Eurojackpot výsledky


Eurojackpot výsledky a kde najít Eurojackpot kontrolu tiketu a jak nato. Zahrajte si o miliony nebo i třeba o cestu kolem světa, sledujte živé slosování Eurojackpotu a dopřejte si vzrušení ze hry. Výsledky Eurojackpotu můžete kontrolovat hned několika způsoby, poradíme vám zejména ten nejrychlejší a také jaká je pravděpodobnost výhry. Nakonec si řekneme co vše můžete vyhrát v prémiové hře „Český pátek“.

Rychlá kontrola tiketu

Přejít ke kontrole tiketu

Následně vás přesměrujeme na portál Sazky kde si můžete pohodlně zkontrolovat váš tiket. Nový tiket si můžete během chvíle podat online s registračním bonusem níže. Sázejte online a užijte si spoustu zábavy při výběru čísel nebo zkuste systémovou sázku Eurojackpotu a zvyšte si šance na výhru. Přečtěte si také Sportka výsledky, kdy a v kolik se losuje, co je to první a druhý tah a mnoho dalšího.

Podat nový tiket online s bonusem 220 Kč

Vyberte si sekci Eurojackpot výsledků

 • Eurojackpot kontrola tiketu
 • Losování Eurojackpotu
 • Kdy a v kolik se losuje Eurojackpot
 • Kde a do kolika lze vsadit Eurojackpot
 • Kde sledovat živě vysílání losování Eurojackpotu
 • Eurojackpot věcné ceny, prémie
 • Jak se hraje Eurojackpot
 • Eurojackpot systém
 • Kolik stojí Eurojackpot
 • Kolik stojí systémová sázka při jednotlivých kombinacích
 • Jak vypadá sázenka a jak ji vyplnit
 • Jak si vybrat čísla do Eurojackpotu
 • Zdanění výher z Eurojackpotu
 • Eurojackpot dnes
 • Jaká je šance na výhru Jackpotu
 • Eurojackpot na co si dát pozor
 • Eurojackpot historie
 • Často kladené otázky
 • Sázejte online a užijte si spoustu zábavy při výběru čísel nebo zkuste systémovou sázku Eurojackpotu a zvyšte si šance na výhru. Přečtěte si také Sportka výsledky, kdy a v kolik se losuje, co je to první a druhý tah a mnoho dalšího.

  Eurojackpot kontrola tiketu

  Kontrola tiketu je snadná a rychlá. Můžete jí obvykle provést hned několika způsoby, poradíme, že ten nejrychlejší je online. Online sázení Eurojackpotu je snadné a Eurojackpot výsledky v případě, že jste členem Sazka klubu vám přijdou na e-mail či formou SMS chvilku po slosování. Díky tomu nemusíte nic hlídat ani nikam manuálně nic zadávat.

  Přejít ke kontrole tiketu

  Eurojackpot kontrola tiketu

  Nicméně Eurojackpot výsledky tabulka výher je umístěna i na hlavní stránce Sazky. Najdete ji pod aktuálními Eurojackpot výsledky dnes a díky tomu velmi rychle zjistíte, zda jste vyhráli či nikoliv a jakou částku. V tabulce najdete odkaz na manuální kontrolu tiketu Eurojackpot i na ostatní loterie.

  Registrace s bonusem 220 Kč

  Loterie Kontrola tiketu zde
  Sportka Sportka aktuální výsledky a výhry
  Eurojackpot Eurojackpot výsledky
  Šťastných 10 Šťastných 10 kontrola výsledků
  Šťastné datum Šťastné datum kontrola výsledků
  Euromiliony Euromiliony kontrola výsledků
  Kasička Kasička kontrola výsledků
  Extra Renta Sportka Renta výsledky
  Sazka mobil šance Sazka mobil šance kontrola výsledků
  Toto Sazka Toto Sazka kontrola výsledků

  Losování Eurojackpotu

  Losování probíhá ve stejnou dobu, a to aktuálně v pátek v čase mezi 20:00 – 22:00. Od 19.3.2023 bude probíhat Eurojackpot výsledky losování i v úterý rovněž ve stejný čas. Vzhledem k tomu, že slosování probíhá mezitím ve Finsku nikoliv v ČR, čas není pevně určen. Ovšem Sazka Eurojackpot výsledky jsou většinou zveřejněny do 20:30 hod, našeho času na stránkách Sazky. Nicméně se vsazením Eurojackpotu můžete také zaškrtnout na tiketu doplňkovou hru Extra 6. Ta se losuje v ČR a Eurojackpot výsledky kontrola tiketu je pak možná na stránkách Sazky, při sledování živého vysílání nebo na kamenné pobočce Sazky. Vyhrát v Eurojackpotu můžete také krásné věcné ceny ve hře Český pátek, co to je a o jaké ceny se jedná?

