Oktagon MMA 31 live stream živý přenos

Oktagon live stream zdarma se hlásí s novým vydáním. Je to Oktagon 31. Předchozí Oktagon se měl konat v O2 areně, z důvodu vládních opatření o turnaj ale pražští diváci přišli. O2 arena dostává šanci až v době konání matějské pouti. 26. února od 18:00 se proti sobě postaví první dva bojovníci. Tento Oktagon živý přenos vyvrcholí titulovou bitvou o krále střední váhy mezi „Pirátem“ Samuelem Krištofičem a Patrikem Kinclem. Využijte Oktagon kurzy! Nabízíme bonus za registraci 150 Kč u Tipsportu pro sázení na Oktagon online stream.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 29. března
fortuna tv logo
Fortuna TV + 300 Kč za registraci
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 150 Kč za registraci

Oktagon MMA živý přenos

Oktagon MMA živý přenos se koná poprvé v roce 2022. Poslední vydání Oktagon live stream se konalo v brněnské Zoner BobyHall. Moravská metropole byla svědkem skvělého MMA představení dne 30. prosince 2021. Připomeňme si, co se odehrálo. V hlavních bitvách nezklamali favorité. Česká lvice Tereza Bledá do klece vlétla jak utržená z řetězu. Soupeřce Mabelly Limaové loktem rozčísla čelo. Kategorie flyweight měla už po 1. kole jasnou šampionku. S Terezou Bledou se radoval také Matěj Peňáz. I on udělil svému soupeři Cheickovi Konému drsné KO.

Oktagon MMA živý přenos

Další důležitá vítězství pro jejich Oktagon kariéru si připsali Matúš Juráček, Jakub Tichota nebo nevyzpytatelný Polák Mateusz Strzelczyk. Naopak Daniel Dittrich, který několik týdnů předtím v Oktagonu překvapivě vyhrál v jeho rodné Ostravě nad favorizovaným Norem Narmem, teď zklamal. Proti Slovinci Dajčmanovi měl být favoritem. Ale zástupce centra Samurai MMA Maribor udělil Dittrichovi lekci.Následující Oktagon 31 live stream se odehraje ve více než reprezentativních kulisách. Oktagon online stream se ohlásí z pražské O2 areny. Známá už jsou jména většiny účastníků. V titulové bitvě to bude Krištofič proti Kinclovi. Dále je zde ve formě bojující Losene Keita proti respektovanému Slovákovi Paradeiserovi. Zdeněk Polívka vyzve Alexe Lohoré. A chybět nebudou ani dámy. Pudilová, již nyní trénuje kouč Conora McGregora John Kavanagh, si to rozdá s obávanou tvrďačkou „The Killa“ De Souzou.

 • Událost: Oktagon 31
 • Místo: O2 Aréna, Praha
 • Čas: Sobota, 31. 02. 2022, 18:00

Oktagon lístky už jsou k dispozici. Kdo chce celé toto spektakulární představení vidět naživo, ať se podívá na nabídku Ticketportal nebo Ticketmaster. Kdo ale dává přednost domácí pohodičce, pro něj je určen Oktagon živý přenos zdarma. Najdete ho na Oktagon.TV. O zážitek v podobě přehlídky bojových sportů nebudou ošizeni ani klienti sázkové kanceláře Tipsport. K dispozici bude live stream.

Zápas Oktagon 31 (26. února 2022)Plánovaný začátek
Samuel Krištofič (SVK) vs Patrik Kincl (CZE)kolem 23:30
Ronald Paradeiser (SVK) vs Losene Keita (BEL)kolem 22:30
Zdeněk Polívka (CZE) vs Alex Lohoré (FRA)kolem 21:30
Andrej Kalašnik (CZE) vs Arthur Karavaev (RUS)kolem 20:30
Lucie Pudilová (CZE) vs Priscila De Souza (BRA)kolem 19:30
Daniel Toledo (ESP) vs Jorick Montagnac (FRA)kolem 19:00
Vlasto Čepo (SVK) vs Alexandre Silva (BRA)kolem 18:30
Jakub Bahník (CZE) vs Jay Cucciniello (GBR)kolem 19:30
Jakub Běle (CZE) vs Naglis Kanišauskas (LIT)kolem 19:00
Denis Farkaš (SVK) vs Max Handanagić (CZE)kolem 18:30
Michal Nepraš (CZE) vs Daniel Bažant (CRO)kolem 18:00

Vyberte si sekci Oktagonu 31

 • Oktagon 31 kurzy
 • Oktagon 31 program
 • Zápas Krištofič vs Kincl
 • Zápas Pudilová vs De Souza
 • Oktagon 31 další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Oktagon historie
 • Často kladené otázky
 • Oktagon 31 kurzy

  Kdo naše pravidelné články o Oktagonech sleduje, ten ví, že teď přichází čas na Oktagon 31 kurzy. Je to logické. Sledovat zápasy MMA je samo o sobě zábava, ještě lepší je ale být osobně vtažený do děje. A tím nemyslíme to, že byste měli podstupovat krvavou bitvu. Je trochu pohodlnější jen vsadit tiket a těšit se ze zajímavé finanční výhry. Ti nejlepší tipeři si po Oktagonu mohou obohatit své konto o několik tisíc korun.

