Super Bowl 2022 NFL – živý přenos, program a kurzy

Super Bowl 2022 NFL se nezadržitelně blíží, sportovní akce roku – alespoň pro americké diváky – vypukne 14. února. Super Bowl 2022 program tvoří stejné jistoty, jako tomu bylo v předchozích ročnících. Vystoupí aktuální TOP hvězdy hudebního nebe. K vidění budou reklamní spoty, jejichž výroba spolkla miliony dolarů. A také se bude hrát fotbal. Samozřejmě americký fotbal NFL. Letos se setkají překvapiví finalisté – Cincinnati Bengals a Los Angeles Rams. Přinášíme všechny důležité Super Bowl 2022 informace.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 28. listopadu

Super Bowl 2022 NFL živý přenos

Super Bowl 2022 NFL živý přenos startuje v neděli 13. února 2022. Zápas hostí zbrusu nový SoFi Stadium v Inglewoodu, městečku ležícím v Kalifornii, jihozápadně od centra města Los Angeles. Jde o domovský stánek dvou týmů NFL - Chargers a právě Rams. Že má jeden z klubů účastnících se finále výhodu domácího prostředí, to není v případě NFL, kde se určuje místo konání finálového zápasu dlouho dopředu, pravidlo. Přesto se tak občas stane. Loni Tampa Bay Buccaneers také dostali toto privilegium a proti Kansas City Chiefs jej náležitě využili. Uvidíme, co letos.

Super Bowl 2022 NFL živý přenos

Ačkoliv většině českých fanoušků americký fotbal nic neříká, stále se najde řada nadšenců, kteří si tuto akci nechtějí nechat ujít. Možná i vy si budete chtít odpočinout od ne zrovna povzbudivých výkonů českých hokejistů na olympijských hrách. Pak je zde pro vás Super Bowl 2022 živý přenos. Velkolepé finále sice nenajdete na programu českých televizních stanic, přesto jej ale sledovat můžete. Super Bowl 2022 live stream přináší sázková kancelář Tipsport.

Podmínky pro jeho spuštění jsou mimořádně příznivé. Stačí být klientem sázkové kanceláře, to znamená mít aktivní herní účet. Když si po registraci vsadíte tiket alespoň za 30 Kč, stáváte se majitelem trvalého konta a můžete sledovat stovky různých přenosů na TV Tipsport, včetně zápasů české Tipsport extraligy, NHL, fotbalové La Ligy nebo Bundesligy. A součástí tohoto bohatého sportovního menu je také NFL Super Bowl 2022.

 • Udalosť: Super Bowl 2022 NFL
 • Miesto: Los Angeles
 • Čas: 14. februára 2022 o 00.30

Vyberte si sekci Super Bowlu 2022 NFL 2022

 • Super Bowl 2022 NFL kurzy
 • Super Bowl 2022 NFL program
 • Super Bowl 2022: Cincinnati Bengals vs. Los Angeles Rams
 • Super Bowl 2022 návštěvnost, koronavirus a sledovanost
 • Super Bowl reklamy a Super Bowl halftime show
 • Kde lze sledovat Super Bowl 2022
 • Super Bowl 2022 NFL Tipsport live stream podmínky
 • Super Bowl NFL vítězové
 • Často kladené otázky
 • Super Bowl 2022 NFL kurzy

  Podíváme se pochopitelně také na Super Bowl 2022 NFL kurzy. Ty už jsou vypsány. Znovu upozorněme na velkou výhodu Los Angeles Rams, kteří se ve finále představí v domácím prostředí. Na kalifornský tým vypisuje Tipsport kurz 1.51, Fortuna 1.58. Vsadit ale můžete také na celkový počet bodů nebo na počet touchdownů. Ty nejzajímavější kurzy pro letošní Super Bowl 2022 finále uvádíme v přehledné tabulce. Můžete ji využít pro vaše Super Bowl 2022 NFL sázky.