  Losování Eurojackpotu

  Kdy a v kolik se losuje Eurojackpot

  Jak jsme již zmínili, Eurojackpot slosování probíhá vždy mezi 20:00 – 22:00 každý pátek. Losování Extra 6 se koná po slosování Eurojackpotu a Eurojackpot aktuální výsledky jsou dostupné chvíli poté. Většinou je najdete na stránkách Sazka.cz do 20:30 hod. Eurojackpot se losuje ve dvou k tomu určených osudích, která jsou certifikovaná k tomu odpovídajícími orgány. Nejprve se losuje prvních pět čísel z prvního osudí, následně další dvě čísla z druhého osudí. První osudí obsahuje míčky s čísli 1–50 a druhé osudí pak míčky s čísli 1-10. Od 19.3.2023 bude nově v druhém osudí 1-12 míčků.

  Kdy a v kolik se losuje Eurojackpot

  Doplňková hra Extra 6 se losuje v ČR a vždy je přítomen státní dohled – notář ve studiu Sazky. Osudí je rozděleno do 10 částí a v každé je 10 míčků označených čísli od 0–9. Z každé jedné části osudí se pak losuje jedno číslo.

  Kde a do kolika lze vsadit Eurojackpot

  Kde a do kolika lze vsadit Eurojackpot? Možností pro vsazení tiketu je hned několik.

  • Online na Sazka.cz (podmínkou je být registrovaným členem Sazka.cz)
  • Na pobočce Sazky vyplnit papírový tiket
  • Využít můžete mobilní aplikaci Sazka.cz a sázet odkudkoliv bez omezení
  • Kdekoliv v trafice, kde je Sazka terminál

  Pokud zvolíte výběr papírového tiketu a budete podávat Eurojackpot na terminálu Sazky, postup pro vyplnění čísel je stejný jako kdybyste sázeli online. Vyplníte v hlavní části 5 čísel a v druhé části 2 euro čísla. Jedna sázenka obsahuje max. 6 sloupců a vy si můžete zvolit, zda vyplníte jeden nebo všech šest. Můžete také zaškrtnout „N“ na konci sázenky a nemusíte nic vyplňovat. N znamená náhodný tip a čísla budou vybrána tedy náhodně.

  Kde a do kolika lze vsadit Eurojackpot

  Následně už stačí vybrat den slosování (pátek – úterý) počet slosování – vybrat si můžete až tři slosování a vsadit si čísla dopředu a v případě, že budete chtít také hrát doplňkovou hru Extra 6, nechte k tomu určené políčko prázdné, zaškrtává se pouze ve chvíli, kdy nechcete hrát Extra 6. Eurojackpot výsledky výhry následně najdete na stránkách Sazky nebo můžete sledovat živé vysílání a užít si napětí při losování. Stejně tak Eurojackpot výsledky Extra 6 budou vyhlášeny společně.

  Kde a do kolika lze vsadit Eurojackpot systém

  V případě systémové sázky, použijte kolonku „Systém“ a v té zaškrtněte zvolený počet čísel. V hlavní části můžete tipovat 5 – 10 čísle, ve vedlejší 2-10 čísel. Zvolený počet čísel následně zakřížkujte v prvním hracím poli (na tiketu jako A a B) nebo zvolte náhodný tip. Pak už jen stačí zajít k terminálu a tiket podat a čekat na výsledky losování Eurojackpot.

  Kde sledovat živě vysílání losování Eurojackpotu

  A kde sledovat živé vysílání losování Eurojackpotu a Eurojackpot výsledky a výhry? Na výběr jsou tři možnosti, kterou zvolíte je pouze na vás. Ať už se rozhodnete vsadit papírovou sázenku nebo tiket online, živé vysílání je dostupné pro každého. Jediné, co je nutné udělat je vsadit si a počkat na výsledky Eurojackpotu. V tabulce najdete odkazy na jednotlivé varianty živého vysílání Eurojackpotu.

