Pobočky Sazka


Pobočky Sazka můžeme najít rozprostřeny po celém našem území. Pro plnohodnotné dokončení registraci u Sazky, je zapotřebí ověřit vaši totožnost. Je více způsobů jak nato a jeden z nich je osobní ověření na Sazka terminálech. V následujícím článku se budeme věnovat jak na kompletní dokončení registrace na Sazka pobočkách, tak si i popíšeme jak na výběry ze Sazka terminálů a Sazka pokladen, zmíníme i Sazka doplňkové služby, dostupné loterie a nejpopulárnější losy na pobočce. Nebude chybět stručný herní plán Sazky.

Pobočky Sazka

Hledáte pobočku jiné sázkové kanceláře

Sazka pobočky
Seznam všech poboček v ČR
Tipsport pobočky
Seznam všech poboček v ČR
SynotTip pobočky
Seznam všech poboček v ČR
Fortuna pobočky
Seznam všech poboček v ČR
Chance pobočky
Seznam všech poboček v ČR

Ověření totožnosti lze provést už i online prostřednictvím vaší banky, přes internet banking. Neustále se otevírají nové banky a tak online Sazka registrace funguje již velmi dobře. Pokud nechcete spěchat na pobočku, je jednodušší zaregistrovat se online na webu Sazky. Stačí přijít na pobočky Sazky a požádat obsluhu o ověření totožnosti za pomoci občanského průkazu. Následně se vám zpřístupní všechny funkce jako tipování na sport, stírání losů, online loterie ale i hry v Sazka casinu.

Pobocky Sazka

Sazka výběry na terminálu

V případě, pokud jste se rozhodli pro Sazka výběr na terminálu, je třeba dodržet 2 základní podmínky.

1. podmínka:

 • v záložce můj účet zvolte funkci „vybrat“
 • vyberte „způsob výběru peněz“
 • následně zadejte „prodejní místo“
Sazka vybery na terminalu

2. podmínka:

 • zadejte kolik chcete vybrat v „částce na výběr“ (Minimální částka pro výběr je 100 Kč a maximální 5 000 Kč.)
 • zaškrtněte pole s platným telefonním číslema (Právě na toto telefonní číslo vám obratem přijde potvrzující SMS, kterou se následně prokážete při obsluze pobočky).
 • stiskněte „odeslat“. (Po příchodu SMS si můžete vybrat své peníze na zadaném prodejním místě).
Sazka vybery na terminalu 2

Pokud nesplníte základní podmínky, výběr v hotovosti vám bohužel nebude umožnění. Před každým výběrem budete ještě požádán o prokázání se dokladem totožnosti. Pokud nestihnete přijít na prodejní místo a SMS kód propadne, netřeba panikařit, peníze se automaticky vrátí na hráčský účet.

Ještě je si třeba dát pozor na dvě omezení:

 • můžete vybírat maximálně již zmíněných 5 000 Kč
 • za týden je možné převést 10 výběry.

Nezapomeňte si při každém výběru vzít od obsluhy potvrzení o transakcí, kvůli případné reklamaci.

Ostatní sázkové kanceláře a bonusy

Tipsport akční kód
Tipsport akční kód
50000 Kč + 300 Kč
50000 Kč + 300 Kč
Fortuna promo kód
Fortuna promo kód
3000 Kč + 900 Kč
3000 Kč + 900 Kč
Chance akční kód
Chance Akční kód
2000 Kč + 200 Kč
2000 Kč + 200 Kč
Betano promo kód
Betano promo kód
2000 Kč + 200 Kč
3000 Kč + 1000 Kč
Synottip bonusový kód
Synottip bonusový kód
500 Kč + 25 000 Kč + 100 000 Kč
500 Kč + 25 000 Kč + 100 000 Kč

Sazka pokladna

Sazka pokladna je dostupná v supermaketech Tesco, Coop, Penny Market ale i na České poště.

