RFA MMA 11 live stream živý přenos

RFA MMA 11 live stream živý přenos je opět tady. V Bratislavě se 10.6. 2023 od 19:00 uskuteční další kolo oblíbeného turnaje slovenské organizace RFA. Tentokrát se můžete těšit dokonce na dva titulové zápasy. Humburger vs Maciejowski a Lutterbach vs Benko. I mimo tyto titulové souboje ale nabídne večer velmi dobrou podívanou. RFA 11 program je plný zajímavých zápasů a v tomto článku se podíváme na RFA 11 kurzy, rozebereme jednotlivé zápasy a zmíníme také kde sledovat RFA MMA 11 live stream živý přenos.

               Live Streamy Živě shield badgeTestované přenosy 15. června
RFA live stream ppv
RFA Real Sport €9.90

Vyberte si sekci RFA 11

 • RFA 11 kurzy
 • RFA 11 program
 • Zápas Lutterbach vs Benko
 • Zápas Maciejowski vs Humburger
 • RFA historie
 • Často kladené otázky
 • Kde si vsadit zdarma na RFA

  Tipsport logo
  Tipsport
  300Kč zdarma za registraci
  Fortuna logo
  Fortuna
  300Kč za registraci
  Betano logo
  Betano
  350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

  RFA 11 MMA živý přenos

  RFA 11 MMA živý přenos tentokrát upoutá diváky u obrazovek od začátku do konce. Turnajový večer začíná od 19:00 v sobotu 10.6. 2023. Celý večer bude naplněn velmi zajímavými zápasy, RFA 11 program je velmi dobře sestaven, můžete se proto těšit na české, slovenské i zahraniční zápasníky. Můžete se těšit na různé váhové kategorie i pravidla podle kterých fighteři do zápasů nastoupí.

  RFA 11 MMA živý přenos

  Zdroj: rfa

  • Událost: RFA 11
  • Místo: Dom Športu Bratislava
  • Čas: Sobota, 10. 6. 2023, 19:00  RFA 11 kurzy

  RFA 11 kurzy jsou trochu specifické. Sázkové kanceláře je většinou vypisují až těsně před začátkem turnaje. Sázkaři tak mají jistotu, že nejvíce odpovídají aktuální formě MMA fighterů - v úvahu se bere předchozí historie zápasů jednotlivých bojovníků, zdravotní stav a další okolnosti. RFA 11 kurzy zatím vypsal pouze Tipsport a Chance, ale dobře sledujte i další sázkové kanceláře. Možná i u nich si nakonec budete moci vsadit svůj tiket. RFA live stream přináší mnoho zajímavých zápasů. Pokud nevíte, na koho vsadit, přejděte na naše analýzy v další části článku.

  Zápas turnaje RFA 11 Kurz Tipsport Kategorie
  Mário Dinh vs Ykos Ibragimov 4.28 vs 1.18 Lightweight
  Eldor Kurbonboev vs Dominik Toporcer 3.56 vs 1.25 Bantamweight
  Joilton Lutterbach vs Jakub Benko 1.17 vs 4.42 Real Fight
  David Tiep Cai Xuan vs Marián Jakubík 1.96 vs 1.75 Lightweight
  Matěj Valoušek vs Csibi Gergely 1.20 vs 4.04 Real Fight
  Jan Veselík vs Martin Horínek 1.60 vs 2.19 Welterweight
  Adam Jakubík vs Michal Duba 1.50 vs 2.41 Welterweight
  Robert Maciejowski vs Dominik Humburger 5.31 vs 1.12 Middleweight

  Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. Ostatní kurzy budou vypsány.

  RFA 11 program

  RFA 11 program bude nejpestřejší v krátké historii turnajů RFA. Připraveno je spoustu novinek, například rovnou dva zápasy o titul. V Bratislavě proti sobě nastoupí nejenom brazilsko-německý borec Lutterbach a Slovák Benko, ale i Humburger a jeho nový polský oponent, Maciejowski. I mimo tyto titulové zápasy bude RFA 11 program nabitý, během turnaje proti sobě nastoupí celkem 16 zápasníků. Souboje budou ve většině případů podle pravidel MMA nebo Real Fight. Váhové kategorie jsou také velmi rozmanité, máte se tedy opravdu na co těšit.

