Merkurxtip registrace


Merkurxtip registrace se dá zvládnout během pár minut. Provedeme vás postupně celým procesem a poradíme, na co si dát pozor. Návod bude doplněn o screenshoty z celého procesu, aby vás tak při samotné Merkurxtip registraci nic nepřekvapilo. Pojďme se tedy podívat na to, jak získat plnohodnotné hráčské konto u sázkové kanceláře a online casina Merkurxtip.

Přejít do registrace Merkurxtip + 200 kč zdarma

Merkurxtip registrace

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

Proč se registrovat u Merkurxtip casina?

Abyste mohli hrát nebo sázet u Merkurxtip, je nutná registrace. Ta je vyžadovaná platnou legislativou, aby si tak provozovatel mohl ověřit, že splňujete všechny podmínky pro účast na sportovním sázení nebo online casinu. I pro hráče má kompletní dokončení registrace mnoho výhod:

 1. Zpřístupní se vám kompletní nabídka sázkové kanceláře i online casina. Můžete tak sázet na desítky sportů, stovky utkání a vyzkoušet některý z více jak 250 online automatů.
 2. Při registraci získáváte také nárok na nejrůznější casino bonusy. Ať už jde o peníze přímo na hráčský účet, volná zatočení na vybrané automaty nebo bonus za první vklad.
 3. V pravidelných promo akcích na vás čekají Merkurxtip free spiny a další hodnotné odměny.

Merkurxtip registrace krok za krokem

Merkurxtip registrace není vůbec složitá, vše byste měli zvládnout zhruba za 15 minut. Samotný web sázkové kanceláře a casina Merkurxtip je velmi intuitivní, takže s naším návodem nebudete mít s registrací žádný problém. Zároveň zdůvodníme i jednotlivé kroky Merkurxtip registrace z pohledu příslušné legislativy. Abyste si tak mohli být jistí, že jsou vaše osobní údaje u této sázkové kanceláře v bezpečí.

Merkurxtip registrace krok za krokem

Kde najít Merkurxtip registrační formulář

Vstup do Merkurxtip registračního formuláře je velmi jednoduchý. Na webu ho najdete v horní liště pod zeleným tlačítkem Registrovat. Pokud ale do registračního formuláře vstoupíte přes naše odkazy, budete mít garantovaný nárok hned na tři bonusy. Bez nutnosti zadat Merkurxtip bonus kód získáte 200 Kč zdarma na váš hráčský účet, nebo 200 volných zatočení a až 10.000 Kč jako bonus za první vklad. Merkurxtip aplikace zatím neexistuje, registraci je tedy třeba provést přes webovou stránku.


Kde najít Merkurxtip registrační formulář

Jaké osobní údaje je třeba vyplnit?

Platná legislativa v oblasti sportovního sázení a online casin vyžaduje konkrétní osobní údaje pro identifikaci každého hráče. Při registraci u konkrétního provozovatele tak vyplňujete především ty osobní údaje, které legislativa vyžaduje. V případě Merkurxtip registrace se jedná o:

Merkurxtip registrace osobní údaje

 1. Jméno a příjmení.
 2. Pohlaví a datum narození.
 3. Platnou emailovou adresu a telefonní číslo.
 4. Uživatelské jméno a heslo. Do vašeho účtu se budete přihlašovat právě přes tyto údaje, případně pomocí emailové adresy a hesla.
 5. Dále vyplníte adresu trvalého bydliště, případně rozdílnou korespondenční adresu.
 6. Předposledním krokem je vyplnění rodného čísla, místa narození a původu prostředků, které budete v Merkurxtip využívat. Tento poslední bod je vyžadován platnou legislativou v oblasti boje proti praní špinavých peněz.
 7. V závěru této části registrace je třeba potvrdit, že nejste politicky exponovanou osobou a souhlasíte s podmínkami používání a zpracování výše zmíněných osobních údajů.

Merkurxtip registrace – potvrzení emailu

Dalším krokem v Merkurxtip registraci je potvrzení vaší emailové adresy. Z úvodního registračního formuláře Merkurxtip nebudete přesměrováni přímo do vašeho hráčského účtu. Do toho se dostanete přes odkaz, který vám dorazí na vaši emailovou adresu. Pokud byste ho neobdrželi do několika minut od vyplnění registračního formuláře, zkontrolujte schránku se spamem a hromadnou poštou. Případně můžete kontaktovat zákaznickou podporu, ta by případný problém s ověřením vyřešila.

Merkurxtip registrace – potvrzení emailu

Merkurxtip dokončení registrace

Jakmile ověříte vaši emailovou adresu, získáte přístup do vašeho hráčského účtu Merkurxtip. Ten je zatím v dočasném režimu, pokud registraci nedokončíte do 30 dnů, bude účet smazán. Dalším omezením dočasného konta jsou jakékoli výběry a maximální možná výše vkladů do 3.000 Kč. Případné výhry propadají na konci 30 denní lhůty, hráč má nárok pouze na vrácení nevyčerpaného vkladu. To vše v případě, pokud nedojde k dokončení Merkurxtip registrace. To je možné ve čtyřech krocích:

Merkurxtip dokončení registrace

 1. Hráč musí ověřit totožnost pomocí bankovní identity.
 2. Je třeba přidat platební metodu pro vklady a výběry.
 3. Telefonní číslo musí být ověřeno speciální SMS zprávou.
 4. Každý uživatel musí nastavit sebeomezující limity.

