Korunka výsledky


Korunka výsledky slosování, kde je najdete a kdy a v kolik hodin se losuje? Zjistěte, kdy probíhá losování Korunka, jaké jsou Korunka nejčastější čísla, kolik stojí los a jaké výhry si můžete z loterie Korunka odnést. Korunka má ve své nabídce několik loterijních her s různými pravidly i možnými výhrami. Jaká je pravděpodobnost výhry v loterii Korunka a jak si ji spočítat?

Rychlá kontrola tiketu

Přejít ke kontrole tiketu

Přesměrujeme vás na portál sazky kde si můžete pohodlně zkontrolovat váš tiket. Nový tiket si můžete podat online s registračním bonusem níže. Nově při vsazení plného tiketu si zahrajete i o prémiové ceny v podobě auta (Škoda Kodiaq na celý měsíc), luxusního pobytu, či třeba o miliony káček. Přečtěte si také Sportka výsledky, kdy a v kolik se losuje, co je to první a druhé tah a mnoho dalšího.

Zaregistrujte se a získejte bonus 300 Kč zdarma

Korunka výsledky

Vyberte si sekci Sportka výsledků

 • Korunka kontrola tiketu
 • Korunka kdy a v kolik se losuje
 • Korunka kolik stojí los
 • Korunka dvacet za 20,-
 • Šestka
 • Korunka Hop Trop
 • Korunka Kombi
 • Korunka Kombi plus
 • Korunka na 3
 • Korunka na 4
 • Korunka na 5
 • Korunka zdanění výher
 • Korunka Jackpot
 • Jaká je šance na výhru Jackpotu
 • Korunka losování a výhry
 • Korunka – Na co si dát pozor při sázení
 • Historie Korunky
 • Často kladené otázky
 • Vsaďte si jednu z možných variant Korunky – Dvacet za 20,-, Korunka na 3, Korunka na 4, Korunka na 5, Korunka Šestka, Korunka Hop Trop, Korunka Kombi a Korunka Kombi plus, sledujte výsledky Korunka živé slosování a užijte si napětí při čekání na výhru.

  Korunka kontrola tiketu

  Informace o tažených číslech najdete na stránkách Korunky. Korunka patří pod sázkovou kancelář Tipsport, který ji v roce 2018 koupil a Korunka – výsledky kontrola tiketu u Korunky můžete provést několika způsoby. V první řadě online, na samostatných stránkách loterie Korunky nebo na pobočce Tipsportu či Chance osobně.

  Přejít ke kontrole tiketu

  Korunka kontrola tiketu

  Na rozdíl od Eurojackpot výsledky nenajdete slosování na stránkách Sazky. V tabulce níže najdete jednotlivé loterie a odkazy kde můžete zkontrolovat tiket během chvilky a radovat se z případné výhry.

  Registrace s bonusem 300 Kč ihned a 3000Kč na první vklad

  Loterie Kontrola tiketu zde
  Korunka Korunka aktuální výsledky a výhry
  Sportka Sportka aktuální výsledky a výhry
  Eurojackpot Eurojackpot výsledky
  Šťastných 10 Šťastných 10 kontrola výsledků
  Šťastné datum Šťastné datum kontrola výsledků
  Euromiliony Euromiliony kontrola výsledků
  Kasička Kasička kontrolova výsledků
  Extra Renta Sportka Renta výsledky
  Sazka mobil šance Sazka mobil šance kontrola výsledků
  Toto Sazka Toto Sazka kontrola výsledků

  Korunka kdy a v kolik se losuje

  Slosování loterie Korunka probíhá 2x denně v odpoledních a večerních hodinách. K dispozici je přímý přenos slosování i záznam slosování Korunka loterie, v případě, že živé vysílání zmeškáte. Kde ho sledovat a v kolik hodin?

  • Odpolední slosování Korunky startuje ve 14:10 hod
  • Večerní slosování Korunky začíná v 18:10 hod
  • Živé slosování můžete sledovat na stránce Korunky
  • záznam vysílání, který najdete na YouTube kanálu Korunka

  Kolik stojí los Korunka

  Kolik stojí los a jaké jsou ceny ve srovnání s ostatními známými loteriemi? Korunka nabízí 8 variant loterijních her, které se liší nejen cenou, ale také možnou výhrou. Kterou si vyberete je jen na vás. My si je zde představíme, podíváme se také na Korunka výhry u jednotlivých variant a srovnáme ceny ostatních loterií. Na rozdíl od jiných loterií, u Korunky není Jackpot plovoucí, tedy nenavyšuje se ani nesnižuje v průběhu času. Částka je fixní a nerozděluje se mezi více hráčů.