  Kde sledovat živé vysílání Jak postupovat Odkaz
  Oficiální stránky Sazka.cz Přejděte na Sazka Eurojackpot výsledky a pod Eurojackpot aktuální výsledky klikněte na odkaz video ze slosování. Sledujte losování Eurojackpotu
  Mobilní aplikace Sledujte slosování Eurojackpotu na mobilu, tabletu i iPodu, kdekoliv a kdykoliv a stáhněte si mobilní aplikaci Sazka Stáhněte si mobilní aplikaci
  Youtube kanál Sazky – Eurojackpot Každé slosování můžete sledovat i na YouTube Sledujte losování Eurojackpotu na YouTube

  Eurojackpot věcné ceny, prémie

  Zahrajte si Eurojackpot o věcné ceny a prémie ve hře Český pátek. Co vše můžete vyhrát a jaké jsou podmínky pro zařazení do slosování? Abyste se slosování o prémiové výhry mohli zúčastnit musíte si vsadit plný tiket. Tedy 6 sloupců včetně Extra 6 doplňkové hry. Cena plného tiketu je 400 Kč a podat ho můžete online i na pobočce. A o co se v letošním roce bude hrát?

  Eurojackpot výsledky banner

  Cena Hodnota výhry
  Cesta kolem světa 500.000 Kč
  Obytný vůz 2.500.000 Kč
  Prodloužený víkend s privátním letadlem 500.000 Kč
  Luxusní vůz 2.200.000 Kč
  Apartmán v Rakousku od 7 000 000 do 20 000 000 Kč
  Apartmán v Chorvatsku od 7 000 000 do 20 000 000 Kč
  Luxusní byt v Praze 15 000 000 Kč

  Ceny jsou vždy vyhlašovány 7 dní před slosováním. Sázky je možné podávat nejpozději do 19 hod., zmeškáte-li o minutu, sázku už nepodáte. Ještě se zastavíme u cesty kolem světa v hodnotě 500.000 Kč. Tu si můžete sami naplánovat, jen se musíte vejít do dané částky a díky tomu si splnit sen a procestovat místa, na která jste koukali jen na obrázcích a fotkách. Máte chuť si vsadit? Pojďme se podívat jak na to.

  Jak se hraje Eurojackpot

  Jak se hraje Eurojackpot a jaká jsou pravidla pro podání tiketu? Podat tiket můžete online nebo na pobočce. Online podání tiketu vám zabere jen chvilku, jedinou podmínkou je být přihlášen ke svému účtu na Sazka.cz a mít kladný kredit na účtu. A jak podat tiket?

  • Přihlaste se do svého účtu na Sazka.cz
  • Pokud nemáte účet, proveďte kompletní registraci a dobijte si kredit
  • Po registraci získáváte vstupní bonus Sazka 300 Kč bez vkladu
  • Po prvním vložení peněz získáte nabídku na Sazka bonus až 5.000 Kč
  • Přejděte na loterii Eurojackpot
  • Klikněte na vsadit online, nebo si vyberte z možností již předpřipravených tiketů
  • Vyberte si svá šťastná čísla
  • Pokud chcete hrát doplňkovou hru Extra6 nezapomeňte zaškrtnout patřičné políčko
  • A nyní už stačí podat tiket a čekat na aktuální výsledky Eurojackpot a slosování.

  Vyplnit můžete 1-6 sloupců nebo si zvolit náhodný tip. Čím více sloupečků vyplníte, tím máte vyšší šanci na výhru. V každém sloupci je potřeba vyplnit 5 čísel v prvním osudí, v druhém si pak vyberte 2 další čísla. Jak vybrat čísla do Eurojackpotu si povíme v následujících odstavcích. Možností je skutečně hodně. Nezapomeňte, že pokud se losuje i o prémiovou cenu (český pátek) a chcete být zařazeni do slosování, podmínkou je vsadit plný tiket i doplňkovou hru Extra 6. Výsledky slosování Eurojackpot i prémiové výhry vám dorazí na e-mail či do SMS chvilku po slosování. A kdy a v kolik se losuje Eurojackpot?

