Super Bowl 2023 NFL – živý přenos, program a kurzy

Super Bowl 2023 live stream se pomalu ale jistě blíží. Jedna z nejočekávanějších a největších sportovních akcí roku vypukne v noci z neděle na pondělí 13. února o 00:30 našeho času. Super Bowl 2023 program nabídne vedle finálového klání také vystoupení hudebních hvězd. Proti sobě se letos postaví týmy Philadelphia Eagles a Kansas City Chiefs. Vstupenky jsou beznadějně vyprodané. Přinášíme všechny důležité informace včetně toho, jak vypadají Super Bowl kurzy.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 21. září
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 300Kč za registraci
fortuna tv logo
Fortuna TV + 300Kč za registraci
Premier Sport long
Premier Sport

Super Bowl 2023 NFL živý přenos

Super Bowl 2023 NFL živý přes začne v pondělí 13. února v 0:30 našeho času. Čeští fanoušci amerického fotbalu jej tak budou moci sledovat v noci z neděle na pondělí. 57. ročník jedné z nejsledovanějších sportovních událostí světa se letos koná na stadionu State Farm Stadium v Glendale v Arizoně. Přihlížet bude více než 72 000 diváků. Ani jeden z týmů tak nebude moci těžit z výhody domácího prostředí.

Super Bowl 2023 NFL živý přenos

Zdroj: sportingnews.com

Ačkoliv většině českých fanoušků americký fotbal nic neříká, stále se najde řada nadšenců, kteří si tuto akci nechtějí nechat ujít. Možná patříte mezi ně. Pak je zde pro vás Super Bowl 2023 živý přenos. Velkolepé finále sice nenajdete na programu českých televizních stanic, přesto jej ale sledovat můžete. Super Bowl 2023 live stream přináší sázková kancelář Tipsport.

Podmínky pro jeho spuštění jsou mimořádně příznivé. Stačí být klientem sázkové kanceláře, to znamená mít aktivní herní účet. Když si po registraci vsadíte tiket alespoň za 30 Kč, stáváte se majitelem trvalého konta a můžete sledovat stovky různých přenosů na TV Tipsport, včetně zápasů české Tipsport extraligy, NHL, fotbalové La Ligy nebo Bundesligy. A součástí tohoto bohatého sportovního menu je také NFL Super Bowl 2023.

 • Udalost: Super Bowl 2023 NFL
 • Místoto: Arizona
 • Čas: 13. února 2023 v 00.30

Vyberte si sekci Super Bowlu 2023 NFL

 • Kde lze sledovat Super Bowl 2023
 • Super Bowl 2023 NFL kurzy
 • Super Bowl 2023 NFL program
 • Super Bowl 2023: Philadelphia Eagles vs. Kansas City Chiefs
 • Super Bowl 2023 návštěvnost a sledovanost
 • Super Bowl reklamy a Super Bowl halftime show
 • Super Bowl NFL vítězové
 • Často kladené otázky
 • Kde lze sledovat Super Bowl 2023

  Fanoušci amerického fotbalu se budou zajímat, kde lze sledovat Super Bowl 2023. Nejjednodušší legální cestou je Tipsport. Česká sázková kancelář získala pro tuto prestižní akci práva a v noci z neděle na pondělí 13. února ji svým klientům zprostředkuje. Počítač není jedinou možností, kde sledovat NFL a Super Bowl. Lze také využít aplikace Tipsport na mobilním telefonu. Finále Super Bowl 2023 v TV odvysílá také televize Premier Sport. Ta je ale placená. Sledovat ji mohou klienti O2 TV a T-Mobile TV, ale také klienti operátora Telly.

  Sázková kancelář Cincinnati Bengals Los Angeles Rams
  Tipsport 2.86 1.51
  Fortuna 2.80 1.58
  Synottip 2.69 1.50

  Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

  Super Bowl 2023 NFL kurzy

  Podíváme se pochopitelně také na Super Bowl 2023 NFL kurzy. Ty už jsou vypsány. Mírným favoritem je zde Philadelphie, na kterou sázková kancelář Tipsport vypsala kurz 1.87, stejně jako další oblíbená sázkovka Fortuna. Spousta expertů ale upozorňuje, že Kansas City není radno podceňovat a očekávají vyrovnané utkání. Kurzy na jejich triumf jsou 2.11, respektive 1.90. Ty nejzajímavější kurzy pro letošní Super Bowl 2023 finále uvádíme v přehledné tabulce. Můžete ji využít pro vaše Super Bowl sázky.

