Redakce

Tipsport registrace

Jak probíhá Tipsport registrace? Připravili jsme pro vás průvodce a krok po kroku vám ukážeme, jak je registrace Tipsport snadná. Sázejte pohodlně na své oblíbené zápasy a využívejte naplno sázení a hraní automatů v Tipsport online nejen na počítači, ale i v mobilu. Stačí si stáhnout Tipsport mobilní aplikaci, dostupnou jak pro iPhone, tak i pro Android. Získejte plnohodnotný Tipsport účet a mějte výsledky svých sázek vždy pod dohledem.

Přejít do registrace Tipsport + 500 kč zdarma

Tipsport registrace krok po kroku

Tipsport registrace krok po kroku může začít. Postupujte podle jednotlivých bodů a užívejte si zábavu v podobě sázení, živých přenosů a dalších vychytávek, které pro vás Tipsport připravil.

 1. V prvním kroku přejděte do registračního formuláře Tipsport na stránkách Tipsport.cz a klikněte v pravém horním rohu na tlačítko „Registrace“.


 2. Tipsport registrace krok 1

  Tipsport registrace vyplnění údajů

 3. V dalším kroku bude nutné vyplnit osobní údaje. Jméno a příjmení, adresu, datum narození, stát, občanství, e-mailovou adresu a zaškrtnout souhlas se všeobecnými obchodními podmínkami. Jakmile vše provedete, klikněte na tlačítko „Registrovat“

 4. Tipsport registrace krok 2

  Tipsport registrace akční kód

 5. Pokud vás v registračním formuláři Tipsportu zaujalo políčko akční kód a chcete se ujistit aby jste nepřišli o žádný Tipsport bonus za registraci. Podívejte se do přehledu všech aktuálních Tipsport bonusů. Při použití partnerských webů může políčko zůstat prázdně a o žádný registrační bonus nepřijdete.

 6. Tipsport bonus za registraci krok 3

  Tipsport registrace ověření

 7. Než budete pokračovat k dalšímu kroku, přesvědčte se, že jste správně vyplnili e-mailovou adresu i telefonní kontakt, kam vám budou zaslány další informace k úspěšné registraci Tipsport. Je důležité vyplnit pravdivé telefonní číslo na které vám později přijde ověřovací kód. Více v bodě 6. Jakmile potvrdíte zadané údaje, budete vyzváni ke kontrole e-mailové adresy a ověření správnosti vámi zadaných údajů.

 8. Tipsport registrace krok 4

 9. Přejděte do vaší e-mailové schránky a klikněte na verifikační link k dokončení Tipsport registrace. Budete přesměrováni na další stránku k ověření vámi zadaného mobilního čísla.

 10. Tipsport registrace krok 5

 11. Tipsport dočasný účet je aktivní a nyní je nutné ověřit správnost vámi uvedeného telefonního čísla k dokončení Tipsport registrace. Na mobilní číslo, které jste zadali při vyplňování osobních údajů, vám přijde ověřovací kód. Vložte jej do spodního pole označeného jako „jednorázové heslo z SMS“ a zvolte „Potvrdit“.

 12. Tipsport registrace krok 6

  Tipsport registrace nastavení hesla

 13. V dalším kroku budete vyzváni k vytvoření hesla a jeho potvrzení. Heslo si můžete zkontrolovat kliknutím na ikonku přeškrtnutého oka. Pokud jsou hesla shodná, klikněte na tlačítko „Uložit a pokračovat“. Toto heslo je to kterým se budete od teď přihlašovat do svého účtu a tak si jej pečlivě uložte. Registrace Tipsport je téměř hotová.

 14. Tipsport registrace krok 7

  Tipsport registrace dočasné konto

 15. Skvělá zpráva je, že vaše Tipsport online registrace právě byla dokončena. Na vaši e-mailovou adresu vám přijde potvrzení a dokončení Tipsport registrace účtu. Nyní jste majiteli dočasného konta na 30 dnů.

 16. Tipsport registrace krok 8

  Tipsport registrace doplnení údajů na plnohodnotné konto

 17. Během 30 dnů musíte doplnit následovné a vložit první vklad nebo přijdete o všechny své bonusy a účet vám bude smazán. Pro plnohodnotné konto budete vyzvání k ověření plnoletosti skrz vaše online bankovnictví nebo osobně na pobočce. Jak na to popisujeme v dalším kroce. Doporučujeme plnohodnotnou registraci dokončit a získat bonus na první sázky zdarma. Čeká na vás uvítací bonus 500 Kč a další bonusy v hodnotě až 75.000 Kč od Tipsportu. Stačí kliknout na tlačítko „Doplnit údaje“ a pokračovat dál.

 18. Tipsport registrace krok 9

 19. Nyní budete vyzváni k doplnění údajů a vybrání způsobu jejich ověření. První varianta je provést ověření online přes banku. Nemusíte nikam chodit a Tipsport účet si plně zaktivovat z pohodlí domova. Podmínkou je mít zřízený účet u jedné z těchto bank. Česká spořitelna, Komerční banka, Air Bank, Moneta, ČSOB, Equa Bank.

 20. Tipsport registrace krok 10

 21. Nenašli jste vaši banku v nabídce? Nevadí, druhou možností je doplnit údaje ručně a ověření provést osobně na jedné z poboček Tipsportu. Pokračujte v nabídce kliknutím na tlačítko „Zadat ručně“ a začněte vyplňováním osobních údajů.