  Jak se hraje Eurojackpot

  Eurojackpot systém

  Eurojackpot systém neboli systémová sázka je způsob, jak si zvýšit pravděpodobnost výhry v Eurojackpotu a zároveň si ulehčit vyplňování tiketu. Systémová sázka je oproti té standardní výhodnější. Máte více oblíbených čísel než pět a nevíte, které vybrat? Co když vyberete špatně a padne zrovna to co vynecháte. Systémová sázka to vyřeší za vás. Umožňuje sestavit tolik sloupců, kolik je možné vytvořit z vybraného množství čísel systému.

  Eurojackpot systém

  Konkrétní příklad

  Budete si chtít vsadit systémovou sázku Eurojackpot a vytvořit kombinace z vašich šťastných čísel. Těch je řekněme celkem 10. V prvním poli tedy vyplníte 8 a v druhém 2 čísla. Celkem vznikne 56 kombinací a vaše sázenka bude připravena k podání. Ovšem se systémovou sázkou se zvedá nejen pravděpodobnost výhry, ale samozřejmě i Eurojackpot cena.

  Kolik stojí Eurojackpot

  Správně se ptáte, kolik stojí Eurojackpot a jak se liší cena normální sázky a systémové sázky. Pojďme se podívat nejprve na klasickou sázku Eurojackpotu a její různé varianty. Pokud budete sázet online, cenu ovlivní zejména vsazený počet sloupců a doplňková hra Extra 6.

  • 1 sloupec: bez Extra 6 = 60 Kč s Extra 6 = 100 Kč
  • 2 sloupce: bez Extra 6 = 120 Kč s Extra 6 = 180 Kč
  • 3 sloupce: bez Extra 6 = 180 Kč s Extra 6 = 220 Kč
  • 4 sloupce: bez Extra 6 = 240 Kč s Extra 6 = 280 Kč
  • 5 sloupců: bez Extra 6 = 300 Kč s Extra 6 = 340 Kč
  • 6 sloupců: bez Extra 6 = 360 Kč s Extra 6 = 400 Kč

  Pokud bychom to shrnuli, nejlevnější možnost vsazení Eurojackpot tiketu je 60 Kč a plný tiket vás vyjde na 400 Kč. Ovšem čím více sloupců a kombinací čísel vsadíte, tím větší je pak šance, že se trefíte. A jak to vypadá u ostatních loterií? V tabulce najdete základní cenu tiketu u všech loterií.

  Loterie Cena sázenky za 1 vyplněný sloupec/základní tiket
  Sportka 20 Kč
  Sportka + Šance 40 Kč
  Eurojackpot 60 Kč
  Eurojackpot + Extra 6 100 Kč
  Šťastných 10 20 Kč
  Šťastných 10 + Šance milion 30 Kč
  Euromiliony 30 Kč
  Euromiliony + Eurošance 60 Kč
  Extrarenta 25 Kč
  Šťastné datum (orloj i horoskop) 50 Kč
  Kasička 20 Kč

  Kolik stojí systémová sázka při jednotlivých kombinacích

  Tak a konečně se dostáváme k tomu, kolik stojí systémová sázka při jednotlivých kombinacích. Samozřejmě cena se řídí počtem kombinací a celkově podaných sloupců, ale i počtem zvolených slosování. V tabulce vidíte ceny při různých kombinacích čísel.

  Počty čísel v 1. poli Počet čísel v 2. poli Počet kombinací – Cena Kč
  5 2 1 – 60 Kč
  5 3 3 – 180 Kč
  5 4 6 – 360 Kč
  5 5 10 – 600 Kč
  5 6 15 – 900 Kč
  5 7 21 – 1.260 Kč
  5 8 28 – 1.680 Kč
  5 9 36 – 2.160 Kč
  5 10 45 – 2.700 Kč
  6 2 6 – 360 Kč
  6 3 18 – 1.080 Kč
  6 4 36 – 2.160 Kč
  6 5 60 – 3.600 Kč
  6 6 90 – 5.400 Kč
  6 7 126 – 7.560 Kč
  6 8 168 – 10.080 Kč
  6 9 216 – 12.960 Kč
  6 10 270 – 16.200 Kč
  7 2 21- 1.260 Kč
  7 10 945 – 56.700 Kč
  8 2 56 – 3360 Kč
  8 10 2520 – 151.200 Kč
  9 2 126 – 7.560 Kč
  9 10 5670 – 340.200 Kč
  10 2 252 – 15.120 Kč
  10 10 680.400 Kč