  Sázková kancelář Philadelphia Eagles Kansas City Chiefs
  Tipsport 1.87 2.11
  Fortuna 1.87 1.90
  Betano 1.83 2.07

  Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

  Super Bowl 2023 NFL program

  Super Bowl 2023 NFL program bude našlapaný. Celá show začíná v pondělí 13. února v 0:30 našeho času. Když jsme použili slovo “show", mysleli jsme to doslova. Americký fotbal se hraje na čtyři čtvrtiny po patnácti minutách. To je v podstatě hodina čistého času. Přenos finále NFL playoff ale průměrně trvá bezmála 4 hodiny. Hodně prostoru je u Super Bowlu věnováno mimosportovním aktivitám. K těm patří kreativní reklamní spoty i hudební vystoupení. Letos se o něj postará devítinásobná držitelka Grammy Rihanna.

  Play-off Týmy Výsledek
  Finále Super Bowl Philadelphia Eagles - Kansas City Chiefs -
  Semifinále Konference Kansas City Chiefs - Cincinnati Bengals Philadelphia Eagles - San Francisco 49ers 23:20 31:7

  Super Bowl 2023: Philadelphia Eagles vs. Kansas City Chiefs

  Jak jsme již nastínili, Super Bowl 2023 by měl letos nabídnout vyrovnaný souboj. Oba týmy patřily ve svých konferencích k favoritům, což také potvrdily. Oba navíc skončily se stejným a přesvědčivým skóre 14:3.

  V play-off působili o něco lepším dojmem Philadelphia Eagles, kteří přešli přes NY Giants poměrem 38:7 a přes San Francisco výsledkem 31:7. Nutno ale říct, že poslední zápas notně poznamenala zranění quarterbacků v týmu San Francisca, kdy se jim smolně zranili hned dva.

  Philadelphia Eagles

  Zdroj: gol.dnevnik.hr

  Tým Kansas City Chiefs s hvězdným Patrickem Mahomesem měl cestu do finále o něco napínavější. S Jacksonvillem si poradili poměrem 27:20, se Cincinnati, loňským finalistou, byl výsledek ještě těsnější 23:20. A rozhodovalo se až v posledních vteřinách utkání. Zajímá vás více informací k jednotlivým týmům? Přečtěte si analýzu Kansas City Chiefs vs Philadelphia Eagles - Super Bowl preview a tip na sázení, kde se týmům věnujeme detailněji.

  Kansas City Chiefs

  Zdroj: beuvw.com

  Super Bowl 2023 návštěvnost a sledovanost

  Finálový zápas NFL patří k nejsledovanějším sportovním událostem na světě a Super Bowl 2023 očekává také obrovskou návštěvnost i sledovanost. Lístky jsou vždy beznadějně vyprodané a nejinak je tomu i letos. Na stadionu bude hráče povzbuzovat zhruba 72 000 fanoušků a další desítky milionů lidí sledují program v televizi. Loňské finále mělo sledovat více než 110 milionů lidí!

  Super Bowl 2023 návštěvnost a sledovanost

  Zdroj: beuvw.com

  Super Bowl reklamy a Super Bowl halftime show

  Co se týče reklam, ty jsou na Super Bowlu prestižní záležitostí. A jsou čím dál dražší. Jestliže ještě před 3 lety stál 30vteřinový spot "jen" 5.25 milionů dolarů a o rok později 5.6 milionů dolarů. Loni se už cena půl minuty komerční prezentace vyšplhala na 7 milionů dolarů. Velkým korporacím se to ale pořád vyplatí. Na reklamy jsou zvědavy desítky milionů diváků - a ti během přestávky Super Bowlu nehodlají přepnout kanál. A proto jsou společnosti ochotny vyplatit další velký balík peněz za samotnou výrobu spotů. V reklamách se objevují TOP hvězdy světového showbusinessu. Loni se na obrazovkách ukázali Gwyneth Paltrow, Lebron James nebo Paul Rudd. Kdo to bude letos?

  Super Bowl reklamy a Super Bowl halftime show

  Zdroj: sportingnews.com

  V jiné roli se představí Rihanna. Tato barbadoská zpěvačka a zároveň nejbohatší hudebnice světa dostala za úkol zazpívat během poločasového programu. Nejde samozřejmě jen o samotné hudební představení - tvůrci Super Bowl halftime se snaží o barevnou a poutavou audiovizuální show. Eminema, Dr. Dre, Snoop Dogga a Mary J. Blige. Za nejlepší poločasový program všech dob je ale považován koncert Stevieho Wondera, Glorie Estefan and Big Bad Voodoo Daddyho z roku 1999.