  Korunka dvacet za 20,-

  Loterie Korunka dvacet za 20,- je základní varianta loterie Korunka. Nejvyšší možná výhra je 20.000.000 Kč. nejnižší pak 10 Kč. Cena loterie je 20 Kč a tipujete 6 čísel z 49. Vyhráváte i s jedním uhodnutým číslem. Kolik můžete vyhrát?

  Korunka dvacet za 20,-

  Vyhrát můžete tedy i v případě, že uhodnete jedno číslo. Následně pak při dvou se vám vrací vklad atd. Pokud chcete svou šanci na výhru znásobit, můžete přidat další tipy, ale samozřejmě se cena tiketu navýší. Tedy pokud budete chtít vsadit 2 tipy – zaplatíte 40 Kč, 3 tipy – 60 Kč atd.

  Uhodných čísel Výhra
  6 20.000.000 Kč
  5 50.000 Kč
  4 770 Kč
  3 120 Kč
  2 20 Kč
  1 10 Kč

  Šestka

  Šestka je jedna z nejoblíbenějších variant, ať už kvůli jednoduchosti nebo vysoké výhře. Zde je možné vyhrát až 5.000.000 Kč při sázce 35 Kč nebo dvojnásobek při sázce 70 Kč. Opět je potřeba správně tipnout 6 čísel pro maximální výhru nebo minimálně 3 čísla korunky pro minimální výhru. V tabulce vidíte výhry při sázce 35 Kč. Pokud vsadíte 70 Kč, pak si výhru vynásobte 2x.

  Uhodných čísel Výhra
  6 5.000.000 Kč
  5 250.000 Kč
  4 2.500 Kč
  3 500 Kč
  2 0 Kč
  1 0 Kč

  Korunka Hop Trop

  Je určena především těm hráčům, kteří rádi riskují. V této loterii je potřeba uhodnout 5 čísel z 49 a základní cena loterie začíná na částce 10 Kč. Vyhrát můžete až 2.000.000 Kč při vkladu 10 Kč nebo nic. Je to hop nebo trop. Korunka hop trop výsledky se losují denně. Výhra se odvíjí od uhodnutých čísel a vsazené částky. Vklad můžete zvýšit max. 5x a díky tomu i navýšit možnou výhru.

  Korunka Hop Trop

  Uhodných čísel Výhra
  5 200.000x vklad
  4 8.500x vklad
  3 550x vklad
  2 45x vklad
  1 5x vklad

  Korunka Kombi

  Je oblíbená hra, vzhledem k tomu, že si můžete sestavit sázku na míru. Oproti ostatním loteriím Korunky, je rozdíl v počtu vybíraných čísel. U Korunka Kombi tipujete 3–16 čísel z 49 čísel. Vsadit můžete na tzv. solo čísla nebo na kombinace dvojic, trojic, čtveřic a pětic čísel. Sázet můžete již od 1 Kč, ovšem celková cena za loterii musí mít hodnotu min. 10 Kč a více. Výhry se následně určují podle tipu sázky (solo, kombinace), počtu kombinací a ceny sázky. Čím více kombinací tím větší šance na výhru. Nejvyšší možná výhra v loterii Korunka Kombi je 12.000.000 Kč.

  Kombi Korunka

  Korunka Kombi plus

  Je hra, kde sázíte na skupinu čísel. Konkrétně je potřeba správně tipnout 2 – 32 čísel z 49, které si rozdělíte do 16 skupin, podle vlastní volby. Skupina obsahuje 1 – 5 čísel. Výhry se pak určují podle násobku vámi vsazené částky. Tedy čím vyšší vsazená částka, tím vyšší výhra.