  Jak vypadá sázenka a jak ji vyplnit

  A jak vypadá sázenka a jak ji vyplnit? Klasický tiket, který podáváte v trafice či na prodejně se liší od toho online pouze materiálem a grafickou úpravou. Jinak v obou případech vyplňujete stejný počet čísel do sloupců a následně výběr slosování a hru Extra 6. Od 19.3.2022 nově najdete na tiketu možnost slosování úterý–pátek a další novinkou je v druhé části 12 čísel místo 10.

  Jak vypadá sázenka a jak ji vyplnit

  Sázejte online a vyhněte se vyplňování papírového tiketu. Online sázení Eurojackpotu má mnoho výhod. Získáte vstupní bonus při registraci v hodnotě 300 Kč + nabídku na další vkladový bonus v hodnotě 5.000 Kč. Další obrovskou výhodou je mnoho možností, jak vybrat čísla a nechat vyplnění sloupců v rukách osudu. Jaké jsou možnosti výběru?

  Jak si vybrat čísla do Eurojackpotu

  Jak si vybrat čísla do Eurojackpotu, aby byla výherní? To nevíme, ale poradíme vám, jak si vybrat čísla do Eurojackpotu, aby to byla větší zábava. Systémová sázka je první možnost, tu jsme již vyčerpali. Druhou možností je navštívit sekci „Sázejte jinak“, kterou najdete na stránkách Sazka.cz – Eurojackpot – Sázejte jinak a uvidíte spoustu možností, jak vybrat čísla do Eurojackpotu.

  • Vsadit si můžete podle oblíbené destinace
  • Spustit si interaktivního pomocníka a namíchat si výherní čísla s připravenými ingrediencemi
  • Nahrát fotku, může na ní být vaše kočka nebo vy a vaše rodina, to záleží na vás. Čísla se z fotky vyčtou a vyplní tiket za vás.
  Jak si vybrat čísla do Eurojackpotu

  Po výběru čísel stačí jen kliknout na tlačítko vsadit a čísla se automaticky do tiketu vyplní. Vy jste bez práce a už jen čekat na výhru.

  Zdanění výher z Eurojackpotu

  Zdanění výher z Eurojackpotu se nemusíte bát, alespoň v tom ohledu, že byste museli někde podávat daňové přiznání a odesílat finance z účtu. Sázková kancelář daň z výhry 2022 zaplatí za vás. Tedy samozřejmě procentuální část peněz (15 %) odvede z vaší výhry, která ovšem musí být vyšší než 1.000.000 Kč. Pokud vyhrajete jeden milion neodvádíte nic. Jakmile překročíte tuto částku, z výhry bude odvedena 15 % daň.

  Eurojackpot dnes

  Eurojackpot dnes je mezinárodní hra do které je aktuálně zapojeno 18 zemí po celém světe. Díky tomu jsou výhry vysoké a částky jackpotů překračují miliardy. Aktuálně se např. hraje o 2 269 000 000 Kč. Po celém světě padají v Eurojackpotu rekordní výhry, o kterých nejeden z nás sní.

  • V ČR padla rekordní výhra 15.5. 2015 ve výši 2 466 000 000 Kč
  • V Německu v roce 2020 v částce 2 438 550 000 Kč
  • Finsko 14.4.02017 částka 2 322 552 618 Kč

  Tyto tři částky jsou historicky nejvyšší napříč státy. Ovšem v Německu rekordní výhra padla ještě 2x. Poprvé v roce 2016 ve výši 2 432 250 000 Kč, následoval již zmíněný rok 2020 a jen o kousek vyšší výhra a následně v roce 2021 další rekord ve výši 2 354 400 000 Kč. V žebříčku rekordních výher z 6 zemí se Německo umístilo 3x. Ve statistikách milionářů napříč státy s celkovou výhrou 68,7 mld. Kč je jednoznačným vítězem. Celková výhra v Eurojackpotu v ČR je oproti Německu o dost slabší v částce 4,6 mld. Kč.

