Velikonoční losy od Sazky


Velikonoční losy od Sazky mohou být příjemným zpestřením těchto jarních svátků. Sazka si podobně jako jiná casina a sázkové kanceláře připravila speciální nabídku právě na Velikonoce. Jaké velikonoční losy má tedy Sazka v nabídce a jaké výhry na vás čekají? Kompletní přehled velikonočních losů Sazka najdete právě v tomto článku.

Velikonoční losy od Sazky

Název velikonočního losu Hlavní cena Cena losu Setřít online s bonusem
Poklad 10.000.000 Kč 200Kč Setřít velikonoční los
Velikonoční nadílka 2.000.000 Kč 150Kč Setřít velikonoční los
Zlaté vejce 500.000Kč 50Kč Setřít velikonoční los
Čtyřlístek 200.000Kč 20Kč Setřít velikonoční los

Velikonoční losy od Sazky s online bonusem

Velikonoční losy Sazka nemusíte kupovat pouze v papírové formě. Některé jsou dostupné i online. Stačí mít účet u Sazky a můžete losy stírat v pohodlí vašeho domova třeba při čekání na koledníky. Pokud ještě účet u Sazky nemáte, máme pro vás dobrou zprávu. Náš Sazka bonusový kód vám přinese ihned 300 Kč bez dalších podmínek a až 50.000 Kč na váš první vklad.

Sazka výherní losy bonus

Los Poklad

Podle tradice má země vydávat poklady pouze na Velký pátek, ale se stejnojmenným velikonočním losem ho můžete získat i v jiný den. Poklad je velikonoční los, který nabízí nejvyšší výhru až 10 milionů korun, ale samozřejmostí jsou i menší výhry. Pořídíte ho za 200 Kč a setřít ho můžete jak online, tak v papírové podobě.

Los Poklad

Setřít los Poklad

Velikonoční nadílka

Velikonoční nadílka může mít letos podobu až 2 milionů korun, namísto tradičních malovaných vajíček. Se stejnojmenným losem na vás může čekat právě tato výhra, i když 20 polí může skrývat i menší nadílku. Vždy budete hledat symbol vajíčka. Částka pod ním je i vaší výhrou. Tento los pořídíte pouze v papírové formě na pobočkách sazky za 150 Kč.

Velikonoční nadílka

Zlaté vejce

K Velikonocím samozřejmě patří malovaná vajíčka. Tentokrát by vám ale vejce mohlo přinést i velmi zajímavou výhru. Velikonoční los Zlaté vejce umožňuje vyhrát až 500.000 Kč. Los pořídíte za 50 Kč a najdete na něm dvě hry. Hlavní hru, kde je třeba najít tři stejné částky, případně dvě stejné částky a vejce. Dále menší hru, ve které můžete vyhrát 200 Kč, pokud najdete květinu. Los Zlaté vejce je dostupný pouze papírově na pobočkách sazky.

Zlaté vejce

Čtyřlístek

Nejenom na Zelený čtvrtek můžete vyzkoušet velikonoční los Čtyřlístek. V tomto losu od Sazky na vás čeká hlavní výhra 200.000 Kč, spolu s mnoha menšími cenami. Vždy hledáte tři stejné částky, případně dvě stejné částky a čtyřlístek. Pokud se vám podaří druhá zmíněná kombinace, vyhráváte dvojnásobek dané částky. Los Čtyřlístek pořídíte pouze za 20 Kč v papírové podobě.

Čtyřlístek

Velikonoční losy od Sazky papírové

Jak již bylo zmíněno výše, některé velikonoční losy Sazka lze pořídit pouze v papírové formě v prodejní síti Sazka. V tabulce níže najdete seznam všech velikonočních losů, kterých se to týká. Pak už si stačí pouze vybrat, které stírací losy byste chtěli vyzkoušet.

Název vánočního losu Hlavní cena Cena losu
Velikonoční nadílka 2.000.000Kč 150Kč Setřít papírový los
Zlaté vejce 500.000Kč 50Kč Setřít papírový los
Čtyřlístek 200.000Kč 20Kč Setřít papírový los

Kde koupit velikonoční losy od Sazky

Velikonoční losy od Sazky můžete získat dvěma způsoby. Papírové losy lze samozřejmě koupit na každém prodejním místě Sazky. Tím může být obyčejná trafika, benzínová pumpa nebo třeba kiosek v obchodním domě. Možností je mnoho, pobočky Sazka jsou prakticky ve všech větších i menších městech. Některé velikonoční losy je možné hrát i online. V takovém případě si stačí udělat účet od Sazky a můžete se pustit do hry.

Často kladené otázky

Vztahuje se vstupní bonus na velikonoční losy od Sazky?

Ano, vstupní bonus se vztahuje i na losy od Sazky. Pokud budete chtít vyzkoušet některý z online losů a nemáte ještě účet, nezapomeňte proto zadat náš bonusový kód.

Jaké velikonoční losy od Sazky nabízí nejvyšší výhry?

Nejvyšší výhru z velikonočních losů nabízí Poklad, konkrétně až 10 milionů. Los s názvem Velikonoční nadílka pak umožňuje maximální výhru až 2 miliony korun.

Kde mohu zakoupit velikonoční losy?

Některé losy jsou dostupné pouze na pobočkách a terminálech Sazky, jiné můžete zakoupit a hrát rovnou online na webu Sazky s bonusem. V některých případech lze využít oba způsoby.