Chance registrace


Průběh Chance registrace není nikterak složitý. V tomto článku vás provedeme kompletní registrací krok po kroku. Chance casino registrace je stejná, jako pro kurzové sázení. Bonus za registraci bez vkladu je 200 Kč. Vytvořte si podle našeho návodu Chance herní účet a vyzkoušejte si sázení online i bez vlastního počítače. S mobilní aplikací je sázení na sport či hraní Chance online her hračka. Poradíme vám jak na to a doporučíme ten nerychlejší postup pro získání plnohodnotného konta pro vaše pohodlné hraní.

Chance registrace

Přejít do registrace Chance + 200 kč zdarma

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

Chance registrace krok po kroku

Chance registrace krok po kroku vás provede celým procesem registrace. Ukážeme vám, jak si zřídit dočasné konto, co je nutné udělat pro plnohodnotné konto a jaké výhody vás s ním u Chance sázkové kanceláře čekají. Jdeme na to.

Chance registrace kde ji najdete

Přejděte na stránky Chance.cz nebo si stáhněte mobilní aplikaci do vašeho mobilního telefonu na m.chance.cz/mobil. Po stažení aplikace uvidíte úvodní stránku, kde v pravém horním rohu najdete tlačítko registrovat a přihlásit se. Pokračujte stisknutím tlačítka „Registrace“.

Chance registrace kde ji najdete

Chance registrace Vyplnění osobních údajů

Registrace Chance vyžaduje kompletní vyplnění osobních údajů. Není to nic složitého a k vyplnění vám stačí znát vaši adresu, datum narození, telefonní číslo a e-mail. Identifikační údaje jsou sázkovou kanceláří Chance kontrolovány. Pokud chybně vyplníte jméno a datum narození, pak vás to na další krok nepustí. Zároveň se při vyplňování e-mailu a telefonního čísla raději přesvědčte, že jste tyto údaje zadali správně. V dalším kroku zjistíte, proč je to důležité. Po vyplnění klikněte na tlačítko registrovat a vyčkejte na další pokyny.


Chance registrace Vyplnění osobních údajů

Chance registrace Potvrďte e-mail a zkontrolujte SMS

Chance účet bude aktivován až po následném ověření vámi zadaných údajů. Po zmáčknutí tlačítka registrovat vám bude zaslán e-mail s verifikačním linkem a SMS s kódem. V případě, že jste některý z těchto údajů zadali chybně, bude potřeba kontaktovat podporu Chance registrace a domluvit se s nimi, jak dále postupovat.


Chance registrace Potvrďte e-mail a zkontrolujte SMS

Chance registrace zadání ověřovacího kódu ze SMS

Chance registrace je už téměř hotová. Nyní je nutné přihlásit se do e-mailu a potvrdit verifikační link. Platnost linku je 7 dní od chvíle, kdy vám přišel do e-mailu. Pokud chcete co nejdříve začít sázet, sledovat živé sportovní přenosy nebo hrát Chance online hry, pak s tím neotálejte. V případě, že link do 7 dnů nepotvrdíte, bude nutné znovu začít od kroku č. 1.


Chance registrace zadání ověřovacího kódu ze SMS

Po potvrzení e-mailové adresy, budete přesměrováni opět do registračního formuláře Chance k ověření vašeho telefonního čísla. Proto mějte mobil po ruce. Přijde vám SMS s kódem, který bude nutné zadat do k tomu určeného políčka. Po zadání kódu stačí už jen potvrdit a Chance registrace je téměř hotová. Registrace nabízí zajímavý registrační Chance akční kód a vy tak své první sázky, ať už na sport či do Vegas, můžete vyzkoušet zcela zdarma.


Chance registrace SMS kód

Chance registrace nastavení hesla pro úspěšné přihlášení

Pro přihlášení si zvolte heslo. Pro vaši maximální bezpečnost volte takové, které nikdo jiný nezná. Heslo by mělo být unikátní a obsahovat písmena i číslice. Heslo si nikam nepište ani ho nikomu nesdělujte. V případě, že byste ho zapomněli, necháte si jednoduše vygenerovat nové.


Chance registrace nastavení hesla pro úspěšné Chance přihlášení

Dočasný Chance účet výzva k doplnění údajů

Gratulujeme, registrace Chance je dokončena a váš dočasný účet můžete začít aktivně využívat. Ovšem pro získání bonusů, které jsou pro vás již připraveny, bude potřeba doplnění dalších údajů. Po přihlášení se zobrazí informace o vašem účtu a jak dlouho bude dočasný Chance účet aktivní. Následně budete vyzváni k doplnění údajů. Výzva vám přijde i do e-mailu i s informací o vstupních bonusech, které jsou více než lákavé.


Dočasný Chance účet výzva k doplnění údajů

Zdarma a bez vkladu ihned po doplnění požadovaných údajů, se na váš herní účet připíše 200Kč. Nemusíte vložit ani korunu a začít sázet. První vklad si poté dobře rozmyslete. S prvním vkladem dostanete navíc bonus ve výši 100 % vašeho prvního vkladu do částky 2.000 Kč pro kurzové sázky a až 25.000 Kč do Vegas. A to už stojí za tu chvilku času vyplňování. Klikněte na tlačítko “Doplnit údaje“.