Merkurxtip ověření totožnosti

Merkurxtip ověření totožnosti je možné pouze online pomocí bankovní identity. Přestože v ČR existuje hned několik kamenných poboček Merkur casina, registraci na nich není možné dokončit.

Merkurxtip ověření totožnosti

 1. V nastavení vašeho účtu klikněte na sekci Ověření účtu. Zde vyberte první možnost s názvem Ověření totožnosti.
 2. Již předem je třeba mít platný bankovní účet u některé z těchto bank: Airbank, Raiffeisenbank, Komerční banka, ČSOB, Fio Banka, Moneta, Česká spořitelna. U dané banky je třeba zároveň povolit využívání bankovní identity. Buď na pobočce nebo v internetovém bankovnictví.
 3. V příslušné sekci v nastavení se prokliknete do internetového bankovnictví, kde se přihlásíte a potvrdíte požadavek na ověření vaší identity. Tím je tento krok registrace hotový.
Merkurxtip účet ověřen

Merkurxtip přidání platební metody

Dalším krokem je přidání platební metody. Pokud jste už před tím ověřili vaši totožnost pomocí bankovní identity, tento krok máte také hotový. Jako primární platební metoda bude totiž zapsán a ověřen bankovní účet, se kterým je spojená využitá bankovní identita. Samozřejmě je ale možné platební metodu změnit v nastavení.

Merkurxtip ověření telefonního čísla

Merkurxtip ověření telefonního čísla probíhá pomocí speciální SMS zprávy. V nastavení vašeho účtu stačí kliknout na tlačítko Ověřit pomocí SMS a zpráva bude odeslána na registrované telefonní číslo. Pak už stačí pouze zadat kód ze zprávy do formuláře a telefonní číslo je ověřeno. V budoucnu můžete samozřejmě telefonní číslo změnit v nastavení vašeho účtu.

Merkurxtip ověření telefonního čísla

Nastavení sebeomezujících limitů

Posledním krokem pro dokončení registrace, který vyžaduje platná legislativa, je nastavení sebeomezujících limitů. V tomto případě máte dvě možnosti. V příslušném formuláři, který najdete opět v sekci Ověření účtu, můžete vybrat konkrétní sebeomezující opatření. Případně můžete u každé sekce nastavit, že žádné sebeomezující opatření využít nechcete. I v takovém případě je ale třeba manuálně odkliknout u každého limitu, že ho využít nechcete. Jakmile je nastavení hotové, vaše Merkurxtip registrace je kompletně dokončená.

Nastavení sebeomezujících limitů

Merkurxtip jak provést první vklad

Důležitou součástí herního zážitku v sázkové kanceláři a casinu Merkurxtip je také první vklad. S tím je například spojený i jeden z bonusů, který můžete získat. Podle toho, kolik při prvním vkladu vložíte, můžete získat až 10.000 Kč. Pro první vklad vstupte do nastavení vašeho účtu. Nyní stačí vybrat metodu, kterou chcete pro první vklad využít. Můžete si vybrat mezi platební kartou, bankovním převodem, Skrillem a Paysafe kartou. Dále postupujte podle formuláře, který se vám otevře.

Merkurxtip jak provést první vklad

Merkurxtip přihlášení

Merkurxtip přihlášení je opravdu velmi jednoduché. Stačí kliknout na bílé tlačítko Přihlásit, které najdete v pravém horním rohu. Vyplňte vaše přihlašovací údaje a máte hotovo. Využít můžete buď email nebo přihlašovací jméno, heslo je vždy stejné. Stejným způsobem budete postupovat i v případě, že se přihlašujete přes mobilní telefon. Více o tom, jak funguje web této sázkové kanceláře a online casina si můžete přečíst v rámci naší Merkurxtip recenze.

Merkurxtip přihlášení

Často kladené otázky

Je možná Merkurxtip registrace na pobočce?

Přestože existují i kamenné pobočky Merkur casina, registraci do jeho online verze lze provést pouze na webu. Také ověření totožnosti je možné pouze pomocí bankovní identity online.

Lze udělat opakovaná Merkurxtip registrace?

Teoreticky ano, ale museli byste nejprve původní účet u Merkurxtip zrušit. Dva účty na stejné rodné číslo není možné využívat.

Jak dlouho trvá Merkurxtip registrace?

Merkurxtip registrace vám nezabere déle, než 15 minut. Všechny kroky jsou velmi intuitivní, systém vás zároveň provede celým procesem téměř automaticky.

Kdy budu moci plnohodnotně využívat svůj účet u Merkurxtip?

Jakmile zřídíte dočasný účet u Merkurxtipu, stačí splnit několik dalších podmínek a váš účet bude plnohodnotný. První z nich je ověření totožnosti, dále pak přidání platební metody, ověření telefonního čísla a nastavení sebeomezujících limitů.

Co musím udělat pro ověření totožnosti během Merkurxtip registrace?

Ověření totožnosti u Merkurxtip vyžaduje, abyste měli bankovní identitu u některé z podporovaných bank. Pokud ji máte zřízenou, stačí projít procesem ověření přes příslušnou sekci v nastavení vašeho Merkurxtip účtu.