  Oktagon 31 kurzy

  Oktagon live stream zdarma začíná 26. února v 18:00. Ještě tedy máte několik dní čas zvážit formu zápasníků a podle toho vsadit ten správný tiket. Nebo vám přijdou vhod naše analýzy. Pokud nejste ještě registrovaní u žádné sázkové kanceláře, věnujte pozornost naší akci. Náš bonusový kód lze proměnit na bonus za registraci 150 Kč u Tipsportu. Pěkná prémie, kterou lze použít na první sázky.

  Zápas turnaja Oktagon 31Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  Samuel Krištofič (SVK) vs Patrik Kincl (CZE)4.04 vs 1.204.34 vs 1.20middleweight
  Ronald Paradeiser (SVK) vs Losene Keita (BEL)2.19 vs 1.602.18 vs 1.62lightweight
  Zdeněk Polívka (CZE) vs Alex Lohoré (FRA)1.60 vs 2.221.62 vs 2.18middleweight
  Andrej Kalašnik (CZE) vs Arthur Karavaev (RUS)2.29 vs 1.552.32 vs 1.55welterweight
  Lucie Pudilová (CZE) vs Priscila De Souza (BRA)1.13 vs 5.101.13 vs 5.25bantamweight
  Daniel Toledo (ESP) vs Jorick Montagnac (FRA)2.11 vs 1.651.67 vs 2.10 light heavyweight
  Vlasto Čepo (SVK) vs Alexandre Silva (BRA)1.33 vs 3.041.25 vs 3.63middleweight
  Jakub Bahník (CZE) vs Jay Cucciniello (GBR)1.45 vs 2.551.45 vs 2.59lightweight
  Jakub Běle (CZE) vs Naglis Kanišauskas (LIT)1.75 vs 1.961.70 vs 2.05middleweight
  Denis Farkaš (SVK) vs Max Handanagić (CZE)2.19 vs 1.602.05 vs 1.70welterweight
  Michal Nepraš (CZE) vs Daniel Bažant (CRO)1.96 vs 1.751.97 vs 1.76lightweight

  Oktagon 31 program

  Oktagon program, to je 5 hodin nepřetržité zábavy. Je to zcela jiná káva než fotbal nebo nedávno proběhnuvší americký Superball. Tedy akce, kde je sportovní zážitek negativně ovlivněn úmyslným přerušováním hry, diskuzemi s rozhodčími, případně reklamami. Zápasy MMA si na tyto nešvary nepotrpí. Oktagon live, to je elektrizující atmosféra. V centru dění je souboj mezi dvěma elitními bojovníky či bojovnicemi. Jakmile skončí jedna bitva, už se chystá další. Oktagon živý přenos zdarma dává jen minimum prostoru pro vydechnutí – pořád se něco děje.

  Ať už využijete přenos na Oktagon.TV, nebo se budete dívat na Tipsportu, přejem vám příjemnou zábavu. Následuje přehled, v jakém pořadí po sobě jednotlivé souboje půjdou. A poté se už podíváme na vybrané zápasy. Nezapomeňte si v den konání akce, 26. února 2022, nachystat občerstvení. Dobré pití a jídlo přijde vhod.

  Zápas Krištofič vs Kincl

  Na titulovou bitvu Krištofič proti Kinclovi se mnoho fanoušků Oktagonu hodně těšilo. Měla přijít už 30. prosince. Souboj o titul byl ale kvůli tehdejší nepříliš povzbudivé covidové situaci odložen. Teď se ale oba aktéři duelu, a s nimi tisíce jejich příznivců, dočkali. 26. února stanou tváří v tvář v O2 areně.

  Zápas Krištofič vs Kincl

  Mezi MMA zápasníky bývají slovní přestřelky běžné. Ti dva ale jdou nad rámec obvyklého umírněného divadýlka. Je vidět, že se upřímně nemají rádi. Zvláště patrné je to z urážek Krištofiče na adresu Kincla. Hlásá, že jej chce knockoutovat. U Patrika Kincla, který je v tomto souboji favoritem, je vidět, že ze svého soupeře nemá natolik velký respekt, aby mu stálo za to na všechny provokace odpovídat.

