Tipsport registrace


Připravili jsme pro vás průvodce Tipsport registrací a krok po kroku vám ukážeme, jak můžete registraci Tipsport zvládnout do pěti minut. Ovšem také, jak na ověření totožnosti na internetu, které je velmi jednoduché. Banka, u které máte účet, předá s vaším souhlasem do Tipsportu údaje nutné pro ověření totožnosti (jméno, příjmení a datum narození). Registraci tak dokončíte za pár kliknutí myší. Tipsport mobilní aplikaci, dostupnou jak pro iPhone, tak i pro Android. Získejte plnohodnotný Tipsport účet a mějte výsledky svých sázek vždy pod dohledem.

Přejít do registrace Tipsport + 500 kč zdarma

Tipsport registrace

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

Tipsport registrace krok po kroku

Tipsport registrace krok po kroku může začít. Postupujte podle jednotlivých bodů a užívejte si zábavu v podobě sázení, živých přenosů a dalších vychytávek, které pro vás Tipsport připravil.

 1. V prvním kroku přejděte do registračního formuláře Tipsport na stránkách Tipsport.cz a klikněte v pravém horním rohu na tlačítko „Registrace“.


 2. Registrace Tipsport

  Tipsport registrace vyplnění údajů

 3. V dalším kroku budete muset vašvyplnit osobní údaje. Jméno a příjmení, adresu, datum narození, stát, občanství, e-mailovou adresu a zaškrtnout souhlas se všeobecnými obchodními podmínkami. Jakmile vše provedete, klikněte na tlačítko „Registrovat“

 4. Krok 2

  Tipsport registrace s akčním kódem

 5. Pokud vás v registračním formuláři Tipsportu zaujalo políčko Tipsport akční kód a chcete se ujistit aby jste nepřišli o žádný Tipsport bonus za registraci. Podívejte se do přehledu všech aktuálních Tipsport bonusů. Při použití partnerských webů může políčko zůstat prázdně a o žádný registrační bonus nepřijdete.

 6. Krok 3

  Tipsport registrace ověření

 7. Než budete pokračovat k dalšímu kroku, musíte se přesvědčit, že jste správně vyplnili e-mailovou adresu i telefonní kontakt, kam vám budou zaslané další informace k úspěšné registraci Tipsport. Je důležité vyplnit pravdivé telefonní číslo na které vám později přijde ověřovací kód. Více v bodě 6. Jakmile potvrdíte zadané údaje, budete vyzváni ke kontrole e-mailové adresy a ověření správnosti vámi zadaných údajů.

 8. Krok 4

 9. Přejděte do vaší e-mailové schránky a klikněte na verifikační link k dokončení Tipsport registrace. Poté se přesměrujete na další stránku k ověření vámi zadaného mobilního čísla.

 10. Krok 5

 11. Tipsport dočasný účet je aktivní a nyní je nutné ověřit správnost vámi uvedeného telefonního čísla k dokončení Tipsport registrace. Na mobilní číslo, které jste zadali při vyplňování osobních údajů, vám přijde ověřovací kód. Vložte jej do spodního pole označeného jako „jednorázové heslo z SMS“ a zvolte „Potvrdit“.

 12. Krok 6

  Tipsport registrace nastavení hesla

 13. V dalším kroku musíte vytvořit heslo a potvrdit ho. Heslo si můžete zkontrolovat kliknutím na ikonku přeškrtnutého oka. Pokud jsou hesla shodná, klikněte na tlačítko „Uložit a pokračovat“. Toto heslo je to kterým se přihlásíte do svého účtu a tak si jej pečlivě uložte. Registrace Tipsport je téměř hotová.

 14. Krok 7

  Tipsport registrace dočasné konto

 15. Skvělá zpráva je, že vaše Tipsport online registrace se právě dokončila. Na vaši e-mailovou adresu vám přijde potvrzení a dokončení Tipsport registrace účtu. Nyní jste majiteli dočasného konta na 30 dnů.

 16. Krok 8

  Tipsport registrace doplnení údajů na plnohodnotné konto

 17. Během 30 dnů musíte doplnit následovné a vložit první vklad nebo přijdete o všechny své bonusy a účet vám bude smazán. Pro plnohodnotné konto budete vyzvání k ověření plnoletosti skrz vaše online bankovnictví nebo osobně na pobočce. Jak na to popisujeme v dalším kroce. Doporučujeme plnohodnotnou registraci dokončit a získat bonus na první sázky zdarma. Čeká na vás uvítací bonus 500 Kč a další bonusy v hodnotě až 75.000 Kč od Tipsportu. Stačí kliknout na tlačítko „Doplnit údaje“ a pokračovat dál.

 18. Krok 9

 19. Nyní budete vyzváni k doplnění údajů a vybrání způsobu jejich ověření. První varianta je provést ověření online přes banku. Nemusíte nikam chodit a Tipsport účet si plně zaktivovat z pohodlí domova. Podmínka je mít zřízený účet u jedné z těchto bank. Česká spořitelna, Komerční banka, Air Bank, Moneta, ČSOB, Raiffeisenbank.

