Jake Paul vs Tommy Fury live stream a program

Jake Paul vs Tommy Fury, to je název boxerské exhibice, která vypukne již v neděli 26. 2. 2023. Několikrát odložený a toužebně očekávaný zápas hostí Diriyah Arena ve městě Diriyah v Saúdská Arábii. Jake Paul vs Tommy Fury live stream by vám určitě neměl ujít. V tomto článku se nejdříve dozvíte, kde je k dispozici živý přenos. Poté přijdou na řadu Jake Paul vs Tommy Fury kurzy. A nakonec také prozradíme, co je vlastně v tomto zápase ve hře.

               Live Streamy Živě shield badgeTestované přenosy 21. dubna

Vyberte si sekci zápasu Jake Paul vs Tommy Fury

 • Jake Paul vs Tommy Fury box živý přenos
 • Kde sledovat zápas Paul vs Fury
 • Jake Paul vs Tommy Fury kurzy
 • Jake Paul vs Tommy Fury program
 • Prize money
 • Často kladené otázky
 • Jake Paul vs Tommy Fury live stream a program

  Kde si vsadit zdarma na zápas Jake Paul vs Tommy Fury

  Tipsport
  Tipsport
  300Kč za registraci
  Fortuna TV
  Fortuna
  300Kč za registraci
  Betano logo
  Betano
  350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

  Jake Paul vs Tommy Fury box živý přenos

  Jake Paul vs Tommy Fury živý přenos bude určitě stát za to. Tuto podívanou si určitě pusťte, začíná totiž v rozumný čas - alespoň bráno pohledem středoevropana. Zápas sice hostí Saúdská Arábie, ale díky časovému posunu start pro českého diváka vychází na osmou večerní. Proč sledovat Jake Paul vs Tommy Fury? Uvidíte dva boxery, kteří ještě nebyli poraženi. A kteří svým extravagantním chováním poutají pozornost. Sebevědomí nechybí žádnému z nich, ale pouze jeden z nich si může svou fantastickou bilanci udržet. Přelomovým dnem pro kariéry Jakea Paula a Tommyho Furyho je 26. únor 2023.  Kde sledovat zápas Paul vs Fury

  Běžné české televizní stanice příliš boxu nefandí, proto nelze čekat, že na poslední chvíli některá ohlásí zařazení tohoto zápasu do svého programu. K dispozici ale je live stream na některé zahraniční televizi. Zvolit můžete kanály ESPN+ nebo BT Sport Box Office. Obě tyto stanice nabízí PPV, tedy placený stream. Budeme sledovat také aktivity českých sázkových kanceláří. Tipsport, Fortuna nebo Chance, to jsou sázkové kanceláře, které by potenciálně mohly také zprostředkovat live stream zdarma.

  Kde sledovat zápas Paul vs Fury

  Zdroj: Thevpn.guru

  Zápas Datum a čas Kde sledovat
  Jake Paul vs Tommy Fury 26. 2. 2023, 20:00 BT Sport Box Office, ESPN+

  Jake Paul vs Tommy Fury kurzy

  Jake Paul vs Tommy Fury kurzy jsou předmětem vášnivých debat sázkařů. Je to poměrně vyrovnané, tipéři se rozdělili na dva tábory. Jedni si myslí, že profesionální boxer Tommy Fury, nevlastní bratr Tysona Furyho, dvojnásobného mistra v těžké váze, si namaže youtubera na chleba. Druzí ale upozorňují na to, že kontroverzní Jake Paul velmi svědomitě trénuje. A jeho dosavadní boxerská vystoupení byla po technické stránce špičková. V zápase Jake Paul vs Tommy Fury ale není nutné sázet jen na celkového vítěze zápasu. Nabídka kurzů je pestřejší. Naše přehledná tabulka ukazuje nabídku kurzů u dvou elitních českých sázkových kanceláří. Představujeme tedy Jake Paul vs Tommy Fury kurzy u Tipsportu a u Fortuny.