  Zápas turnaje RFA 11 Kurz Tipsport
  Mário Dinh vs Ykos Ibragimov Lightweight
  Eldor Kurbonboev vs Dominik Toporcer Bantamweight
  Joilton Lutterbach vs Jakub Benko Real Fight
  David Tiep Cai Xuan vs Marián Jakubík Lightweight
  Matěj Valoušek vs Csibi Gergely Real Fight
  Jan Veselík vs Martin Horínek Welterweight
  Adam Jakubík vs Michal Duba Welterweight
  Robert Maciejowski vs Dominik Humburger Middleweight

  Zápas Lutterbach vs Benko

  Původní oponent Jakuba Benka, Polák Fratczak, ze zápasu odstoupil, ale organizátorům RFA 11 se rychle podařilo zařídit náhradu. Brazilsko-německý borec Joilton Peregrino Lutterbach se v Evropě účastnil tréninkového campu a proto kývnul na zápas s Benkem. Z jejich utkání se tak nakonec stal titulový souboj o pás podle pravidel Real Fight. Více detailů o zápase Lutterbach vs Benko najdete v naší analýze.

  Zápas Lutterbach vs Benko

  Zdroj: facebook RFA

  Zápas Maciejowski vs Humburger

  Hlavním zápasem RFA 11 měl být původně zápas Humburger vs Avramovič, ale srbský zápasník nakonec ze souboje odstoupil. RFA ale nakonec dokázalo zařídit pro Humburgera náhradníka. Je jím zápasník z polské KSW, Robert Maciejowski. Ten dlouhodobě trénuje ve vyhlášeném gymu Octopus Lodž, vede ho zde šampion KSW Pawel Pawlak a Adrian Bartosinský. Zápas nakonec bude o prozatímní titul, na 5 kol.

  Zápas Maciejowski vs Humburger

  Zdroj: facebook RFA

  Tip redakce

  Přestože má Maciejowski opačný styl než Avramovič, neměl by pro Dominika Humburgera představovat problém. Polský bojovník má dobré zázemí a rozhodně nejde o žádného nováčka, ale svými kvalitami na Humburgera rozhodně nestačí. Kurzy v tomto zápase rozhodně odpovídají.

  Zápas Maciejowski vs Humburger
  5.31 vs 1.12

  RFA historie

  RFA neboli Real Fight Arena byla založena činorodým slovenským podnikatelem Borisem Marhanským. Ten mimo jiné pořádá i festival Hip Hop Žije. RFA live stream má být snahou oživit prostředí československého MMA, jemuž už léta vládl Oktagon. Založení nové organizace bylo oznámeno v říjnu 2021 a už v březnu 2022 se konal zahřívací turnaj RFA Warm Up, který sklidil velkou chválu napříč fanouškovským publikem. RFA podniklo úspěšné snahy o to přetáhnout co nejvíce jmen z konkurenčních organizací. Přišel tak Růžička, Brichta, Sivák nebo Ďatelinka. Zorganizováno bylo již několik velmi úspěšných turnajů a chystají se další.

  Často kladené otázky

  Je možné zapnout si RFA live stream, živý přenos, kurzy a program?

  Fanoušky MMA bude nejvíce zajímat, kde sledovat RFA 11 live stream. Samozřejmě jde zde možnost sledovat turnaj přímo v Bratislavě naživo. Pokud se tam ale v sobotu 10. června nedostanete, alternativu nabízí PPV livestream. Ten je dostupný na oficiálních stránkách RFA. Vyplatí se také zkontrolovat Tipsport TV.

  Jak probíhá zápas z kategorie real fight?

  Real fight je specifickým způsobem boje. Je inspirován původními pravidly K-1, doplněny jsou údery loktem. Charakteristické pro tyto bitvy jsou malé rukavice. Pravidla real fight zakazují některé nebezpečné techniky, k nimž se řadí i přímé kopy na kolenní kloub.

  Kdo je majitelem Real Fight Arena (RFA)?

  RFA živý přenos je projektem, jemuž vdechla život skupina investorů v čele s Borisem Marhanským. Tento poměrně známý podnikatel má zkušenosti s pořadatelem mnoha kulturních akcí na Slovensku.

  Lze koupit RFA lístky?

  RFA vstupenky jsou k dostání v sítích Predpredaj.SK či Ticketportal.cz.

  Zdroje: RFA, facebook RFA, Tipsport

  RFA MMA 11 live stream živý přenos je opět tady. V Bratislavě se 10.6. 2023 od 19:00 uskuteční další kolo oblíbeného turnaje slovenské organizace RFA. Tentokrát se můžete těšit dokonce na dva titulové zápasy. Humburger vs Maciejowski a Lutterbach vs Benko. I mimo tyto titulové souboje ale nabídne večer velmi dobrou podívanou. RFA 11 program je plný zajímavých zápasů a v tomto článku se podíváme na RFA 11 kurzy, rozebereme jednotlivé zápasy a zmíníme také kde sledovat RFA MMA 11 live stream živý přenos.

  Mohlo by Vás zajímat