  Sázková kancelářCincinnati BengalsLos Angeles Rams
  Tipsport2.861.51
  Fortuna2.801.58
  Synottip2.691.50

  Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

  Super Bowl 2022 NFL program

  Super Bowl 2022 NFL program bude našlapaný. Celá show začíná v 18:30 místního času, v neděli 13. února. Super Bowl 2022 živý přenos startuje o půl jedné v noci. Když jsme použili slovo “show", mysleli jsme to doslova. Fotbalový zážitek je bezpochyby také důležitý, ale rozhodně není tak moc v centru dění, jako například u finále Ligy mistrů. Americký fotbal se hraje na čtyři čtvrtiny po patnácti minutách. To je v podstatě hodina čistého času. Přenos finále NFL playoff ale průměrně trvá bezmála 4 hodiny. Jistě, podobně jako ve fotbale se čas natahuje, když se hra ocitne v autu. Ale hodně prostoru je u Super Bowlu věnováno mimosportovním aktivitám.

  V Americe ke sledování Super Bowlu v televizi usednou celé rodiny. Tatínky zajímá, jestli Bengals získají svůj první pohár, nebo jestli jej podruhé v historii uzmou domácí Rams. Maminky se těší na poločasové reklamy. Na těch pracují ti nejlepší kreativní tvůrci z celého světa, častokrát jde o spoty, které se jindy než během Super Bowlu do vysílání nedostanou. A děti budou zvědavy na koncerty. Letos budou mít hlavní slovo žánry rap a R&B. Zazpívají Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige a Kendrick Lamar.

  Play-offTýmyVýsledek
  Finále Super BowlCincinnati Bengals - Los Angeles Rams-
  Semifinále Konference

  Kansas City Chiefs - Cincinnati Bengals

  Los Angeles Rams - San Francisco 49ers

  24:27

  20:17

  Super Bowl 2022: Cincinnati Bengals vs. Los Angeles Rams

  Už bylo řečeno, že letošní finále NFL playoff přináší překvapivý souboj. Každý v Super Bowlu čekal hlavně Tampa Bay Buccaneers. Obhájci titulu v čele s legendárním Tomem Bradym ale vypadli ve čtvrtfinále. Lépe se vedlo jejich loňským semifinálovým soupeřům Kansas City Chiefs. Mužstvo sestavené kolem fenomenálního quarterbacka Patricka Mahomese proniklo až do semifinále. Sen o titulu se rozplynul po smolné prohře v prodloužení.

  Do finále se tedy podívají oba přemožitelé dvou nejvíce favorizovaných celků. Jsou to týmy, které v základní části skončily mimo nejlepší tři celky konference. Účast Cincinnati Bengals a Los Angeles Rams ve finále je tedy dost překvapující. Je to jako kdyby finále domácí hokejové extraligy neměl hrát Třinec, Pardubice ani Plzeň, ale řekněme Olomouc proti Karlovým Varům.

  Cincinnati Bengals

  Rams byli před play off hodně kritizováni kvůli chybující obraně a pomalým přechodům do útoku. Cincinnati Bengals zase patří mezi nejchudší týmy ligy, bez velkých hvězd a velké fanouškovské základny. Tyto nedostatky ale šly v playoff stranou. Oba týmy (i když v případě Bengals) to bylo se štěstím) prošly až do finále. V neděli se mohou hráči těchto klubů stát nesmrtelnými.

  Los Angeles Rams

  Super Bowl 2022 návštěvnost, koronavirus a sledovanost

  Na rozdíl od předchozího roku nebude mít na Super Bowl 2022 probíhající pandemie Covid-19 žádný vliv. Alespoň ne co se týče návštěvnosti. Zatímco loňský Super Bowl LV se odehrál na stadionu zaplněném ze 37 %, letos se v Los Angeles čeká plný dům. Fanoušci v hledišti se musí prokázat dokladem o očkování, negativním PCR testem nebo antigenním testem. Očekávaná návštěva Super Bowlu je až 100 000 diváků v hledišti. Televizní přenos by si podle odhadů společnosti NBC mělo zapnout přes 117 milionů lidí.