  Krištofič je muž, který se cítí lépe v momentě, kdy duel probíhá v postoji. Poukazuje na to, že Kincl postoj nikdy nedrží, jako by se snažil ze zápasu utéct, ustoupit, případně využít nějaký podlý trik. Naopak Kincl má rád takedowny. Pokud se souboj přesune na zem, je jako ryba ve vodě. Vypadá to ale, že vzhledem k velkohubým Krištofičovým prohlášením je ochoten zápas co nejdéle držet v postoji, jen aby svému soupeři ukázal, že je silnější než on i v této disciplíně.

  Jde o souboj dvou mužů z různých lig. Krištofič je zaběhnutý oktagonový matador. Oktagon live stream zdarma mu sedí, porazil zde mnoho respektovaných borců. Jeho pěsti a kopy pocítili Pukač, Naruszczka, Strzelczyk či Benko. Z 18 střetnutí odešel poražený jen 3x. Porazil jej Grzegorz Siwy a pak dva velikáni, David Kozma a Vlasto Čepo. Jenže Oktagon není pupek světa. Jsou nad ním soutěže, které jsou přece jen o něco kvalitnější. Například KSW nebo ACB. A v nich právě četné zkušenosti nasbíral Patrik Kincl. Má toho odbojováno hodně moc, dokonce zkoušel i box. V rámci Fight Night Challenge se v boxerském ringu utkal mimo jiné i s Attilou Véghem. A proti této legendě bojových sportů si vedl velmi dobře – prohrál po 4kolové bitvě na body. Navzdory velmi dlouhému zápasnickému curriculu vitae je Kincl vlastně ještě pořád celkem mladý. Je mu teprve 32 let – to není žádný důchodový věk. Sotva tedy může Krištofič čekat, že by jeho soupeři v zápase došel dech. Pro Kincla hrají zkušenosti, rozvaha – a co je neoddiskutovatelné, zápasnická kvalita. Bude chtít při své premiéře v Oktagonu ukázat, že v Česku patří mezi nejlepší. Samuela Krištofiće podle nás porazí.

  Tip na vítěze
  Zápas Krištofič vs Kincl
  4.04 vs 1.20

  Zápas Pudilová vs De Souza

  Lucie Pudilová má nového trenéra. A není to žádný no name, ale kouč Conora McGregora John Kavanagh. Rodák z Churchtownu vycítil, že talentovaná česká bojovnice si zaslouží druhou šanci poté, co její kariéra začala stagnovat. Fanoušci MMA vědí, že Pudilová byla první českou zástupkyní v UFC. Vrátila se domů a připojila se k organizaci Oktagon coby její velká hvězda. Zůstala ale trochu za očekáváními. Hned v prvním souboji podlehla Tereze Bledé, v dalším sledovaném souboji na Oktagonu 26 na Štvanici na ni vyzrála Talita Bernardo.

  Zápas Pudilová vs De Souza

  Byl zapotřebí nový impuls. Ten někdejší šampionce organizace GCF v bantamové váze dodal nový kouč. Kromě toho, že Pudilové poradil lepší strategii, jí dodal také sebevědomí. To bylo vidět už na prvním zápase pod novým vedením proti Martě Waliczek. Nebyla to vůbec lehká soupeřka. Waliczek patří mezi nejobdivovanější polské sportovkyně, její rodná země, která MMA miluje, byla přesvědčená, že Waliczek jede do Česka pro vítězství. Ale na body vyhrála rodačka z Příbrami.

  Další soupeřkou je Priscila de Souza. Brazilka je velmi nízká, měří jen 155 cm. Výškový deficit se snaží dorovnat silou. Je velmi dobrá v takedownech a na zemi to umí. Proti soupeřkám kalibru Lucie Pudilové se jí ale tolik nedaří.

  Nové koště dobře mete. Pudilové kouč Kavanagh zdá se velmi pomohl. Lucie stále živí sen, že by se mohla znovu dostat do některé prestižní organizace. Je jí teprve 27 let, stále má čas. Musí ale vyhrávat všechny souboje. S de Souza by neměla mít problém.

  Tip na vítěze
  Zápas Pudilová vs De Souza
  1.13 vs 5.10

  Oktagon 31 další zápasy

  Rony Paradeiser nemá vůbec lehkého soupeře. Bojovníci ze zahraničí často v Oktagonu nemají tak vysokou kvalitu, pro Keitu to ale neplatí. Tento borec je aktuálně v životní formě, má šňůru 5 výher. A mezi nimi je také porážka Karola Ryšavého, jehož na Oktagonu 29 doslova deklasoval. Keita je postojář, na druhou stranu poměrně nízkého vzrůstu. Pro Paradeisera bude důležité dobře kontrolovat vzdálenost, aby soupeři nedal šanci přiblížit se mu na kobylku. Zároveň Keitu pravidelně a rychle trefovat. Bude to zřejmě dlouhá bitva, favorit není zcela jasný.