  Sázková příležitost Kurzy Tipsport Kurz Fortuna
  Vítěz do rozhodnutí Paul 1.70 vs Fury 2.01 Paul 1.65 vs Fury 2.21
  Zápas skončí v 1. - 4. kole Bude vypsáno Ano 5.00
  Zápas skončí v 5. - 8. kole Bude vypsáno Ano 3.75
  Zápas skončí na body nebo technickým rozhodnutím Bude vypsáno Ano 1.53 vs Ne 2.25

  Jake Paul vs Tommy Fury program

  Jake Paul vs Tommy Fury program začíná 26. února 2023 v Saúdské Arábii. Turnaj nese podtitul "The Truth", tedy Pravda. Turnaj hostí aréna Diriyah ve městě Diryah v Saúdské Arábii. Jake Paul vs Tommy Fury program byl ohlášen už na rok 2021. Tehdy byl ale zrušen pro zranění Tommyho Furyho. Také další termín v roce 2022 padl. Nyní konečně nastává velký okamžik. K vidění ale nebude jen duel Paul vs Fury. Kompletní program představuje tabulka.

  Zápas Kategorie
  Ashton Sylve vs Maxwell Awuku Lightwright
  Ilunga Makabu vs Badou Jack (o titul ve váhové kategorii cruiserweight) Cruiserweight
  Jake Paul vs Tommy Fury Cruiserweight

  Prize money

  Zápas Paul vs Fury je štědře dotovaný. Boxeři dostávají odměny už jen za to, že se zápasu zúčastní. Jake Paul přitom vydělá více než jeho soupeř. Podle webu sportszion.com získá americký youtuber za účast 3.2 milionů dolarů a další bonusy coby podíl za prodeje streamu PPV. Furymu byly slíbeny 2 miliony dolarů a také podíl za stream, ale menší než v případě jeho soupeře. Oba boxeři si vylepší konto také o štědré příspěvky ze strany sponzorů.

  Prize money

  Zdroj: Mirror.co.uk

  Často kladené otázky

  Na kolik kol je vypsán duel Jake Paul vs Tommy Fury?

  Duel je vypsán na 8 kol, domluvený váhový limit je 185 liber, což je asi 84 kg.

  Proč byl Jake Paul vs Tommy Fury live stream dvakrát zrušen?

  Duel už dvakrát změnil datum konání, vždy se přitom omluvil britský boxer. Jednou to bylo ze zdravotních důvodů, podruhé zasáhly administrativní důvody. Tommy Fury nedostal víza.

  Kde je k dispozici live stream zdarma Jake Paul vs Tommy Fury?

  Jestli bude pro českého diváka k dispozici live stream zdarma, to teď nelze s jistotou říct. Prozatím musí nadšenec do boxu počítat s možností, že si možná bude muset zaplatit. Live streamy na ESPN a BT lze objednat formou PPV.

  Kdo je favoritem zápasu?

  Kurzy mírně favorizují Američana Jacka Paula, ovšem tipéři jsou jiného názoru. Alespoň to platí pro sázkovou kancelář Tipsport, která převážně přijímá sázky na Furyho.

  Co má Tommy Fury společného s Tysonem Furym?

  Nejde o shodu okolností. Veleslavný boxer Tyson Fury je nevlastním bratrem Tommyho.

  Zdroje: Wikipedie, Tipsport, iFortuna

  Jake Paul vs Tommy Fury, to je název boxerské exhibice, která vypukne již v neděli 26. 2. 2023. Několikrát odložený a toužebně očekávaný zápas hostí Diriyah Arena ve městě Diriyah v Saúdská Arábii. Jake Paul vs Tommy Fury live stream by vám určitě neměl ujít. V tomto článku se nejdříve dozvíte, kde je k dispozici živý přenos. Poté přijdou na řadu Jake Paul vs Tommy Fury kurzy. A nakonec také prozradíme, co je vlastně v tomto zápase ve hře.

  Mohlo by Vás zajímat

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Cashout

  Zajímá vás, co je cashout? V tomto článku se dozvíte všechno potřebné. Porovnáme cashout v jednotlivých sázkových kancelářích a vysvětlíme vám, proč se cashout vyplatí…

  Handicap sázení

  Nejdříve si pojďme vysvětlit co jsou sázky s handicapem. Handicap sázení je druh sázky, kdy některému z týmů nebo hráči je sázkovou kanceláří přidělen před…