  Eurojackpot dnes

  Zastavíme se ještě u historie losovaných čísel, kde najdete ty, která jsou nejméně často losovaná, a naopak i ty nejčastější s rozdělením na osudí. K dispozici je také celková historie sázení, kterou si můžete v Excelu stáhnout a vytvořit si vlastní analýzu a přiblížit se tak vysněné výhře.

  Jaká je šance na výhru Jackpotu

  Jaká je šance na výhru Jackpotu v loterii Eurojackpot sazka a jak ji zvýšit? Šance na výhru Jackpotu je velmi nízká, ale vzhledem k uvedeným faktům je zřejmé, že není nepřekonatelná. Pokud se vrátíte k rekordním výhrám a podíváte se na částku, kterou vyhrál šťastlivec z ČR, pak zjistíte, že se jednalo o historicky nejvyšší a maximální možnou částku ve výši 90 mil. EUR.

  Jaká je tedy šance na výhru u jednotlivých pořadí? Čím méně čísel musíte uhodnout či trefit, tím se pravděpodobnost výhry zvyšuje. Nutné je ovšem také dodat, že čím víc se pravděpodobnost zvyšuje, tím více se snižuje průměrná výhra. Připravili jsme pro vás Eurojackpot tabulka výher a pravděpodobnost u jednotlivých výherních pořadí.

  Výherní pořadí Počet uhodnutých čísel Průměrná výše výhry Pravděpodobnost
  1. pořadí (Jackpot) 5 + 2 943 907 580 Kč 1 : 95 344 200
  2. pořadí 5 + 1 13 929 192 Kč 1 : 5 959 013
  3. pořadí 5 2 809 249 Kč 1 : 3 403 150
  4. pořadí 4 + 2 116 532 Kč 1 : 423 752
  5. pořadí 4 + 1 6 555 Kč 1 : 26 485

  A jaká je pravděpodobnost výhry u doplňkové hry Extra 6? Extra 6 je hra, kde můžete vyhrát maximální částku ve výši 2.000.000 Kč. Jedná se o fixní částku a vyhráváte v případě, že číslo vašeho tiketu/sázenky se bude shodovat s vylosovanými čísli. Opět platí jednoduché pravidlo, čím více, tím lépe. V tabulce vidíte opět pravděpodobnost výhry v Extra 6 při jednotlivých výherních pořadí.

  Pravděpodobnost výhry u doplňkové hry Extra 6

  Pořadí Počet uhodnutých koncových čísel Výhra Max. počet výher Pravděpodobnost
  1 6 2 000 000 Kč 1 1 : 1 000 000
  2 5 2 00 000 Kč 9 1 : 111 111
  3 4 20 000 Kč 90 1 : 11 111
  4 3 2 000 Kč 900 1 : 1 111
  5 2 2 00 Kč 9 000 1 : 111
  6 1 90 000 1 : 11

  A na závěr ještě porovnejme šanci na výhru ve hře Eurojackpot a Euromiliony. Vzhledem k tomu, že v této hře je nutné uhodnout více čísel, šance na výhru se snižuje. Nehledě na to, že když si srovnáte průměrné výhry v Euromilionech a průměrné výhry v Eurojackpotu, zjistíte, kde se vyplatí sázet.

  Pravděpodobnost výhry Euromiliony

  Výherní pořadí Uhodnutých čísel Pravděpodobnost výhry Průměrná výhra
  1. pořadí (Jackpot) 7 + 1 1 : 33 622 600 90 781 020 Kč
  2. pořadí 7 1 : 8 405 650 5 043 390 Kč
  3. pořadí 6 + 1 1 : 171 544 102 926 Kč
  4. pořadí 6 1 : 42 886 28 948 Kč2
  5. pořadí 5 + 1 1 : 4 236 2 859 Kč

  Eurojackpot na co si dát pozor

  Na co si v při sázení loterie Eurojackpot dát pozor? Eurojackpot je hra, kterou se vyplatí sázet. Nízký počet čísel, které je potřeba trefit a max. jackpot 90. mil. euro jsou nezanedbatelné výhody této loterie, které lákají mnoho sázkařů po celém světě. Sázenku vyplníte jednoduše online či na papírovém tiketu. 5+2 čísla v každém sloupečku. Počet sloupců je jen na vás, a i s jedním vyplněným máte reálnou šanci na pěknou výhru.