  Oktagon 31 další zápasy

  Těžkého cizince má před sebou i Andrej Kalašnik. Ten má zatím v Oktagonu dobrou bilanci. Jenže teď tohoto specialistu na boj na zemi čeká velmi vyzrálý a inteligentní bojovník. Jmenuje se Arthur Karavaev. Tento borec jde do každé bitvy s chladnou hlavou. Rád určuje tempo zápasu on, nenechá se jen tak rozhodit tím, co dělá soupeř. Karavaeovy zápasy bývají často o taktice, nejsou úplně divácky atraktivní. To by mohlo Kalašnikovi, který naopak miluje dynamické duely, dělat problém.

  Po nějaké době se v Oktagonu zase ukazuje Vlasto Čepo. Čeká na něj obávaný Brazilec Alexandre Silva. Je to bomberman a šampion Brazílie v kickboxu. Tento chlápek ukončuje zápasy s oblibou v prvním kole. Jestliže u Karavaeva a Kalašnika čekáme delší tuhou bitvu, tady se to bude mlátit od začátku hlava nehlava. Vždyť i Čepo je brutální postojář. Myslíme si, že zkušený slovenský borec se nenechá Brazilcem, který má minimum zkušeností se zahraničním MMA, rozhodit.

  Často kladené otázky

  Lze sledovat Oktagon live stream zdarma?

  Oktagon live stream zdarma poskytuje svým klientům společnost Tipsport. Všichni registrovaní tipéři si mohou stream zapnout na TV Tipsport. Jestliže ještě účet u Tipsportu nemáte, je tu pro vás náš bonusový kód. Konto u Tipsportu ještě neznamená, že se z vás musí stát náruživý tipér a že musíte utrácet tisíce korun. Stačí po registraci vsadit tiket jen za 30 Kč a přístup ke sportovním událostem živě je váš. Sledovat nemusíte jen Oktagon živý přenos zdarma, ale také streamy fotbalových nebo hokejových utkání. Registrace je navíc rychlá a jednoduchá.

  Dá se sledovat Oktagon živé vysílání zdarma jinde než na Tipsportu?

  Jestliže z různých důvodů nechcete využívat služby sázkové kanceláře Tipsport, pak je k dispozici také oficiální stream Oktagon TV. Zde je navíc k dispozici kvalitnější obraz a spoustu zajímavého dalšího obsahu. Za předplatné si ale uživatel něco zaplatí. PPV (pay-per view) je cca 10 euro.

  Existuje také TV přenos pro Oktagon?

  Stanice O2 TV Oktagon občas přenáší, stává se tak ale nepravidelně. Někdy jsou zápasy k dispozici pouze ze záznamu. V tuto chvíli není jisté, jestli bude vysílán Oktagon 30.

  Jak sledovat Oktagon v roce 2021?

  Od léta 2021 už lze sledovat turnaje Oktagon i živě. Na rozdíl od koronavirových vydání Oktagon Brno jsou na Oktagon 30 připuštěni i diváci. Kdo ale z nějakého důvodu nemůže na živá představení, ten může sledovat TV Tipsport nebo Oktagon TV.

  Lze sledovat zápasy na turnajích Oktagon na mobilu?

  Na Tipsport TV i na Oktagon TV lze sledovat Oktagon živý přenos zdarma i na mobilním telefonu.

  Jsou zdarma k dispozici záznamy zápasů Oktagonů?

  Po uplynutí několika dní od turnaje jsou záznamy zápasů zveřejňovány na youtube kanálu Oktagon MMA.

  Oktagon live stream zdarma se hlásí s novým vydáním. Je to Oktagon 31. Předchozí Oktagon se měl konat v O2 areně, z důvodu vládních opatření o turnaj ale pražští diváci přišli. O2 arena dostává šanci až v době konání matějské pouti. 26. února od 18:00 se proti sobě postaví první dva bojovníci. Tento Oktagon živý přenos vyvrcholí titulovou bitvou o krále střední váhy mezi „Pirátem“ Samuelem Krištofičem a Patrikem Kinclem. Využijte Oktagon kurzy! Nabízíme bonus za registraci 150 Kč u Tipsportu pro sázení na Oktagon online stream.

  Mohlo by Vás zajímat

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Handicap sázení

  Nejdříve si pojďme vysvětlit co jsou sázky s handicapem. Handicap sázení je druh sázky, kdy některému z týmů nebo hráči je sázkovou kanceláří přidělen před…

  Typy sázek

  Jaké typy sázek můžete u různých sázkových kancelářích uzavřít? Jestliže s kurzovým sázením teprve začínáte, tak raději zvolte takové druhy sázek, kde hned na začátku…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…