  Korunka Kombi plus

  Uhodných čísel Výhra
  5 200.000x vklad
  4 8.500x vklad
  3 550x vklad
  2 45x vklad
  1 5x vklad

  Korunka na 3

  Korunka na 3 je opět ve stylu čím vyšší vklad, tím více můžete vyhrát. Už podle názvu je jasné, že tipujete 3 čísla z 49. Vyhrát můžete už při uhodnutí jednoho čísla. Výhra se násobí podle výše vkladu. Vklad začíná na částce 15 Kč a končí na částce 225 Kč za tiket. Kolik můžete vyhrát při min. vkladu 15 Kč?

  Korunka na 3

  Uhodných čísel Výhra
  3 2 500 Kč
  2 50 Kč
  1 15 Kč

  Korunka na 4

  Cena min. vkladu u hry Korunka na 4 začíná na 25 Kč a stejně jako u předešlé varianty si vklad můžete navýšit až na 275 Kč. Opět platí jednoduché pravidlo, že čím vyšší vklad, tím vyšší možnost výhry. Ovšem u hry Korunka na 4 vyhráváte, pokud uhodnete 4,3 nebo 2 čísla. Pokud se trefíte jen do jednoho, nevyhráváte nic.

  Korunka na 4

  Uhodných čísel Výhra při vkladu 25 Kč
  4 150.000 Kč
  3 500 Kč
  2 50 Kč

  Korunka na 5

  Korunka na 5 začíná na min. vkladu 35 Kč. Pro nejvyšší výhru musíte uhodnout 5 čísel z losovaných 6 čísel a celkového počtu 49 čísel. Váš vklad můžete navýšit až 5x a díky tomu si také navýšit možnou výhru. A kolik můžete vyhrát při minimálním vkladu?

  Korunka na 5

  Uhodných čísel Výhra při vkladu 35 Kč
  5 2.000.000 Kč
  4 15.000 Kč
  3 500 Kč
  2 50 Kč

  A jak tedy vypadají ceny tiketu u jednotlivých loterií a kde se vyplatí sázet nejvíce? Loterie Korunka oproti ostatním loteriím je atypická v tom, že částky jsou fixně dané, nemůžete vyhrát méně ani více. A stejně tak i jackpot, o kterém si povíme více v následujících odstavcích.

  Korunka zdanění výher

  A jak probíhá Korunka zdanění výher? Daň z výhry platí každý výherce, jehož výhra přesáhne 1.000.000 Kč. V tom případě se odvádí daň z výhry 2023 ve výši 15 %. Co to znamená pro sázející? Pokud vyhrajete částku, která přesáhne 1 mil. Kč, daň za vás odvede sázková společnost. Pro vás to znamená, že vaše výhra bude ponížena o těchto 15 % a na účet vám pak přijde částka o daň snížena. Vy se tedy nemusíte o nic starat a jen počkat, až vám sázková společnost peníze převede na účet.

  Korunka zdanění výher

  Korunka Jackpot

  Korunka Jackpot jsme již v tomto článku zmínili. Jackpot u Korunky není stejný jako u ostatních loterií. Jeho částka je u každé konkrétní loterie fixně určena a vyhrát ji může pouze jeden výherce. Tedy nerozděluje se na menší částky mezi více výherců, což je výhoda. U každé hry je jackpot předem nastavený a pokud splníte podmínky pro získání jackpotu (vsadíte si plný tiket, navýšíte si vklad atd.) máte šanci vyhrát stejně jako každý jiný. Podmínkou je trefit všechna čísla v dané hře a následně se už jen radovat z tučné částky, která vám přistane na účtu.

  Jaká je šance na výhru Jackpotu

  Ptáte se jaká je šance na výhru Jackpotu? Stejně jako u ostatních loterií je šance velmi nízká. Pro výpočet si musíte zjistit, kolik je možných kombinací čísel u konkrétní loterie.

  Příklad

  Vezměme si např. loterii „Šestka“ a ukážeme si to na ní. Pro získání jackpotu je potřeba uhodnout 6 čísel z 49 čísel. Možné kombinace zjistíme zadáním vzorečku do excelu =KOMBINACE(49;6) a vyjde nám číslo 13 983 816. Při tolika zadaných kombinacích 100 % vyhráváte jackpot, ovšem zřejmě by se vám to finančně nevyplatilo. Jak nyní vypočítat pravděpodobnost výhry? Víme, že se losuje pouze v jednom tahu není více šancí, takže dále budeme postupovat při výpočtu takto: 1 ÷ 13 983 816 = 0,0000000715112384201852 = cca 0,000007 %. Tedy šance na výhru u loterijní hry Korunka šestka je 0,000007 %. Sice je šance mizivá, ale výhry stojí za to.

