Tipsport extraliga v ledním hokeji playoff 2023 – kurzy, informace a program

Tipsport extraliga v ledním hokeji playoff 2023 představuje vyvrcholení celé 30. sezóny. Tipsport extraliga v ledním hokeji 2023 program je už samozřejmě známý, playoff fáze začala 8.3. a dohráno bude nejpozději 30.4. Momentálně se můžete těšit na finálové zápasy Třince proti Hradci Králové. V tomto článku se dozvíte vše o programu playoff fáze, jak si stojí oba týmy i jaké jsou vypsány Tipsport extraliga playoff kurzy. Přidáme také informace o tom, kde sledovat hokej online zdarma.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 27. května
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 500Kč za registraci
Tipsport extraliga playoff 2023 - kurzy, informace a program

Kde si vsadit zdarma na Tipsport extraligu

Tipsport logo
Tipsport
500Kč zdarma za registraci
Fortuna logo
Fortuna
300Kč za registraci
Betano logo
Betano
350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

Vyberte si sekci Tipsport extraliga

 • Tipsport extraliga v hokeji playoff program
 • Tipsport extraliga playoff kurzy
 • Pravidla playoff extraligy v ledním hokeji
 • Prodloužení v playoff extralize
 • Kde sledovat Extraligu v ledním hokeji playoff zdarma
 • Tipsport extraliga v ledním hokeji vítězové
 • Tipsport extraliga playoff 2023 top hráči
 • Často kladené otázky

 • Tipsport extraliga v hokeji playoff program

  Tipsport extralige v hokeji playoff program je už samozřejmě pevně dán. Předkolo začalo 8.3, poslední zápas finále může proběhnout až 30.4. Nejdříve může celé playoff skončit 23.4, kdy se hraje čtvrtý finálový zápas. V tabulce níže najdete Tipsport extraliga v hokeji program, spolu s časovým rozmezím jednotlivých částí.

  Tipsport extraliga v hokeji playoff program

  Zdroj: lidovky

  Tipsport extraliga playoff programDatum
  Předkolo8.3. – 14.3.
  Čtvrtfinále17.3 – 28.3.
  Semifinále2.4. – 15.4.
  Fináleod 18.4.

  Tipsport extraliga playoff kurzy

  Tipsport extraliga playoff kurzy jsou už samozřejmě vypsány. Sázkové kanceláře si tuto příležitost nenechaly ujít a připravily tak velmi širokou kurzovou nabídku. Vsadit si tak můžete nejenom na celkového vítěze playoff fáze, ale i na jednotlivé utkání finále, jejich průběh, či na počet finálových zápasů. V letošním roce se ve finále utká Hradec Králové a Třinec. Pokud na extraligu sázíte poprvé, může být těžké si mezi jednotlivými příležitostmi vybrat. Proto jsme pro vás připravili článek o tom, jak funguje sázení na hokej. V tabulce níže pak najdete vybrané Tipsport extraliga playoff kurzy.

  Tipsport extraliga playoff kurzy

  Zdroj: iihf

  TýmKurz
  Vítězství Třince v celé extralize1.401.45
  Vítězství Hradce Králové v celé extralize3.002.76
  Vítězství Hradce Králové v prvním zápase2.722.00
  Vítězství Třince v prvním zápase2.381.85
  Přesný výsledek série 2:4 (ve prospěch Třince)4.034.00
  Přesný výsledek 4:3 (ve prospěch Hradce Králové)6.226.30

  Pravidla playoff extraligy v ledním hokeji

  Pravidla playoff extraligy v ledním hokeji se prakticky nemění. I letos měla vyřazovací fáze čtyři části, konkrétně předkolo, čtvrtfinále, semifinále a finále. Do čtvrtfinále automaticky postoupily čtyři nejlepší týmy ze základní části. Osmičku týmů, která je ve čtvrtfinále potřeba pak doplnily další čtyři týmy, které se nejlépe umístily v předkole Tipsport extraligy. V něm se střetly týmy na 5. až 12. místě ze základní části.

  Pravidla playoff extraligy v ledním hokeji

  Zdroj: pardubicky denik

  Dále pravidla playoff extraligy také určují, že mimo předkolo playoff se vždy hraje na čtyři vítězné zápasy, v samotném předkole se hraje pouze na tři vítězné zápasy. V semifinále se pak týmy rozdělí opět podle jejich výsledků v základní části. Tým s nejlepšími výsledky ze základní části se utká s týmem s nejhoršími výsledky a zbylé dva týmy opět mezi sebou. Oba postupující týmy z tohoto kola se utkají o titul mistra České republiky.

  Prodloužení v playoff extralize

  Prodloužení v playoff extralize patří mezi jeden z nejsložitějších prvků celého systému. Využívá se samozřejmě k rozhodnutí vyrovnaného zápasu, pravidla pro prodloužení se ale liší v jednotlivých fázích playoff i podle toho, kolik zápasů už oba týmy spolu sehrály. Prodloužení v playoff extralize má tedy formu:

  • Předkolo, 1 až 4 zápas – prodloužení na 20 minut, poté následují samostatné nájezdy.
  • Předkolo, 5 zápas – prodloužení na 20 minut, s opakováním, dokud není vstřelený gól.
  • Další části playoff, 1 až 4 zápas – prodloužení na 20 minut, pak následují samostatné nájezdy.
  • Další části playoff 5 až 7 zápas – prodloužení na 20 minut, to je opakováno dokud není vstřelen gól.

  Každé prodloužení v extralize se hraje systémem 5 hráčů na 5 hráčů i s brankáři. Týmy si také mění strany, pokud je více než jedno prodloužení.