  • Nezapomeňte zaškrtnout políčko Extra 6 ať nepřijdete o slosování o prémiové ceny ve statisícových hodnotách (na papírovém tiketu se nezaškrtává, pouze v případě, že nechcete hrát Extra 6)
  • V případě, že budete chtít sázet na více slosování, zaškrtněte políčko „počet slosování“ a vyberte počet.
  • Pozor si dejte, pokud sázíte v trafice či kamenné pobočce, abyste tiket neztratili. Pečlivě si ho uložte nebo přejděte na sázení online.

  Při sázení online vám odpadnou starosti. Nemusíte sázenku pečlivě schovávat ani se bát, že v případě výhry vám ji někdo odcizí. Navíc si nemusíte ani hlídat čas slosování, výsledky vám přijdou formou SMS či e-mailem a výhru si pak necháte jednoduše zaslat na váš účet. Nemusíte nikam chodit ani kupovat kožený kufřík a platit ochranku při vyzvedávání výhry.

  Eurojackpot historie

  Zajímavosti z Eurojackpot historie. Vzhledem k tomu, že se jedná o mezinárodní loterijní hru, je zřejmé, že se nejedná o hru srovnatelně starou např. se sportkou, která vznikla ještě před rokem 1989.

  • Eurojackpot se zrodil v roce 2012, ale představen byl již v roce 2006.
  • V roce 2012 do Eurojackpotu bylo zapojeno celkem 7 zemí Evropy, aktuálně se Eurojackpot hraje v 18 zemí Evropy.
  • V roce 2015 v ČR byla vyhrána maximální historicky nejvyšší rekordní částka – 2 466 000 000 Kč
  • České pátky a Mega pátky se losují pravidelně od září 2018

  Často kladené otázky

  Kde najdu Eurojackpot výsledky online?

  Výsledky Eurojackpot online najdete na stránkách Sazka.cz – Eurojackpot – sázky a výsledky. Nebo v našem článku v odstavci Eurojackpot kontrola výsledků, kde najdete proklik a můžete.

  Jaké jsou průměrné výhry v Eurojackpotu?

  Průměrné výhry se pohybují v řádech stovek milionů. Aktuálně průměrný Jackpot činí 943 907 580 Kč. Nejvyšší výhra je v prvním pořadí, v druhém pak v řádech desítek milionů Kč. Všechny průměrné výhry v Eurojackpotu najdete v našem článku.

  Do kdy musím uplatnit výhru v Eurojackpotu?

  V Eurojackpotu i u ostatních loterií Sazka je lhůta na vyzvednutí výhry 365 dnů od jejího vzniku.

  Jaká je pravděpodobnost výhry v Eurojackpotu?

  Šance na výhru je u každé loterie nízká, ale záleží, jak se na to podíváte. Pokud víme, že v Eurojackpotu musíme uhodnout méně čísel, a díky vysokým částkám můžete vyhrát i jen s jedním vyplněným sloupečkem šance jsou docela vysoké. V našem článku najdete detailní informace.

  Kolik stojí Eurojackpot?

  Záleží na tom, kolik sloupců budete chtít vsadit a zda vsadíte i Extra 6 doplňkovou hru. Základní cena 1 sloupečku je 60 Kč bez doplňkové hry Extra 6. Kompletní ceny najdete v našem článku.

  Jaká jsou nejčastěji a nejméně losovaná čísla v Eurojackpotu?

  Nejčastěji losované číslo v prvním tahu je 20, v druhém tahu 9. Nejméně často losovaná čísla v Eurojackpotu jsou 48 v prvním tahu a číslo 2 v druhém tahu.

  Kdy se losuje Eurojackpot?

  Eurojackpot slosování probíhá každý pátek mezi 20:00 – 22:00 a výsledky Eurojackpot bývají obvykle dostupné ve 20:30.

  Jaká je maximální možná výhra v Eurojackpotu?

  Maximální výhra v Eurojackpotu je 90 mil. euro (2 466 000 000 Kč) a jedná se také o rekordní historickou výhru, která padla v roce 2015 v ČR.