  Korunka losování a výhry

  Korunka losování probíhá každý den v odpoledních a večerních hodinách, Konkrétní časy a kde můžete sledovat živé losování Korunka najdete na začátku tohoto článku. Výhry, jak jsme již zmínili, jsou určeny podle typu loterijní hry, kterou si zvolíte, výše vkladu a počtu uhodnutých čísel. Výhry jsou fixní a nemění se. Korunka výsledky dnes najdete na hlavní stránce korunka eu pod záložkou výsledky, kde si můžete prohlédnout i aktuální výhry nebo statistiky nejčastěji tažených čísel.

  Korunka losování a výhry

  Korunka – Na co si dát pozor při sázení

  A na co si u Korunky dát pozor při sázení? Vzhledem k pravděpodobnosti výhry je asi nejpodstatnější vybrat takovou loterii, která vám bude vyhovovat nejvíce. Vzhledem k tomu, že nikdo neví, jaká čísla budou předem vylosována, je to především o štěstí. Ovšem u Korunky můžete využít i statistiky, kde najdete nejčastěji tažená čísla Korunky, nejméně tažená čísla i nejdéle tažená čísla. Pokud jste analytik tělem i duší, statistiky vám mohou pomoci k vysněné výhře. Při prvním vkladu si rozmyslete částku, vzhledem k vstupním bonusům, které na vás u Korunky čekají. Získat můžete 300 Kč za registraci a 100 % k prvnímu vkladu s limitem 3.000 Kč.

  Korunka – Na co si dát pozor při sázení

  Historie Korunky

  Loterie Korunka je na českém trhu od roku 1997 kdy ji vlastnila společnost Chance. Následně v roce 2013 byla Korunka od Chance oddělena a v roce 2018 ji koupila sázková spol. Tipsport, která ji nechává mimo své webové stránky jako samostatnou loterii. Ačkoliv není tak známá jako např. Sportka nebo Eurojackpot, rozhodně má svým fandům co nabídnout. Nízké vklady, vysoké výhry a nesmíme zapomenout na kombi sázky, které si můžete upravit na míru podle potřeby.

  Často kladené otázky

  Kde najdu Korunka eu výsledky?

  Korunka výsledky slosování najdete na stránce Korunky.

  V kolik hodin se losují Korunka výsledky?

  Korunka výsledky slosování se losují každý den v odpoleních hodinách ve 14:10 hod. a večerních hodinách v 18:10 hod.

  Kde mohu provést Korunka kontrola tiketu?

  Kontrolu tiketu můžete provést online na oficiálních stránkách loterie korunka – najdete v tomto článku nebo na jakékoliv pobočce Tipsportu nebo Chance.

  Budu odvádět daň z výhry v loterii Korunka?

  Daň se odvádí pouze překročí-li výše výhry částku 1.000.000 Kč ve výši 15 %. Daň z výhry odvádí sázková společnost nikoliv výherce.

  Jaké jsou varianty loterie Korunka?

  Vybrat si můžete z osmi loterijních her: Dvacet za 20,-, Korunka na 3, Korunka na 4, Korunka na 5, Korunka Šestka, Korunka Hop Trop, Korunka Kombi a Korunka Kombi plus

  Nabízí loterie Korunka také vstupní bonusy?

  Ano, pro nové loterijní fandy má Korunka připraven při registraci vstupní bonus 300 Kč bez vkladu na první sázky a k prvnímu vkladu můžete získat 100 % do výše 3.000 Kč.

  Mohu někde sledovat živé vysílání Korunka výsledky?

  Ano, na oficiálních stránkách Korunky si kliknete na záložku slosování, kde v určenou hodinu se přímý přenos spustí.

  Jaká je cena za loterii Korunka?

  Ceny se liší podle zvolené hry i počtu tipů či násobení vkladu. Konkrétní ceny najdete v tomto článku u jednotlivých loterijních her Korunky.