 22. Tipsport registrace krok 11

 23. Ruční registrace v Tipsporte vyžaduje vyplnění osobních údajů. Konkrétně: rodné číslo, pohlaví, adresu, stát. Po kompletním vyplnění pokračujte stisknutím tlačítka „Uložit“.

 24. Tipsport registrace krok 12

 25. Následně přejděte do kategorie „Platební prostředky“ a vyberte vhodnou variantu, podle toho, co vám vyhovuje nejvíce. Vybrat si můžete z těchto variant. Propojit bankovní účet, Přidat platební kartu, Propojit přes Paysafecard, Propojit přes Skrill účet, Propojit PayPall. Účet musí být veden na vaše jméno. Jakmile pošlete na Tipsport účet první vklad, ověření proběhne automaticky.

 26. Tipsport registrace krok 13

 27. Už jsme skoro na konci. Nyní přejděte v nastavení na „Sebeomezující opatření“, která slouží pro vaše bezpečné sázení. Nastavíte si limity, abyste si Tipsport online hry i kurzové sázení mohli užívat bez zbytečných ztrát. Vzhledem k tomu, že kurzové sázení i hraní technických her je návyková záležitost, nastavená omezení vám pomohou v pravou chvíli přestat. Doplníte tyto údaje, pro kurzové sázení i pro technické hry. Maximální výše čisté prohry za den, Maximální výše sázek za měsíc, Maximální výše čisté prohry za měsíc

 28. Tipsport registrace krok 14

Registrace u Tipsportu v porovnání s ostatními sázkovými kancelářemi

Napříč českými sázkovými kancelářemi je proces registrace velmi obdobný a nelze tedy určit zda Tipsport je co se týče registrace nejlepší volbou. Ačkoli je registrační proces Tipsportu a ověření totožnosti přes internet velmi snadné. Stěžejní při rozhodování není tedy registrace samotná ale jsou to služby které jednotlivé sázkové kanceláře nabízejí. Pokud hledáte přehled jak vypadá registrařní proces u konkurenčních sázkových kanceláří přečtěte si návod krok za krokem v následujících článcích které naleznete v sekci profi sázení.

Tipsport přihlášení

Pokud jste zvládli registraci, Tipsport přihlášení už je jen formalitou. Používáte-li mobilní aplikaci, ikonku pro přihlášení najdete v pravém horním rohu. Ta vás přepne do přihlašovacího formuláře, kde zadáte váš e-mail a heslo. Ještě jednodušší cestou je přihlášení na webových stránkách na laptopu nebo počítači. Zde totiž můžete vyplnit přihlašovací údaje přímo na úvodní stránce, aniž by vás web navigoval do nového okna. Po vyplnění e-mailu a hesla stačí kliknout na oranžové tlačítko „přihlásit“. Od tohoto okamžiku můžete sázet vaše tikety nebo navštívit casino Vegas a roztáčet ruletu či výherní automaty.

Tipsport přihlášení

Často kladené otázky

Co musím udělat pro úspěšnou Tipsport registraci?

Tipsport registrace je podmíněna vyplněním osobních údajů a ověřením identity. Ověření údajů můžete provést online přes internetové bankovnictví nebo osobně na prodejně. Stačí následovat krok po kroku námi vytvořený manuál a vytvořit si plnohodnotnou registraci Tipsport.

Jak dlouho trvá Tipsport registrace účtu?

Tipsport registrace a její délka je ovlivněna vámi vybraným způsobem ověření osobních údajů. Nejrychlejším způsobem zřízení plnohodnotného Tipsport účtu je ověření identity online přes vaši banku.

Je registrace Tipsport zadarmo?

Ano, registrace Tipsport je zcela bez poplatků.

Je Tipsport online registrace bezpečná?

Ano, nemusíte se bát, že by váš Tipsport účet byl zneužit. Tipsport je špičkou ve světě sázení. Při Tipsport registraci si zadáváte vlastní heslo, které chrání váš účet před zneužitím.

Získám vstupní bonus ihned po Tipsport přihlášení?

Uvítací bonus v hodnotě 500 Kč vám bude připsán okamžitě po dokončení registrace v Tipsporte a doplnění a ověření identifikačních údajů přes vaši banku nebo na pobočce.

Mám si připravit k dokončení registrace v Tipsporte na pobočce osobní doklady a jaké?

Ano, budete potřebovat občanský průkaz, v případě, že jste cizinec, pak si připravte platný cestovní pas.

Jak dlouho trvá ověření Tipsport účtu přes vybranou banku online?

Ve většině případů je váš účet ověřen do 5 min. a vy můžete vkládat i vybírat prostředky a začít sázet na své oblíbené sporty.

Na jaké sázky mohu po Tipsport registraci využít bonus bez vkladu 500 Kč?

To záleží jen na vás. Bonus je pro vás připraven a nemá žádná omezující pravidla. Využít ho můžete jak na kurzové sázení, tak i na technické hry.

Jakými podmínkami se řídí vkladový bonus do výše 50.000 Kč pro kurzové sázení?

Nejprve je nutné abyste provedli plnohodnotnou registraci Tipsport a na svůj účet vložili první vklad. Získáte 100 % vkladu do výše 50.000 Kč. Tedy vložíte-li 5.000 Kč, získáte na kurzové sázky opět 5.000 Kč. Další podmínky najdete v našem článku o Tipsport akčních kódech.