketů celkem pak na všechny kandidáty je vsazeno více než 1000 tiketů. Ale sázet můžete nejen u Tipsportu nebo Fortuny.

  Kde a jak sázet společenské sázky

  Společenské sázky najdete v repertoáru všech sázkových kanceláří v ČR. Někde je jejich nabídka bohatší jinde chudší. To si probereme v následujících odstavcích a na jednotlivé sázkové kanceláře a jejich nabídku se podíváme z blízka. Sázet můžete online, pokud máte zřízený účet u některé ze sázkových kanceláří nebo si ho můžete zřídit online během chvilky a získat k tomu na první sázky i slušný finanční obnos do začátku. Zajít si můžete také na pobočku a vsadit si tiket osobně. V tabulce vidíte přehled všech sázkových společností o vstupních bonusů, které ihned po registraci získáte.

  Sázková kancelářVstupní bonusAktivovat bonus
  Tipsport300 Kč bez vkladuZískej bonus
  Betano350 Kč bez vkladuZískej bonus
  Fortuna500 Kč s vklademZískej bonus
  Chance200 Kč bez vkladuZískej bonus
  Synottip500 Kč bez vkladuZískej bonus
  Sazka300 Kč s vklademZískej bonus

  Společenské sázky u Tipsportu a Chance

  Tipsport a Chance mají vždy shodnou nabídku, a proto ani ve společenských sázkách nenajdete rozdíl, a to ani v kurzech ani v nabídce. Vsadit si můžete na politiku i na počasí nebo na ceny komodit. Všechny tyto speciální sázky najdete v jedné sekci nazvané „Společenské sázky“. A na co si u Tipsportu a Chance můžete aktuálně vsadit?

  Společenské sázky u Tipsportu a Chance

  Tipsport a Chance společenské sázkyTyp
  Společenské sázkyCeny komodit a devizové kurzy
  PolitikaVolba prezidenta ČR
  PolitikaSlovensko – předčasné parlamentní volby
  PolitikaSlovensko – referendum k předčasným volbám 21.1.2023
  PolitikaPrezidentské volby USA 2024
  PočasíMaximální denní teplota ve stupních C

  Speciální sázky u Fortuny

  Fortuna společenské sázky rozdělila do 4 sekcí. Výběr zábavných i společenských sázek je u této sázkové kanceláře opravdu široký. Najdete je pod zábavou, speciálními sázkami, politikou a samostatnou kategorii má i Volba prezidenta ČR. V tabulce najdete jednotlivé sekce u Fortuny i informace, kolik sázkových příležitostí aktuálně můžete využít. Samozřejmě v průběhu času se bude nabídka lišit dle budoucích významných událostí.

  Speciální sázky u Fortuny

  Fortuna společenské sázkyTyp
  PolitikaPrezidentské volby USA 2024
  PolitikaVolba prezidenta ČR
  ZábavaSázky na zlatý glóbus – 20 sázkových příležitostí
  Speciální sázkyTeplotní rekordy v ČR – 6 sázkových příležitostí

  Společenské sázky u Betano

  Sázková společnost Betano také ve své nabídce ukrývá speciální sázky, které jsou zaměřené pouze a jen na politiku. Podle toho je i pojmenovaná sekce, kde tyto speciální sázky najdete. I zde platí, že sázky online na tyto speciální příležitosti můžete podávat pouze v případě, že máte aktivní konto u této sázkové společnosti. Ačkoliv nemá tak propracovanou nabídku jako např. Fortuna, sázkových příležitostí zde najdete opravdu hodně. Co vše za politické sázky u ní najdete se můžete podívat v tabulce.