  Kde sledovat Extraligu v ledním hokeji playoff zdarma

  Kde sledovat extraligu v ledním hokeji playoff zdarma? Na tuto otázku existuje jednoduchá odpověď. Sázková kancelář Tipsport umožňuje registrovaným hráčům sledovat všechny zápasy extraligy zdarma. Nemusíte si tak předplácet sportovní programy O2 TV, či doufat, že vaše oblíbené zápasy bude vysílat ČT Sport. Pokud ještě nemáte účet u Tipsportu, nezapomeňte při registraci zadat Tipsport akční kód, díky kterému můžete získat 500 Kč zdarma a až 50.000 Kč na váš první vklad.

  Tipsport extraliga v ledním hokeji vítězové

  Vítězové předchozích ročníků Tipsport extraligy v ledním hokeji mohou pomoci při odhadu síly a formy jednotlivých týmů i v letošním roce. V tabulce níže je přiložen seznam vítězů Tipsport extraligy v ledním hokeji za posledních 6 let. Jak můžete vidět, v soutěži dominovaly především týmy Třince, Brna a Liberce.

  RočníkVítězFinalista
  2021/2022HC Oceláři TřinecHC Sparta Praha
  2020/2021HC Oceláři TřinecBílí Tygři Liberec
  2019/2020NevyhlášenNevyhlášen
  2018/2019HC Oceláři TřinecBílí Tygři Liberec
  2017/2018HC Kometa BrnoHC Oceláři Třinec
  2016/2017HC Kometa BrnoBílí Tygři Liberec

  Tipsport extraliga playoff 2023 top hráči

  Tipsport extraliga playoff 2023 top hráči patří mezi to nejlepší, co může český hokej nabídnout. V Tipsport extralize probíhá každý rok soutěž o nejproduktivnějšího hráče, která se rozhoduje podle kanadského bodování. I z té je možné poznat, kteří hráči patří v lize mezi špičku. V tabulce níže najdete výsledky soutěže o nejproduktivnějšího hráče za posledních pět let.

  RočníkJméno hráčeZápasyGólyNahrávkyBodyTým
  2018/2019Milan Gulaš51303262HC Škoda Plzeň
  2019/2020Milan Gulaš52354176HC Škoda Plzeň
  2020/2021Peter Mueller46293564HC Kometa Brno
  2021/2022Filip Chlapík53313970HC Sparta Praha
  2022/2023Martin Růžička52232952HC Oceláři Třinec

  Mezi nejlepší hráče v Tipsport extralize rozhodně patří útočník Martin Růžička, který získal titul nejproduktivnějšího hráče v letech 2023 a 2013. V roce 2013 navíc získal nejvíce bodů ze všech hokejistů, kterým kdy byl v lize titul nejproduktivnějšího hráče udělen. Momentálně hraje za Třinec a mezi 20 historicky nejlepšími hráči je na sedmnácté pozici. Dalším velmi dobrým hráčem je pak Milan Gulaš, který získal titul nejproduktivnějšího hráče hned třikrát za sebou. V současné sezóně hrál jako útočník za HC Motor České Budějovice, mezi 20 historicky nejlepšími hráči v extralize je na devatenácté pozici.

  Tipsport extraliga playoff 2023 top hráči

  Zdroj: facebook

  Často kladené otázky

  Jaké jsou Tipsport extraliga playoff kurzy na vítěze?

  Tipsport extraliga playoff kurzy na vítěze jsou vypsány u Tipsportu, Fortuny či Chance. Třinec má kurz na celkové vítězství 1.40, zatímco Hradec Králové 3.00. Zajímavé také mohou být kurzy na výsledky jednotlivých zápasů ve finálové sérii.

  Kdy budou odehrány všechny zápasy Tipsport extraliga playoff fáze?

  Tipsport extraliga playoff fáze může být nejdříve dokončena odehráním posledního finálového zápasu 23.4. mezi Třincem a Hradcem Králové. Podle výsledků jednotlivých zápasů ale může pokračovat až do konce dubna.

  Kdo je nejlepší hráč v Tipsport extralize?

  V letošním roce byl jako nejproduktivnější hráč označen útočník Martin Růžička, který hraje za HC Oceláři Třinec. Dalším velmi dobrým hokejistou je pak Milan Gulaš, útočník hrající za HC Motor České Budějovice. Oba patří také mezi 20 historicky nejúspěšnějších střelců v extralize.

  Zdroje: Tipsport, Wikipedie, championsleague

  Tipsport extraliga v ledním hokeji playoff 2023 představuje vyvrcholení celé 30. sezóny. Tipsport extraliga v ledním hokeji 2023 program je už samozřejmě známý, playoff fáze začala 8.3. a dohráno bude nejpozději 30.4. Momentálně se můžete těšit na finálové zápasy Třince proti Hradci Králové. V tomto článku se dozvíte vše o programu playoff fáze, jak si stojí oba týmy i jaké jsou vypsány Tipsport extraliga playoff kurzy. Přidáme také informace o tom, kde sledovat hokej online zdarma.

  Mohlo by Vás zajímat

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…

  Sázení na hokej

  Sázení na hokej je zábavná aktivita, která navíc skýtá možnost lákavého výdělku. Finanční výhry jsou ale určeny pouze těm, kteří se v hokeji doopravdy vyznají.…

  Strategie sázení

  Strategie sázení a kurzové sázení je pro sázkaře nejen koníčkem a zábavou, ale také způsobem, jak si přijít na pěkné peníze. Strategií sázení je velké…