Vánoční losy od Sazky


Vánoční losy od Sazky vykouzlí úsměv na tváři pod vánočním stromečkem snad každému z rodiny. Maličkost, která potěší a třeba nadělí i krásný dárek v podobě menší či větší finanční výhry. Jaké vánoční losy v nabídce Sazky najdete a co na vás čeká za výhry? Připravili jsme pro vás kompletní přehled všech vánočních losů od Sazky i přehled výher a ceny Sazka vánočních losů. Vyberte si ten nejlepší a darujte úsměv i chvilku napětí.

Vánoční losy od Sazky

Název vánočního losuHlavní cenaCena losuSetřít online s bonusem
Zimní expres5.000.000Kč100KčSetřít vánoční los
Vánoční Zlaté rouno500.000Kč50KčSetřít vánoční los
Vánoční pohoda200.000Kč10KčSetřít vánoční los
Vánoční Zlatá rybička50.000Kč5KčSetřít vánoční los

Vánoční losy od Sazky s online bonusem

Kde a jak zakoupit vánoční losy od Sazky s online bonusem? Je to snadné a můžete jedině získat. Čeká na vás vstupní bonus 300 Kč, a to jen za kompletní registraci u Sazky. Tuto částku pak můžete jednoduše využít na nákup vánočních e-losů. Jak na to?

Sazka výherní losy bonus

  • Přejděte na stránku Sazky a vytvořte si účet
  • Nebo klikněte na žluté tlačítko pod textem a budete přesměrování do registračního formuláře Sazka
  • Vyplňte registrační formulář
  • Ověřte vámi zadané identifikační údaje
  • Bonus 300 Kč na vánoční losy od Sazky je váš!
  • Bonus se vám ihned připíše na vaše herní konto bez dalších podmínek. Odměnu můžete využít na všechny losy včetně těch vánočních od Sazky podle vlastního výběru

Los Zimní expres

Vánoční los od Sazky s názvem Zimní expres naděluje hlavní výhru v hodnotě 5.000.000 Kč, a to jen za 100 Kč. Zimní expres ukrývá ale i mnoho menších výher. Cvakněte si jízdenku a vyčkejte na výhru. Pokud jízdenka po cvaknutí bude zlatá, vyhráváte. Los si můžete zkusit setřít i nanečisto zdarma v demo verzi a vyzkoušet si u Sazky, jak to funguje. Stírácí losy v demo verzi jsou k dispozici pro registrované i neregistrované hráče.

Los Zimní expres

Setřít los Zimní expres

Vánoční Zlaté rouno

Vánoční Zlaté rouno od Sazky skrývá hlavní výhru 500.000 Kč a další menší finanční výhry. Kupte si los za 50 Kč, najděte 3 stejné symboly pod beránkem a výhra je vaše. Multiplikátor následně vaši výhru ještě zdvojnásobí a když se vám poštěstí najít i 3 symboly dárků, získáváte dalších 200 Kč. I tento los je v demo verzi možné setřít zdarma a vyzkoušet si, jak to funguje. Pro setření Zlatého rouna za peníze je potřeba být registrovaným hráčem u Sazky.

Vánoční Zlaté rouno

Setřít los Vánoční Zlaté rouno

Vánoční pohoda

Nadělte si Vánoční pohodu pod stromeček jen za 10 Kč. Najděte 3 symboly se stejnou částkou a výhra je vaše. Na největšího šťastlivce čeká hlavní výhra 200.000 Kč, ale i mnoho dalších menších výher. S nalezením 3 symbolů v podobě dárku si můžete odnést i 500 Kč. Vánoční los si můžete vyzkoušet i v demo verzi zdarma.

Vánoční pohoda

Setřít los Vánoční pohoda

Vánoční zlatá rybička

Klasika v podobě vánoční Zlaté rybky, která vám splní každé vaše přání. Jen ji chytit. Vánoční los Zlatá rybička ukrývá hlavní výhru 50.000 Kč, a to jen za 5Kč. Stačí najít 3 symboly, nad kterými bude plavat zlatá rybka a výhra putuje na váš účet. Demo verze u tohoto vánočního losu dostupná bohužel není. Zajděte si na vánoční rybolov a věřte na zázraky, aspoň o Vánocích.

Vánoční zlatá rybička

Setřít los Vánoční zlatá rybička

Vánoční losy od Sazky papírové

Preferujete obdarování blízkých na Vánoce spíše klasickou formou v podobě papírových losů? Připravili jsme pro vás kompletní přehled papírových vánočních losů od Sazky. Stačí si vybrat, los zakoupit a pak už jen doufat, že jste sáhli po tom správném.