  Společenské sázky u Betano

  Společenské sázky u BetanoSázkové příležitosti
  PolitikaČeské prezidentské volby
  PolitikaUSA prezidentské volby
  PolitikaSpojené království parlamentní volby
  PolitikaSpojené království Leadership Election

  Společenské sázky Synottip

  Pojďme podívat k Synottipu, jaké specialitky si připravili bookmakeři této sázkové společnosti. I zde se v aktuální době speciální či společenské sázky točí především kolem politické dění. Pro někoho může být překvapením, že se nejedná ovšem o české politické dění, ale sázet můžete na politiku v zahraničí.

  Společenské sázky Synottip

  Společenské sázky u SynottipuSázkové příležitosti
  UK PolitikaPříští stálý předseda Konzervativní strany
  PolitikaPříští stálý předseda Labouristické strany
  PolitikaPrezidentské volby USA 2024

  Společenské sázky u Sazkabet

  Sazkabet své služby pro klienty stále inovuje a snaží se držet krok s konkurencí. Proto ani u této sázkové společnosti nechybí společenské sázky. V průběhu roku zde můžete najít skutečné specialitky, které nikde jinde nenajdete. Aktuální nabídka tolik pestrá není, ale i odráží politické dění v ČR, které snad nikdy nebylo sledovanější. Na co lze u Sazkabetu sázet najdete v tabulce.

  Společenské sázky u Sazkabet

  Společenské sázky u SazkySázkové příležitosti
  PolitikaČeské volby prezidenta 2023

  Jak sázet společenské sázky – strategie

  U společenských sázek je strategie sázení stejně zásadní, jako když sázíte na fotbal nebo koně. Sázení na politické dění vyžaduje především informovanost a velmi dobrou orientaci v tomto směru. Zároveň je potřeba pracovat s aktuálními informacemi a vnímat, jaké dopady to může mít na myšlení a preference lidí. Krásným příkladem jsou volby hlavy státu ČR. Před vypuknutím války byl hlavní a téměř neporazitelný favorit A. Babiš, jakmile vypukla válka, preference více ukazovaly a kurzy šli dolu u P. Pavla a nyní, když lidi trápí ekonomická stránka jdou nahoru preference D. Nerudové. U společenských sázek velmi často můžete najít tzv. Value betting, tedy hodnotnou sázku. Např. u D. Nerudové byl ještě před pár měsíci nastaven kurz kolem 10.00 nyní je tato dáma ve vedení a kurz u Tipsportu vypsaný na ní je nejnižší 2.10. Tedy pokud jste znalý politolog, pak na takovéto sázce můžete slušně vydělat. Samozřejmě je to jen příklad, zatím není zcela jasné, zda ve vedení zůstane a je potřeba si to pečlivě promyslet. U počasí je potřeba se podívat několik let do minulosti, vzít v potaz globální oteplování, a tak trochu mít počasí jako koníček. Ale abychom to trochu zlehčili, vymyslet strategii na to, jak uhodnout jméno nenarozeného následovníka trůnu, když v bulvárech zatím zmínky nejsou, není úplně jednoduchá. Společenské sázky se opravdu vyplatí hlídat, protože např. loňské volby do poslanecké sněmovny trhaly rekordy.

  Společenské sázky na volby do sněmovny trhaly rekordy

  Přijaté společenské sázky na volby do sněmovny v loňském roce u sázkových kanceláří Tipsport, Fortuny i Chance trhaly rekordy. Podle informací na webu e15.cz byl nárůst objemu sázek o 85 % vyšší oproti roku 2017. V Tipsportu byly přijaty sázky za 102 mil. Kč, u Fortuny 50 mil. Kč a u Chance za 26 mil. Kč. Celkově si Češi vsadili za 195 mil. Kč. Nejvyšší výhru pak vyplatila Fortuna a činila téměř 1,6 mil. korun čistého, a i druhou výhru v hodnotě 665.000 Kč obdržel hráč Fortuny, který vsadil na vítězství Spolu 100.000 Kč v kurzu 6.65. Sam i vidíte, že v případě, že se v daném odvětví orientujete a najdete chybu u sázkové kanceláře v nastaveném kurzu, můžete slušně vydělat.