Jake Paul vs Tommy Fury – Boxerská exhibice preview a tip na sázení


Boxerští fandové jméno Fury dobře znají. Patří Tysonu Furymu, dvojnásobnému mistrovi světa v těžké váze. V tomto duelu nebojuje on, ale jeho nevlastní bratr. I Tommy Fury je profesionální boxer. Také Jake Paul má slavného bratra, Logan je proslulý youtuber. To je ale Jake také, a dokonce ještě o chlup sledovanější. Jake Paul a Tommy Furry se utkají v zajímavé boxerské exhibici 26. února v Saúdské Arábii.

Jake Paul vs Tommy Fury - Boxerská exhibice preview a tip na sázení

  • Jake Paul je nenáviděný youtuber, ovšem v boxerském ringu si počíná obratně
  • Tommy Furry má statistiku 8 výherm žádná prohra. Neboxer Paul ale může být nejtěžším soupeřem
  • 76 % sázejících věří Tommymu Furymu, přestože je podle kurzů na Tipsportu mírným outsiderem
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Jake Paul vyhraje 1.70 1.65

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Jake Paul vs Tommy Fury
  • Soutěž: Box
  • Čas zápasu: 26. 2. od 20:00
  • Kde sledovat: BT Sport Box Office, ESPN+

Kde sledovat Jake Paul vs Tommy Fury

Jake Paul vs Tommy Fury live stream – živý přenos a program hostí Saúdská Arábie, ale čas začátku přímého přenosu vychází pro českého diváka překvapivě přívětivě. Boxerská bitva začne 26. 2. ve 20:00. V tuto chvíli ještě není známo, jestli jej bude vysílat některá česká televize. Uvádíme proto dva oficiální PPV live streamy: na BT Sport Box a na ESPN+. Jsou to tedy placené živé přenosy a jsou v angličtině.

Zápas Datum a čas Kde sledovat
Jake Paul vs Tommy Fury 26. 2. od 20:00 BT Sport Box Office, ESPN+

Jake Paul porazil Tyrona Woodleyho a Andersona Silvu

Jake Paul porazil Tyrona Woodleyho a Andersona Silvu, legendy smíšených bojových umění. Tady americký youtuber zavřel ústa svým kritikům. Jestliže předtím organizátoři turnajů servírovali Paulovi snadné krmivo, tentokrát Jake Paul zdolal profesionály. Zápas se Silvou jsme analyzovali a správně jsme odhadli, že Jake Paul vyhraje. Mnozí tipéři byli tehdy proti – zvláště milovníci boxu těžce vstřebávají, že mladík s chováním rozmazleného fracka vlítne do prostředí boxu a dává nakládačku zasloužilým veteránům. S Jakem Paulem ale je třeba počítat. Ne snad na opravdu kvalitní turnaje, ale u exhibičních utkání zatím tedy proti boxerům druhé kategorie není bez šance. Box bere 26letý rodák z Clevelandu vážně, trénuje s kvalitními kouči a zápas od zápasu se viditelně zlepšuje. Nyní jde opět o stupeň výše. Protože konečně změří síly s mužem, jenž se živí boxem – nikoli MMA, ale ryzím boxem. Ovšem s Furym je to složitější, což bude vysvětleno v další části.

Jake Paul porazil Tyrona Woodleyho a Andersona Silvu

Zdroj: skysports.com

Jméno Fury nahání soupeřům hrůzu

Jméno Fury nahání soupeřům hrůzu. Ale Tommy Fury je jiná liga než jeho nevlastní bratr. Ano, má sice statistiku 8 výher a žádná porážka, ale bojoval s údržbáři. Jake Paul představuje pro tohoto Brita zatím nejtěžší zkoušku kariéry, třebaže to tak neprezentuje. V rámci klasického trash talku se Tommy Fury sebevědomě usmívá do kamery a tvrdí, že Jakea Paula rozdrtí. Tommy Fury je opravdu boxer, ale tato profese mu jde asi tak, jako jde fotbal Mariu Balotellimu – myslíme v současnosti. Těží z velkého jména, nemá problém si sehnat angažmá, ale je spíše takovou kuriozitou. Spolehlivě přitáhne diváky, ale velké výkony od něj čekat nemůžete. Ostatně, Tommy Fury posledně odložil souboj s Jakem Paulem, protože mu byla nabídnuta účast v reality show Love Island. Z toho je poznat, že boxerskou kariéru Tommy Fury bere více jako vstupenku do showbusinessu.

Jméno Fury nahání soupeřům hrůzu

Zdroj: dailymail.co.uk

Kurzy Jake Paul vs Tommy Fury

Kurz na výhru Tommyho Furyho se drží nad hranicí 2.00. Na Tipsportu jej využilo 76 % sázkařů. Jakeu Paulovi bookmakeři Tipsportu určili kurz 1.70. Fortuna youtubera favorizuje ještě více – kurz na jeho výhru je 1.65.

Tip redakce: Vyhraje Paul

Tommy Fury působí v ringu lehce neohrabaně. Jména soupeřů, které skolil, boxerským fanouškům nic neřeknou – Daniel Bocianski, Jordan Grant a Anthony Taylor. Pokaždé Fury bojoval v jiné váze. Jake Paul ještě také nemá bůhvíjaký životopis, ale při pohledu na jeho zápasy se mu nedá upřít, že talent má. Je vidět, že je to dříč. Proti Furymu si chce udělat důležitý zářez na pažbě, protože další zastávkou na této krasojízdě bude fight proti youtuberovi jménem KSI. Bude ho chtít vyděsit tím, že přemohl boxera Furyho. A podle nás se mu to povede.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Jake Paul vyhraje 1.70 1.65

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: wikipedie, tipsport, fortuna