  Super Bowl 2022 návštěvnost, koronavirus a sledovanost

  Super Bowl reklamy a Super Bowl halftime show

  Co se týče reklam, ty jsou na Super Bowlu prestižní záležitostí. A jsou čím dál dražší. Jestliže ještě před 3 lety stál 30vteřinový spot "jen" 5.25 milionů dolarů a o rok později 5.6 milionů dolarů, letos se společnosti prohnou. Půl minuty komerční prezentace přijde na 7 milionů dolarů. Velkým korporacím se to ale pořád vyplatí. Na reklamy jsou zvědavy desítky milionů diváků - a ti během přestávky Super Bowlu nehodlají přepnout kanál. A proto jsou společnosti ochotny vyplatit další velký balík peněz za samotnou výrobu spotů. V reklamách se objevují TOP hvězdy světového showbusinessu. Loni se na obrazovkách objevili Will Ferrell, Mila Kunis, Matthew McConaughey nebo Michael Jordan. Kdo to bude letos?

  Super Bowl reklamy a Super Bowl halftime show

  V jiné roli se představí Snoop Dogg, Eminem nebo Dr. Dre. Tito proslulí hudebníci dostali za úkol zazpívat během poločasového programu. Nejde samozřejmě jen o samotné hudební představení - tvůrci Super Bowl halftime se snaží o barevnou a poutavou audiovizuální show. Bude velká snaha alespoň vyrovnat loňské vystoupení The Weeknda, které bylo hodně oceňované. Za nejlepší poločasový program všech dob je ale považován koncert Stevieho Wondera, Glorie Estefan and Big Bad Voodoo Daddyho z roku 1999.

  Kde lze sledovat Super Bowl 2022

  Fanoušci amerického fotbalu se budou zajímat, kde lze sledovat Super Bowl 2022. Nejjednodušší legální cestou je Tipsport. Česká sázková kancelář získala pro tuto prestižní akci práva a v neděli 13. února ji svým klientům zprostředkuje. Počítač není jedinou možností, kde sledovat NFL a Super Bowl. Lze také využít aplikace Tipsport na mobilním telefonu. Finále Super Bowl 2022 v TV odvysílá také televize Premier Sport. Ta je ale placená. Sledovat ji mohou klienti O2 TV a T-Mobile TV, ale také klienti operátora Telly.

  Super Bowl 2022 NFL Tipsport live stream podmínky

  Podmínky pro sledování NFL Tipsport live stream jsou velmi mírné. V podstatě vám k tomu stačí jen pár korun a asi pět minut času. Uzavřete registraci na stránkách sázkové kanceláře Tipsport. Můžete tak učinit z mobilu i z notebooku. Určitě se vyplatí použít akční tlačítko na našich stránkách, díky nějž dosáhnete na všechny vstupní bonusy. Ty jsou vstupní branou k nabídce sázkové kanceláře. Jsou to jakési virtuální peníze, které lze použít na první sázková dobrodružství nebo první hry v online casinu. Využití je ale samozřejmě jen na vás.

  Co se týče Super Bowl 2022 živý přenos, k němu je zapotřebí mít trvalé konto. A to se aktivuje poté, co vsadíte tiket alespoň za 30 Kč. Může to být sázka na výsledek Super Bowlu, nebo na kteroukoli jinou sportovní příležitost. Jestliže uhodnete Super Bowl 2022 výsledky a uspěje tudíž vaše sázka, výhra je vaše. Za sledování Super Bowlu tudíž nic neutratíte, ba na tom ještě vyděláte.

  Super Bowl NFL vítězové

  DatumVítězný tým
  5. 2. 2012New York Giants
  3. 2. 2013Baltimore Ravens
  2. 2. 2014Seattle Seahawks
  1.2.2015New England Patriots
  7. 2. 2016Denver Broncos
  5. 2. 2017New England Patriots
  4. 2. 2018Philadelphia Eagles
  3. 2. 2019New England Patriots
  2. 2. 2020Kansas City Chiefs
  7. 2. 2021Tampa Bay Buccaneers

  Často kladené otázky

  Kolik stojí live stream NFL na Premier Sport?