  Super Bowl NFL vítězové

  Datum Vítězný tým
  5. 2. 2012 New York Giants
  3. 2. 2013 Baltimore Ravens
  2. 2. 2014 Seattle Seahawks
  1.2.2015 New England Patriots
  7. 2. 2016 Denver Broncos
  5. 2. 2017 New England Patriots
  4. 2. 2018 Philadelphia Eagles
  3. 2. 2019 New England Patriots
  2. 2. 2020 Kansas City Chiefs
  7. 2. 2021 Tampa Bay Buccaneers
  13. 2. 2022 Los Angeles Rams

  Často kladené otázky

  Kolik stojí live stream NFL na Premier Sport?

  Cenově nejvýhodnější balíčky, jejichž součástí je tato sportovní stanice jsou: O2 TV Sport Plus za 299 Kč za měsíc, T-Mobile TV tarif "M" za 299 Kč za měsíc, Telly balíček Sport online 300 Kč za měsíc (250 Kč za 14 dní, 3000 Kč za rok)

  Kolik stojí sledování NFL online na Tipsportu?

  Je možné na Tipsportu sledovat Super Bowl 2023 za pár desítek korun. Stačí se zaregistrovat na stránkách, vložit první platbu a vsadit tiket ve výši alespoň 30 Kč. Může to být sázka přímo na Super Bowl, nebo na kterékoli jiné sportovní události. Jakmile vsadíte tiket, jste oprávněni k tomu sledovat jakýkoli live stream. Tudíž i NFL live stream free online.

  Kdo vyhraje letošní Super Bowl?

  Je ošemetné tipovat vítěze letošního ročníku. Letošní fináloví účastníci jsou totiž velmi vyrovnanými soupeři. Žádný z nich navíc netěží z výhody domácího stadionu. Mírným favoritem jsou však podle sázkových kanceláří Philadelphia Eagles.

  Kdo vystoupí v přestávkovém programu Super Bowl 2023 NFL?

  Představí se devítinásobná držitelka cen Grammy, barbadoská zpěvačka Rihanna.

  Budou na Super Bowlu v hledišti diváci?

  Letos odpadají dřívější přísná koronavirová opatření. Stadion v Los Angeles bude v plné kapacitě otevřen.

  Proč je Super Bowl tak populární?

  Americký fotbal je dynamický sport plný zvratů. Američané stáli po desetiletí stranou od vývoje evropského fotbalu coby nejpopulárnějšího sportu planety. Zatímco se v Evropě tvořila pravidla hry a formovaly se první soutěže, v USA se oblibě těšily jiné soudobé trendy. Sport, který nazýváme fotbal, je pro Američany příliš statický a nezajímavý. Kromě toho je u Super Bowlu přitažlivý i kulturní aspekt. V průběhu utkání vystoupí aktuálně ti nejpopulárnější umělci. K vidění jsou propracované choreografie, vizuální efekty... a dokonce ani při reklamní pauze se nevyplatí jít na toaletu. Reklamní blok je sám o sobě velkou podívanou.

  Zdroje: beuvw, sportingnews, wikipedie, tipsport

  Super Bowl 2023 live stream se pomalu ale jistě blíží. Jedna z nejočekávanějších a největších sportovních akcí roku vypukne v noci z neděle na pondělí 13. února našeho času. Super Bowl 2023 program nabídne vedle finálového klání také vystoupení hudebních hvězd. Proti sobě se letos postaví týmy Philadelphia Eagles a Kansas City Chiefs. Vstupenky jsou beznadějně vyprodané. Přinášíme všechny důležité informace včetně toho, jak vypadají Super Bowl kurzy.

  Mohlo by Vás zajímat

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Platební metody v sázení

  V dnešním článku vás seznámíme a vysvětlíme jednotlivé platební metody v sázení. Přečtete si, jaké jsou jejich hlavní výhody a nevýhody a jak probíhají. Dozvíte…

  Typy sázek

  Jaké typy sázek můžete u různých sázkových kancelářích uzavřít? Jestliže s kurzovým sázením teprve začínáte, tak raději zvolte takové druhy sázek, kde hned na začátku…