Název vánočního losuHlavní cenaCena losu
Vánoční Zlatá rybka5.000.000Kč500KčSetřít papírový los
Los s adventním kalendářem1.000.000Kč250KčSetřít papírový los
Vánoční přání1.000.000Kč100KčSetřít papírový los
Šťastný a veselý500.000Kč50KčSetřít papírový los
Zlatá šupina30.000Kč30KčSetřít papírový los

Vánoční Zlatá rybka

Ulovte si vánoční Zlatou rybku s hlavní výhrou 5.000.000 Kč nebo si chyťte jinou výhru. Ta nejmenší činí 200 Kč, a to není zdaleka vše. Skrývá i další luxusní výhry jako je 5x poukaz na nákup automobilu v hodnotě 750.000 Kč nebo 5x poukaz na nákup dovolené v hodnotě 100.000 Kč. Cena jednoho vánočního losu je 500 Kč.

Vánoční Zlatá rybka

Setřít los Vánoční Zlatá rybka

Los s adventním kalendářem

Milovali jste jako děti čokoládové předvánoční kalendáře s překvapením uvnitř? Zavzpomínejte si o Vánocích na dětství a vyzkoušejte vánoční los od Sazky s adventním kalendářem. Čeká na vás k setření 24 okének a pokud pod některým z nich najdete symbol prasátka, výhra je vaše. Pohádková hlavní výhra 1.000.000 Kč čeká na jednoho z vás. Los s adventním kalendářem skrývá dalších 947.000 výher a jeho cena je 250 Kč.

Los s adventním kalendářem

Setřít los s adventním kalendářem

Vánoční přání od Sazky

Přejte si a bude vám dáno o Vánocích se totiž dějí zázraky. Vánoční přání od Sazky ukrývá hlavní výhru pro jednoho šťastlivce ve výši 1.000.000 Kč. Cena losu je 100 Kč a výši výhry určuje tabulka výher, kterou najdete na vánočním losu. Pozor letí vánoční kometa a s ní na váš účet i 200 Kč. Jakmile ji najdete výhru máte jistou.

Vánoční přání od Sazky

Setřít los Vánoční přání od Sazky

Vánoční los Šťastný a veselý

Zahřejte se s vánočními losy Šťastný a veselý od Sazky, najděte symbol svetru a další shodné částky a výhra je vaše. Najdete-li po setření 3 stejné částky nebo 2 stejné částky a symbol svetru, výhra je vaše. Vyhrát můžete až 500.000 Kč, a to pouze za 50 Kč. Dárek, který potěší, zahřeje a pobaví.

Vánoční los Šťastný a veselý

Setřít Vánoční los Šťastný a veselý

Zlatá šupina

Vkládáte si šupiny od kapra na Vánoce pod talíř pro finanční hojnost? Kupte si vánoční los Zlatá šupina a při troše štěstí si vás hojnost najde ještě předtím, než další rok zaklepe na dveře. Hlavní výhra tohoto losu je 30.000 Kč, a to jen za cenu 30 Kč. Navíc každý los ukrývá vánoční poselství.

Zlatá šupina

Setřít los Zlatá šupina

Kde koupit vánoční losy od Sazky

A kde koupit vánoční losy od Sazky? Papírové vánoční losy od Sazky zakoupíte na jakémkoliv prodejním místě Sazky. Zajít můžete do trafiky, zastavit se na benzínce nebo navštívit pobočky Sazka v místě vašeho bydliště. Nechce se vám nikam chodit i pro vás má Sazka řešení. Vyberte si vánoční e-los od Sazky. Přihlaste se ke svému účtu na Sazka.cz nebo se zaregistrujte přes žluté tlačítko v tomto článku a využijte vstupní bonus 300 Kč na nákup prvního Sazka vánočního losu. Přejeme pohádkové a radostné Vánoce!

Často kladené otázky

Vztahuje se vstupní bonus na vánoční losy od Sazky?

Ano, vztahuje. Při registraci online získáte po ověření osobních údajů 300 Kč na nákup losů. Podmínkou pro získání bonusu je být plnoletý a dokončit kompletní registraci s ověřením osobních údajů online nebo na pobočce.

Jaké vánoční losy od Sazky nabízí nejvyšší výhry?

Z vánočních Sazka e-losů je to Zimní expres, kde na jednoho šťastlivce čeká hlavní výhra 5.000.000 Kč. Nejvyšší výhru z klasických papírových losů nabízí los vánoční Zlatá rybka, kde kromě hlavní výhry 5.000.000 Kč na vás čeká i dovolená nebo automobil.

Kolik zaplatím za vánoční los Zlatá šupina a jaká je výhra?

Cena vánočního losu Zlatá šupina je 30 Kč a skrývá hlavní výhru v hodnotě 30.000 Kč.

Co můžu vyhrát s nákupem losu Vánoční zlatá rybka?

Vánoční los Zlatá rybka od Sazky skrývá luxusní výhry. Hlavní výhra je 5.000.000 Kč, ale čeká na vás také 5x poukaz na nákup automobilu ve výši 750.000 Kč nebo 5x poukaz na nákup dovolené v hodnotě 100.000 Kč.

Kde mohu zakoupit vánoční losy?

Vánoční losy jsou dostupné v klasické papírové podobě na pobočkách a terminálech Sazky. Dále je možné zakoupit si vánoční losy od Sazky online s bonusem. Více informací najdete v tomto článku.