  Cenově nejvýhodnější balíčky, jejichž součástí je tato sportovní stanice jsou:

  • O2 TV Stříbrná za 299 Kč za měsíc
  • T-Mobile TV tarif "M" za 249 Kč za měsíc
  • Telly balíček Sport online 200 Kč za měsíc (150 Kč za 14 dní, 2000 Kč za rok)

  Kolik stojí sledování NFL online na Tipsportu?

  Je možné na Tipsportu sledovat Super Bowl 2022 za pár desítek korun. Stačí se zaregistrovat na stránkách, vložit první platbu a vsadit tiket ve výši alespoň 30 Kč. Může to být sázka přímo na Super Bowl, nebo na kterékoli jiné sportovní události. Jakmile vsadíte tiket, jste oprávněni k tomu sledovat jakýkoli live stream. Tudíž i NFL live stream free online.

  Kdo vyhraje letošní Super Bowl?

  Je ošemetné tipovat vítěze letošního ročníku. Zvláště, když se do finále neprobojoval žádný klasický favorit, ale naopak, dva podceňované celky. Nutno ale říci, že Los Angeles Rams hrají na svém stadionu. V tak velkém a vypjatém zápase je domácí prostředí velkou výhodou. Kromě toho platí, že soupeř, tedy Cincinnati, měl na cestě do finále velký kus štěstí.

  Kdo vystoupí v přestávkovém programu Super Bowl 2022 NFL?

  Představí se umělci, kteří dohromady nasbírali 44 ocenění Grammy - Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige, and Kendrick Lamar.

  Budou na Super Bowlu v hledišti diváci?

  Letos odpadají dřívější přísná koronavirová opatření. Stadion v Los Angeles bude v plné kapacitě otevřen.

  Proč je Super Bowl tak populární?

  Americký fotbal je dynamický sport plný zvratů. Američané stáli po desetiletí stranou od vývoje evropského fotbalu coby nejpopulárnějšího sportu planety. Zatímco se v Evropě tvořila pravidla hry a formovaly se první soutěže, v USA se oblibě těšily jiné soudobé trendy. Sport, který nazýváme fotbal, je pro Američany příliš statický a nezajímavý. Kromě toho je u Super Bowlu přitažlivý i kulturní aspekt. V průběhu utkání vystoupí aktuálně ti nejpopulárnější umělci. K vidění jsou propracované choreografie, vizuální efekty... a dokonce ani při reklamní pauze se nevyplatí jít na toaletu. Reklamní blok je sám o sobě velkou podívanou.

  Super Bowl 2022 NFL se nezadržitelně blíží, sportovní akce roku – alespoň pro americké diváky – vypukne 14. února. Super Bowl 2022 program tvoří stejné jistoty, jako tomu bylo v předchozích ročnících. Vystoupí aktuální TOP hvězdy hudebního nebe. K vidění budou reklamní spoty, jejichž výroba spolkla miliony dolarů. A také se bude hrát fotbal. Samozřejmě americký fotbal NFL. Letos se setkají překvapiví finalisté – Cincinnati Bengals a Los Angeles Rams. Přinášíme všechny důležité Super Bowl 2022 informace.

  Mohlo by Vás zajímat

  TV Tipsport

  TV Tipsport symbolizuje praktickou funkci, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Platební metody v sázení

  V dnešním článku vás seznámíme a vysvětlíme jednotlivé platební metody v sázení. Přečtete si, jaké jsou jejich hlavní výhody a nevýhody a jak probíhají. Dozvíte…

  Typy sázek

  Jaké typy sázek můžete u různých sázkových kancelářích uzavřít? Jestliže s kurzovým sázením teprve začínáte, tak raději zvolte takové druhy sázek, kde hned na začátku…