 20. Krok 10

 21. Nenašli jste vaši banku v nabídce? Nevadí, druhou možností je doplnit údaje ručně a ověření provést osobně na jedné z poboček Tipsportu. Pokračujte v nabídce kliknutím na tlačítko „Zadat ručně“ a začněte vyplňováním osobních údajů.

 22. Krok 11

  Registrace na pobočce a první vklad

 23. Ruční registrace v Tipsporte vyžaduje vyplnění osobních údajů. Konkrétně: rodné číslo, pohlaví, adresu, stát. Po kompletním vyplnění pokračujte stisknutím tlačítka „Uložit“.

 24. Krok 12

 25. Následně přejděte do kategorie „Platební prostředky“ a vyberte vhodnou variantu, podle toho, co vám vyhovuje nejvíce. Vybrat si můžete z těchto variant. Propojit bankovní účet, Přidat platební kartu, Propojit přes Paysafecard, Propojit přes Skrill účet, Propojit PayPall. Je nutné aby účet byl na vaše jméno. Jakmile pošlete na Tipsport účet první vklad, ověření proběhne automaticky.

 26. Krok 13

 27. Už jsme skoro na konci. Nyní přejděte v nastavení na „Sebeomezující opatření“, která slouží pro vaše bezpečné sázení. Nastavíte si limity, abyste si Tipsport online hry i kurzové sázení mohli užívat bez zbytečných ztrát. Vzhledem k tomu, že kurzové sázení i hraní technických her je návyková záležitost, proto když si nastavíte omezení, v pravou chvíli vám pomůže přestat. Doplníte tyto údaje, pro kurzové sázení i pro technické hry. Maximální výše čisté prohry za den, Maximální výše sázek za měsíc, Maximální výše čisté prohry za měsíc

 28. Krok 14

Registrace u Tipsportu v porovnání s ostatními sázkovými kancelářemi

Napříč českými sázkovými kancelářemi je proces registrace velmi obdobný a nelze tedy určit zda Tipsport je co se týče registrace nejlepší volbou. Ačkoli je registrační proces Tipsportu a ověření totožnosti přes internet velmi snadné. Stěžejní při rozhodování není tedy registrace samotná ale jsou to služby které jednotlivé sázkové kanceláře nabízejí. Pokud hledáte přehled jak vypadá registrařní proces u konkurenčních sázkových kanceláří přečtěte si návod krok za krokem v následujících článcích které naleznete v sekci profi sázení.

Tipsport přihlášení

Pokud jste zvládli registraci, Tipsport přihlášení už je jen formalitou. Používáte-li mobilní aplikaci, ikonku pro přihlášení najdete v pravém horním rohu. Ta vás přepne do přihlašovacího formuláře, kde zadáte váš e-mail a heslo. Ještě jednodušší cestou je přihlášení na webových stránkách na laptopu nebo počítači. Zde totiž můžete vyplnit přihlašovací údaje přímo na úvodní stránce, aniž by vás web navigoval do nového okna. Po vyplnění e-mailu a hesla stačí kliknout na oranžové tlačítko „přihlásit“. Od tohoto okamžiku můžete sázet vaše tikety nebo navštívit casino Vegas a roztáčet ruletu či výherní automaty.

Přihlášení Tipsport

Často kladené otázky

Co musím udělat pro úspěšnou Tipsport registraci?

Podmínkou úspěšné registrace u Tipsportu je vyplnění vašich osobních údajů a ověřením identity. Ověření údajů můžete provést online přes internetové bankovnictví nebo osobně na prodejně. Stačí následovat krok po kroku námi vytvořený manuál a vytvořit si plnohodnotnou registraci Tipsport.

Jak dlouho trvá Tipsport registrace účtu?

Tipsport registrace a její délka se může ovlivnit vámi vybraným způsobem ověření osobních údajů. Nejrychlejší způsob zřízení plnohodnotného Tipsport účtu je ověření identity online přes vaši banku.

Je registrace Tipsport zadarmo?

Ano, registrace Tipsport je zcela bez poplatků.

Je Tipsport online registrace bezpečná?

Ano, nemusíte se bát, že by vám někdo Tipsport účet zneužil. Tipsport je špičkou ve světě sázení. Při Tipsport registraci si zadáváte vlastní heslo, které chrání váš účet před zneužitím.

Získám vstupní bonus ihned po Tipsport přihlášení?

Uvítací bonus v hodnotě 500Kč se vám připíše okamžitě po dokončení registrace u Tipsportu a doplnění a ověření identifikačních údajů přes vaši banku nebo na pobočce.

Mám si připravit k dokončení registrace v Tipsporte na pobočce osobní doklady a jaké?

Ano, potřebujete občanský průkaz, případě, že jste cizinec, pak si připravíte platný cestovní pas.

Jak dlouho trvá ověření identity u Tipsport účtu přes vybranou banku online?

Většinou se vám účet ověří do 5 min. a vy můžete hned vložit i vybírat své prostředky a začít sázet na své oblíbené sporty.