Dokončení Chance registrace a doplnění údajů

Nyní je potřeba zvolit, jak chcete doplnění a ověření údajů provést. Na výběr máte 2 možnosti:

 1. Ověření údajů online – nejrychlejší způsob bez nutnosti navštívit pobočku
 2. Ruční zadání údajů a následná návštěva pobočky pro dokončení registrace Chance

Dokončení Chance registrace a doplnění údajů

Chance online registrace a ověření přes banku

Registrace v Chance online je nejrychlejší způsob ověření. Stačí jen vybrat svou banku přihlásit se do internetového bankovnictví a dát souhlas k ověření vašich osobních údajů. Během chvilky budete mít zřízen herní účet a na něm vám přistane uvítací bonus 200Kč. Aktuálně můžete ověření online provést přes tyto banky:

 • Česká spořitelna
 • Komerční banka
 • Air Bank
 • Moneta
 • ČSOB
 • Equa Bank

Chance online registrace a ověření přes banku

Ruční zadání údajů a osobní ověření na pobočce

Pokud nemáte účet ani u jedné z nabízených bank, je nutné zadat údaje ručně a s občanským průkazem nebo cestovním pasem následně zajít na pobočku. Ručně budete vyplňovat tyto údaje:

 • Osobní údaje
 • Platební prostředky
 • Sebeomezující opatření

Ruční zadání údajů a osobní ověření na pobočce

Vyplnění osobních údajů ručně

V první části vyplníte vaše osobní údaje, jako jsou:

 • Rodné číslo
 • Pohlaví
 • Místo a stát narození
 • Ulice a číslo popisné
 • Město
 • PSČ
 • Stát
 • Korespondenční adresu, pokud je stejná zaškrtnete políčko Shodné s trvalým bydlištěm

Pak už jen stačí kliknout na „Uložit“ a pokračovat k druhému kroku ručního vyplňování.


Vyplnění osobních údajů ručně

Ruční vyplnění platebních prostředků

V tomto kroku je potřeba propojit váš bankovní účet či přidat kartu. Pokud zvolíte propojení bankovním účtem, Skrill účtem, PayPal nebo přidat platební kartu, banka si nebude strhávat žádné poplatky. Pouze u propojení Paysafecard je poplatek 5 %. Klikněte na vybranou variantu a vyplňte požadované údaje.


Ruční vyplnění platebních prostředků

Ruční vyplnění sebeomezujících opatření

Registrace v Chance vyžaduje ze zákona o hazardních hrách také nastavit sebeomezující opatření. To slouží především k vaší ochraně a minimálním ztrátám. Nastavuje se zvlášť pro kurzové sázení i technické hry. Pokud se ovšem nechcete limitovat, pak můžete ponechat u všech bodů nastavení „Neomezeně“ a svůj Chance účet tak využívat naplno, bez omezení.


Ruční vyplnění sebeomezujících opatření

Chance přihlášení

Registrace u sázkové kanceláře Chance se ukázala být poměrně snadnou a rychlou záležitostí, Chance přihlášení je však ještě triviálnější. Stačí vyplnit e-mail a heslo do příslušného přihlašovacího formuláře. Ten najdete v pravém horním rohu úvodní stránky Chance sázkové kanceláře. To stejné platí i pro mobilní aplikaci Chance, jen s tím rozdílem, že zde kliknete nejdříve na tlačítko „Přihlásit“ a přihlašovací údaje vyplníte v samostatném okně. Proces se nijak neliší od systému používaného sázkovou kanceláří Tipsport, která patří pod stejný holding.

Chance přihlášení

Často kladené otázky

Jak dlouho trvá Chance registrace účtu?

Registrace běžně trvá několik minut. Záleží na tom, jaký způsob k dokončení registrace a ověření identifikačních údajů zvolíte. Nejrychlejším způsobem, jak dokončit Chance registraci je ověření online přes vaši banku. Postupujte krok po kroku podle našeho návodu a během chvíle bude registrace hotová.

Kolik stojí Chance registrace účtu?

Registrace je zcela zdarma. Dobrou zprávou je také, že navíc získáte uvítací bonus 200 Kč na vaše první sázky zdarma.

Když chci sázet na sport i hrát ve Vegas, musím se registrovat dvakrát?

2x se registrovat nelze. Po registraci můžete využívat veškeré služby sázkové kanceláře Chance online.

Zapomněl jsem heslo, které jsem při vytvoření Chance účtu zadal, co mám dělat?

Jakmile zadáte při přihlášení chybné heslo, ihned budete informováni o možnosti zadání nového hesla. Stačí kliknout a heslo přenastavit.

Proč musím nastavit sebeomezující opatření po Chance registraci?

Sebeomezující opatření je ze zákona o hazardních hrách potřeba nastavit k vaší ochraně. Nastavujete si limity pro vaše minimální ztráty a maximální zábavu z hraní. Pokud limity nechcete nastavovat, stačí ponechat u všech políček „Bez limitu“ a potvrdit.

Jaké doklady si musím vzít na pobočku pro ověření identity po kompletní Chance registraci?

Pokud jste české národnosti, postačí občanský průkaz. V případě, že nemáte české občanství, pak je nutné vzít si platný cestovní pas.