Jak si tipnout přes pokladnu? Není to vůbec složité. Na zmíněných místech si stačí vybrat jednu hrací kartu z oblíbené hry. Prodávající za pokladnou zadá čárový kód do systému, který následně vygeneruje náhodná čísla. Nákup i los zaplaťte a uchovejte si potvrzení o sázce. Dávejte si pozor, protože právě potvrzení slouží k výběru případné výhry.

Jak jste již mohli vyčíst z úryvku výše, nic se nevyplňuje a netipujete vlastní čísla. Tipování v Sazka pokladně je čistě náhodné. Netřeba si z toho však dělat těžkou hlavu. Podle statistických úřadů je tipování na pokladně stejně výherní, jako když si zvolíte vlastní čísla.

Karty, které je možné zakoupit a podat na pokladně jsou z loterii Eurojackpot, Šťastných 10 a ze Sportky. Není se tak čemu divit, protože tyto hry jsou nejpopulárnější. Například u Sportky máte dostupné tyto hrací karty:

 • karta za 20 Kč
 • karta za 40 Kč
 • karta za 220 Kč

Pokud se stanete těmi šťastnějšími a podaří se vám vyhrát, tak na pokladně vám musí vyplatit výhru do hodnoty 1 000 Kč. Výše výhry je zapotřebí vybrat si v terminálech Sazky.

Sazka pokladna je tak v tomto směru jedinečná a neustále rozšiřuje prodejní síť svých loterii. Mimo 200 poboček si tak můžete vsadit i ve více než v 9 000 pokladnách na našem území.

Sazka doplnkové služby

Sazka doplňkové služby na pobočkách jsou opravdu různorodé. Můžete přejít na Sazka mobil, kde vám zůstane vaše mobilní číslo a získáte 1 GB dat zdarma.

Sazka pobočky nabízejí i takzvaný Sazka ticket. Můžete si tak jednoduše opatřit vstupenku na různé sportovní akce, koncerty, festivaly nebo do divadla. Ticket na prodejním místě lze zakoupit dvěma způsoby:

Přímo na pobočce i bez rezervace na internetu.

Rezervováním na internetu. (Rezervace platí do 23:59 následujícího dne).

Pokud se ptáte zda je možné rezervaci vyzvednout přímo na místě konání události (např. na stadionu, v divadle atd.), tak vás musíme zklamat. Tuto možnost Sazka zatím nenabízí a tak si musíte nejdříve zajít na prodejní místo sázkovky.

Dostupné Sazka loterie na pobočce

Pojďme si přiblížit i všechny dostupné Sazka loterie na pobočce. Tipovat můžete na loterie Eurojackpot, Šťastných 10, Sportka, Euromilióny, Štastné datum, Kameny, Keno a Kasička. Výhru v těchto loteriích si můžete vyzvednout nejpozději do 365 dnů od losování.

V loteriích Sazkamobil šance a ve hře TOTO Sazka si můžete výhru uplatnit do 35 od losování.

Nově přibyly na pobočky i loterie jako Velký mates 234 – 2. Emise, tutovka 233, Smaragdy 224.

Loterie Sazka

Nejpopulárnější losy na pobočce

Mezi nejpopulárnější losy na pobočce Sazky rozhodně patří Rentiér, Zlatá rybka, Černá perla, VIP mazlíček, Čokoládový sen a Velký hráč. Každý správný hráč určitě zná starou dobrou klasiku v podobě Sazka stíracích losů. Je samozřejmostí, že si je můžete setřít už i online, ovšem podle nás má stírání losů na pobočce stále něco do sebe. Všechny tyto losy si můžete i záhrát pohodlně přes internetem a využít Sazka bonusový kód. Pěníze které dostanete zdarma za registraci pak máte možnost využít pro koupi losu. Šance na výhru na internetu jsou totožné jako s losem na pobočce.

Sazka losy na pobočce

Herní plán Sazka pro pobočky

Nový herní plán pro společnost Sazka byl schválen 2. 2. 2023 a přináší různé inovace. Ministerstvo financí zrušilo mnoho loterii, z nich i případné výplaty výher a sázková společnost Sazka musela tak svůj herní plán značně měnit. Změna se bude týkat jak loterii, tak i technických her nebo losů. Pro podrobnější informace navštivte Sazka herní plány.