Jak a kde sledovat NFL Super Bowl živě 2024

Finále NFL živý přenos, jinými slovy také Super Bowl live stream, to je svátek. Nejočekávanější a největší sportovní akce roku v USA vypukne v noci z neděle na pondělí 12. února v 00:30 našeho času. Vstupenky jsou beznadějně vyprodané. Přinášíme všechny důležité informace o tom kde sledovat Super Bowl stream. Možnost sledovat finále NFL online bude i v Česku.

               Live Streamy Živě shield badgeTestované přenosy 15. dubna
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 300Kč za registraci
fortuna tv logo
Fortuna TV + 300Kč za registraci
Premier Sport long
Premier Sport 2

Super Bowl živě

Přímý přenos Superbowl bude k vidění v televizi na kanálu Premier Sport 2, která je součástí sportovního balíčku například u O2 TV. Je na programu 12. února 2024 od 00:30. Jde o finálový zápas play-off severoamerické National Football League. Historicky první Super Bowl live stream přenášely americké televize v lednu 1967, letošní má pořadové číslo 58. Utkají se spolu týmy Kansas City Chiefs a San Francisco 49ers. Super Bowl 2024 nabídne vedle finálového klání také vystoupení hudebních hvězd. Zápas má pro fanoušky tohoto sportu silný náboj. Do boje vyráží obhájci vítězství z loňského roku Chiefs. Proti nim se postaví 49ers, kteří mají co vracet. Na Super Bowl 54 před 4 lety prohráli ve vzájemném klání 20:31.

Super Bowl je událost daleko překračující rámec sportovní akce. Přenos je atraktivní i pro ty diváky, kteří se jinak o americký fotbal vůbec nezajímají. Přichystán je totiž bohatý program. Americkou hymnu zazpívá country zpěvačka Reba McEntire, članka countryové síně slávy. Poločasový program ovládne Usher. A za zmínku stojí i reklamy. Reklamní sloty v poločase Super Bowlu jsou pro firmy atraktivní, některé společnosti připravují reklamní spoty čistě jen pro příležitost Super Bowlu. K vidění budou nápadité, vtipné a dechberoucí reklamní klipy od předních světových firem.

 • Událost: Super Bowl 2024 NFL
 • Místoto: Las Vegas
 • Čas: 12. února 2023 v 00:30

Vyberte si sekci Super Bowl live stream

 • Super Bowl 2024 živý přenos v TV
 • Super Bowl 2024 online
 • Kde sledovat Super Bowl live stream
 • Super Bowl sledovanost a návštěvnost
 • Super Bowl 2024 živý přenos v TV

  Finále Super Bowl 2024 v televizi odvysílá živě program Premier Sport 2. Přesně 12. února od 00:30. Program je placený. Sledovat jej mohou klienti O2 TV a T-Mobile TV, ale také klienti operátorů Vodafone TV a Telly. Čtěte dál a neunikne vám přehledné srovnání cen.

  Super Bowl live stream online

  Nejjednodušší bezplatnou cestou jak sledovat Super Bowl online je TV Tipsport. Česká sázková kancelář získala pro tuto prestižní akci práva a v noci z neděle na pondělí 12. února ji svým klientům zprostředkuje. Počítač není jedinou možností, kde sledovat NFL a Super Bowl live stream. Lze také využít aplikace Tipsport na mobilním telefonu. Naprosto to samé platí i u sázkové kanceláře Chance.

  Sázková kancelář Kansas City Chiefs San Francisco 49ers
  Tipsport 2.09 1.75
  Betano 2.05 1.78
  Fortuna 2.06 1.77
  Sazka 2.10 1.76
  Synottip 2.08 1.79

  Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

  Kde sledovat Super Bowl

  Už jsme psali že, Super Bowl live stream online lze sledovat u sázkových kanceláří Tipsport a Chance. Další alternativou je placený sportovní kanál Premier Sport 2, který v Česku nabízí O2, T-Mobile, Vodafone a Telly. U kterého poskytovatele je to tedy nejlevnější? Přinášíme srovnání.

  Poskytovatel Balíček/Tarif Cena/Měsíc
  O2 TV Sport Premium 399 Kč/měsíc
  O2 TV Stříbrná/Sport Max 549 Kč/měsíc (*první 2 měsíce za 349 Kč)
  Magenta TV Sport Premium 299 Kč/měsíc
  Tarif M od 499 Kč/měsíc (*první 3 měsíce za 299 Kč)
  Vodafon TV Základní nabídka + Sport programy 470 Kč/měsíc pro nové zákazníky
  Telly Sport online 300 Kč/měsíc

  Super Bowl sledovanost a návštěvnost

  Finálový zápas NFL patří k nejsledovanějším sportovním událostem na světě a Super Bowl 2024 očekává také obrovskou návštěvnost i sledovanost. Lístky jsou vždy beznadějně vyprodané a nejinak je tomu i letos. Na stadionu bude hráče povzbuzovat až 71 835 fanoušků a další desítky milionů lidí sledují program v televizi. Tato finále mívají sledovat více než 100 milionů lidí.

  Kde sledovat live stream NFL

  Už jsme zmínili všechny možnosti, kde sledovat live stream NFL. Který NFL přenos online doporučujeme nejvíce? Výhody a nevýhody jednotlivých variant si nyní probereme do detailu.

  Tipsport TV

  NFL live stream free online na Tipsport TV poskytuje běžnému divákovi plnohodnotný zážitek z této akce. Kvalita zvuku a divákovi sice není tak vysoká, jako u standardního TV vysílání, ale přesto vám neunikne nic důležitého. Uvidíte každý faul, každý kop, každý touchdown. A ještě zde existuje skvělá příležitost si vsadit na vaše favority.

  Kromě sázky na samotný výsledek můžete využít některé z doprovodných sázkových příležitostí, například počet bodů v zápase. A protože je programová nabídka Tipsport TV široká, můžete se podívat i na jiné akce. Když vás Super Bowl online nebude bavit, můžete naladit například na souběžně hraný zápas NHL.

  Přejít do registrace TV Tipsport

  Premier Sport 2

  Ostrý obraz a zvuk vám poskytne stanice Premier Sport 2. Tato televize nabídla NFL přenos už z konferenčních finále a byly to skvělé zápasy. Nevýhodou ale je, že za tuto službu si musíte připlatit. Televizi Premier Sport 2 najdete v HD kvalitě v nabídce Vodafone TV, O2 TV, Magenta TV od T-Mobile i Telly. Pokud doposud žádnou satelitní televizi neplatíte, sami se rozhodněte, jestli je Super Bowl živý přenos dostatečně silným argumentem k tomu si nějaký balíček služeb předplatit.

  Finále NFL živý přenos, jinými slovy také Super Bowl live stream, to je svátek. Nejočekávanější a největší sportovní akce roku v USA vypukne v noci z neděle na pondělí 12. února v 00:30 našeho času. Vstupenky jsou beznadějně vyprodané. Přinášíme všechny důležité informace o tom jak a kde sledovat Super Bowl živě. Možnost sledovat finále NFL online bude i v Česku.