Vémola vs Végh kurzy a preview: Oktagon 58


Jeden z nejvíce sledovaných zápasů v historii české i slovenské MMA scény. Odveta století láká fanoušky bojových sportů i širokou veřejnost. Jaké jsou ale Vémola vs Végh 2 kurzy? Jak vidí souboj dvou legend bookmakeři a jak se k zápasu staví samotní sázkaři? V tomto článku se na kurzy Vémola vs Végh 2 podíváme podrobněji.

Vémola vs Végh kurzy a preview

Nejlepší bonusy k zápasu

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Kurzy Vémola vs Végh 2 na Oktagonu 58

Odveta mezi Vémolou a Véghem se bude konat 8.6. 2024 v unikátním prostředí pražského Edenu. Oktagon program tak bude tento zápas hostit jako pomyslný vrchol večera. U obou zápasníků půjde o poslední zápas v jejich kariéře, ale pouze jeden ji může ukončit skrz vítězství.

Tip redakce
Tipsport kurzy
Betano kurzy
Karlos Vémola vítěz
2.06
1.93
Attila Végh vítěz
1.70
1.82
Remíza
45.00
20.00
karlos vemola profil
Karlos Vémola
attila vegh profil
Attila Végh Náš tip

Tip redakce: ZVÍTĚZÍ ATTILA VÉGH

Velmi pravděpodobný je konec zápasu skrz KO, TKO. Tento styl boje preferuje právě favorit zápasu Attila Végh. Karlos Vémola může nasadit osvědčenou metodu skrz submisi na zemi, pokud ale rychle nedostane Végha na zem, může pro něj zápas skončit špatně. Pokud se pustí do souboje s Véghem v postoji, pravděpodobně jeho slovenský soupeř dříve nebo později zasadí KO.
Zvítězí Attila Végh
Attila Végh zvítězí skrz KO, TKO
Méně než 2.5 kol

Kde sledovat Vémola vs Végh 2

Hlavní zápas večera Vémola vs Végh 2 je na turnaji Oktagon 58 naplánován na 22:00. Samotný turnaj se koná 8.6.2024 na stadionu Eden. Sledovat ho můžete buď osobně, případně za poplatek na PPV streamu Oktagon TV. Oktagon live stream zdarma pak můžete sledovat i na Tipsportu. Existuje také možnost sledovat zápas Vémola vs Végh 2 na stanici Premier Sport 4.

Informácie k zápasu
Termín zápasu:
8.6.2024, 22:00
Stadion:
Fortuna Arena (Eden), Praha
Kde sledovat:
Oktagon TV, Tipsport TV, Premier Sport 4

Jaké byly kurzy pro první zápas století?

Zajímavé je také srovnání kurzů pro oba zápasy století. Při prvním střetu byl favoritem právě Vémola, Végh nastupoval do zápasu s pošramocenou pověstí ze svých předchozích zápasů. Oktagon kurzy tomu také odpovídaly. Ještě větší překvapení pak bylo, že Vémola padl již v prvním kole.

Vémola vs Végh 2 kurzy potom vyprávějí přesně opačný příběh. Favoritem je nyní Végh, a dle vlastních slov má Vémola více klidu na přípravu a může spíše překvapit. Otázka samozřejmě je, zda se bude vítězství outsidera opakovat i v tomto střetu nebo zda Attila Végh potvrdí svou roli favorita.

Jak vidí sázkaři zápas Vémola vs Végh 2?

O zápas je enormní zájem i ze strany samotných sázkařů. Jenom na Tipsportu hráči na prosté vítězství obou bojovníků vsadili přes 3 miliony Kč. Na vítězství Végha byly vsazeny 2 miliony. Oblíbená je také příležitost na vítězství Végha v prvním kole, délku zápasu více než 1.5 kol a vítězství Végha skrz KO, TKO.

Vsadit na odvetu století můžete i vy, s účtem na Tipsportu pro vás bude dostupný i Oktagon live stream. Stačí si založit účet u této sázkové kanceláře, dokončit proces ověření vašeho účtu, provést první vklad a živý přenos je pro vás dostupný. Pokud využijete Tipsport akční kód, můžete získat 500 Kč za registraci a až 50.000 Kč za váš první vklad.

Kdo vyhraje Odvetu století?

Karlos Vémola50%
Attila Végh50%
Bylo zaznamenáno 4 hlasů Již jste hlasoval/a
Odešlete svůj hlas:
  • Karlos Vémola
  • Attila Végh

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia